Νέα

Sabina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 979
  • Εμφανίσεις 222K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Καλησπέρα μύστες, πέρασα χθες τη βόλτα μ από την οδό βίτσας , μπαίνω στο 7 κ μ λέει η Τσατσα τώρα έρχεται το Σαμπινακι οκ , βγαίνω λιγο έξω γι να αποφύγω μυρωδιες του οίκου , και βλέπω να φέρνουν τη κοριτσαρα , το σκηνικό ήταν Σουρεάλ η Σαμπινα απ έξω με τη μεταφορική της κ δίπλα στη πόρτα καυλωμενοι μύστες ν κοιτάνε σαν όρνια στην άγρια Δύση , σίγουρα τους καυλωσε το σκηνικό να τη βλέπουν απ έξω ν κουβεντιάζει, λεω Νταξει μέχρι να μπει ν φρεσκαριστεί παω να πρω τσιγάρα ποσο ν έκανα πέντε λεπτά ;; Τεσπα επιστρέφω στον οίκο βγαίνει η καυλιαρα μολδαβεζαΑκόμη ντυμένη με τα ρουχαλάκια της και μου λέει έχω αγάπη τρία δωμάτια θες να περιμένεις, ε δεν περίμενα και έφυγα πάντως καυλιάρηδες έτσι γαμάτε πριν καν προλάβουν να φτάσουν
Τυπε στη ίδια φάση με σένα.
Την είδα με κάποιον μεταφορέα με μηχανάκι... μπήκε μέσα, μπήκα και γω , εμφανίζεται με τα πολιτικά..μια απλή νοστιμη κοπέλα που μεταμορφώνεται κυριολεκτικά όταν έρχεται στο δωμάτιο... περίμενα πολύ... βέβαια όπως έχω γράψει πέραν της ομορφιάς τίποτα το ιδιαίτερο, κλασικό θέατρο ιερόδουλης..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Τα φωτα ειναι ανοιχτα μωρακια μου και φενονται απο πολυ μακρια.μπορεις να ερθεις και αυριο μωρο μου αμα δεν προλαβαινεις σημερα αφου θα εργαζομαι Δευτερα απογευμα απο της 18.00 εως της 5.00 το πρωι.

Θέλεις να μας πεις τώρα πως βγήκες έξω να τραβήξεις φωτογραφία με αναμμένα τα φώτα του οίκου για τον συναγωνιστή;;;; :think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.807
Πόντοι
39.662
Καλησπερα μωρακια μου καλη εβδομαδα ειμαι τωρα Οδος Βεργας 7 για σου οσους ενδιαφερονται να με δουνε απο κοντα
Yπαρχει τζακουζι σε δωματιο στη Βεργας ?
Προγραμματακι μεσα στο τζακουζι μαζι σου υπαρχει ?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Yπαρχει τζακουζι σε δωματιο στη Βεργας ?
Προγραμματακι μεσα στο τζακουζι μαζι σου υπαρχει ?
Φιλε υπάρχει τζακούζι μέσα στη βέργας; Την ίδια απορία έχω.. πρώτη φορά το βλέπω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πολλά κορόιδα θα τσιμπήσανε.:2funny: Λέτε να ήταν στον Πρίαμο για καμιά βίζιτα;
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.032
Κριτικές
99
Like
47.467
Πόντοι
21.511
Καλησπεραα μωρακι μου συντομα στο Βεργας 7 με πολυ ενεργεια και διαθεση να παιξουμε Μνιου Μνιαου!!!!
200.gif
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Συντομα θα συμετεχω σε μουσικο βιντεο κλιπ και σε ερωτικη ταινεια.
καλή επιτυχία, δε θα έγραφα κάτι αλλά τσαντιστικα/ λυπάμαι για τα σχόλια που σου γράφουν - κρυμμένοι πίσω από το πληκτρολόγιο, θρασυδειλα, κομπλεξικα ανθρωπάκια
εγώ δεν ειμαι πελάτης σου και δε θα γίνω γιατί προτιμώ στούντιο και πρωινές ώρες
αυτό το λέω για να μην αρχίσουν τα γουρούνια τα όϊνκ όϊνκ.
καλή επιτυχία σε ο,τι κάνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom