Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
Εχει ακουσει ή τυχει σε κανεναν μια φιλιππινεζα σε μασατζιδικο στο Ελληνικο οπου ζηταει σε ολους λεφτα για να γινουν business partners και μαλακιες και φτανει στο σημειο να παρενοχλει σεξουαλικα τους πελατες.

Το μασατζιδικο ειναι οντως μασατζιδικο δεν παιζουν πονηρες καταστασεις.
 

O Mitsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
6
Like
2.445
Πόντοι
726
δεν γνωρίζω περί του θέματος αλλά με το που το διάβασα εμπνεύστηκα τίτλο Κυριακάτικου.

Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση σε μασατζίδικο :cheesy:

Εγώ πάντως έχω δεχθεί . Και θα ξαναπάω .
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
79
Like
206
Πόντοι
20
Χαχαχ εμεις παρακαλαμε για παρενοχληση,,,,, υπαρχουννκαι τα μαγαζια που ειναι δεδομενη και μαλιστα επιβαλλεται
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
massage pass mitsotaki mounaki
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
Λοιπον νεοτερα απο την τυπισσα, μου στειλε μηνυμα fb ψαχνει απελπισμενα πελατες απο οτι καταλαβαινω, ανοιξε λεει δικο της spa Δροσοπουλου 146, Πατησιων μου πε 25 ευρω μονο μασαζ. Γενικα δεν εχω καταλαβει τι παιζι μαζι της ενω μου χε πει με handjob οταν της μιλησα πρωτη φορα τωρα λεει δεν κανει τετοια μαλακισμενη ειναι και ψαχνει μαλακες. Τελοσπαντων το προφιλ της στο fb οποιος εχει τη ορεξη να μιλησει η να παει στο spa της ειναι Goodnews Datig στο προφιλ της στο cover photo εχει μια που γραφει REPENT .
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
725
Πόντοι
81
Screenshot_2024-01-15-16-09-30-406_com.facebook.orca.jpg
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Τώρα λέει ότι παίρνει και πίπα , τι να πω , φοβάμαι μην είναι φόλα και τα λέει αυτά και από κοντά δεν κάνει τίποτα
Έχουμε επιπλέον ενημέρωση 75 λεπτά , πίπα με κάποτα και μασάζ 50€
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
182
Πόντοι
0
Πέρασμα από την Φιλιππινεζα την Ροζιτα στην Δροσοπουλου 146. Μικρός χώρος καθαρός αλλά θέλει βελτίωση . Η κυρία είναι μία κλασική Φιλιππινεζα δηλαδή κοντούλα με, συμπαθητικό πρόσωπο. Το μασάζ το κατέχει, είναι επικοινωνιακη μιλάει και Ελληνικά. Στο δεύτερο μέρος πήρα πιπα με γλύψιμο στο μικρό βυζακι και δάχτυλο στο στενό μουνακι. Κόστος 50, μπάνιο δεν μου προσφέρθηκε, αλλά δεν ζήτησα κιόλας.
 

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
147
Πόντοι
0
Πέρασμα από την Φιλιππινεζα την Ροζιτα στην Δροσοπουλου 146. Μικρός χώρος καθαρός αλλά θέλει βελτίωση . Η κυρία είναι μία κλασική Φιλιππινεζα δηλαδή κοντούλα με, συμπαθητικό πρόσωπο. Το μασάζ το κατέχει, είναι επικοινωνιακη μιλάει και Ελληνικά. Στο δεύτερο μέρος πήρα πιπα με γλύψιμο στο μικρό βυζακι και δάχτυλο στο στενό μουνακι. Κόστος 50, μπάνιο δεν μου προσφέρθηκε, αλλά δεν ζήτησα κιόλας.
Καλησπέρα. Εχει κάποιο τηλέφωνο ή μόνο μέσω fb επικοινωνία;
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Πέρασμα από την Φιλιππινεζα την Ροζιτα στην Δροσοπουλου 146. Μικρός χώρος καθαρός αλλά θέλει βελτίωση . Η κυρία είναι μία κλασική Φιλιππινεζα δηλαδή κοντούλα με, συμπαθητικό πρόσωπο. Το μασάζ το κατέχει, είναι επικοινωνιακη μιλάει και Ελληνικά. Στο δεύτερο μέρος πήρα πιπα με γλύψιμο στο μικρό βυζακι και δάχτυλο στο στενό μουνακι. Κόστος 50, μπάνιο δεν μου προσφέρθηκε, αλλά δεν ζήτησα κιόλας.
Αδερφέ πες μας λίγο από υπηρεσίες πως ήταν ;; Καλή πίπα ή φόλα;
Γενικά πάντως από τα μηνύματα μου έχει φανεί πολύ ανισσοροπη,πες μας λίγο
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
182
Πόντοι
0
Αδερφέ πες μας λίγο από υπηρεσίες πως ήταν ;; Καλή πίπα ή φόλα;
Γενικά πάντως από τα μηνύματα μου έχει φανεί πολύ ανισσοροπη,πες μας λίγο
Φίλε είναι λίγο μπερδεμένη αλλά είναι καλό τυπακι , το μασάζ είναι καλό δεν είναι σούπερ αλλά καλό ή πιπα επίσης το ίδιο δεν είναι η καλύτερη που μου έχουν κάνει. Εγώ θα ξαναπάω αν και μου πέφτει λίγο μακριά, και η γειτονιά εκεί είναι δράμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom