Νέα

Σαλόνικα: ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλά εκανά ρε και ψήφισα τον deker εσύ την τύφλα σου δεν ξέρεις!!! :P
Πού είναι ρε ο μεγάλος deker να με ενημερώσει!!! :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Nα υποθέσω ούτε παίζει :pipa1: οπότε τα κλασικά  :tits2:!!! :grin:
ναι μωρε μην πετας τα λεφτουδακια σου στις στριπτιζουδες...πηγαινε σε κανα καλο στουντιο να περασεις καλα...στα στριπ δεν θα δεις ασπρη μερα.... :fuck2: :fuck2:
 

Επισκέπτης
ναι μωρε μην πετας τα λεφτουδακια σου στις στριπτιζουδες...πηγαινε σε κανα καλο στουντιο να περασεις καλα...στα στριπ δεν θα δεις ασπρη μερα.... :fuck2: :fuck2:
Αφού λες όχι στρίπ για στείλε με pm καποίο στούντιο που προτίνεις και δεν θα γεμίσω χωλέρα και πάσης φύσης μικρόβια και αφροδύσια!!! :grin:
Αντέ μπας και κερδίσεις έναν ψηφοφόρο από το απέναντι στρατόπεδο!!! :2funny: :2funny:
 

mpimpikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Ειμαι χρονια μελος (απο φοιτητης στην Ιταλια) αλλα γραφω λιγες φορες.Σημερα θα ειμαι Θεσσαλονικη.Καμια καλη προταση για ενα καλο στριπ το βραδυ?Ενημερωνομαι συνεχεια αλλα θα ηθελα κ μια καλη συμβουλη.Ευχαριστω!
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους.Ειμαι χρονια μελος (απο φοιτητης στην Ιταλια) αλλα γραφω λιγες φορες.Σημερα θα ειμαι Θεσσαλονικη.Καμια καλη προταση για ενα καλο στριπ το βραδυ?Ενημερωνομαι συνεχεια αλλα θα ηθελα κ μια καλη συμβουλη.Ευχαριστω!

Για να περάσεις καλά σε strip στη Θεσσαλονίκη πρέπει κατ`αρχήν να είσαι έτοιμος να φας πολύ χρήμα !!! πάντως ίσως το μόνο μαγαζί που αξίζει αυτόν τον καιρό είναι το Blue Iguana .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
να αφησει τα στριπ για σαρανταρηδες και να παει να πηδηξει σε κανα στουντιο ο μικρος....αλλα ειναι και η αποχη...στην ηλικια του δεν ειναι για φραπεδες αλλα για να ριχνει τρια γαμησια στην σειρα σε διαφορετικες πουτανες και 5 μαλακιες ενδιαμεσα....αρκει να χει καλο χαρτζηλικι βεβαια...ας γινομουν και εγω 21 ξανα με χρημα βεβαια και θα σου λεγα...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
στο bi
μαρλέν η προστυχη
ξανθουλα με καρε μαλί (δεν θυμάμαι το όνομα)καλη
sasha μελαχροινη καλή
βαλεντίνα (ελλεινιδα από ευοσμο) μόνο toples prive
χορός 20 τοπλες 15

για πιο δυνατα μωρά sto p
αλλά πιο ακριβα ποτα και χορος
ελπιζω να βοήθησα
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
να αφησει τα στριπ για σαρανταρηδες και να παει να πηδηξει σε κανα στουντιο ο μικρος....αλλα ειναι και η αποχη...στην ηλικια του δεν ειναι για φραπεδες αλλα για να ριχνει τρια γαμησια στην σειρα σε διαφορετικες πουτανες και 5 μαλακιες ενδιαμεσα....αρκει να χει καλο χαρτζηλικι βεβαια...ας γινομουν και εγω 21 ξανα με χρημα βεβαια και θα σου λεγα...
στα 21 ριχνεις 10 και πηδας σαν κοκορι από την μία στην άλλη
στα 40 ρίχνεις 1 αλλά αυτήν που θα πιάσεις την φαρμακώνεις άσχημα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στα 21 ριχνεις 10 και πηδας σαν κοκορι από την μία στην άλλη
στα 40 ρίχνεις 1 αλλά αυτήν που θα πιάσεις την φαρμακώνεις άσχημα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσενα κατι δε ρωτησα αλλου και δεν απαντησες...αν θες μου λες με πμ...
 

giwcock

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Όπως λένε και οι περισότεροι , όντως τα στριπτιτζάδικα στην Θεσ/νικη είναι μια ξεφτίλα. Μέτριες κοπέλες , με ελάχιστες εξαιρέσεις, πολύ κακή παροχή υπηρεσιών , και κάκιστο πρόγραμμα ενώ είναι απίστευτα πανάκριβα. Βασικά αυτά τα μαγαζιά είναι κολόμπαρα υπερεκτιμημένα . Δεν Υπάρχει Show , ανεβαίνει όποτε θυμάται καμμιά κοπέλα και χορεύει, η πίστα ειναι συνήθως άδεια , και το μυαλό τους είναι στο κονσομασιόν, πως θα αρπάξουν ευρώ από κανένα πριβέ της πλάκας που κάνουνε.Δηλαδή να θέλεις να πιείς ένα ποτάκι απλά και να δεις ένα sexy show , αντι να πας σε κανένα ξενερωτο μπαράκι , δεν γίνεται . Καλύτερα να μαζέψεις τα χρηματακια σου και να κάνεις ένα ΣΚ Αθήνα και να περάσεις μια χαρά, θα δεις Show πολλές κοπέλες , πιο οικονομικά και πιο καλά. Επίσης μπορείς να το συνδυάσεις με ένα καλό CT , η ότι άλλο θελει η ψυχούλα σου , η Αθήνα τα έχει άφθονα. Χώρια που αν δεν είσαι κοιμισμένος μπορεί να σου κάτσει καμμιά φάση με Αθηναία , αυτές βαράνε στο ψαχνό αν τους αρέσεις, δεν σαν τις δικές μας που ντύνονται σαν πουτανάκια ,σε παίζουν και μετά το παίζουν καλόγριες , και τέλος πάντων δεν συνεχίζω άλλο!
Πάντως άμα έχεις γνωστό που Ξέρει απο "Βουλγάρικα" ας τα χαζα και τρέξε εκεί!


παντως λενε για τισ θεσσαλονικιες οτι κανουν οτι κανουν με ολουσ τους αλλους εκτος απο τουσ θεσσαλονικιους ;)
 

Επισκέπτης
Ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις(έχω καιρό να βγω); :helpplea: :think:

Exώ εξόρμηση το βράδυ!!! :sunglasses:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις(έχω καιρό να βγω); :helpplea: :think:

Exώ εξόρμηση το βράδυ!!! :sunglasses:
καλή ερώτηση θα ήθελα και εγώ να ενημερωθώ γιατι έχω 2 φίλες που θέλουν να δουν πως ειναι να πας σε στριπτιζάδικο.


παντως λενε για τισ θεσσαλονικιες οτι κανουν οτι κανουν με ολουσ τους αλλους εκτος απο τουσ θεσσαλονικιους ;)
το ίδιο λένε και για τις πατρινιές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

slack22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτερο αυτο τον καιρο στη Σαλονικα?
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτερο αυτο τον καιρο στη Σαλονικα?


Σε οποιο και να  πας, τα ιδια  :shit: :shit: είναι όλα στη πολη.....
Θα προτεινα το Caligula λογο των τιμων του και μονο. 20αρικα (ποσο μαλλον 30ρια) για χορο η ποτο, τρισαθλιες ''παροχες'' ,για μενα είναι Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο....
Οπου και να πατε καλα να περασετε και περιμενουμε εντυπώσεις....
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αυτη ρε παιδια ποια ειναι ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom