Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Sea View - Πανώπης και Ποσειδώνος 112

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Το μαγαζι αυτο, ειναι απο τα παλαιοτερα των νοτιων προαστιων, αν οχι το παλαιοτερο εν ενεργεια...
Εχει τον κοσμο του στα νοτια και δε θελει πολλα-πολλα, διαφημιση, σχολια κλπ, παντα δουλευε
μεσω γνωστων Γλυφαδας-Βουλας.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Το μαγαζι αυτο, ειναι απο τα παλαιοτερα των νοτιων προαστιων, αν οχι το παλαιοτερο εν ενεργεια...
Εχει τον κοσμο του στα νοτια και δε θελει πολλα-πολλα, διαφημιση, σχολια κλπ, παντα δουλευε
μεσω γνωστων Γλυφαδας-Βουλας.

Απ'οσα γνωριζω πιο πολυ με 60χ και βαλε δουλευει αυτο το μαγαζι πιο πολυ κινειται με δημοσιουπαλληλους  γεροντους με παχια πορτοφολια
που εχουν την καβαντζα τους ,εχει τα κονε του το μαγαζι γιαυτο δεν  θελουν διαφημηση.
γιαυτο και το ροστερ ειναι ασε να πανε  αλβανικη σφηκοφωλια ειναι
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Απ'οσα γνωριζω πιο πολυ με 60χ και βαλε δουλευει αυτο το μαγαζι πιο πολυ κινειται με δημοσιουπαλληλους  γεροντους με παχια πορτοφολια
που εχουν την καβαντζα τους ,εχει τα κονε του το μαγαζι γιαυτο δεν  θελουν διαφημηση.
γιαυτο και το ροστερ ειναι ασε να πανε  αλβανικη σφηκοφωλια ειναι
Απαπα! Σα να διακρινω μια αντυπαθειουλα η μου φαινεται?
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1

Αντιπαθεια καμια η πραγματικοτητα ειναι   , οποιος εχει παει ξερει , ε μπαρμπα ετσι εγιναν τα ματια σου απο τις αλβανιδες :2funny: :2funny: :2funny:

χωρις παρεξηγηση ρε φιλε  αλλα εδω ενημερωση κανουμε
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Απ'οσα γνωριζω πιο πολυ με 60χ και βαλε δουλευει αυτο το μαγαζι πιο πολυ κινειται με δημοσιουπαλληλους  γεροντους με παχια πορτοφολια
που εχουν την καβαντζα τους ,εχει τα κονε του το μαγαζι γιαυτο δεν  θελουν διαφημηση.
γιαυτο και το ροστερ ειναι ασε να πανε  αλβανικη σφηκοφωλια ειναι

εισαι παντελως ασχετος και κανει μπαμ. γραφεις για να γραφεοις απο τα συμφραζομανα των αλλων. θα στοιχηματιζα οτι ουτε απο εξω δεν εχεις περασει.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Αντιπαθεια καμια η πραγματικοτητα ειναι  , οποιος εχει παει ξερει , ε μπαρμπα ετσι εγιναν τα ματια σου απο τις αλβανιδες :2funny: :2funny: :2funny:

χωρις παρεξηγηση ρε φιλε  αλλα εδω ενημερωση κανουμε
Ωραια μουνια αυτες οι αλβανιδες;
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
εισαι παντελως ασχετος και κανει μπαμ. γραφεις για να γραφεοις απο τα συμφραζομανα των αλλων. θα στοιχηματιζα οτι ουτε απο εξω δεν εχεις περασει.

Σωστά τα λέει ο παλιός !  :thumbsup:

Δεν γνωρίζω αν αληθεύει για τον συναγωνιστή που αναφέρει, αλλά έχω παρατηρήσει οτι ορισμένοι γράφουν για να γράφουν, χωρίς να έχουν πρόθεση να "κοινωνήσουν" μαζί με τους υπόλοιπους κάποιο ιδιαίτερο νόημα...

V for Vendetta
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
λοιπον περασμα την προηγουμενη εβδομαδα. εχει δυο καινουργιες κοπελλες..η εξης μια αρκετα ομορφη ευα. πολυ ωραιο προσωπο , φανταστικο στηθος δυαρι γεματο πετρα, τσουπωτο κωλι μεσογειακο με λιγη κυτταριτισα αλλα μια χαρα σχημα μεγεθος. για μασαζ δεν το εχει ακομα. πολυ καινουρια στη δουλεια και αγουρη αλλα αν μεινει στο χωρο και αφησει τις αποστειρωμενες υπηρεσιες (οχι γλωσοφιλα, οχι ακα κτλπ) θα παει καλα. ισως ακομα δεν το εχει κατασταλαξει στο μυαλο της. δυστηχως με αυτο το μαγαζι, περναν πολυ ομορφα κοριτσια αλλα καθονται δυο βδομαδες και μετα τις ψαχνεις...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
λοιπον περασμα την προηγουμενη εβδομαδα. εχει δυο καινουργιες κοπελλες..η εξης μια αρκετα ομορφη ευα. πολυ ωραιο προσωπο , φανταστικο στηθος δυαρι γεματο πετρα, τσουπωτο κωλι μεσογειακο με λιγη κυτταριτισα αλλα μια χαρα σχημα μεγεθος. για μασαζ δεν το εχει ακομα. πολυ καινουρια στη δουλεια και αγουρη αλλα αν μεινει στο χωρο και αφησει τις αποστειρωμενες υπηρεσιες (οχι γλωσοφιλα, οχι ακα κτλπ) θα παει καλα. ισως ακομα δεν το εχει κατασταλαξει στο μυαλο της. δυστηχως με αυτο το μαγαζι, περναν πολυ ομορφα κοριτσια αλλα καθονται δυο βδομαδες και μετα τις ψαχνεις...
...τιμές...διάρκεια...;;;
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
...τιμές...διάρκεια...;;;
το μασαζ κρατησε με το ζορι κανα 20λεπτο αλλα οπως προειπα, δεν το εχει ακομα. το δευτερο μερος φανταζομαι..οσο αντεξεις. βαζει χερι πολυ στην αρχη, αλλα στοματικο καλο αν και με λαστιχο. για τιμες νομιζω καλυτερα να συννενοηθεις πριν μπεις με την ερρικα γιατι λογω γειτονιας εχω την υποψια οτι αν δεν εισαι παλιος πελατης πεφτει "δαγκωμα"....παρε και κανα τηλ να δεις αν ειναι εκει η κοπελλα γιατι απο αυτα που ακουσα δεν ειμαι και σιγουρος ποτε παει και ποτε φευγει.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
το μασαζ κρατησε με το ζορι κανα 20λεπτο αλλα οπως προειπα, δεν το εχει ακομα. το δευτερο μερος φανταζομαι..οσο αντεξεις. βαζει χερι πολυ στην αρχη, αλλα στοματικο καλο αν και με λαστιχο. για τιμες νομιζω καλυτερα να συννενοηθεις πριν μπεις με την ερρικα γιατι λογω γειτονιας εχω την υποψια οτι αν δεν εισαι παλιος πελατης πεφτει "δαγκωμα"....παρε και κανα τηλ να δεις αν ειναι εκει η κοπελλα γιατι απο αυτα που ακουσα δεν ειμαι και σιγουρος ποτε παει και ποτε φευγει.
:thumbsup:
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
καλημερα τι παιζει εδω εχει τιποτα καλεσ κοπελεσ
 

anwteros_1822

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2014
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά οποίος μπορεί ας μου στείλει σε μνμ το τηλέφωνο στη πανωπης 2 και ποια μου προτείνει. Ευχαριστώ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom