Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εδω ολο το καλοκαιρι να φας σε νησι αντε να καρφωσεις μια.για νορμαλ γκομενες μιλαω.εκτος αν πεσεις πανω σε τιποτα στουντιο κοριτσα.πανε κ αυτες ετσι δυο δυο.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Τύπε είσαι 23 και τα θυμάσαι ή κρατάς ημερολόγιο ?

Ονόματα και διευθύνσεις παρακαλώ, γιατί μάλλον μας δουλεύεις εμας τους ειλικρινείς.
31 είμαι,τα θυμαμαι γιατι θυμαμαι ακριβως σε ποιες διακοπες εγινε το καθενα

την πρωτη σουηδεζα την πηδηξα τον αυγουστο το 2003.θυμαμαι ονοματεπωνυμο και αν το γκουκλαρω βρισκω και φβ της.ημουν 19,ηταν 15,5 ή 16,5,δε θυμαμαι.τα φτιαξαμε 3 μερες πριν φυγω απ το νησι και περασαμε τα 2 τελευταια βραδια μαζι σαν ερωτευμενοι.μετα στελναμε μειλ για κανα δυο μηνες,μσν νομιζω τοτε δεν επαιζε

το 2005 πηδηξα 3,το 2006 2 και το 07 1.ονομα μονο από μία δεν θυμαμαι και για άλλες 2 δεν είμαι σιγουρος ότι το θυμαμαι σωστα.επισης για τη μια σουηδεζα δε θυμαμαι να ηταν σιγουρα σουηδεζα ή δανεζα.

από άλλες όμως θυμαμαι και ονοματεπώνυμα και από γκομενες που δεν ειχα πηδηξει καν

μια δανεζα με ειχε φιλοξενησει και κοπεγχαγη σπιτι της έναν χειμωνα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

τα νησιά μαν, τα νησιά...

το πού τα έκανες αυτά είναι η καίρια ίνφο.
 

PUTANIKOS

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
εχω γαμησει 7 τουριστριες

2 σουηδεζες
μια αγγλιδα
2 τσεχες,την μια την ξεπαρθενεψα
μια δανεζα
και μια ιταλιδα

απ τα 19 μεχρι τα 22 αυτα

Kαλημερα,

Σε πιο Διακοπο-μερος δουλευες απο τα 19 εως τα 22 σου τυπε;
Δουλευες στις ξαπλωστρες στην παραλια η σε μπαρ το βραδυ; Η animator σε καποιο ξενοδοχειο;


Ενεκα του καλοκαιριου, σε ποιο νησι - απο προσωπικη εμπειρια - πιστευεται οτι υπαρχει πιθανοτητα να γαμησει κανεις τις περισσοτερες τουριστριες?

Η γνωμη μου ειναι οτι ειναι δυσκολο να γαμηθει πλεον τουριστρια σε νησι γιατι πολυ απλα οι ξενες δεν ερχονται πια στην Ελλαδα για να πηδηχτουν. Η δουλεια μπορει να γινει αν πετυχεις καπου καποια ξεμπαρκη δυαδα αλλα και παλι πολυ δυσκολο, παιζει να φλερταρετε να κερασεις κανα ποτο να τα περασετε ωραια να πεσει κανα φασωμα και μετα να σε αφησει συξηλο...

Αν εισαι ντοπιος καπου και εργαζεσαι ολο το καλοκαιρι σε ενα διακοπομερος τοτε αλλαζει το πραγμα αλλα και παλι δυσκολο, πλεον δεν γαμανε οπως καποτε. Για ρωτα οταν πας διακοπες εναν ντοπιο που να μην ειναι φιδεμπορας αν εχει γαμησει κανενας ντοπιος μεχρι στιγμης....τζαμπα, η χωρις να δινει δουλεια σε καποια. Καθε περσι και καλυτερα θα οσυ πουν.

Σκανδιναβες: οι σκανδιναβοι πηγαινουν πακετο κατα εκατονταδες με τα τουριστικα γραφεια οι οποιοι συμπεριφερονται λες και εχουν παρει οδηγιες να μην εχουν και πολλα παρε δωσε με τους ντοπιους, δεν χρειαζεται αλλωστε αφου ολα τα διοργανωνουν οι ιδιοι, κλεισμενα μπαρ και κλαμπ για την παρτη τους με κραχτες που προσελκυουν μοναχα συμπατριωτες τους κτλ κτλ. Προσωπικα μεγαλυτερη επιτυχια ειχα στην σκανδιναβια οπου μου την πεφτανε χυμα σε κλαμπ παρα στην Ελλαδα. Θυμαμαι στην Ροδο στον δρομο με τα κλαμπ ενα μαγαζι οπου υπηρχε ενας οχλος απο σκανδιναβους σε παραταξη λες και θα εμπαιναν σε γηπεδο και εναν τυπο δικο τους με μια σφυριχτρα να σφυριζει και να δινει οδηγιες στην γλωσσα τους λες και ηταν ο αρχηγος στο πλοιο των βικινγκ που εδινε τον ρυθμο...και καπου παρα διπλα σε ενα τραπεζακι σαν την μυγα μεστο γαλα δυο ελληναραδες αποχαυνομενους ουτε να τους κλανει καμμια και να κοιτανε στο υπερπεραν...

Σερβες: Πολυ μα πολυ κλειστο κλαμπ, γκετοποιημενοι λες και ειναι ολοι σε ετοιμοτητα για πολεμο ενα πραγμα, δεν μπαινεις εκει μεσα με την καμμια μονο αν εισαι ντοπιος και εργαζεσαι σε μερη που συνεργαζονται με τα πρακτορεια για τζαμπα ποτα κτλ κτλ. μπορεις να κανεις κατι αν εισαι ασχετος σε ξεμπαρκη, που δεν συχναζει στα μαγαζια που τους στελνουν, Γ κατηγοριας, ισως και να παιχτει αν εισαι πεφτουλας. Αυτο που εχω δει σε Χαλκιδικη και Ζακυνθο ειναι οτι οι Σερβοι κανουν τα κονε τους με τις Σερβες εν'οψη χειμωνα...

Τσεχες: Αν δεν παιζουν τζαμπα ποτα με το πακετο διακοπων δεν βγαινουν βραδυ, οπως και οι σερβοι αλλωστε, την αραζουν παρεα στα μπαλκονια με τα ποτα που εχουν παρει απο τα αεροδρομια της χωρας τους, πινουν τραγουδανε και μας γραφουν στις μουναρες τους...

Εγγλεζες: Αν κρινω απο τον λαγανα φανταζομαι το ιδιο θα ειναι και στα μαλια και στην χερσονησο κτλ. φουρνιες απο 18χρονα ντιρλα, μεγαλες παρεες, επισης αποφευγουν τα πολλα παρε δωσε, επισης οι εγγλεζοι κραχτες αποφευγουν τους ασχετους.

Προσωπικα θα διαλεγα ενα απο τα μεγαλα ξενοδοχεια σε Χαλκιδικη η Ροδο η Αγια Ναπα που εχει πολυ κοσμο απο "Ρωσιες" κτλ που με τα πακετα τους ειναι all inclusive και δεν πολυ βγαινουν απο το ξενοδοχειο, το ιδιο θα εκανα κιεγω δεν θα πολυ εβγαινα δεν θα τσιγγουνευομουνα τα φιλοδωρηματα μπας και με σιγονταρουν σε καμμια παρεα και θα προσπαθουσα να κανω χωσιμο εκει μεσα ακομα και αν η συννεοηση ειναι με νοηματα. Βεβαια σε αυτη την περιπτωση θα πρεπει να εισαι διατεθιμενος να δωσεις ανα σωρο χρηματα ισως και περισσοτερα απο οσα πληρωνουν οι ξενοι, και να μην σε νοιαζει αν τα δωματια ειναι καλα η οχι η αν το φαγητο σου αρεσει η οχι αν η θαλασσα μπροστα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο η αν το σερβις αξιζει κτλ κτλ...

Τα παραπανω απο το 2009 και επειτα.

 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
τα νησιά μαν, τα νησιά...

το πού τα έκανες αυτά είναι η καίρια ίνφο.
το πρωτο σκηνικο που περιγραφω εγινε σκιαθο.το 2003 ηταν τελειως διαφορετικο το νησι απ ότι τωρα.δεν εχω ξαναπαει από τοτε αλλα εχουν παει καποιοι απ αυτους που ειχα παει τοτε και μου το λενε.επισης ειχα βρει κι άλλη μια σουηδεζα εκει τοτε και είχαμε παει σπιτι της ,ηθελε να τη γαμησω μεσα στην πισινα χωρις καποτα αλλα δεν ψηνομουν και στραβωσε.κι οι αλλοι απ την παρεα ειχαν βγαλει γκομενες σκιαθο τοτε.και είχαμε γνωρισει και πολλες ακομα

τα υπολοιπα σκηνικα εχουν γινει όλα στο ιδιο νησι,απ το οποιο και καταγομαι και δεν ψηνομαι να το αναφερω...δεν εχει ιδιαιτερη σημασια αλλωστε γιατι ως τουρίστας εκει δεν ενδείκνυται για να γαμησεις ξενες...

απ τα υπολοιπα που ξερω πιστευω κω,ροδο και μυκονο θα πηγαινα αν μ ενδιεφερε ακομα το θεμα(ουτε καν).
υπαρχουν κι αλλα μερη τυπου λαγανας,χερσονησος κτλ αλλα εκει παιζουν τελειωμένες καταστασεις,δε νομιζω να ψηνεται κανεις να γαμησει τοσο τελειωμένες γκομενες,εκτος κι αν είναι κωστακης ή κομπρας
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
το πρωτο σκηνικο που περιγραφω εγινε σκιαθο.το 2003 ηταν τελειως διαφορετικο το νησι απ ότι τωρα.δεν εχω ξαναπαει από τοτε αλλα εχουν παει καποιοι απ αυτους που ειχα παει τοτε και μου το λενε.επισης ειχα βρει κι άλλη μια σουηδεζα εκει τοτε και είχαμε παει σπιτι της ,ηθελε να τη γαμησω μεσα στην πισινα χωρις καποτα αλλα δεν ψηνομουν και στραβωσε.κι οι αλλοι απ την παρεα ειχαν βγαλει γκομενες σκιαθο τοτε.και είχαμε γνωρισει και πολλες ακομα

τα υπολοιπα σκηνικα εχουν γινει όλα στο ιδιο νησι,απ το οποιο και καταγομαι και δεν ψηνομαι να το αναφερω...δεν εχει ιδιαιτερη σημασια αλλωστε γιατι ως τουρίστας εκει δεν ενδείκνυται για να γαμησεις ξενες...

απ τα υπολοιπα που ξερω πιστευω κω,ροδο και μυκονο θα πηγαινα αν μ ενδιεφερε ακομα το θεμα(ουτε καν).
υπαρχουν κι αλλα μερη τυπου λαγανας,χερσονησος κτλ αλλα εκει παιζουν τελειωμένες καταστασεις,δε νομιζω να ψηνεται κανεις να γαμησει τοσο τελειωμένες γκομενες,εκτος κι αν είναι κωστακης ή κομπρας

:hi:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
το πρωτο σκηνικο που περιγραφω εγινε σκιαθο.το 2003 ηταν τελειως διαφορετικο το νησι απ ότι τωρα.δεν εχω ξαναπαει από τοτε αλλα εχουν παει καποιοι απ αυτους που ειχα παει τοτε και μου το λενε.επισης ειχα βρει κι άλλη μια σουηδεζα εκει τοτε και είχαμε παει σπιτι της ,ηθελε να τη γαμησω μεσα στην πισινα χωρις καποτα αλλα δεν ψηνομουν και στραβωσε.κι οι αλλοι απ την παρεα ειχαν βγαλει γκομενες σκιαθο τοτε.και είχαμε γνωρισει και πολλες ακομα

τα υπολοιπα σκηνικα εχουν γινει όλα στο ιδιο νησι,απ το οποιο και καταγομαι και δεν ψηνομαι να το αναφερω...δεν εχει ιδιαιτερη σημασια αλλωστε γιατι ως τουρίστας εκει δεν ενδείκνυται για να γαμησεις ξενες...

απ τα υπολοιπα που ξερω πιστευω κω,ροδο και μυκονο θα πηγαινα αν μ ενδιεφερε ακομα το θεμα(ουτε καν).
υπαρχουν κι αλλα μερη τυπου λαγανας,χερσονησος κτλ αλλα εκει παιζουν τελειωμένες καταστασεις,δε νομιζω να ψηνεται κανεις να γαμησει τοσο τελειωμένες γκομενες,εκτος κι αν είναι κωστακης ή κομπρας


τυπε γιατι το λες αυτο?δεν ειναι ωραιο να ναι πιτα η γκομενα  :grin: :grin: :grin: σου δινει ολες τις τρυπες την κανεις οτι θες  :grin: :grin: :grin:

επισης μυριζει τσιγαριλα ιδρωτιλα κ αλκοολ   :cum: :cum: :cum:

α...και δεν μιλαει κ πολυ  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Το κακό με τις τουρίστριες που έρχονται στην Ελλάδα (δεν ξέρω τι γινόταν πριν χρόνια) είναι ότι δεν ανήκουν στην αφρόκρεμα ομορφιάς των φυλών τους! Σχεδόν όλες οι Ρωσίδες,Σέρβες,Σκανδιναβές που βλέπω εδώ είναι τριτάντζες και κάτω για τα πρότυπα ομορφιάς των χωρών τους! Αυτό έχει ως αποτέλεσμα εμφανισιακά πολλές Ελλεηνίδες εδώ να είναι πιο πάνω. Όσοι δεν είναι φανατισμένοι το βλέπουν αυτό!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Το κακό με τις τουρίστριες που έρχονται στην Ελλάδα (δεν ξέρω τι γινόταν πριν χρόνια) είναι ότι δεν ανήκουν στην αφρόκρεμα ομορφιάς των φυλών τους! Σχεδόν όλες οι Ρωσίδες,Σέρβες,Σκανδιναβές που βλέπω εδώ είναι τριτάντζες και κάτω για τα πρότυπα ομορφιάς των χωρών τους! Αυτό έχει ως αποτέλεσμα εμφανισιακά πολλές Ελλεηνίδες εδώ να είναι πιο πάνω. Όσοι δεν είναι φανατισμένοι το βλέπουν αυτό!

σωστος  :hi:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.085
Πόντοι
3.187
Σεξοπινασμένες τουρίστριες? Σε όλα τ νησιά.  :2funny: Το σωστό  θ ταν σε ποιο νησί δεν υπάρχουν πεινασμένες!!
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
Το κακό με τις τουρίστριες που έρχονται στην Ελλάδα (δεν ξέρω τι γινόταν πριν χρόνια) είναι ότι δεν ανήκουν στην αφρόκρεμα ομορφιάς των φυλών τους! Σχεδόν όλες οι Ρωσίδες,Σέρβες,Σκανδιναβές που βλέπω εδώ είναι τριτάντζες και κάτω για τα πρότυπα ομορφιάς των χωρών τους! Αυτό έχει ως αποτέλεσμα εμφανισιακά πολλές Ελλεηνίδες εδώ να είναι πιο πάνω. Όσοι δεν είναι φανατισμένοι το βλέπουν αυτό!
Πολύ σωστά!! Επίσης το θέμα είναι που πηγαίνουν διακοπές οι πιο τοπ (σε ομορφιά) αλλοδαπές.
Μ'αυτά που γράφονται και ακούγονται -δεν έχω προσωπική άποψη-μαζεύονται σε εξωτικούς προορισμούς και από Ευρώπη σε Ίμπιζα(στην Ισπανία) και ευρύτερο Αμάλφι(Kάπρι-Ίσκια) απέναντι από το Σαλέρνο στην Ιταλία.....
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
χερσονησος-μάλλια-με ανεση.........
:fuck2: :fuck1:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τελκα συναγωνιστες, συμπερασμα βγαλαμε???

Σημειωτεον, περσι πηγα μονος διακοπες και επεσε πηδημα με μια Πολωνη.

Φετος ξανα θα παω μονος. Το οτι ειμαι μονος και δεν ειμαι με παρεα δυκολευη να πηδηξεις τουριστρια, ή κρινεται οτι ειναι πιο ευκολο οταν εισαι με παρεα?

Γουσταρα τρελλα που πηγα μονος διακοπες. Ρε παιδι μου, ηρεμησα, νοικιασα μηχανακι και βολτες .... Οποτε παλι γουσταρω φετος μονος διακοπες. Δυσκολευει αυτο την φαση με ξενεες???
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μετρημένα κουκιά είναι ρε σεις.. παρο κ ιο πολύ πιτσιρικάρια..μήλο ζευγάρια κυριως κ ηλικιωμένοι οπως κ λεσβο χιο Λήμνο σαμο... αρα  κω ροδο ναξο Ζάκυνθο Κέρκυρα είναι σίγουρακια...απο κει κ περα πρέπει να ξέρεις που θα οας για κηνυγι...

ΟΚ,
Στην Ζάκυνθο και Κερκυρα που πρεπει να πας για κυνηγι???
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ζακυνθο, Κερκυρα που ειναι τα σωστα μερη για κυνηγιιιι???

Πειτε οι γνώστες..!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom