Νέα

S/M studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egw25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μονο για χυσιμο στη μαπα ειναι...........
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
καμία φωτό της ΛΟΛΑΣ που μπορούμε να βρούμε?
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Γιατί η Εύα δεν βλέπεται. Πέστο.
Δεν σας καταλαβαίνω που προκειμένου να καλύψετε μια "ανάγκη" σας παριστάνετε τους αόμματους.
Πρέπει να έφαγες χυλόπιτα από την Κα Εύα για να τα γράφεις αυτά!! :2funny:

...και δίνει κάτι χυλόπιτες ξεγυρισμένες!!  :jerking:

Tελικα 150ευρω ειναι?
150 και 200. Aυτές οι τιμές είναι που παίζουν.


καμία φωτό της ΛΟΛΑΣ που μπορούμε να βρούμε?

Eίδα πως και πάλι φτιάχνει το profile της στο myspace.
Σίγουρα θα ανεβάσει και φωτογραφίες της.

Οι προηγούμενες ήταν extreme γι αυτό μάλλον της το διέγραψαν.

edit_antisthenis: το link αφαιρέθηκε μετά από παράκληση της ίδιας.
 

Performer

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0

Έχει φωτο της δημοσιευμένες δημόσια για όσους δεν είχαν την ατυχία να την συναντήσουν από κοντά. Απλά χρειάζεσαι ένα ζευγάρι μάτια για να δεις οτι είναι πιο άσχημη κι απ' την ασχήμια ρε ανάπηρε. Ένα κακογερασμένο σκυλί με εντελώς φτηνιάρικη εμφάνιση και τίποτα περισσότερο. Αλλά όσο υπάρχουν μαλάκες, υπάρχουν και έξυπνοι. Guess what! Εσύ είσαι ο μαλάκας και η Εύα η έξυπνη.

Και για να μην έχεις απορίες, όχι δεν χώνω πράγματα στον κώλο μου όπως εσύ. Είναι κοινωνική η γνωριμία μας και ευτυχώς παλιά.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16

Εγω οταν θα παω θα παω για τη Λολα.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Έχει φωτο της δημοσιευμένες δημόσια για όσους δεν είχαν την ατυχία να την συναντήσουν από κοντά. Απλά χρειάζεσαι ένα ζευγάρι μάτια για να δεις οτι είναι πιο άσχημη κι απ' την ασχήμια ρε ανάπηρε. Ένα κακογερασμένο σκυλί με εντελώς φτηνιάρικη εμφάνιση και τίποτα περισσότερο. Αλλά όσο υπάρχουν μαλάκες, υπάρχουν και έξυπνοι. Guess what! Εσύ είσαι ο μαλάκας και η Εύα η έξυπνη.

Και για να μην έχεις απορίες, όχι δεν χώνω πράγματα στον κώλο μου όπως εσύ. Είναι κοινωνική η γνωριμία μας και ευτυχώς παλιά.
Tα γουστα μας μπορει να μην συμπιπτουν. Ειμαστε σιγουρα και διαφορετικοι στην συμπεριφορα. Ουδεποτε εγω σαν αρσενικο που πανω απ΄ολα σεβεται τον εαυτο του, δεν θα μιλαγα ετσι οπως εσυ για μια Κυρια ή για οποιαδηποτε γυναικα. Ποσο μαλον για την Ευα που στα χρονια που καναμε ολοι τουμπεκι ψιλκομενο ηταν αυτη που εγραφε αρθρα για τα φετιχ και το  καιμαγια να μας ανοιξει τα ματια και τους οριζοντες πα
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Έχει φωτο της δημοσιευμένες δημόσια για όσους δεν είχαν την ατυχία να την συναντήσουν από κοντά. Απλά χρειάζεσαι ένα ζευγάρι μάτια για να δεις οτι είναι πιο άσχημη κι απ' την ασχήμια ρε ανάπηρε. Ένα κακογερασμένο σκυλί με εντελώς φτηνιάρικη εμφάνιση και τίποτα περισσότερο. Αλλά όσο υπάρχουν μαλάκες, υπάρχουν και έξυπνοι. Guess what! Εσύ είσαι ο μαλάκας και η Εύα η έξυπνη.

Και για να μην έχεις απορίες, όχι δεν χώνω πράγματα στον κώλο μου όπως εσύ. Είναι κοινωνική η γνωριμία μας και ευτυχώς παλιά.

Δεν ξερω αν ειμαι εγω ο μαλακας και η Κυρια Ευα ειναι η εξυπνη. Με τι μετρα και σταθμα μπορω να το κρινω? Ισως να παιζει και αυτο, δεν ξερω. Ξερω ομως οτι οι περισσοτεροι στον χωρο μας την σεβονται, την εκτιμουν και την αγαπουν.

Δεν εχουμε προφανως τα ιδια γουστα Perfomer, αλλα το σιγουρο ειναι οτι ευτυχως, δεν εχουμε και την ιδια συμπεριφορα.
Σαν αρσενικο που σεβεται πανω απ΄ολα τον εααυτο του, δεν θα μιλουσα ετσι οπως εσυ για μια οποιαδηποτε γυναικα. Ποσο μαλλον δεν θα μιλαγα ετσι όταν οι αλλοι (εμεις) καναμε τουμπεκι ψιλοκομενο, σε δυσκολα χρονια, και εκεινη ηταν μια γυναικα που εκανε την επανασταση της, γραφοντας και μεταφραζοντας αρθρα για τα φετιχ και για το BDSM lifetsyle, αγνοωντας την κοινη γνωμη.

H Κυρια Eυα ηταν από τοτε, η αιτια που απενεχοποιηθηκαμε και βγηκαμε απο το καβουκι μας. Το πετυχε αυτο διοργανωνοντας συναντησεις και παρτυ απο τοτε, μεχρι και σημερα. Δεν ειπα οτι ειναι μοντελο. Ουτε η ιδια αλλωστε το λεει.

Το Mistressιλίκη ομως αν γνωριζεις καλα, δεν θελει μοντελες. Θελει να ξερει η να μπορει καποια γυναικα, να κερδιζει τους γυρω της με την προσωπικοτητα και με τον χαρακτηρα της. Να τους κατακτα. Δεν μπορει η οποιαδηποτε γυναικα, πιανοντας ενα μαστιγιο στο χερι και χρηζοντας τον εαυτο της "Mistress" να τα καταφερει να σε πεισει και οτι ειναι. Μηπως κανω λαθος? Αν ναι, διορθώστε με.

Οσο για την εμφανιση της η Ευα δεν ηταν ποτε φτηνιαρα. Ηταν παντα καλοντυμενη και πρωτοποριακη. Αν την ξερεις εσυ απο παλια,(που αμφιβαλλω)επειδη την ξερω και γω, ειναι μια αρχοντικη γυναικα, γεματη γοητεια και στυλ. Δυναμικη προσωπικοτητα και συναμα καταδεκτικη.
Ολα αυτα που γραφεις ειναι κακοπροαιρετα και πιστευω οτι εχεις λογους να τα γραφεις, για να δημιουργησεις κακες εντυπωσεις γι αυτην.

Οσο για την Lady Lola ειναι νεα στην ηλικια και στον χωρο, αλλα… "το εχει".
Σιγουρα αν μαθητευσει στο πλευρο της Κυριας Ευας, θα γινει ενα αστερι, επειδη δεν της λειπει ουτε η ομορφια, ουτε και το υφος.

Performer αν σε ενδιαφερει ο κωλος μου, επειδη μιλησες γι αυτον, θα σε ενημερωσω οτι δεν τον στηνω. Δεν ειναι στα γουστα μου και δεν με νοιαζει καθολου αν καποιοι αλλοι το κανουν και τους αρεσει.

Μαζεψου λοιπον, διοτι εκτιθεσαι και οι περισσοτεροι υποπτευομαστε τους λογους που το κανεις.
Προσωπικα πιστευω απλα οτι σε καποια αγαπημενη σου Κυρια, θιχτηκαν τα συμφεροντα και κανεις απεγνωσμενη προσπαθεια να τα σωσεις, λασπολογοντας την Κυρια Ευα. Καλη καρδια λοιπον, καλο καλοκαιρι και με υγεια.
 

Performer

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
Το σύνδρομο καταδίωξης είναι γνωστό σύνδρομο ηλιθίων. Όπως και το σύνδρομο του χειροκροτητή.
Η ανδρική σου φύση σε οδηγεί σε γυναικουλίστικα συμπεράσματα του τύπου "κάποια άλλη τον έβαλε";
Δικαίωμα σου να υιοθετείς ότι κατεβάζει η κούτρα της Εύας για να σας δουλεύει και δικαίωμα μου να το αμφισβητώ.
Όσο για το τι διοργάνωνε και το τι έχει προσφέρει... ας μην ανοίξουν το στόμα τους όσοι γνωρίζουν άντρακλα γιατί θα μας πάρει η μπόχα.
Προσπαθεί πολύ σκληρά να επιβάλει τον εαυτό της για να εξασφαλίσει το ψωμί της τώρα που δεν έχει άλλο τρόπο επιβίωσης αλλά δεν έχουμε πάθει όλοι αμνησία.

υγ. Είναι σαν σκυλί κωλόμπαρου όσο και να χτυπάς τον ανέγκιχτο κώλο σου κάτω. :birdman:


Η Λόλα από την άλλη φαίνεται όμορφο γκομενάκι αν και δεν με πείθει οτι είναι κυριαρχική. Απλά σας το πουλάει και μάλλον σας το πουλάει καλά. Ποια κυριαρχική θα δεχόταν bondage; Ούτε καν για να εκπαιδευτούν μεταξύ τους δεν το δέχονται και έχουν πάντα κάποιον υποτακτικό πάνω στο σώμα του οποίου μαθαίνουν.

Οπότε φάε την παραμύθα σου αλλά με επίγνωση.  ;)
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Perfomer, ότι αναφέρεις για την Kα Eύα είναι εμφανέστατα πλέον σε όλους μας, κακοπροαίρετο. Αν και δεν καταλαβαίνω τον λόγο που το κάνεις, είμαι σίγουρος ότι εσύ ξέρεις καλά. Είναι όμως αναφαίρετο δικαίωμα μου να μην συμφωνώ με τις προθέσεις σου.  Δεν θα ασχοληθώ άλλο με την όποια προσωπική σου εμπάθεια. Μπορεί άλλωστε ο καθένας μας να υποθέσει πολλά, μια που δεν μιλάμε για ένα άγνωστο άτομο στον κόσμο του BDSM. Η ίδια έχει δώσει τις "εξετάσεις" της, προ πολλού.

Όσο για την Λόλα, ειναι φύση κυριαρχική και σ΄αυτο δεν χωρά αμφιβολία. Η πιο όμορφη Domina που έχει δει ποτέ η Ελλάδα.  Είναι fetish model και performer. Σαν performer λοιπόν που είναι, εμφανίζεται στην σκηνή σε όποιο ρόλο απαιτεί η παρουσία της εκεί.
Επιτέλους σήκωσε και φωτογραφίες της στο myspace

Aς κανουμε φωτοθεραπεία και ας την απολαύσουμε, αφήνοντας τα πολλά και τα φτωχά λόγια.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Δυστηχώς το προφίλ της είναι προσβάσιμο ΜΟΝΟΝ από τους εγκεκριμένους φίλους της...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ωρε πούστη μου!!!
Γουστάρω να πάω!!!
Μονο που γουστάρω , να τις πλακώσω με τα μαστίγια και τις τρείς και να μου ακουμπήσουν απο 100 Γιούργια εκάστη!! Και να τραβηχτεί και βιντεάκι για τους συμπολεμιστές απο εδώ. Και φωτογραφίες αμφάς προφίλ της κάθε μίας τσόχας μετα τις φάσεις να βλέπετε τα μούτρα τους!!!
Γίνεται????  Θα γίνω μιστερ μετά!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ωρε πούστη μου!!!
Γουστάρω να πάω!!!
Μονο που γουστάρω , να τις πλακώσω με τα μαστίγια και τις τρείς και να μου ακουμπήσουν απο 100 Γιούργια εκάστη!! Και να τραβηχτεί και βιντεάκι για τους συμπολεμιστές απο εδώ. Και φωτογραφίες αμφάς προφίλ της κάθε μίας τσόχας μετα τις φάσεις να βλέπετε τα μούτρα τους!!!
Γίνεται????  Θα γίνω μιστερ μετά!!!
:2funny: :2funny: :2funny:

:idiot: Προς το παρών σε κόβω για αρχίδια μάστερ και όχι Master με αρχίδια!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
επιασε ο κωλος της ευας μαλλι.....

απο τα μπουρδελα του 15ευρου...
στο hard domination system :2funny:
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
επιασε ο κωλος της ευας μαλλι.....

απο τα μπουρδελα του 15ευρου...
στο hard domination system :2funny:
:2funny: :2funny:
Έκανες εγγραφή στο forum και με το που μπήκες έγραψες για την Εύα... Μπράβοοοοοο :bigdick:
Δεν φάνηκε καθόλου ότι μπήκες μόνο και μόνο για να την κατηγορήσεις.
Έχετε πάθει πρεμούρα κατά πως φαίνεται ..και τραβάτε τις μουνότριχες και τ΄αρχίδια σας
Πάρτε το χαμπάρι, πως όση λάσπη και να πετάξετε ...δεν θα πάψει να είναι η πρώτη και η καλύτερη Αφέντρα του BDSM στην Ελλάδα.
Ομορφότερες και νεότερες μπορεί να υπάρχουν, για να την φτάσουν όμως θα φάνε πολλά καρβέλια.



 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ευα, Λολα, Τινα Κυριαρχες Κυριαρχοι και υποτακτικοί

Δυστυχώς ειμαστε σε ενα site που ο περισσότερος κοσμος δεν μπορει να καταλάβει τι ακριβως προσφερει αυτη η κατηγορία.

Ρε παιδια δεν ειναι μπουρδελα, δεν προσφαίρουν σεξ, πιπες και πισωκολητα.....ουτε καν βια δεν ειναι...

Ειναι παιχνιδια εξουσιας, τα οποια καποια στιγμη σε χαλαρώνουν, ειναι το παιχνιδι ζεστου-κρυου, το παιχνιδι της γατας με το ποντικι ενα παιχνιδι το οποιο εμενα ποσώπικα με καυλώνει και με χαλαρώνει απιστευτα...
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Όσο για την Λόλα, ειναι φύση κυριαρχική και σ΄αυτο δεν χωρά αμφιβολία. Η πιο όμορφη Domina που έχει δει ποτέ η Ελλάδα.  Είναι fetish model και performer. Σαν performer λοιπόν που είναι, εμφανίζεται στην σκηνή σε όποιο ρόλο απαιτεί η παρουσία της εκεί.
Επιτέλους σήκωσε και φωτογραφίες της στο myspace
Aς κανουμε φωτοθεραπεία και ας την απολαύσουμε, αφήνοντας τα πολλά και τα φτωχά λόγια.


Οκ το εμπεδωσαμε.....Φτανει πια με τη διαφημιση.....
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Ευα, Λολα, Τινα Κυριαρχες Κυριαρχοι και υποτακτικοί

Δυστυχώς ειμαστε σε ενα site που ο περισσότερος κοσμος δεν μπορει να καταλάβει τι ακριβως προσφερει αυτη η κατηγορία.

Ρε παιδια δεν ειναι μπουρδελα, δεν προσφαίρουν σεξ, πιπες και πισωκολητα.....ουτε καν βια δεν ειναι...

Ειναι παιχνιδια εξουσιας, τα οποια καποια στιγμη σε χαλαρώνουν, ειναι το παιχνιδι ζεστου-κρυου, το παιχνιδι της γατας με το ποντικι ενα παιχνιδι το οποιο εμενα ποσώπικα με καυλώνει και με χαλαρώνει απιστευτα...

Η Τίνα καλιρόης; Η άλλες δύο τι εστί; Που δουλευούν; Αν θες δώσε πληροφορίες σε pm.
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom