Νέα

sasha

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EasyRider2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χιλιες φορες να πηδηξω τα ladyboys της ταιλανδης με 1000 μπατ που ειναι σαν να γαμας κουκλι θυληκο...
[/quote]  +10000000000  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

τζινι

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
0
τελικα περασε κανεις  να μας πει λεπτομεριες?
ειναι η πορνοσταρ  η αλλη??
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
παει η βραζιλια λοιπον καπουτ ε?ειδικα τωρα που κανει ολυμπιαδα και μουντιαλ που να πας να κανεις φορτωτικες εκει?μονο τα εισητιρια να βαλεις...κριμα γιατι την ειχα απωθημε αυτην την χωρα αλλα με τις τιμες που ακουω...παρεπιπτοντως αυτη δεν γαμιεται?για εμας τους ενεργητικους δεν δεχεται σολο παθητικο ρολο?το ρωταω γιατι διαβαζω πολλα τωρα τελευταια σε κριτικες οι οποιες δεν αναφερουν οταν λενε στοματικο η πρωκτικο αν ειναι απο την τρανσ η αυτον που την πληρωνει και υπαρχει συγχυση...παντως τρελα τα λεφτα ρε φιλε.για μιση και μια ωρα 200αρια και 300αρια...οκ αναγωνριζω οτι εδω εχουμε να κανουμε συγκεκριμενα παθη αλλα εγω δεν θα τα εδινα τοσα.με τιποτα.χιλιες φορες να πηδηξω τα ladyboys της ταιλανδης με 1000 μπατ που ειναι σαν να γαμας κουκλι θυληκο...

βάλε και τα εισιτήρια να πας Ταϋλάνδη... άσε που μπορεί να σε βρει και κανένα τσουνάμι.. και δεν είναι όλα τα ladyboys κουκλιά θηλυκά... όσο για τις τιμές των λεγόμενων city-tours ο καθένας κρίνει ανάλογα με τη τσέπη του...
 

Επισκέπτης
παει η βραζιλια λοιπον καπουτ ε?ειδικα τωρα που κανει ολυμπιαδα και μουντιαλ που να πας να κανεις φορτωτικες εκει?μονο τα εισητιρια να βαλεις...κριμα γιατι την ειχα απωθημε αυτην την χωρα αλλα με τις τιμες που ακουω...παρεπιπτοντως αυτη δεν γαμιεται?για εμας τους ενεργητικους δεν δεχεται σολο παθητικο ρολο?το ρωταω γιατι διαβαζω πολλα τωρα τελευταια σε κριτικες οι οποιες δεν αναφερουν οταν λενε στοματικο η πρωκτικο αν ειναι απο την τρανσ η αυτον που την πληρωνει και υπαρχει συγχυση...παντως τρελα τα λεφτα ρε φιλε.για μιση και μια ωρα 200αρια και 300αρια...οκ αναγωνριζω οτι εδω εχουμε να κανουμε συγκεκριμενα παθη αλλα εγω δεν θα τα εδινα τοσα.με τιποτα.χιλιες φορες να πηδηξω τα ladyboys της ταιλανδης με 1000 μπατ που ειναι σαν να γαμας κουκλι θυληκο...
Ναι αλλα διαφορα μερα με νυχτα μεταξυ Βραζιλιανων και Ταυλανδεζων και γυναικων και τραβελιων φυσικα!!!!
κατα τη γνωμη μου ( το εχω αναφερει και αλλου)πρωτες κουβανες και κοντα Βραζιλιανες και με πολυ μεγαλη διαφορα Ταυλανδες!!!!στην προστυχια και στην ποιοτητα του sex...η Κουβα ξεχαστετην και η Βραζιλια γαμηθηκε!!!ειδικα Rio πας μονο για βολτα...Νatal Fortaleza Sao Luis ,κατι λιγο παιζει ακομα,αλλα εκει θελει γλωσσα και οχι μονο!τα δε τραβελια εχουν μετακομισει σχεδον ολα Ευρωπη..Ισπανια Ιταλια Γαλια κλπ!!!αναβαθμισμενα και πολυ πιο ακριβα!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Bahia αδελφε και μονο.
Και απο Cuba μονο Sandiago η και εκει χαλασε !!
Βλεπεις εχω και μια δεκαπενταετια να παω !!
Και εγω συμφωνω οτι σαν τις Κουβανες δεν υπαρχουν η υπηρχαν . ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Τι έχουνε οι Coubanitos ρε παιδιά  :think:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τα χοντρά τα Μοντεχρήστος ; :pipa1:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
βάλε και τα εισιτήρια να πας Ταϋλάνδη... άσε που μπορεί να σε βρει και κανένα τσουνάμι.. και δεν είναι όλα τα ladyboys κουκλιά θηλυκά... όσο για τις τιμές των λεγόμενων city-tours ο καθένας κρίνει ανάλογα με τη τσέπη του...
χαιρω πολυ για αυτο πρωτα ειπα η ταιλανδη συμφερει...λογω οικονομικου.και για τα ladyboys εχω δει πολλες φοτο και συμπεραινω οτι ετσι πρεπει να ειναι και ιδιοις ομασσοι...φθινοπωρο λοιπον.παντως παρα πολλα τα λεφτα ειδικα για κατι μισαωρα και μονοωρα με βαση την τσεπη ενος μεσαιου εισοδηματος.
 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Παιδεια πιστευω οτι αυτα που γραφετε ειναι πολυ καλη ενιμερωση για τη sasha ειστε ολοι εντως θεματος ¨)
 

TOTTI

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
τελικα την πηρε κανεισ συναγωνιστησ?????
 

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
αυτη ειναι αλλα στης τσονες ποιο καλη ηταν τωρα με χαλαει...αστο θα μεινω με την φαντασια της (ας αφησουμε και κατι εκει μονο με εξατμιση αυτοκινητου δεν το καναμε)
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
αν δεις και στο λινκ η τελευταια φορα που μπηκε στο σαιτ ηταν τον μαρτιο οποτε μαλλον οχι
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • sh5.jpg
    sh5.jpg
    163,8 KB · Εμφανίσεις: 45
  • sh6.jpg
    sh6.jpg
    102,7 KB · Εμφανίσεις: 23

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
με τη παλια μυτη και το παλιο βυζι μου αρεσαι ποιο πολυ τωρα ετσι οπως εγινε μετα τις πλαστικες ειναι σαν τραβελι ....
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
χα χα χα ! τι είπε ο απίθανος ! <<έγινε ΣΑΝ τραβέλι>> !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom