Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
η εγραφε ο τζουνης απο το λογαριασμο του ξεκωλιαρη26 η του εστελνε ο τζουνης τις παραθεσεις του και τις εκανε copy paste ο εροτιαρης.παντως δεν εγραφε ετσι ο εροτιαρης
Έτσι έγραφε ο Dude007.
Και τελικά ο Τζούνης,τον έκαψε.Σωστά;
Γιατί τον λες ξεκωλιάρη;
Υπάρχει φόβος να διαγραφούμε και μεις που διάγωμεν  :woldman: αθώαν φιλολογικήν συζήτησην περί του θέματος; :priest:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
τελικ τι εγινεμε τα 20ευρα?ποιος πακι τα εκανε φαλαφελ :think: :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.888
Πόντοι
39.662
Τυπε είδες εγώ είμαι τίμιος. Δεν τα κράτησα να τα φάω στις πουτανες.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Τύπε,από τη στιγμή που το δημοσιοποίησες εδώ, τα 40 ευρώ έκαναν φτερά.Ακόμη κι αν το μάθει ο δικαιούχος και πάει να τα ζητήσει,δεν θα πάρει τίποτα.
Μήπως έκανες λάθος που δεν τα κράτησες εσύ από το να τα κρατήσει κάποιος άλλος που δεν είναι δικά του;

Αν λες αλήθεια και δεν τρολλάρεις. ;)
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.888
Πόντοι
39.662
Τύπε,από τη στιγμή που το δημοσιοποίησες εδώ, τα 40 ευρώ έκαναν φτερά.Ακόμη κι αν το μάθει ο δικαιούχος και πάει να τα ζητήσει,δεν θα πάρει τίποτα.
Μήπως έκανες λάθος που δεν τα κράτησες εσύ από το να τα κρατήσει κάποιος άλλος που δεν είναι δικά του;

Αν λες αλήθεια και δεν τρολλάρεις. ;)

Όχι δε μπορώ να βάλω αλλουνου λεφτά στην τζεπη μου. Είμαι τίμιος πολίτης.αλλωστε η βλαχορουμανα Μελίσσα μου είχε κάνει καλό γαμησι και πέταγα στα σύννεφα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αλλη φορα να τα κρυβεις στο δωματιο αλλα να μην λες αμεσως που. Να βαζεις ενα μικρο κουιζ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.888
Πόντοι
39.662
Τυπε το να βρει κάποιος λεφτά είναι μία στο εκατομμύριο...
Δεν νομίζω να μου ξανατυχει κάτι τέτοιο.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Προφανώς και δεν είναι αυτό αλλά το ότι είσαι ή το παίζεις πονηρίδης.
Το ότι είναι "μάπα το καρπούζιον"(η Γιάννα δηλαδή)το έγραψες όχι παραθέτοντας την προσωπική σου εμπειρία αλλά μόλις διάβασες ότι είναι η ίδια Γιάννα από τη μοντελοαλυσίδα.
Και κατόπιν άρχισες να ρωτάς για να μάθεις αυτά που ήδη(υποτίθεται ότι) ξέρεις για την συγκεκριμένη και τις επιδόσεις της.
Και σένα τι σε κόφτει;  Μιλήσαμε ποτέ μαζί;  Η είσαι ο Μπαρνταμού;
Μάλλον δεν αντέχεις να βλέπεις το κατάφωρο άδικο σαν τρίτος,σε πνίγει :tooth:  η αδικία και είπες να παρέμβεις.

Καλέ μου φίλε,θα απαντήσει ο Μπαρνταμού αν θέλει.Take it easy!  :hi:
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ναι,καλά,όχι απλά περσινά ξινά σταφύλια είναι η Μαρία η Αλβάνιδα από Ιάσωνος 1 αλλά προ-προ-προ-προπέρσινα.Αλλά κάπου γράφηκε οτι δουλεύει.Έτσι είναι η κάνω λάθος;
2)Όταν επιστρέψει πέρνα να την δεις απο κοντά και θα λυθεί η απορία σου
Αγαπητέ professorx,την έχω δει.
Λες να είναι κυριευμένη από τον βελζεβούλ; Έλεγα μήπως την πήρε κανένας και έκανε τίποτα μυστήρια στο δωμάτιο...
Και από τότε της έμεινε το «Άννα η μυστήρια».
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Οι ιδιοκτήτες των Οίκων είναι αυτοί που αφενός οφείλουν και αφετέρου έχουν τη δυνατότητα να καταστείλουν την εγκληματικότητα στους δρόμους γύρω από τους Οίκους.
Οφείλουν και μπορούν.Αλλά πρέπει να δώσουν λεφτά στους φύλακες για να το κάνουν.Άρα,δεν πρόκειται.Οι ιδιοκτήτες κυττούν να βγάλουν από τη μύγα,ξύγκι και να κονομήσουν τσάτρα-πάτρα,διαχρονικά.
Εδώ κτυπούν ακομη την πόρτα η κάνουν σινιαλο για έξοδο τη κοπέλας από το δωμάτιο στα 7 λεπτά,χρονομετρώντας.
Δεν πιστεύω να δυσαρεστήσει κανέναν και αυτό το μήνυμά μου και να υποδείξει στους κυρίους διαχειριστές να το σβήσουν όπως σβήστηκαν κάποια προηγούμενα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ναι,καλά,όχι απλά περσινά ξινά σταφύλια είναι η Μαρία η Αλβάνιδα από Ιάσωνος 1 αλλά προ-προ-προ-προπέρσινα.Αλλά κάπου γράφηκε οτι δουλεύει.Έτσι είναι η κάνω λάθος;
Δεν την έχω πετύχει κάπου.

Αγαπητέ professorx,την έχω δει.
Λες να είναι κυριευμένη από τον βελζεβούλ; Έλεγα μήπως την πήρε κανένας και έκανε τίποτα μυστήρια στο δωμάτιο...
Και από τότε της έμεινε το «Άννα η μυστήρια».
Απλά η αύρα της αποπνέει ένα μυστήριο.Για αυτό και της βγήκε το μυστήρια.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ναι,ναι,ένα μυστήριο σαν την κακιά μάγισσα.Να την δείχνεις στα παιδάκια για να φάνε το φαί τους.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
..κύριοι,από τη στιγμή που δε συνεισφέρω όπως μέλη σαν τον professor x,τoν Digweed,το Φανούρη,τον εκλεκτικό,τον επιρρεπή,το Σμύρνη κι άλλους που ξεχνάω,θεωρώ πως δεν έχω δικαίωμα να κάνω χρήση μιας τόσο μεγάλης παράθεσης,προς υπεράσπιση γραφούμενων μου..Συγγνώμη..
Όλοι έχουν δικαίωμα να γράφουν την άποψή τους κατά την ταπεινή μου γνώμη.Πόσο μάλλον οι γνήσιοι. :hi:
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος ποια είναι η κοπέλα στο 0.14?  :hi:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..εξ'αλλαγής είναι,φίλε..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..σωστός ο τσουτσούνης..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom