Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Κατσαριδες και ποντικακια ειχε ο Βαρδαρης, ψαρια και φιδια δεν ειχαν αναφερθει κατα κει
Κρανοφορο ρεμαλι νομιζω πως μπερδευτικες λιγο με τα ζωακια γιαυτο σου κανω δωρο αυτο το ωραιο βιβλιο :cheesy: :cheesy: :cheesy:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=104205.0;attach=486454;image[/img[/URL]]
Σωστη η επισημανση σου με τις πορτες το ειχα προσεξει κι εγω, θελει προσοχη απο τις κορασιδες την οποια φυσικα δεν περιμενω.
Κατα τ αλλα το μαγαζι τα ειπαμε, ενα κλικ πανω απ ολα, αλλα Παλατι χωρις πριγκιπεσσα που λεει και ο Μιδας σε μια του κριτικη ...
[/quote]

Ε από ρδέλο σε στούντιο αναβαθμίστηκε, άλλαξε και η πανίδα  :2funny:
Το βιβλίο περιέχει όλο το ζωικό βασίλειο (βλαμμένες τσατσάδες, παπάρες που μαλακίζονται στο σαλόνι, κτλ);  :tooth:
Πολύ εύστοχα το έγραψε ο Μίδας, από ότι βλέπω και οι υπόλοιπες κοπέλες του μαγαζιού είναι σε παρόμοιο στυλ, κρίμα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647

Μαζευω κουπονια να παρω την προσφορα στα 8 το μισο δωρο.!!!!!   :2funny: :2funny: :2funny:

γμτ...ξεχασα το ενα μεσα στο μπουφαν και πλυθηκε... :headbang: ...ηταν και φουλ εξτρα κουπονι... :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν εγινε Σαλονικα, αλλα ειναι θεικο σκηνικο...να μπει η τσατσα και να σε ποιασει με το παπαρι ωξω..!!! :2funny: :2funny:
...απλα δεν υπαρχει.!!  :2funny:

ειχε μπει και μενα η αλλη στο λαφαμ την ωρα που ημουν χωμενος στο μουνι της μαριας της τσεχας......πως και δεν εφερε και το πελατη μεσα να του δειξει το δωματιο.....ειχε κοκκινησει απο την ντροπη της η χαζια......μπερδεψε τα δωματια :2funny: :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ιδιο σκηνικο με του gl περασα κι εγω με την Αντριάνα-Μικαελα πριν χρονια, στο Φριξου 14 θαρρώ.
Μπουκαρε η κοντη ξανθια Ρωσσοποντια μέσα με τη σκουπα!!!Θυμάμαι ειχε πιασει τέτοιο νευρικο γελιο την Αντριάνα που εκανα πολυυ ωρα να την συνεφερω. Μετα ομως ηταν τοσο ευδιαθετη που εβγαλε τρελα γουστα!!!
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Ιδιο σκηνικο με του gl περασα κι εγω με την Αντριάνα-Μικαελα πριν χρονια, στο Φριξου 14 θαρρώ.
Μπουκαρε η κοντη ξανθια Ρωσσοποντια μέσα με τη σκουπα!!!Θυμάμαι ειχε πιασει τέτοιο νευρικο γελιο την Αντριάνα που εκανα πολυυ ωρα να την συνεφερω. Μετα ομως ηταν τοσο ευδιαθετη που εβγαλε τρελα γουστα!!!
Εγω παλι το '97 στα ρδελα στη γιαννιτσων, οταν ειδε η τσατσα οτι δεν περναω και παω να φυγω μου λεει περιμενε λιγο.Και φωναζει την δευτερη κοπελα με την οποια και περασα.στα 3 λεπτα ανοιγει ο πελατησ την πορτα και μπαινει,τον φωναζει η τσα2 οχιιι στο αλλο δωματιο περνα, μετα απο 2 λεπτα να σου και η αλλη πουτνα μεσα στο δωματιο να λεει "αντε τελειωνεται εχω πελατη"
οταν εβγαινα απ το ρδελο ειχα τοσα νευρα που εβριζα και ο νταβας πηγε μεσα και ρωτησε την τσατσα "γιατι βριζει το παιδακι?" :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν εγινε Σαλονικα, αλλα ειναι θεικο σκηνικο...να μπει η τσατσα και να σε ποιασει με το παπαρι ωξω..!!! :2funny: :2funny:
...απλα δεν υπαρχει.!!  :2funny:

Ρισπεκτ στον συναγωνιστη  :rockon: ολοι νομιζω εχουμε περασει κατι παρομοιο με εισβολη στο δωματιο, αλλα ρε παιδια να φτασει σε τετοιο σημειο η τσατσα πρωτη φορα το ακουω... :2funny: :2funny:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Γκάιζ με τη βαθμολογία τα σκάτωσα λίγο  :jerking:. . . η κοπέλα είναι για 7άρι γεμάτο αγγίζοντας 8 . . . Σόρρυ λέμε . . . 
 

Επισκέπτης
Εδω εχουμε εναν ΗΡΩΑ  :rockon: που παρα τα ξεφωνητα ενος ολοκληρου σαιτ στην κοπελα, αυτος δεν μασησε και πηγε στην μιραμπελα, βεβαια ητηθηκε κατα κρατος, γιατι οπως λεμε ολοι εδω μεσα η κοπελα απλα δεν το εχει  :grin: τεσπα πιστευω να εβαλες μυαλο τωρα... και οι αλλοι συναδελφοι που θα σε διαβασουν να μην το τολμησουν τοσο ευκολα.  :)
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Σχετικά με την κριτική του αξιοσέβαστου Karaman www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:43040/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:43040/για[/URL] την Εμμα

Απλώς τον καλωσορίζω στο club, εδώ μια παλιότερη κριτική μου : www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:36025/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:36025/[/url]

Η περίπτωσή της μου θυμίζει ελληνική ταινία. Η χωριατοπούλα, το κορίτσι του λαού που μεγαλοπιάστηκε και έγινε diva.
Δυστυχώς η πολύ καλή Εμμανουέλα δεν έχει τα προσόντα να γίνει ούτε Κάντυ ούτε Αντριάννα... Όσο βυζί και να βάλει
όσο και να φτιάξει το μαλλί και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, δεν πρόκειται ποτέ να αποκτήσει το class των παραπάνω.



Το ίδιο ισχύει και για την Ειρήνη του επίσης αξιοσέβαστου Al Pacino... Ας συνειδητοποιήσουν ότι καταξιώθηκαν σαν  κορίτσια του λαού που τα κάνουν όλα σε καλή τιμή.
Και να μην αγχώνονται να ανέβουν επίπεδο κλπ γιατί η πτώση πονάει περισσότερο από ψηλά.
Κι αν δείξετε όλοι εδώ μέσα τον ελάχιστο σεβασμό στον Al που επενδύει χρόνο και χρήμα για να ανακαλύπτει αυριανά μας στανταράκια θα πρέπει να σκεφτείτε σοβαρά
ένα μικρό μποικοταζ στην εν λόγω κυρία.

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Το ίδιο ισχύει και για την Ειρήνη του επίσης αξιοσέβαστου Al Pacino... Ας συνειδητοποιήσουν ότι καταξιώθηκαν σαν  κορίτσια του λαού που τα κάνουν όλα σε καλή τιμή.
Και να μην αγχώνονται να ανέβουν επίπεδο κλπ γιατί η πτώση πονάει περισσότερο από ψηλά.
Κι αν δείξετε όλοι εδώ μέσα τον ελάχιστο σεβασμό στον Al που επενδύει χρόνο και χρήμα για να ανακαλύπτει αυριανά μας στανταράκια θα πρέπει να σκεφτείτε σοβαρά
ένα μικρό μποικοταζ στην εν λόγω κυρία.
ε βεβαια ρε φιλε το'πιασες το νοημα...εισαι αινιγματικος και ευστοχος αλλα παντα λιγομιλητος  :(
Ειναι δυνατον να χρεωνει το ιδιο το Πολωνικο αλογο και ο Ρωσσικος Αρμαγεδων με τις γυφτισες απο το Καλαρασι της Ρουμανιας? Ε ειναι δυνατον?
Εδω 40 δωσαμε την Καντυ και μας πεταξε τα μυαλα εξω....Δηλαδη αμα τη δωσουμε 80ε που μου ζητουσε η αλλη προχθες θα μας παντρευτει κιολας

Και επισης διαπιστωνω οτι λεγαμε αυτα που λεγαμε για τις Βιλες αλλα τα 3 στανταρακια τους ξηγιουνται πολυ καλα παρ'οτι ειναι και μουνακια ωραια και οχι θειτσες 45 χρονων
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
ε βεβαια ρε φιλε το'πιασες το νοημα...εισαι αινιγματικος και ευστοχος αλλα παντα λιγομιλητος  :(
Ειναι δυνατον να χρεωνει το ιδιο το Πολωνικο αλογο και ο Ρωσσικος Αρμαγεδων με τις γυφτισες απο το Καλαρασι της Ρουμανιας? Ε ειναι δυνατον?
Εδω 40 δωσαμε την Καντυ και μας πεταξε τα μυαλα εξω....Δηλαδη αμα τη δωσουμε 80ε που μου ζητουσε η αλλη προχθες θα μας παντρευτει κιολας

Και επισης διαπιστωνω οτι λεγαμε αυτα που λεγαμε για τις Βιλες αλλα τα 3 στανταρακια τους ξηγιουνται πολυ καλα παρ'οτι ειναι και μουνακια ωραια και οχι θειτσες 45 χρονων

Για τις βίλες λέγαμε ότι λέγαμε αλλά το λάθος δεν πιστεύω ότι ήταν δικό μας αλλά σε αυτούς που είχαν την ευθύνη του promotion της αλυσίδας, έμενα μου πήρε 2 χρόνια για να εκτιμήσω πως με 40 ευρώ, μπαίνεις σε ένα χώρο της προκοπής, έχεις ευχέρεια να κάνεις το ντουζάκι σου πριν και μετά την συνεύρεση, στοματικό διάλυμα, μπατονέτες κλπ συμπληρώνουν την καλή εικόνα, και φυσικά κοπέλες Α΄κατηγορίας σε εμφάνιση, ποιότητα, και σέρβις, την Κάντυ την γνωρίζω από πολύ παλιά, πρόσφατα γνώρισα την Σαντάλ και την Αντριάννα και μόνο πολύ καλά λόγια έχω να πω, και φυσικά οι καλύτερες τσατσάδες, ευγενικές και πρόσχαρες.
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Αγαπητά μου ρεμάλια συμφωνώ απόλυτα ... τόσο στην βάση του Βασίλι και του Al, όσο και στην ανάλυση του game ... Για εμένα η αλήθεια κρύβεται στην ελεύθερη αγορά και στις "επιχειρηματικές" κινήσεις σκακιού τόσο από πλευράς κεφαλαίου (μαγαζάτορες) όσο και του αγοραστικού κοινού (όλων εμάς). Οι Βίλες κατάφεραν με την συνδρομή όλων (τόσο αφεντικών όσο και κοριτσιών που μπήκαν στο νόημα της "σωστής" επιχείρησης) να κερδίσουν αυτό το στοίχημα που είχαν βάλει ... Να είναι ακριβότεροι και να το κρατήσουν παρά τον αγώνα πολλών από εμάς για το αντίθετο. Και απέδειξαν ότι πολλές φορές το ακριβότερο πρέπει να είναι ακριβότερο και ορθώς κοστολογείται τόσο. Σε αντίθεση με τα υπόλοιπα μαγαζιά που απλός υπάρχουν και παρακαλάνε να τους πέσουν κάποια αστέρια κορίτσια για να πλουτήσουν γρήγορα και εύκολα. Και αν κατά καλή τους τύχη βρουν τέτοιο κορίτσι τότε το μεταχειρίζονται με τον χειρότερο τρόπο είτε σε βάρδιες είτε σε φούσκωμα μυαλού ώστε και αυτό γρήγορα να βρεθεί στην αντίπερα όχθη και να πάρει "ψηλά τον αμανέ" όπως λέμε στην γνωστή λαική γλώσσα. Μακάρι να υπήρχαν και άλλοι σωστοί επαγγελματίες (αφεντικά) στον χώρο. Τότε μόνο θα βλέπαμε υγιή ανταγωνισμό και τότε και μόνο τότε θα είχαμε πραγματική πτώση τιμών χωρίς μείωση της ποιότητας των προσφερόμενων υπηρεσιών σε ένα αληθινά ανταγωνιστικό περιβάλλον. Και όλα αυτά βέβαια τα αναφέρω χωρίς να γνωρίζω (και ούτε να θέλω να μάθω) κανένα αφεντικό - επιχειρηματία του χώρου.
Όσο για τα κορίτσια ... τι να πω ... κατ' εμέ είναι τα τελευταία που φταίνε σε αυτή την διαδικασία. Από την μια η Κάντυ (που αναφερθήκατε) μπορεί να ξοδεύει κατα καιρούς περισσότερα από ότι βγάζει για να κρατάει πολύ ψηλά τον πήχη του ανταγωνισμού. Και αυτό θέλει βέβαια προσωπική αντίληψη αλλά σίγουρα και επιχειρηματική παιδεία, που δεν υπάρχει έμφυτη ... αλλά διδάσκεται. Από την άλλη η κάθε θεία Ειρήνη ή η κάθε φιλόδοξη Έμμα κάνει κινήσεις προώθησης χωρίς την παραμικρή κεφαλαιακή και επιχειρηματική γνώση και παιδεία ... οπότε το αποτέλεσμα αναμενόμενα καταστροφικό. Αν όμως είχαν κάποιον σωστό και έμπειρο επιχειρηματία να τις καθοδηγήσει θα είχαμε τελείως άλλα αποτελέσματα και εδώ αγαπητέ al είναι το μοναδικό σημείο που θα διαφωνήσω ... τα καθαρόαιμα άλογα πλέον μπορούν να γίνουν ... και όχι να γεννηθούν ... και αυτά που γεννούνται θα χαθούν και μάλιστα πολύ γρήγορα χωρίς την κατάλληλη προώθηση και επιχειρηματική διαπεδαγώγηση.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εγω ρε μαγκες δε συμφωνω για τις βιλλες περα απτα 40 ευρω που δινεις εχουν κουβαληθει εκει μεσα ολες οι ντιβες τι να το κανω εγω το κορμι αμα η αλλη ειναι εντελως κομοδηνο?? Ειχα παει με μια αλεξανδρα στο βιλλα πριβε γερμανιδα με τατου πολυ ωραιο κορμι φατσα αλλα να το χεσω για τα 40 ευρω που εδωσα!!
η τυπισα μπηκε μεσα κατευθειαν καποτα ουτε μιλουσε στηθηκε μια απο μπροστα μια στα 4 και οκ το βγαλαμε το 40 αρι !! Ετσι πελατη δεν κρατας τουλαχιστον εμενα που μεσα σε τρωγλες και με 25 ευρω εχω περασει 100 φορες καλυτεραα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom