Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Έγραψα νέα κριτική, στην οποία έβαλα όλη την τέχνη μου με αγάπη προς όλα τα μέλη του site, για να γελάσετε. Ακούω σχόλια.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Έγραψα νέα κριτική, στην οποία έβαλα όλη την τέχνη μου με αγάπη προς όλα τα μέλη του site, για να γελάσετε. Ακούω σχόλια.

φιλε Τακμαν πραγματικά τις κριτικές σου τις ζούμε. Ανυπομονώ να σε γυρίσουν σε ταινία!
 

Επισκέπτης
Ο τυπος που εβαλε ολο 10ρια στη Μονικα Νιαου Φωκαιας 25 μαλλον εβλεπε τσοντα στο μυαλο και εμπνεύστηκε. Ουτε καν σε μπουρδελα δεν εχει μπει...
 

jseyty

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα !
ειναι μερικα αγορια εδω μεσα π χουν γραψει εκατονταδες κριτικες,αλλος εγραψε κριτικη για 3  call girls π.χ πριν λιγο καιρο !!
απορω μερικες φορες ειλικρινα ....κραχτες η' λεφταδες?
δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει να δινει καποιος 100-200 ευρω την εβδομαδα( και λιγα λεω) για να πηδαει στις μερες μας ....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλημερα !
ειναι μερικα αγορια εδω μεσα π χουν γραψει εκατονταδες κριτικες,αλλος εγραψε κριτικη για 3  call girls π.χ πριν λιγο καιρο !!
απορω μερικες φορες ειλικρινα ....κραχτες η' λεφταδες?
δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει να δινει καποιος 100-200 ευρω την εβδομαδα( και λιγα λεω) για να πηδαει στις μερες μας ....
Ονοματάκια?  :think: :think:

Παντως να ξερεις αμα κανεις δεν εγραφε κριτικες σε τετοιο σαιτ θα λεγομασσταν μαλακια.κομ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλημερα !
ειναι μερικα αγορια εδω μεσα π χουν γραψει εκατονταδες κριτικες,αλλος εγραψε κριτικη για 3  call girls π.χ πριν λιγο καιρο !!
απορω μερικες φορες ειλικρινα ....κραχτες η' λεφταδες?
δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει να δινει καποιος 100-200 ευρω την εβδομαδα( και λιγα λεω) για να πηδαει στις μερες μας ....
εγω φιλε λεφτας.....οι αλλοι που λες μαλλον κραχτες..... :grin: :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ονοματάκια?  :think: :think:

Παντως να ξερεις αμα κανεις δεν εγραφε κριτικες σε τετοιο σαιτ θα λεγομασσταν μαλακια.κομ

όποιος έχει λεφτά και μπορεί να γαμάει θα είναι κατακριτέος για κάποιους από του χρήστες του bourdela.com :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
παιρνω τωρα σαχινιδη να βαλει τεκμηριο φορολογησης  και στις κριτικες......το προβλεπει και το μνημονιο2 :sunglasses:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
όποιος έχει λεφτά και μπορεί να γαμάει θα είναι κατακριτέος για κάποιους από του χρήστες του bourdela.com :jerking:
Μ αυτα τα φρουτα που εχουν κατακλυσει το σαιτ...

Σε λιγο θα μας πουν ντροπη σας που πατε και γαματε πουτανες(καλα το λενε και αυτο)και δεν πατε σε καμια ελεινιδα να τρωτε την παντοφλα σας αδιαμαρτυρητα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μ αυτα τα φρουτα που εχουν κατακλυσει το σαιτ...

Σε λιγο θα μας πουν ντροπη σας που πατε και γαματε πουτανες(καλα το λενε και αυτο)και δεν πατε σε καμια ελεινιδα να τρωτε την παντοφλα σας αδιαμαρτυρητα.
δεν μου το χε πει εμενα ενας εξαφανισμενος πια που ποσταρε στα ιστορικα; :jerking: :jerking:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μ αυτα τα φρουτα που εχουν κατακλυσει το σαιτ...

Σε λιγο θα μας πουν ντροπη σας που πατε και γαματε πουτανες(καλα το λενε και αυτο)και δεν πατε σε καμια ελεινιδα να τρωτε την παντοφλα σας αδιαμαρτυρητα.

Ακόρεστε αν είναι ασχολούμαστε με τον κάθε καμμένο που γράφει ένα μνμ το χρόνο και αυτό είναι για να κατακρίνει αξιόλογα μέλη :sunglasses:

Απλά τον προσπερνάμε και συνεχίζουμε να γαμάμε χωρίς να δίνουμε σημασία σε κακόβουλα σχόλια :sunglasses:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
θελο εκ εγο να κανο μια κριτικι βοιθιστε με
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.054
Κριτικές
31
Like
12.702
Πόντοι
5.097
Μ αυτα τα φρουτα που εχουν κατακλυσει το σαιτ...

Σε λιγο θα μας πουν ντροπη σας που πατε και γαματε πουτανες(καλα το λενε και αυτο)και δεν πατε σε καμια ελεινιδα να τρωτε την παντοφλα σας αδιαμαρτυρητα.
ωραια απολογια ειχατε βαζελια παλι καθαρη θελετε να τη βγαλετε με δηθεν αναρχικους :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ρε μη το παιρνεις προσωπικα το θεμα,η αληθεια παντα βρισκεται καπου στη μεση :sunglasses:
δεν μου το χε πει εμενα ενας εξαφανισμενος πια που ποσταρε στα ιστορικα; :jerking: :jerking:
τι σου ειπε ρε γλιτση :birdman:εγω δε μιλαω γιατι αν μιλησω θα γαμησω :birdman:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ωραια απολογια ειχατε βαζελια παλι καθαρη θελετε να τη βγαλετε με δηθεν αναρχικους :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ρε μη το παιρνεις προσωπικα το θεμα,η αληθεια παντα βρισκεται καπου στη μεση :sunglasses:τι σου ειπε ρε γλιτση :birdman:εγω δε μιλαω γιατι αν μιλησω θα γαμησω :birdman:
Ποια απολογία ρε, εγώ 1-2 φορές το χρόνο ασχολούμαι με ποδόσφαιρο, κινεζικα μου λες?  :grin:

Α και 2 φορες το χρονο ασχολουμαι με το μπασκετ, δηλαδη οταν σηκωνουμε την Ελληνική κουπα και οταν παιζουμε στο φαιναλ 4 της ευρωπης.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
καλημερα !
ειναι μερικα αγορια εδω μεσα π χουν γραψει εκατονταδες κριτικες,αλλος εγραψε κριτικη για 3  call girls π.χ πριν λιγο καιρο !!
απορω μερικες φορες ειλικρινα ....κραχτες η' λεφταδες?
δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει να δινει καποιος 100-200 ευρω την εβδομαδα( και λιγα λεω) για να πηδαει στις μερες μας ....
γιατί τι σου κάνει εντύπωση δηλαδή??
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Γαβριέλα (Πειραιώς 193 και Αθηνών 318)
Πειραιώς 193 κριτική γράφτηκε από ανύπαρκτο μέλος Nasos 82 (εγγραφή την ίδια μέρα με την κριτική και φυσικά κανένα άλλο post)
Αθηνών 318 κριτική γράφτηκε από ανύπαρκτο μέλος Giorgos Sketo (εγγραφή την ίδια μέρα με την κριτική και φυσικά κανένα άλλο post)
Το γκομενάκι αυτό δεν έχει άλλες κριτικές (εκτός από τη δικιά μου...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom