Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ρε φίλε γιατί επιμένεις, είπαμε θα έχει νέο ρόστερ! :cool2:

ρε σύ ντάνιελ ο άνθρωπος λογικό είναι να έχει δυσπιστία όταν παλιά ήταν ένα δράμα και μισό και τώρα ξεκινάει μιά νέα αρχή!μήν αρπάζεσαι επειδή έχει την οποιαδήποτε γνώμη!άλλωστε όπως ανέφερα και προηγουμένως θα γίνουν καταδρομικές οπότε προφανώς και θα πέσει ενημέρωση ώστε και εκείνος να έχει μιά εικόνα του τί θα δεί αν και εφόσον αποφασίσει να ξαναπεράσει.
 

Επισκέπτης
ρε σύ ντάνιελ ο άνθρωπος λογικό είναι να έχει δυσπιστία όταν παλιά ήταν ένα δράμα και μισό και τώρα ξεκινάει μιά νέα αρχή!μήν αρπάζεσαι επειδή έχει την οποιαδήποτε γνώμη!άλλωστε όπως ανέφερα και προηγουμένως θα γίνουν καταδρομικές οπότε προφανώς και θα πέσει ενημέρωση ώστε και εκείνος να έχει μιά εικόνα του τί θα δεί αν και εφόσον αποφασίσει να ξαναπεράσει.

δεν αρπάχτηκα απλά τη γνώμη μου του είπα μετά λόγου γνώσεως :sunglasses:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
άρα θα έχουμε τον εξής διάλογο...

-ελληνοαυστραλίς κορασίς.... καγισπέγα μωγό μου,πώς σε γένε?
-δακότσεπος....παθιάγ μοναμούρ..σιλ βοθ πλέ μπογίς να φτιάξ φγαπέ?
-ελληνοαυστραλίς...μωγό μου ποιό φγαπέ?εντό μπογούμε να σου ντόκουμε από μαγειγευτό φαγητό μέχρι μπόν φιλέ φούλ πανσιό...
-δακότσεπος...ουί τρε μπιά.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
αν δουλευει ακομα με την μαιρη αστο να παει αστο παρακμη...
η μαιρη κανει οτι γαμιεται οπως κανει οτι ξερει απο μασαζ
στο δε συγκεκριμενο σημειο ολοι οι πιτσιρικαδες ,σερβιτοροι αλλα και θαμωνες
ξερουν οτι στο κτιριο που ναι και μικρο νομιζω αν θυμαμαι καλα το μασαζ εινια και ενα τεχνικο γραφειο παιζει μασαζ και καλα
οποτε φατσα καρτα μπροστα στις καφετεριες σε κοζαρουν ολοι....
μονο διακριτικο δεν ειναι
τωρα οποιος θελει ας παει
εγω μια φορα ειχα παει και το σκυλομετανιωσα
παρακμιακο μαγαζι με ανυπαρκτο μασαζ και τελειωμενες γκομενες.
διαφωνώ μαζύ σου τουλάχιστον στο ανύπαρκτο μασάζ....η Ευα (ελληνίδα )ειναι επαγγελματίας απο τα καλύτερα μασάζ που εχω δοκιμάσει...τελειωμένες γκόμενες δεν υπάρχουν..εχει και  παλιες και καινούργιες στο χώρο όμως  νέες σχετικά στην ηλικία (25-30) όπως η Αυστραλέζα και δεν μπορείς να το πείς αυτο.....Ισως η εμπειρία σου ηταν με την Μαίρη μόνο...εκει δεν μπορώ να σου πώ κάτι αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα εκει...εγώ εφυγα ικανοποιημένος και χωρίς πρόβλημα με την πολυκοσμία εξω από αυτό ,που μάλλον  βοηθάει να περνάς απαρατήρητος και να μην ασχολούνται με εσένα ...  
 

Επισκέπτης
διαφωνώ μαζύ σου τουλάχιστον στο ανύπαρκτο μασάζ....η Ευα (ελληνίδα )ειναι επαγγελματίας απο τα καλύτερα μασάζ που εχω δοκιμάσει...τελειωμένες γκόμενες δεν υπάρχουν..εχει και  παλιες και καινούργιες στο χώρο όμως  νέες σχετικά στην ηλικία (25-30) όπως η Αυστραλέζα και δεν μπορείς να το πείς αυτο.....Ισως η εμπειρία σου ηταν με την Μαίρη μόνο...εκει δεν μπορώ να σου πώ κάτι αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα εκει...εγώ εφυγα ικανοποιημένος και χωρίς πρόβλημα με την πολυκοσμία εξω από αυτό ,που μάλλον  βοηθάει να περνάς απαρατήρητος και να μην ασχολούνται με εσένα ...  

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
διαφωνώ μαζύ σου τουλάχιστον στο ανύπαρκτο μασάζ....η Ευα (ελληνίδα )ειναι επαγγελματίας απο τα καλύτερα μασάζ που εχω δοκιμάσει...τελειωμένες γκόμενες δεν υπάρχουν..εχει και  παλιες και καινούργιες στο χώρο όμως  νέες σχετικά στην ηλικία (25-30) όπως η Αυστραλέζα και δεν μπορείς να το πείς αυτο.....Ισως η εμπειρία σου ηταν με την Μαίρη μόνο...εκει δεν μπορώ να σου πώ κάτι αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα εκει...εγώ εφυγα ικανοποιημένος και χωρίς πρόβλημα με την πολυκοσμία εξω από αυτό ,που μάλλον  βοηθάει να περνάς απαρατήρητος και να μην ασχολούνται με εσένα ...  

Μυρίζει ανανέωση ! :coffee: Για να δούμε ...!!! :cool2:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Πηγα το μεσημερι.Σκαλια χωρις ασανσερ και στον 3ορ. μπουκαρω.Σεριφ το ιδιο μπαζο που ειχα παρει μαλιστα προ ετων.Καιτα δυο δωματια πιασμενα.Ερχονται μια ψηλη και μια κοντη,ονοματα δεν θυμαμαι,η ψηλη μετρια μουτσουνα αλλα με ψηλο ποδι και η αλλη πιο κοντη και για τα μπαζα.Οι αλλες μεσα μπορει να ηταν καλυτερες.Εφυγα λεγοντας οτι θα ξαναπερασω αλλη στιγμη,πραγμα που συντομα θα κανω.Προς το παρον τιποτα αξιολογο αλλα βεβαια χωρις ολοκληρωμενη εικονα.Παντως η μπριζολα ειναι στο προγραμμα διοτι το ρωτησα ευθεως.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Πηγα το μεσημερι.Σκαλια χωρις ασανσερ και στον 3ορ. μπουκαρω.Σεριφ το ιδιο μπαζο που ειχα παρει μαλιστα προ ετων.Καιτα δυο δωματια πιασμενα.Ερχονται μια ψηλη και μια κοντη,ονοματα δεν θυμαμαι,η ψηλη μετρια μουτσουνα αλλα με ψηλο ποδι και η αλλη πιο κοντη και για τα μπαζα.Οι αλλες μεσα μπορει να ηταν καλυτερες.Εφυγα λεγοντας οτι θα ξαναπερασω αλλη στιγμη,πραγμα που συντομα θα κανω.Προς το παρον τιποτα αξιολογο αλλα βεβαια χωρις ολοκληρωμενη εικονα.Παντως η μπριζολα ειναι στο προγραμμα διοτι το ρωτησα ευθεως.

το πολυ θετικό της υπόθεσης είναι ότι μετά τον καφέ και το μάτι μπορείς να εκτονώσεις την ενέργειά σου "άμεσα".. :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
επειδή τα γουστα ειναι γουστα ...παχουλο σουπερ σεξι θηλυκό που τα δινει ολα ,ανηκει στο ρόστερ...Ελληνίδα με πολύ όμορφο πρόσωπο ηλικία 28 χρονων και το ονομα της Τζουλη ...διασταυρωμένο και απο φίλους μου οτι στο δωμάτιο ειναι σούπερ...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
επειδή τα γουστα ειναι γουστα ...παχουλο σουπερ σεξι θηλυκό που τα δινει ολα ,ανηκει στο ρόστερ...Ελληνίδα με πολύ όμορφο πρόσωπο ηλικία 28 χρονων και το ονομα της Τζουλη ...διασταυρωμένο και απο φίλους μου οτι στο δωμάτιο ειναι σούπερ...
:o :o
Τι οπλισμό  :tits:  :tits2: διαθέτει??  :grin: :grin:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
το αν επιασε η οχι ειναι σχετικό ...απόδειξη οτι υπάρχει ακόμα ...δουλευει με δικούς της πελάτες και τους ανανεώνει βάζοντας αγγελίες κατά διατήματα...εχει τον τρόπο να φύγεις ευχαριστημένος και να  κρατησει τους πελάτες που θα πάνε για πρώτη φορά ....το ροστερ αποτελειται από την Φωτεινή , την Κέλλυ , την Αννα ,την Ελενα και την Ρένα.....Οι δυο πρώτες εχουν περάσει απο Ομήρου και πρόσφατα απο Καραισκου στον Πειραια ..οι υπόλοιπες ειναι νέες στον χώρο ...Η Αννα που διάλεξα Ελληνοαυστραλέζα   30 χρονών με ωραίο σώμα και θερμή συμμετοχή ειναι στις προτάσεις μου..  
τιμεσ ξερουμε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom