Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
Τι στο καλό; Έχει θέμα το seeking ή με μπλοκάρουν χωρίς να τις ξέρω; Ούτε sexy mermaid βλέπω, ούτε καμία λουίζα. Μόνο μια liza
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
50
Like
57
Πόντοι
0
SexyMermaid πιθανά και να σε μπλόκαρε. Πολλά ψυχολογικά. Πειραιάς. Πολύ δύσκολη στο κανόνισμα. Παλιά στο seeking, μπαινοβγαίνει ανάλογα τα ψυχολογικά της. Από εμφάνιση - κατά το γούστο μου - σχετικά καλή (το λεω γιατί το site έχει γεμίσει μεγαλοκοπέλες και αθλήτριες των βαρέων βαρων). Όταν την είχα πάρει πριν δύο χρόνια ήταν στα 200 για 1.5/2 ώρα χαλαρά. Τώρα νομίζω έχει κάνει ανατίμηση 250+
Η liza είναι από γραφείο
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.597
Κριτικές
57
Like
16.298
Πόντοι
16.555
Γνωρίζει κανεις την Cata. Εχει 12 χρόνια λογαριασμο εδω, και παίζει και στο γραφείο !
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
50
Like
57
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανεις την Cata. Εχει 12 χρόνια λογαριασμο εδω, και παίζει και στο γραφείο !
Cata στο seeking ? Γιατί να πάρεις επαγγελματία γραφείου/αγγελίας μέσω seeking ? Για να πληρώσεις πιο πολλά ?
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
50
Like
57
Πόντοι
0
Δεν είναι πάντα έτσι.
Όσες πέτυχα στο seeking και ήταν επαγγελματίες ζητούσαν πιο πολλά από ότι θα έπαιρναν στο γραφείο τους ή στην αγγελία τους.
Και αυτό γιατί τουλάχιστον σε αυτές έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι στο seeking κυκλοφορούν λεφτάδες Έλληνες ή και Ξένοι (Έχει τύχει μέχρι και να φάω πόρτα με το που είπα ότι είμαι Έλληνας γιατί λέει είναι συνώνυμο του τσίπη !!) και προσπαθούν να σε δαγκώσουν. Τώρα αν υπήρχε κάποια περίπτωση επαγγελματία που στο seeking να ζητούσε πιο λίγα και δεν την έχω πετύχει ή δεν την θυμάμαι συγνώμη. Θεωρώ ότι θα ήταν μια σπάνια εξαίρεση.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.513
Κριτικές
15
Like
6.186
Πόντοι
8.345
βρε ηλιθιε, παλι θες να στα εξηγησω ?
το προφιλ μου ανοιχτο ειναι, επιτηδες. πανε ψαξε οτι θες και οταν βρεις κατι επι της ουσιας να πεις, ελα να σε βουλωσω και παλι, γιατι πολυ απλα ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΙΣ !!!
τα μηνυματα μου αυξηθηκαν λογω κορωνοϊου βρε σβωλε, οταν ειμασταν εσωκλειστοι και κοιταγα να περασει η ωρα στα πολιτικα χαβαλεδιαζοντας τους χαζοκουληδες.
μα ποσο μπουφος εισαι λεμε ? :2funny::2funny::2funny:

εσυ δεν λες ποτε τπτ επι της ουσιας ηλιθιε
και το προφιλ σου ειμαι ανοιχτο ειναι στα χαρτια, γιατι στην πραξη με τοσες χιλιαδες μλκιες που εχεις γραψει κανεις λογικος εργαζομενος ανθρωπος δεν θα φαει 2-3 μερες να διαβαζει μλκιες.

εχω βρει επιληψιμο μνμ σου επι της ουσιας, κριτικη σε κοπελα χωρις τιμη ενω εισαι χρονια στο σαιτ και ξερεις οτι ειναι βασικη πληροφορια, ποιος ξερει για ποιον λογο:think::think:

και αφου δεν εχεις επαφη με το seeking αδειασε μας την γωνια απο το θεμα, δεν χρειαζομαστε και εδω φαφλαταδες. πηγαινε στης Μαλβινας που υπαρχει ελευθερη αγορα και ασε μας εμας
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.513
Κριτικές
15
Like
6.186
Πόντοι
8.345
Όσες πέτυχα στο seeking και ήταν επαγγελματίες ζητούσαν πιο πολλά από ότι θα έπαιρναν στο γραφείο τους ή στην αγγελία τους.
Και αυτό γιατί τουλάχιστον σε αυτές έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι στο seeking κυκλοφορούν λεφτάδες Έλληνες ή και Ξένοι (Έχει τύχει μέχρι και να φάω πόρτα με το που είπα ότι είμαι Έλληνας γιατί λέει είναι συνώνυμο του τσίπη !!) και προσπαθούν να σε δαγκώσουν. Τώρα αν υπήρχε κάποια περίπτωση επαγγελματία που στο seeking να ζητούσε πιο λίγα και δεν την έχω πετύχει ή δεν την θυμάμαι συγνώμη. Θεωρώ ότι θα ήταν μια σπάνια εξαίρεση.

εγω το ακριβως αντιθετο

αργεντινα και ισπανιδα φτηνοτερα απο το sa απ'οτι στο γραφειο. το ιδιο με 2 λατινες απο στουντιο.

το δυσκολο με αυτες ειναι να τις πετυχεις ελευθερες γιατι δουλευουν συνεχεια
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom