Νέα

Σας έχει τύχει να ξεχάσετε κάτι μέσα σε οίκο ανοχής; πχ κλειδιά ή κινητό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.868
Πόντοι
6.796
Α καλα στο X dream ξέχασα κολώνια καινούργια, επιστρέφω μετά από 40 λεπτά και είπαν δε βρήκαν τίποτα.. Οι γαμημενοι..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
ξερω τυπο που "ξεχασε" κουραδα σε συρταρι κομοδινου...αυτο μετραει στα απολεσθεντα;  :grin:
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
458
Κριτικές
17
Like
983
Πόντοι
5.140
Κατέβηκα στο Bill πλήρωσα , ακούμπησα στον πάγκο τηλεκοντρόλ τηλεόρασης και κλιματιστικού , έπιασα την κουβέντα με την κοπέλα στη ρεσεψιόν και φεύγοντας πήρα μαζί τα 2 τηλεκοντρόλ . Στο αυτοκίνητα τα πέταξα στο πίσω κάθισμα αφηρημένος , μάλλον μίλαγα στο τηλέφωνο και έφτασα σπίτι . Την άλλη μέρα πέρασα και τους τα έδωσα !
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
γυαλια μυωπιας 1 φορα σε στουντιο ... πρεπει να ηταν το ισμυνης παλια ... γυρισα και ηταν ακομα στο κομοδινο... και μια φορα call girl σπιτι μου ειχε ξεχασει γυαλια ηλιου στο μπανιο μαρκας dior αυθεντικα ! Την λυπηθηκα ο βλακας και πηρα στο γραφειο να το πω και μου ειπε οκ θα μιλησω με την κοπελα και θα σε καλεσουμε και δεν με πηραν ποτε πισω ! Ακομα τα εχω ... 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
μια φορα ειχα ξεχασει να αφησω λεφτα, αλλα με προλαβαν  :S :wanker:

:happy:


Εμένα μου έχει τύχει να ξεχάσει το κορίτσι ρέστα άλλου πελάτη που νόμιζε ότι είναι δικά μου και όταν ντύθηκα και βγήκα της τα έδωσα στο κουζινακι , όταν της τα έδωσα τρελάθηκε μου έσκασε φιλάκι κόντεψε να βάλει τα κλάματα  :babycry: και μετά όποτε πήγαινα γιατί ήμουν ταχτικος  :rose: δεν μου έκανε ποτέ νύξη για χρόνο  :happy:

Είσαι αγαπούλης τύπε μου!
Αναμφίβολα παντελονάτη η πράξη σου (απειροελάχιστοι θα έπρατταν ανάλογα).
  :hi:

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
κλειδια αυτοκινητου..τα θυμηθηκα στο παρκινγκ  :grin:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Προσωπική εμπειρία δεν έχω να παραθέσω διότι όταν κάνω μπουρδελότσαρκα έχω ως αρχή μου να κουβαλάω μονάχα κλειδιά αυτοκινήτου και χρήματα.
Τον Οκτώβρη που μας πέρασε, σε μεταμεσονύχτια τσάρκα Φυλής με φιλαράκι, το οποίο πέρασε δωμάτιο συγκεκριμένα στην Μπιουτι την αδυνατούλα ξέχασε το ρολόϊ του στο κομοδίνο.
Ενώ είχαμε συνεχίσει την τσάρκα (μπας και βρω κι εγώ κάποια της προκοπής) καθόμαστε σε κάποιο σαλόνι περιμένοντας να βγει η κοπέλα ξαφνικά πετάγεται όρθιος όπου και θυμήθηκε πως ξέχασε το ρολόϊ στον οίκο.. δίχως να χρονοτριβούμε πηγαίνουμε πίσω και για καλή του τύχη ΔΕΝ είχε περάσει κάποιος άλλος στο δωμάτιο!
Εν τω μεταξύ ούτε η τσατσά ούτε η μαυρούλα το είχαν πάρει μάτι!
*Φεύγοντας η τσατσά μου είπε πως εάν το είχε αρπάξει κάποιος θα κατηγορούσαμε εκείνη δίχως να γνωρίζει.. της είχε συμβεί αρκετές φορές στο παρελθόν μου ανέφερε.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Γιατί να έχεις τα κλειδιά εκτός τσέπης;Γιατί να βγάλεις το ρολόι σου;
Γιατί;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cv119

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Γιατί να έχεις τα κλειδιά εκτός τσέπης;Γιατί να βγάλεις το ρολόι σου;
Γιατί;

Για τα κλειδιά δεν ξέρω...
Για το ρολόϊ μπορώ να σου πω...

Πολλές φορές το μπρασελέ του ρολογιού δημιουργεί προβλήματα σε έναν χαδιάρη άνδρα...
Προσωπικά απλά το έβγαζα...
Όταν το "πρόβλημα" μου χειροτέρεψε...αποφάσισα να καταργήσω το ρολόϊ...

                                  :hi:

     
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Είχα ξεχάσει το 1996 στο κομοδίνο οίκου του Μεταξουργείου (ανέκαθεν παρακμιακός) σοβιετικό ρολόι vostok συλλεκτικό κομμάτι και ακόμη το κλαίω
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Εχω ξεχάσει κινητό μια μέρα με καύσωνα, επιστρέφω σπίτι μου το συνειδητοποιώ και καλώ το κινητό μου, απαντάει η Ρωσίδα τσατσά και μου φεύγει το άγχος ότι κάποιος μπήκε δωμάτιο και το πήρε, πάω το παίρνω και τους αφήνω από 2 παγωτά και 2 χυμούς.. Samsung S7 edge.. Άλλη φορά έχω ξεχάσει ρολόι δε κομοδίνο το οποίο το συνειδητοποίησα μια εβδομάδα μετά.. πάει αυτό.

Δηλαδη ρε τυπε επι μια βδομαδα δεν σε ενδιεφερε η ωρα και ουτε καν κοιταξες το χερι σου ? ρολοι με καμερα ηταν ? :think:
 

dome

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
του την επέστρεψαν τυπε? :S :S :S
Περίεργο το να αφήσει κάτι τόσο προσωπικό σε λάθος σημείο, και να το ξεχάσει κιόλας...
Γιατί να την 'αποθέσει'στο συρτάρι ?
Μήπως δεν την ξέχασε και την άφησε σκόπιμα ?
Μήπως ξεχρέωσε σε είδος το κατάστημα ?

Βρωμάει η περίπτωση ...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
εγω παλια στην περγαμου ειχα παει να γαμησω με 50αρικο
το τσιμπησε η τσατσα και μου λεει θα σου φερει η κοπελα τα ρεστα
μου τα εφερε οντως πισω 30 ευρω αλλα απο την πολλη την καυλα μου τα αφησα στο κομοδινο και μετα φευγοντας τα ξεχασα
πηρα αμαξι, εφυγα, και τα θυμηθηκα 5 λεπτα μετα
ξαναγυρισα πισω, χτυπησα κουδουνι, προφανως με ειδε απο την καμερα η τσατσα και μου τα εφερε εξω στην πορτα
τερας τιμιοτητας
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Γυαλια rayban. Αιωνία τους η μνημη...
Πηγα και πηρα άλλα την επομενη εβδομαδα και απο εκει και περα οταν φευγω απο το δωματιο τσεκαρω κομοδινα μηπως εχω αφησει χυμα κανα κινητο ή οτιδηποτε, να μη την ξαναπαθω.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
εχω ξεχασει στην ιασωνος πορτοφολι που ειχα μεσα 10 ευρω για να ριξω δευτερη πιστολια,ομως ειχα ριξει γαμω τα γαμησια με ενα στανταρακι  ειχα και λεω γαμα το δευτερο γαμησι,παω για σουβλακια με το που φτανω στο πιρφορισταν (γκαζι :vomit:) συνηδητοποιω οτι δεν ειχα πορτοφολι παω στο ρδελο μου δινει το πορτοφολι η τσα2 και δινω το δεκαευρο για δευτερο γαμησι με την τανα,σουβλακια δεν εφαγα και την εβγαλα με λαδομπουκια οταν πηγα σπιτι.. :heavymetalbig: :heavymetalbig:
πολλες φορες εχω αφησει σωβρακα γιατι πεσανε στο πατωμα και σιχαθηκα να τα βαλω.... :coolcondom: :coolcondom:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Στη Δίδυμου το Bluetooth μου
Γύρισα μετά από μια εβδομάδα ( το επόμενο Σάββατο )
Η (τσα)2 το επέστρεψε ...
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.427
Κριτικές
2
Like
5.624
Πόντοι
2.356
Πάντως παρατηρώ, ότι οι περισσότερες υπηρεσίες των καταστημάτων επιστρέφουν τα απολεσθέντα. Σπάνια θα ακούσω ότι μου τα φάγανε. Ξεχωρίζω δε τη περίπτωση του συναγωνιστή που πήγε και εδωσε 50αρικο και ξεχασε τα ρεστα στο κομοδινο ακαι όταν γυρισε του τα δωσε η τσατσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom