Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 786
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
F

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
91
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους.Την Jenny την μαυρουλα την έχει πάρει κανεις;
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
61
Πόντοι
0
350 για 1-1,5 ώρα.Κανει τα πάντα εκτός αναλ.
Υπάρχει και η worthygirll επίσης μαύρη στα 400 για 2 ώρες

Δεν υπάρχει «τα πάντα εκτός αναλ» Δηλαδή ποια πάντα ; Τα βασικά κάνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed
OP
OP
F

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
91
Πόντοι
0
Υπάρχει και η worthygirll επίσης μαύρη στα 400 για 2 ώρες

Δεν υπάρχει «τα πάντα εκτός αναλ» Δηλαδή ποια πάντα ; Τα βασικά κάνει
Ναι δικιο έχεις.Αναφερομουν στα δικά μου θέλω.Cim δλδ που ζητησα κ anal rimming κάνει.
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
61
Πόντοι
0
Worthy girl έχεις πάρει;Είχαμε μιλήσει πριν καμία εβδομάδα αλλά την τρομαξα μάλλον όταν ανεφερα χαστούκια στο κωλο και dirty talking
Χαχα μάλλον
Έχω έμπιστη κριτική.
Πολύ ψηλή , εμφανισιακά καλή
στον αγώνα ok, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάνει τα βασικά.
400 για περίπου δύο ώρες, δεν δείχνει να βιάζεται.
Ενδείκνυται μόνο για όσους προτιμούν μαύρες αλλιώς με 400 παίρνεις κάτι άλλο πιο αγωνιστικό που ιδρώνει την φανέλα
 
OP
OP
F

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
91
Πόντοι
0
Χαχα μάλλον
Έχω έμπιστη κριτική.
Πολύ ψηλή , εμφανισιακά καλή
στον αγώνα ok, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάνει τα βασικά.
400 για περίπου δύο ώρες, δεν δείχνει να βιάζεται.
Ενδείκνυται μόνο για όσους προτιμούν μαύρες αλλιώς με 400 παίρνεις κάτι άλλο πιο αγωνιστικό που ιδρώνει την φανέλα
Σ’ευχαριστω πολύ!
 

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
Την εχω δει σε πολυωρο τη ντριμντολ ( bhadbabie το ονομα της στο λουνονα ) με 400 . Γουατσαπ δινει , so so εξαρταται τι ζητας , σε αυτη τη τιμη πρεπει να συμπεριλαμβανονται ολα αλλα βαζει 2 μπλοκα, το ενα ζυγιζει αν στο δωσει ( δεν ισχυει οτι ειναι παντου δεκτικη ) , ok τυπακι για κουβεντα , θελει το χρονο της να ανοιχτει . Mονο παλμαρετζιδικα αν σε παιρνει αλλιως προχωρα , 2 λογια σε πμ σ λεω


Δε πρεπει να χει μονιμο η brunette γτ ακομη τραβιεται , καστανοξανθη ειναι τωρα , νυχτα δουλευει , κανει τα ραντεβου στα νοτια πριν τη δουλεια , εχει ηδη κυκλο και μπαινει αραια κ που πια . 300 το μαλλι , δινει γουατσαπ, γλειψιμο δεχεται κ ειναι καθαρη , γλωσσοφιλα βαθεια φουλ δινει , σωματοτυπο αρκετα μεγαλα κωλομερια με περιφερεια κ μικρο βυζι . Σερβις κλειδωσε το cim πριν τη συναντηση γτ δε τρελαινεται, πιο περπατημενη απο ντριμντολ κ πιο αερατη στο δωματιο, επισης αντεχει περισσοτερο κοπανημα λογω σκαριου
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Η dreamdoll απάντησε και τα είπαμε μεσω telegram. Εμένα μου ζήτησε 500 οπότε δεν το συνέχισα.
Μου αρέσει πολύ να γλείφω και θέλω να έχει συμμετοχή η άλλη και να το γουστάρει. Γενικά μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι είναι μάλλον αστερίας οπότε δεν ρίσκαρα τα 500.

Από αυτά που γράφεις, αν έχεις info για brunette και θέλεις/μπορείς να τις μοιραστείς, καλοδεχούμενες.
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
61
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Η dreamdoll απάντησε και τα είπαμε μεσω telegram. Εμένα μου ζήτησε 500 οπότε δεν το συνέχισα.
Μου αρέσει πολύ να γλείφω και θέλω να έχει συμμετοχή η άλλη και να το γουστάρει. Γενικά μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι είναι μάλλον αστερίας οπότε δεν ρίσκαρα τα 500.

Από αυτά που γράφεις, αν έχεις info για brunette και θέλεις/μπορείς να τις μοιραστείς, καλοδεχούμενες.
Όπως είπαμε... οι τιμές έχουν πάρει την ανηφόρα. Φαρμάκι οι ανατιμήσεις.
 

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
Όπως είπαμε... οι τιμές έχουν πάρει την ανηφόρα. Φαρμάκι οι ανατιμήσεις.
Αυτό που πραγματικά δεν καταλαβαίνω είναι που κάποιες συμφωνούν σε συνάντηση και μετά λένε "ωραία πόσα μου δίνεις;"
Το έχω πει σε κάνα δυο κοπέλες, εγώ θα σου πω; Εσύ θα πεις τι θέλεις και αν συμφωνώ συνεχίζουμε.
Μια μου είπε και το απίθανο, δεν το έχω ξανακάνει, δεν ξέρω πόσα να ζητήσω. Της λέω 200€ στα δίνω αν θες και απαντάει α όχι λίγα είναι.
Ε βρε κούκλα μου, αφού ξέρεις ότι θες πάνω από 200 γιατί με τυραννας;
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
61
Πόντοι
0
Αυτό που πραγματικά δεν καταλαβαίνω είναι που κάποιες συμφωνούν σε συνάντηση και μετά λένε "ωραία πόσα μου δίνεις;"
Το έχω πει σε κάνα δυο κοπέλες, εγώ θα σου πω; Εσύ θα πεις τι θέλεις και αν συμφωνώ συνεχίζουμε.
Μια μου είπε και το απίθανο, δεν το έχω ξανακάνει, δεν ξέρω πόσα να ζητήσω. Της λέω 200€ στα δίνω αν θες και απαντάει α όχι λίγα είναι.
Ε βρε κούκλα μου, αφού ξέρεις ότι θες πάνω από 200 γιατί με τυραννας;
Γιατί προσπαθούν να σε δαγκώσουν φίλε. Μια χαρά ξέρουν. Αλλά γιατί πχ να σου ζητήσει 250 αν εσύ της πεις 300 ?
Περιμένει να δει τι θα πεις εσύ και αν είναι πιο πάνω από αυτά που συνήθως ζητά θα κάνει την πάπια. Αν είναι πιο κάτω θα σου πει λίγα είναι.
Το 90% εκεί μέσα είναι επαγγελματίες
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.517
Κριτικές
15
Like
6.191
Πόντοι
8.345
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Η dreamdoll απάντησε και τα είπαμε μεσω telegram. Εμένα μου ζήτησε 500 οπότε δεν το συνέχισα.
Μου αρέσει πολύ να γλείφω και θέλω να έχει συμμετοχή η άλλη και να το γουστάρει. Γενικά μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι είναι μάλλον αστερίας οπότε δεν ρίσκαρα τα 500.

Από αυτά που γράφεις, αν έχεις info για brunette και θέλεις/μπορείς να τις μοιραστείς, καλοδεχούμενες.

το καλοκαιρι ζηταγε 350 για 1,5 ωρα

Γιατί προσπαθούν να σε δαγκώσουν φίλε. Μια χαρά ξέρουν. Αλλά γιατί πχ να σου ζητήσει 250 αν εσύ της πεις 300 ?
Περιμένει να δει τι θα πεις εσύ και αν είναι πιο πάνω από αυτά που συνήθως ζητά θα κάνει την πάπια. Αν είναι πιο κάτω θα σου πει λίγα είναι.
Το 90% εκεί μέσα είναι επαγγελματίες

το 30% και πολυ να ειναι επαγγελματιες. το οτι καποια ζηταει 200-300 δεν την κανει εππαγελματια, οταν δεν εχει κανει σε γραφειο ή ανεξαρτητη
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
61
Πόντοι
0
το καλοκαιρι ζηταγε 350 για 1,5 ωρα



το 30% και πολυ να ειναι επαγγελματιες. το οτι καποια ζηταει 200-300 δεν την κανει εππαγελματια, οταν δεν εχει κανει σε γραφειο ή ανεξαρτητη
Εξαρτάται πως ορίζεις την Επαγγελματία. Πχ με τον ορισμό σου την dreamdoll δεν θα την έλεγες επαγγελματία γιατί δεν έχει κάνει σε γραφείο και δεν έχει ανεβασει αγγελία ως ανεξάρτητη. Η κοπέλα όμως κάνει βίζιτες κάργα εδώ και τρία χρόνια. Αυτό για μένα είναι επαγγελματίας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
Γιατί προσπαθούν να σε δαγκώσουν φίλε. Μια χαρά ξέρουν. Αλλά γιατί πχ να σου ζητήσει 250 αν εσύ της πεις 300 ?
Περιμένει να δει τι θα πεις εσύ και αν είναι πιο πάνω από αυτά που συνήθως ζητά θα κάνει την πάπια. Αν είναι πιο κάτω θα σου πει λίγα είναι.
Το 90% εκεί μέσα είναι επαγγελματίες
Για αυτό και γω κοβω λάσπη...
Μόνο με μια βρέθηκα, όχι επαγγελματία.
το καλοκαιρι ζηταγε 350 για 1,5 ωρα
Ναι θυμάμαι μου το είχες πει. Εμένα μου είπε 500 οπότε δεν συνέχισα.
Η αλλη που σου έλεγα (αυτή με τα τατού που μου άρεσε πολύ) δεν απάντησε ποτέ, μετά μπήκε από το κοινό προφίλ που έχει με τη φίλη της, έστειλε 1 μνμ και ξανά χάθηκε... Για να πω την αλήθεια, μόνο αυτή θέλω να δω από το seeking.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.517
Κριτικές
15
Like
6.191
Πόντοι
8.345
Για αυτό και γω κοβω λάσπη...
Μόνο με μια βρέθηκα, όχι επαγγελματία.

Ναι θυμάμαι μου το είχες πει. Εμένα μου είπε 500 οπότε δεν συνέχισα.
Η αλλη που σου έλεγα (αυτή με τα τατού που μου άρεσε πολύ) δεν απάντησε ποτέ, μετά μπήκε από το κοινό προφίλ που έχει με τη φίλη της, έστειλε 1 μνμ και ξανά χάθηκε... Για να πω την αλήθεια, μόνο αυτή θέλω να δω από το seeking.

η μια απο τις 2 αυτες σταματησε τα ραντεβου.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.517
Κριτικές
15
Like
6.191
Πόντοι
8.345
Εξαρτάται πως ορίζεις την Επαγγελματία. Πχ με τον ορισμό σου την dreamdoll δεν θα την έλεγες επαγγελματία γιατί δεν έχει κάνει σε γραφείο και δεν έχει ανεβασει αγγελία ως ανεξάρτητη. Η κοπέλα όμως κάνει βίζιτες κάργα εδώ και τρία χρόνια. Αυτό για μένα είναι επαγγελματίας.

με αυτο το σκεπτικο δεν υπαρχουν πουθενα ανεξαρτητες, αφου καμια δεν κανει 1-2 ραντεβου μονο. το ποια ειναι επαγγελματιας ειναι μεγαλη κουβεντα, για εμενα πρεπει να ειναι ανοιχτου κυκλου και να το κανει κατα συρροη, καθημερινα και οχι ευκαιριακα πχ σπουδαζω και κανω μερικα ραντεβου για τις διακοπες μου ή τα λουσα μου
για αυτο και δεν λεω επαγγελματιες τις περισσοτερες στο seeking. μονο οτι δυσκολευεσαι να βρεις πολλες για ραντεβου τις καθιστα ερασιτεχνες στα ματια μου
 
OP
OP
F

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
91
Πόντοι
0
Κανεις εμπειρία από Miss K?Εχουμε κλείσει ραντεβού για Δευτέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom