Νέα

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάρηδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάριδες?

  • Οχι βέβαια,... αυτό δεν είναι σχέση

  • Φυσικά. Οι ελλεινίδες δεν τα σηκώνουν αυτά

  • Οχι αλλά η σχέση μας δεν είναι η ίδια. Το γυαλί έχει ραγίσει

  • Με χώρισε αλλά μετά από λίγο τα ξαναφτιάξαμε. Δεν μπορούσε χωρίς εμένα

  • Έδειξε κατανόηση και βελτιώθηκε και στο σεξ. Πλέον μου δίνει και πίσω πόρτα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
.

Τι κουβεντες να πεις με ενα ον που αλλα λεει αλλα σκεφτεται κι αλλα κανει;
Βρες μου θεματολογια που μπορεις να μιλησεις με γκομενα και θα σε παραδεχτω τυπε
το θεμα με τις γυναικες δεν ειναι τι θα πεις μαζι της αλλα πως οτι και να πεις ακομα και κατι απλο,αυτη θα το κρατησει ενω εσυ θα το ξεχάσεις.Θα το κρατησει μεσα της και θα το αναλυσει κιολας.Εκει που φαινονται ολα χαλαρα στο κρεβατι και εισαι χαλαρος,εκει γινονται και οι περισσότερες μαλακιες του αντρα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ο Αργυρός βρε παπάρα είναι όπως πρέπει να είναι ο άντρας.
Καλοντυμένος,γυμνασμένος,ευγενικός.
Τώρα αυτός είναι και αρκετά εμφανίσιμος,οπότε λογικό είναι να τον βλέπουν και να στάζουν.
Ζηλιάρη....
:confused:
Ο Αργυρός είναι ο μέγιστος Φλώρος αν θες να ξέρεις,ένας άντρας για να είναι άντρας μόνο σα τον Αργυρό δε πρέπει να είναι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Είδες που είσαι γατάκι και ότι νομίζεις εσυ στον κόσμο του Matrix σου… ισχύει στην ζωή.

Στα 25 χωρίς μούσια και το στυλακι που λες… (παντρεμένος με ένα Θεομουνο 1.80 από την Γερμανία με Ελληνικές ρίζες)

Και τα κωλάδικα μου πήγαινα…
Και την κουμπαρά γαμουσα μαζί με εκείνη σε τρίο
Και τις βόλτες μου πήγαινα άνευ συζύγου (μπουζούκια μέχρι το πρωί)
Και με την κουνιάδα έβγαινα (την αδερφούλα της)

Αλλά…

Όταν πήγαινα στον Hondo της Πατησίων… εκτός του ότι πεταγόταν η κυρία με τα μπλε από το stand της La Prairie και έλεγε τι κάνετε…
Της έλεγα πάω στο ρετιρέ να πιω καφέ, πάρε με τηλέφωνο να κατέβω για την πληρωμή.

Οι γυναίκες - γκόμενες δεν τις νοιάζει αν φοράς ρούχα ή μοιάζεις με κάποιον μαλακα…
Τους ενδιαφέρει ποιος τους δίνει το μουνι στο χέρι , ποιος τις πληρώνει και ποιος τις έχει να μην βάζουν τα χέρια τους στο ζεστό νερό.

Οπότε με βαθιά δεξιά τσέπη… κανείς ότι γουστάρεις.

Αααα και που σε…
Εγώ θα την χώριζα αν μάθαινα ότι γουστάρει κάγκουρες κτλ κτλ κτλ

Μάλλον για σούζα θα σε είχε και θα έκανες τον Λαλάκη της…
Εσύ μπορεί να γαμαγες στα 25 σου αλλά άλλη εποχή τώρα άλλη τότε.Τοτε ναι ήταν πανευκολο να γαμησεις γιατί οι γκόμενες θέλαν τους άντρες τώρα όλες θέλουν τους φλώρους,μη συγκρίνεις ανομίες εποχές.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
πάντως από τις απαντήσεις που έδωσε το κοινό του μπου στο ερωτημα, μάλλον δεν πρόκειται να χωρίσεις αν μάθει οτι πάς με πουτανάκια. Φυσικά και υπάρχει και ένα ποσοστό που αντιδρά και μάλλον θα αφορά τις οπιστοδρομικές περιπτώσεις γυναικών το οποίο το σεβόμαστε και αυτό γιατί αλλοίμονο αν δεν υπήρχε!!!
Πιστεύω πως μια αν μάθει ότι πας με πουτανες θα σε χωρίσει εγώ γιατί φοβάται μη έχεις κολλήσει κάτι σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα και τη κολλήσεις και αυτήν μετά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Αυτό που σιχαίνομαι είναι τους κακούς ανθρώπους, ανεξαρτήτως στυλ και επαγγέλματος.Δεν τις σιχαίνομαι τις ιερόδουλες.Αλλά βρίσκω απολύτως λογικό να με σουτάρει μια γκόμενα αν μάθαινε ότι στο παρελθόν πηδούσα επί πληρωμή.Βέβαια δεν πρόκειται να το μάθει ποτέ,γιατί δεν το ξέρει κανένας γνωστός μου.Σέβομαι πάντως και τις ιερόδουλες και ποτέ δεν τις έχω προσβάλλει
Ωραία θεωρείς απολύτως φυσιολογικό να σε χωρίσει μια αν μάθει ότι πήγαινες με πουτανες σωστά?εγώ γιατί δε βρίσκεις απολυτα λογικό να χωρίσω μια που πριν από μένα πήγε με φλώρους όπως καγκουρες φάση τρανός ή κλαρινογαμπρος φάση Αργυρός?αφου αυτά τα 2 στιλ μόνο φυσιολογικά και αντρικά δε είναι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Ο Αργυρός είναι ο μέγιστος Φλώρος αν θες να ξέρεις,ένας άντρας για να είναι άντρας μόνο σα τον Αργυρό δε πρέπει να είναι.
Ο τύπος αρέσει από σε γυναίκες 20 εώς 60 χρονών.
Μια χαρά είναι το παιδί.
Για πες μας πως πρέπει να είναι δηλαδή.....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Εσύ μπορεί να γαμαγες στα 25 σου αλλά άλλη εποχή τώρα άλλη τότε.Τοτε ναι ήταν πανευκολο να γαμησεις γιατί οι γκόμενες θέλαν τους άντρες τώρα όλες θέλουν τους φλώρους,μη συγκρίνεις ανομίες εποχές.
Μισό λεπτό να σε βρώ στον διαγωνισμό και να αλλάξω την ψήφο.
Νέο φυντάνι.
:grin:


Όκ μάν έτοιμος.

Voting Election 2020 GIF by HULU
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ωραία θεωρείς απολύτως φυσιολογικό να σε χωρίσει μια αν μάθει ότι πήγαινες με πουτανες σωστά?εγώ γιατί δε βρίσκεις απολυτα λογικό να χωρίσω μια που πριν από μένα πήγε με φλώρους όπως καγκουρες φάση τρανός ή κλαρινογαμπρος φάση Αργυρός?αφου αυτά τα 2 στιλ μόνο φυσιολογικά και αντρικά δε είναι.
Αν της αρέσουν οι κλαρινογαμπροί δεν πρόκειται να με γουστάρει ποτέ.Δεν έχω καμία σχέση σαν στυλ και δεν έχω κάνει σχέση ποτέ με τέτοια τύπισσα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Ωραία θεωρείς απολύτως φυσιολογικό να σε χωρίσει μια αν μάθει ότι πήγαινες με πουτανες σωστά?εγώ γιατί δε βρίσκεις απολυτα λογικό να χωρίσω μια που πριν από μένα πήγε με φλώρους όπως καγκουρες φάση τρανός ή κλαρινογαμπρος φάση Αργυρός?αφου αυτά τα 2 στιλ μόνο φυσιολογικά και αντρικά δε είναι.
Τι συγκρίνεις ρε τύπε μας δουλεύεις? Πόσο είσαι 17?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ο τύπος αρέσει από σε γυναίκες 20 εώς 60 χρονών.
Μια χαρά είναι το παιδί.
Για πες μας πως πρέπει να είναι δηλαδή.....
Οι σημερινές γκόμενες δε θέλουν τους άντρες ρε φίλε πρώτον δεύτερον ακόμα και οι 60 αρες τώρα έχουν φλωρεψει λόγω εποχής.Ο άντρας πρέπει να έχει τα εξής στοιχεία για να είναι άντρας πρώτον σώμα όχι αδύνατο αλλά με κάποια κιλά πάνω του όχι και παρά πολλά δεύτερον να μη ακολουθεί τη μόδα ούτε μούσια ούτε μοντερνιες ούτε τίποτα αλλά απλό κλασσικό ντισιμο τζινακι μπλουζιτσα και τέλος δεύτερον ο άντρας δε πρέπει να το παίζει ντίβα όπως ο Αργυρός πρέπει να έχει αντρική πυγμή και δύναμη κάτι που ο Αργυρός δε έχει ο Αργυρός μόνο υφακι γκομενου ξέρει να πουλάει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Οι σημερινές γκόμενες δε θέλουν τους άντρες ρε φίλε πρώτον δεύτερον ακόμα και οι 60 αρες τώρα έχουν φλωρεψει λόγω εποχής.Ο άντρας πρέπει να έχει τα εξής στοιχεία για να είναι άντρας πρώτον σώμα όχι αδύνατο αλλά με κάποια κιλά πάνω του όχι και παρά πολλά δεύτερον να μη ακολουθεί τη μόδα ούτε μούσια ούτε μοντερνιες ούτε τίποτα αλλά απλό κλασσικό ντισιμο τζινακι μπλουζιτσα και τέλος δεύτερον ο άντρας δε πρέπει να το παίζει ντίβα όπως ο Αργυρός πρέπει να έχει αντρική πυγμή και δύναμη κάτι που ο Αργυρός δε έχει ο Αργυρός μόνο υφακι γκομενου ξέρει να πουλάει.
Διάβασε παραπάνω τι γράφεις,κοίτα τον καθρέπτη σου και κάνε την αυτοκριτική σου....
Δεν ισχύουν όσα λες.
Ο Αργυρός είναι μια χαρά τύπος.
Γυμνασμένος,καθαρός,καλοντυμένος.
Τώρα το πως συμπεριφέρεται στην καθημερινότητα του δεν ξέρουμε.
Μιλάμε για την εικόνα ή οποία είναι άριστη.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Διάβασε παραπάνω τι γράφεις,κοίτα τον καθρέπτη σου και κάνε την αυτοκριτική σου....
Δεν ισχύουν όσα λες.
Ο Αργυρός είναι μια χαρά τύπος.
Γυμνασμένος,καθαρός,καλοντυμένος.
Τώρα το πως συμπεριφέρεται στην καθημερινότητα του δεν ξέρουμε.
Μιλάμε για την εικόνα ή οποία είναι άριστη.
Όχι είναι Φλώρος μέγιστος λιπαμαι αν τον βλέπεις μια χαρά έχεις θέμα χοντρό.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Μισό λεπτό να σε βρώ στον διαγωνισμό και να αλλάξω την ψήφο.
Νέο φυντάνι.
:grin:


Όκ μάν έτοιμος.

Voting Election 2020 GIF by HULU
Ναι εντάξει όπως τα λες εσύ είσαι μεγαλύτερο φιντανι που βρίσκεις μια χαρά τον Αργυρό.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τι συγκρίνεις ρε τύπε μας δουλεύεις? Πόσο είσαι 17?
Συγκρίνω τα απολύτως φυσιολογικά όσο αηδεια είναι οι πουτάνες για τις Ελληνίδες άλλο τόσο είναι για μένα τα φιντανια που πάνε όπως οι κλαρινογαμπροι φάση αργυρος ή οι καγκουρες φάση τρανός όλοι αυτοί είναι χάλιες λεχρητες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Αν της αρέσουν οι κλαρινογαμπροί δεν πρόκειται να με γουστάρει ποτέ.Δεν έχω καμία σχέση σαν στυλ και δεν έχω κάνει σχέση ποτέ με τέτοια τύπισσα
Μπορεί όταν μεγαλώσει να αλλάξει και να θέλει τα καλά παιδιά,παλιά δλδ να ήθελε τους μαλακές και μετά να θέλει τους φυσιολογικους αλλά ακόμα και σε αυτή τη περίπτωση εγώ θα τη χωρίσω αν μάθω ότι πήγαινε με τέτοιους.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Όχι είναι Φλώρος μέγιστος λιπαμαι αν τον βλέπεις μια χαρά έχεις θέμα χοντρό.
Τύπε μπές νήμα pitsilisti για την σιδερική ηδονή.
Στα αθλητικά.
Με τις κατάλληλες οδηγίες θα γίνεις ντούκι και θα αφήσεις πίσω την κλάψα και την μίρλα.
Άντε μάνα μου.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τύπε μπές νήμα pitsilisti για την σιδερική ηδονή.
Στα αθλητικά.
Με τις κατάλληλες οδηγίες θα γίνεις ντούκι και θα αφήσεις πίσω την κλάψα και την μίρλα.
Άντε μάνα μου.
Όλο μαλακίες δε κλαίγομαι καθόλου αλλά ο Αργυρός άντρας δε είναι ούτε εμφανησιακα ούτε πουθενά.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Όλο μαλακίες δε κλαίγομαι καθόλου αλλά ο Αργυρός άντρας δε είναι ούτε εμφανησιακα ούτε πουθενά.
Από το να κάθεσαι να τον κρίνεις κοίτα να βρείς καμμιά να γαμήσεις να ξελαμπικάρεις.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
Ναι εγώ θα βρω αλλά όχι ο Αργυρός άντρας δε είναι ξεκάθαρα αυτο.
Δηλαδή κατα την άποψή σου,ο άντρας πρέπει να είναι χοντρούλης μπουχεσάκος,να ντύνεται κλασσικά και να είναι ξυρισμένος και χωρίς τατούς.
Σαν τον Καμπουράκη τον δημοσιογράφο λές δηλαδή...

:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom