Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
15
Like
6.055
Πόντοι
1.496
Για να μη γραφουμε στην ημερησια ενημερωση εκτος θεματος.
Συνάδελφος παντρεμενη με παιδια που μενει Φυλης και μιλαμε ανετα για τα μπουρδελα,με πιανει και μου λεει,-Επαθα σοκ. -Γιατι; -ειπα να κατσω να δω ποιοι επισκέπτονται τα μπουρδελα.Αλλη εικονα ειχα.Περιμενα να δω τιποτα κακασχημους προβληματικούς καμπουρηδες,ναυαγια της ζωης,και ειδα μια χαρα καθως πρεπει παιδια και μεγαλύτερους σε ηλικια.  Περνανε καποιες εβδομάδες και μου ξαναλέει, -Καλεσα στο σπιτι επισκεψη και τη Μαρια. (συνάδελφος μικροτερη σε ηλικια 34 χρονων,ανυπαντρη που το παιζει και πολύ γκομενα και είναι μονη της) Και καθόμασταν και χαζεύαμε επι ωρα ποιοι μπαινοβγαινουν στα μπουρδελα.Και παθαμε πλακα.Νεαροι καλοβαλμένοι και μεγαλύτεροι,με μηχανες ,με καλα αυτοκίνητα επισκεπτονταν τα σπιτια.Αλλα περιμεναμε να δουμε.Δε το πιστεύαμε.Μα γιατι;πως γινεται;    Ειχε πολύ πλακα πως το λεγε με παραπονο και απορια.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Θα προκάλεσε φαίνεται...
Τα μπαναρίσματα είναι ρουλέτα.
Ο dmtrsxxx έκανε μπλακ χιούμορ χειρίστου είδους στο thread για το θάνατο της Νανάς Καραγιάννη και εξετελέσθη με συνοπτικές διαδικασίες. Aς είναι ελαφρά τα GigaBytes που τον σκεπάζουν.
Ωστόσο, δεν αποκλείεται να ξεμπαναριστεί όταν εκτίσει την ποινή του, όπως έγινε π.χ. με τον Digweed ο οποίος προ μηνών έδινε διαδοχικά ρεσιτάλ αισχρής υβρεολογίας ως Dude007, ώσπου τελικά αποπέμφθηκε, αλλά τελικά επανήλθε και μάλιστα με την κορυφαία διάκριση των τίτλων των μελών του site.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
...όπως έγινε π.χ. με τον Digweed ο οποίος προ μηνών έδινε διαδοχικά ρεσιτάλ αισχρής υβρεολογίας ως Dude007, ώσπου τελικά αποπέμφθηκε, αλλά τελικά επανήλθε και μάλιστα με την κορυφαία διάκριση των τίτλων των μελών του site.

Προτείνω το ξεκλείδωμα του παραπάνω ιστορικού τόπικ σε πανηγυρική εκδήλωση με την επανεμφάνιση-παρουσία του νηματοθέτη.

Επίσης,για την εύρυθμη λειτουργία του ιστότοπου,θα καταθέσω αναλυτική πρόταση για την δημιουργία συστήματος παράλληλων λογαριασμών (Βαρουφάκης style) με την νεκρανάσταση νικ:

Ο Dude 007 θα καθυβρίζει με την ησυχία του τον Digweed,o gl θα συγχαίρει τον Κολονέλο για την προσφορά του και ο Πύραυλος θα ζηλεύει τις κατακτήσεις του Οξαποδώ...

 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Προτείνω το ξεκλείδωμα του παραπάνω ιστορικού τόπικ σε πανηγυρική εκδήλωση με την επανεμφάνιση-παρουσία του νηματοθέτη.
...
Ο νηματοθέτης bakalhs δεν πρόκειται να εμφανιστεί στο άμεσο μέλλον, γιατί έχει βρει κάτι μιλφογκιλφ νοικοκυρές και τις ξεμουνιάζει αλληλοδιαδοχικά (και κυρίως δωρεάν).
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Τα μπαναρίσματα είναι ρουλέτα.
Ο dmtrsxxx έκανε μπλακ χιούμορ χειρίστου είδους στο thread για το θάνατο της Νανάς Καραγιάννη και εξετελέσθη με συνοπτικές διαδικασίες. Aς είναι ελαφρά τα GigaBytes που τον σκεπάζουν.
Αφού αστειευόταν με τον θάνατο ενός ανθρωπου,τα γύρευε ο κώλος του.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.396
Πόντοι
22.785
Ο νηματοθέτης bakalhs δεν πρόκειται να εμφανιστεί στο άμεσο μέλλον, γιατί έχει βρει κάτι μιλφογκιλφ νοικοκυρές και τις ξεμουνιάζει αλληλοδιαδοχικά (και κυρίως δωρεάν).
.........

.......... Χαιρόμαστε που μπορέσαμε να έρθουμε πιο κοντά στις ανάγκες σας.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Ο bakalhs έγινε αντάρτης και πήρε τα βουνά.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Για να μη γραφουμε στην ημερησια ενημερωση εκτος θεματος.
Συνάδελφος παντρεμενη με παιδια που μενει Φυλης και μιλαμε ανετα για τα μπουρδελα,με πιανει και μου λεει,-Επαθα σοκ. -Γιατι; -ειπα να κατσω να δω ποιοι επισκέπτονται τα μπουρδελα.Αλλη εικονα ειχα.Περιμενα να δω τιποτα κακασχημους προβληματικούς καμπουρηδες,ναυαγια της ζωης,και ειδα μια χαρα καθως πρεπει παιδια και μεγαλύτερους σε ηλικια.  Περνανε καποιες εβδομάδες και μου ξαναλέει, -Καλεσα στο σπιτι επισκεψη και τη Μαρια. (συνάδελφος μικροτερη σε ηλικια 34 χρονων,ανυπαντρη που το παιζει και πολύ γκομενα και είναι μονη της) Και καθόμασταν και χαζεύαμε επι ωρα ποιοι μπαινοβγαινουν στα μπουρδελα.Και παθαμε πλακα.Νεαροι καλοβαλμένοι και μεγαλύτεροι,με μηχανες ,με καλα αυτοκίνητα επισκεπτονταν τα σπιτια.Αλλα περιμεναμε να δουμε.Δε το πιστεύαμε.Μα γιατι;πως γινεται;    Ειχε πολύ πλακα πως το λεγε με παραπονο και απορια.
Και εσύ κοπέλια τι κάνεις για αυτό ? κάνε κάτι..... με το να κάθεσαι και να χαζεύεις δεν βγάζεις τίποτα ..... αυτή ίσως ήταν η απάντηση .... έκτος και αν ρε μεγάλε στα έριχνε και δεν το πήρες χαμπάρι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
τυπε το μακρυμανικο για να μην σε καψει ο ηλιος; :S :S :S

τυπε πριν δυο χρόνια ειχα κολλήσει λέπρα και δεν έπρεπε να με βλεπει ο ήλιος. φορουσα και το κρανος αλλα δε φαίνεται. εκανα την θεραπεία μου με αγνα υλικά και μου πέρασε ολα καλα τωρα δοξασοι ο Θεός
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
τυπε πριν δυο χρόνια ειχα κολλήσει λέπρα και δεν έπρεπε να με βλεπει ο ήλιος. φορουσα και το κρανος αλλα δε φαίνεται. εκανα την θεραπεία μου με αγνα υλικά και μου πέρασε ολα καλα τωρα δοξασοι ο Θεός
επρεπε να βγαλεις selfie τυπε :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
επρεπε να βγαλεις selfie τυπε :S :S :S

τραβηξα της Παναγίας τα παθη εκείνη την περίοδο...που ναμησου τυχει.
ο μονος τροπος να περάσει η λέπρα μου ειπε ενας μαγος που βρηκα χαμηλα στην ιασωνος ηταν να μου κατουρησει τις πληγες κορασιδα απο τσαρδι που να ειναι πρώτη της μέρα στη δουλειά ή η τελευταία της εφοσον θα σταματουσε τη δουλεια για πάντα. ευτυχώς βρηκα την πρώτη και με κατούρησε με το ενα πενηντάρικο που βρήκα. το αλλο πενηντάρικο το εδωσα στο μαγο της ιασωνος για να μου πει το γιατρικό.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
τραβηξα της Παναγίας τα παθη εκείνη την περίοδο...που ναμησου τυχει.
ο μονος τροπος να περάσει η λέπρα μου ειπε ενας μαγος που βρηκα χαμηλα στην ιασωνος ηταν να μου κατουρησει τις πληγες κορασιδα απο τσαρδι που να ειναι πρώτη της μέρα στη δουλειά ή η τελευταία της εφοσον θα σταματουσε τη δουλεια για πάντα. ευτυχώς βρηκα την πρώτη και με κατούρησε με το ενα πενηντάρικο που βρήκα. το αλλο πενηντάρικο το εδωσα στο μαγο της ιασωνος για να μου πει το γιατρικό.
την λεπρα που την τσιμπησες τυπε; :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom