Νέα

Σας τον έχει πιάσει γνωστή σας καταλάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.043
Κριτικές
18
Like
15.888
Πόντοι
4.546
τυπε εχω κοτσαρει στα αρκιντια μου μηχανισμο,και τον μαζευω με μανιβελα οπως οι τεντες :confused::confused::confused:
Τύπε, ακόμη μια ερώτηση, με κίνδυνο όμως να γεμίσει το inbox σου (εισερχόμενα) από... ενδιαφερόμενους για... παρέα σε στριπτιζάδικα, παρέα για... ποτό, συνευρέσεις με τους ίδιους την γυναίκα τους, θεοποίησή σου στα δροσερά αρρενωπά κλαμπ: την μέτρησες ποτέ ή φοβάσαι ότι θα τελειώσει το μέτρο;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.658
Like
14.737
Πόντοι
3.656
Τύπε, ακόμη μια ερώτηση, με κίνδυνο όμως να γεμίσει το inbox σου (εισερχόμενα) από... ενδιαφερόμενους για... παρέα σε στριπτιζάδικα, παρέα για... ποτό, συνευρέσεις με τους ίδιους την γυναίκα τους, θεοποίησή σου στα δροσερά αρρενωπά κλαμπ: την μέτρησες ποτέ ή φοβάσαι ότι θα τελειώσει το μέτρο;

τυπε ειπα να παρω τη βεσπα για να μετρησω το μηκος της διαδρομης,αλλα μουτελειωσε η βενζινη στο δρομο :dunno::confused::confused::confused:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Α ναι. Το Περίφημο "Ακουμποπούτσι"... Έχει τύχει αρκετές φορές αλλα δυστυχώς δεν παίρνει την έκταση που θα θέλαμε...
Σαν επώνυμο του επόμενου Ελληνοαφρικανού μπασκετικού μας αστέρα ακούστηκε αυτό, ο Βασίλης Ακομποπούτσι
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Φιλαράκι απ' το χωριό (περιγραφή του ιδίου), σχεδόν πάντα έδινε σφαλιάρες στον κώλο της γυναίκας του όταν περπατούσανε.
Έχει ανέβει η αδερφή της γυναίκας του και περπατάνε τριάδα και αντί να δώσε σφαλίαρα στον κώλο της γυναίκας του δίνει στην αδερφή της.
Τυχαίο ξε-τυχαίο, την τσάντα στο κεφάλι την έφαγε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.643
Κριτικές
1
Like
30.344
Πόντοι
8.006
Mε τη γυναικα μου μου εχει τυχει αυτο, κοιμομασταν και ειχε ξεσκεπαστει, βαζει λοιπον το χερι της να πιασει το σεντονι να σκεπαστει και μου τον αρπαζει και τον τραβαει, πρεπει να ακουστηκα μεχρι την απεναντι πολυκατοικια
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
7
Like
3.410
Πόντοι
736
Έχω γενέθλια και μετά το εστιατόριο σε ωραίο παραθαλάσσιο το μέρος
λένε οι γκομενες της παρεας να βγάλουμε μια φωτογραφία...

Αφού ήμουν ο εορταζων με αγκαλιάζουν και οι δυο
από την μία ή γκόμενά μου
και απο τη άλλη η άλλη...

... και τα δύο μου χέρια είναι στην μέση των κοριτσιών (και λίγο πιο κάτω)

Σε χρόνο dt και την ώρα που ο φωτογράφος πάταγε το κουμπί
η άλλη γκόμενά κατεβάζει το χέρι της πάνω στο μπουτσο μου και μου τόνε ζουλαει λες και έστιβε λεμόνι ...

Καταλαβαίνει τι πιάνει ... πεταγεται με εκπληξη ... και βάζει τα γέλια

Μετά μου τον έπιασε και η δικιά μου ... μην χάσει την αποκληστικοτητα ... ;)
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.043
Κριτικές
18
Like
15.888
Πόντοι
4.546
Έχω γενέθλια και μετά το εστιατόριο σε ωραίο παραθαλάσσιο το μέρος
λένε οι γκομενες της παρεας να βγάλουμε μια φωτογραφία...

Αφού ήμουν ο εορταζων με αγκαλιάζουν και οι δυο
από την μία ή γκόμενά μου
και απο τη άλλη η άλλη...

... και τα δύο μου χέρια είναι στην μέση των κοριτσιών (και λίγο πιο κάτω)

Σε χρόνο dt και την ώρα που ο φωτογράφος πάταγε το κουμπί
η άλλη γκόμενά κατεβάζει το χέρι της πάνω στο μπουτσο μου και μου τόνε ζουλαει λες και έστιβε λεμόνι ...

Καταλαβαίνει τι πιάνει ... πεταγεται με εκπληξη ... και βάζει τα γέλια

Μετά μου τον έπιασε και η δικιά μου ... μην χάσει την αποκληστικοτητα ... ;)
Τύπε, έπαιξε τρίο; Ο λαός του μπου ανυπομονεί νσ ακούσει την συνέχεια...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
7
Like
3.410
Πόντοι
736
Δυστυχώς όχι ... η δικιά μου μετά από αυτό που εγινε
μου τον πήγε πιπα- κεφαλοκληδωμα μέχρι να αδειάσουν τα ντεπόζιτα

Ρουμανα βλέπεις ... απόφητη της μεγάλης σχολής...!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.679
Πόντοι
1.056
Μετα απο εξοδο με φιλη απο γνωστο μας προτεινε να παμε σπιτι με την φιλη της, εγω στο ενα δωματιο οι αλλοι 2 στο αλλο..

Εκει που ειμαστε ξαπλωμενοι και συζηταμε καπως ακουμπησε το ημισκληρο πεος μου σε εκεινη και μετα απο λιγο μου λεει να στο <<βολέψω>>? χαχα της λεω κανε οτι θες..., μου τον ακουμπαει <<τον βολευει>> και μου κανει μμμ καλο!! (της αρεσε το θεαμα)

Ενας τζεντλεμαν ποτε δεν λεει την συνεχεια...

Το επομενο πρωι ερχεται το πολωνακι η φιλη της πηδαει στο κρεβατι για αγκαλιτσες και λεει καλημερααα γεματη χαρα μετα απο λιγο ερχεται και ο φιλος μου..

Ενας τζεντλεμαν ποτε δεν λεει την συνεχεια...
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
8
Like
573
Πόντοι
301
Εμένα καθώς καθόμασταν στο καναπέ μαζί με την γυναίκα μου και μια φίλη της κ βλέπαμε τηλεόραση και λέγαμε διάφορες μπούρδες κοιμήθηκε η γυναίκα μου, και η φίλη της καθώς είχα τα πόδια μου στο πλάι επάνω στο καναπέ όλο κ έσπρωχνε τον κωλο της στο πόδι μου και καθώς σηκώθηκε να βάλει νερό ακούμπησε στο πουτσο μου . Δεν είμαι από αυτούς που φοβάμαι αλλά επειδή ήταν καριολια δεν το επιδίωξα να την ρεγουλάριζα αν ήτανε ποιο σωστό άτομο ίσως κ να την ξεκωλιαζα την πορνη
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Εμένα καθώς καθόμασταν στο καναπέ μαζί με την γυναίκα μου και μια φίλη της κ βλέπαμε τηλεόραση και λέγαμε διάφορες μπούρδες κοιμήθηκε η γυναίκα μου, και η φίλη της καθώς είχα τα πόδια μου στο πλάι επάνω στο καναπέ όλο κ έσπρωχνε τον κωλο της στο πόδι μου και καθώς σηκώθηκε να βάλει νερό ακούμπησε στο πουτσο μου . Δεν είμαι από αυτούς που φοβάμαι αλλά επειδή ήταν καριολια δεν το επιδίωξα να την ρεγουλάριζα αν ήτανε ποιο σωστό άτομο ίσως κ να την ξεκωλιαζα την πορνη
καλα εκανες, η φίλη της μπορεί να το έκανε επίτηδες αυτό για να ελεξει αν είσαι πιστός και να σε καρφώσει στην γυναικα σου
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Είχα μια συνάδελφο η οποία μεσα σε κόσμο γουστάρε τα τυχαια ακουμποπουτσια. Αλλα δν θα τον έβλεπε ποτέ από κοντά
Με το τελευταίο τι εννοείς; Δεν βλεποταν η συνάδελφος;
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.405
Κριτικές
21
Like
9.858
Πόντοι
3.346
Πολύ ενδιαφέρουσες ιστορίες :coffee:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.043
Κριτικές
18
Like
15.888
Πόντοι
4.546
Εμένα μου τον ακούμπησε μια μέσα στο λεωφορείο.
Τάχα κατά λάθος, αλλά αυτή τούρλωσε την κωλάρα και ήρθε προς τα πίσω επίτηδες.
Έτσι γίνονται οι γνωριμίες και οι κύκλοι, της είπα, τα λέει και ο Δάσκαλος Σαντ (ευτυχώς δεν με ρώτησε πού, τον πέρασε για σοφό βουδιστή που τον έφαγε η αγαμία) .
Φυσικά, της ζήτησα, γονυπετής, να με παντρευτεί, γιατί ποιός ξέρει ξανά σε πόσα χρόνια θα μου ακουμπούσε Ελλεηνίδα το πτηνό μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom