Νέα

Sabina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Χαμός πιστεύω εε;;Εννοώ από τα δωμάτια
Δωμάτια άδεια δεν είχε.... για Σαμπίνα νορμάλ θα έλεγα..
Ποτέ δεν έχω βρει άδειο δωμάτιο ακόμα και σήμερα που πήγα από τους πρώτους.. ήμουν το τέταρτο δωμάτιο..
Απέξω περιμένουν;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Tι εθνικότητα πιστεύετε ότι είναι η Σαμπινα (όχι τι δηλώνει) ???
Να δω αν θα το βρείτε.
Έμαθα την αλήθεια από άτομο μόνιμο πελάτη της πλήρως εμπιστοσύνης δικής μου.
Για να ακούσω τις απαντήσεις.....

Όσοι έχουν επισκεφθεί Μολδαβία μπορούν πάρα πολύ εύκολα να κατανοήσουν πως ΔΕΝ υπάρχει πιθανότητα ΟΥΤΕ την πρωτεύουσα της χώρας να γνωρίζει...
Στοιχηματίζω πως το διαβατήριό της έχει τον δικέφαλο αετό {ΟΧΙ του ΠΑΟΚ} !
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
38
Like
172
Πόντοι
0
Όσοι έχουν επισκεφθεί Μολδαβία μπορούν πάρα πολύ εύκολα να κατανοήσουν πως ΔΕΝ υπάρχει πιθανότητα ΟΥΤΕ την πρωτεύουσα της χώρας να γνωρίζει...
Στοιχηματίζω πως το διαβατήριό της έχει τον δικέφαλο αετό {ΟΧΙ του ΠΑΟΚ} !
Η Σαμπίνα είναι ΜολδαβοΡουμάνα και οπαδός της Ρόμα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 968

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Συνεχίζει κ σε χοτελ?
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.426
Πόντοι
1.436
Όσοι έχουν επισκεφθεί Μολδαβία μπορούν πάρα πολύ εύκολα να κατανοήσουν πως ΔΕΝ υπάρχει πιθανότητα ΟΥΤΕ την πρωτεύουσα της χώρας να γνωρίζει...
Στοιχηματίζω πως το διαβατήριό της έχει τον δικέφαλο αετό {ΟΧΙ του ΠΑΟΚ} !
Γάτα είσαι .....το κατάλαβες αμέσως συναγωνιστή
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
628
Κριτικές
36
Like
1.571
Πόντοι
2.290
Συνεχίζει κ σε χοτελ?
Έστειλα να την ρωτήσω για Χοτελ και μου λέει έλα Βέργας. Της εξηγώ ότι έχω να πατήσω σε μπουρδελο 20χρονια και σε στουντιο 8, αλλά μου ξαναλέει έλα Βέργας. Επίσης από τότε ο αγαπητικός στέλνει άκυρα μηνύματα σε άκυρες ώρες. Πολύ επιθετικό μάρκετινγκ. Αγαπητικέ μην στέλνεις αλλα μηνύματα, εκτός αν την φέρεις σε ξενοδοχείο μεσημεριανές ώρες. Από την άλλη ζητάει 130, ενώ την πηδάς με 20 στο μπουρδελο, 100 θα ήταν πιο σωστό νομίζω.
 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
664
Κριτικές
17
Like
1.325
Πόντοι
1.016
Έστειλα να την ρωτήσω για Χοτελ και μου λέει έλα Βέργας. Της εξηγώ ότι έχω να πατήσω σε μπουρδελο 20χρονια και σε στουντιο 8, αλλά μου ξαναλέει έλα Βέργας. Επίσης από τότε ο αγαπητικός στέλνει άκυρα μηνύματα σε άκυρες ώρες. Πολύ επιθετικό μάρκετινγκ. Αγαπητικέ μην στέλνεις αλλα μηνύματα, εκτός αν την φέρεις σε ξενοδοχείο μεσημεριανές ώρες. Από την άλλη ζητάει 130, ενώ την πηδάς με 20 στο μπουρδελο, 100 θα ήταν πιο σωστό νομίζω.
ο αγαπητικός αποκλείεται να είναι...κανένας βλάκας νταβατζακος της κακιάς ώρας θα είναι...τα ίδια έκανε και σε μένα και τον μπλοκάρα τον ηλιθιο!!!!γαμαω οπότε θέλω στο βέργας...σιγά μην δώσω 130 στον πανιβλακα αυτόν!!!!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Tι εθνικότητα πιστεύετε ότι είναι η Σαμπινα (όχι τι δηλώνει) ???
Να δω αν θα το βρείτε.
Έμαθα την αλήθεια από άτομο μόνιμο πελάτη της πλήρως εμπιστοσύνης δικής μου.
Για να ακούσω τις απαντήσεις.....
Μολδαβή είναι
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
Να κάνω εγώ μία χαζή ερώτηση; Ποιος χέστηκε για την εθνικότητα της Sabinas ή της κάθε Sabinas; :cheesy: Δεν θα την γαμήσετε άμα είναι Αλβανίδα, ή Μολδαβέζα ή οτιδήποτε;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
@paraskevasgr Μονο εσυ το βρήκες συναγωνιστη!!! Πολυ σωστα ειπες ΑΛΒΑΝΙΔΑ

Εδώ ολόκληρη Φουρέιρα έλεγε ότι ήταν Μεξικάνα κ ντρεπονταν να αποκάλυψει την Αλβανική καταγωγή της ......μια ιερόδουλη θα κολωσει να το κάνει.....σιγά τα αυγά!!!!
Μύτη μου να σε ρωτήσω κάτι εσύ πως το ξέρεις αυτό είναι σίγουρο που το στηρίζεις ότι είναι αλβανέζα;;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.135
Like
8.073
Πόντοι
2.356
Να κάνω εγώ μία χαζή ερώτηση; Ποιος χέστηκε για την εθνικότητα της Sabinas ή της κάθε Sabinas; :cheesy: Δεν θα την γαμήσετε άμα είναι Αλβανίδα, ή Μολδαβέζα ή οτιδήποτε;
Ετσι ακριβώς κάτι κολλήματα π έχουν μερικοί
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
ο αγαπητικός αποκλείεται να είναι...κανένας βλάκας νταβατζακος της κακιάς ώρας θα είναι...τα ίδια έκανε και σε μένα και τον μπλοκάρα τον ηλιθιο!!!!γαμαω οπότε θέλω στο βέργας...σιγά μην δώσω 130 στον πανιβλακα αυτόν!!!!

Ο αγαπητικός είναι ένας μλκς που την φέρνει με αμάξι.
Οδηγός της πουτσας είναι κ μου είχε πει του δίνει ένα 20αρικο τη μέρα.
Επίσης φακελωνει ονόματα κ τηλέφωνα σε εφαρμογή.
Οπότε προσοχή!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Ο αγαπητικός είναι ένας μλκς που την φέρνει με αμάξι.
Οδηγός της πουτσας είναι κ μου είχε πει του δίνει ένα 20αρικο τη μέρα.
Επίσης φακελωνει ονόματα κ τηλέφωνα σε εφαρμογή.
Οπότε προσοχή!
Φακέλωμα θεωρώ όλες κάνουν ξέρουν πάνω κάτω τι ρόλο βαράει η κάθε επαφή. Σίγουρα επίσης αρκετές μιλάνε και μεταξύ τους έτσι, ξέρουνε Γιάννης Καραγκιόζης ας πούμε, Μανώλης αυνανιστής ξέρουν ποιοι στήνουν ραντεβού ποιοι ειναι ζαλαρχιδιδες,επικίνδυνοι κτλπ . Κακό είναι να παίρνουν τηλέφωνο αυτή η ο νταβάς όποτε γουστάρουν.
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
628
Κριτικές
36
Like
1.571
Πόντοι
2.290
Φακέλωμα θεωρώ όλες κάνουν ξέρουν πάνω κάτω τι ρόλο βαράει η κάθε επαφή. Σίγουρα επίσης αρκετές μιλάνε και μεταξύ τους έτσι, ξέρουνε Γιάννης Καραγκιόζης ας πούμε, Μανώλης αυνανιστής ξέρουν ποιοι στήνουν ραντεβού ποιοι ειναι ζαλαρχιδιδες,επικίνδυνοι κτλπ . Κακό είναι να παίρνουν τηλέφωνο αυτή η ο νταβάς όποτε γουστάρουν.
Ο αγαπητικός είναι ένας μλκς που την φέρνει με αμάξι.
Οδηγός της πουτσας είναι κ μου είχε πει του δίνει ένα 20αρικο τη μέρα.
Επίσης φακελωνει ονόματα κ τηλέφωνα σε εφαρμογή.
Οπότε προσοχή!
Καλά, αυτό παίζει γενικά πιστεύω για την ‘’προστασια’’ των κοριτσιών από περίεργους. Όχι μόνο με την συγκεκριμένη. Οποτε η Πακοκινητο, η καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται, Κώστας Πρέκας ελατεεεε κτλ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Καλά, αυτό παίζει γενικά πιστεύω για την ‘’προστασια’’ των κοριτσιών από περίεργους. Όχι μόνο με την συγκεκριμένη. Οποτε η Πακοκινητο, η καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται, Κώστας Πρέκας ελατεεεε κτλ
Συμφωνώ απολύτως, είμαι της άποψης ότι εάν δεν είσαι ελεύθερος και δεν θες να ρισκάρεις, παίρνεις ένα κινητό το οποίο το χεις και για πουτάνες και για μη εκδιδόμενες λαδιές κ έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Επίσης αυτή η Σαμπίνα, στο χοτελ ακόμη δε κάνει ακαποτη πίπα η δε παίρνει χυσια στο στόμα ;;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Να κάνω εγώ μία χαζή ερώτηση; Ποιος χέστηκε για την εθνικότητα της Sabinas ή της κάθε Sabinas; :cheesy: Δεν θα την γαμήσετε άμα είναι Αλβανίδα, ή Μολδαβέζα ή οτιδήποτε;
Τί λες ρε φίλε;
Εδώ το κορίτσι έχει κορμί λαμπάδα και αυτή ψάχνουν το σπυράκι .Την καταγωγή δεν θα κοιτάξουν;
Και εκείνο το σκυλάκι που έχει... είναι καθαρόαιμο;
Ποιός ξέρει;

Απαπα δεν ξανά πάω μαζί της..

Κάτι ερωτήσεις που κανείς..
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.426
Πόντοι
1.436

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Ωραία
Δεν μπορώ να δώσω δημόσια περισσότερες πληροφορίες σόρρυ......
οκ το καταλαβαίνω,απλά βγαίνεις κ λες είναι Αλβανίδα μπορώ κ εγώ ν πω είναι Σκοπιανή κ να σ πω δε δίνω περισσότερες πληροφορίες,καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.Δε ξέρω τώρα από που μπορεί να είναι αλλά υπάρχουν αναρτήσεις δικές της σε ινστα κ τικ τοκ κ από κάτω ανοίγετε κουβέντα μ αυτήν να απαντάει στα ρουμανικά,οι αναρτήσεις είναι παλαιότερες των 4 ετών.Επίσης εγώ έχω μιλήσει μαζί της στα ρουμανικά κ τα μιλάει.Τωρα η έχει στησει παπατζα 4-5 ετών και στα σοσιαλ ότι είναι Μολδαβή κ στη πελατεία της η απλά κανεις κάποιο μεγάλο λάθος.Γιαυτο σ ρώτησα εάν είσαι σίγουρος γιατί μ φαίνεται πολύ περίεργο όλο αυτό.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.426
Πόντοι
1.436
Ωραία

οκ το καταλαβαίνω,απλά βγαίνεις κ λες είναι Αλβανίδα μπορώ κ εγώ ν πω είναι Σκοπιανή κ να σ πω δε δίνω περισσότερες πληροφορίες,καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.Δε ξέρω τώρα από που μπορεί να είναι αλλά υπάρχουν αναρτήσεις δικές της σε ινστα κ τικ τοκ κ από κάτω ανοίγετε κουβέντα μ αυτήν να απαντάει στα ρουμανικά,οι αναρτήσεις είναι παλαιότερες των 4 ετών.Επίσης εγώ έχω μιλήσει μαζί της στα ρουμανικά κ τα μιλάει.Τωρα η έχει στησει παπατζα 4-5 ετών και στα σοσιαλ ότι είναι Μολδαβή κ στη πελατεία της η απλά κανεις κάποιο μεγάλο λάθος.Γιαυτο σ ρώτησα εάν είσαι σίγουρος γιατί μ φαίνεται πολύ περίεργο όλο αυτό.
Όσον αφορά το σοσιαλ υπάρχει εφαρμογή που εγω εσύ κ όλοι μιλάμε κ απαντάμε στα κινέζικα άμα λάχει......
Αν έχεις απορίες σε πμ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom