Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
 σιγα καλε...δεν ειπαμε να το κανεις και big brother το σπιτι σου ! 5 λεπτακια καμερα θα βαλεις για μη χασει

 ο υποψηφιος το χρονο του...κι εσυ το δικο σου.


 εμενα παντως αν καποια αγνωστη στο ιντερνετ μου ' λεγε οτι βαριεμαι για καμερα και τετοια κουλα δεν θα συνεχιζα τη

 συνομιλια, ειναι σοβαρη ενδειξη οτι το ατομο με το οποιο μιλας εκτος το οτι μπορει να ειναι κανας αντρας,

 αν ειναι γυναικα ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ βλεπεται.



 και κατα τη γνωμη μου, ενας αντρας που σεβεται τον εαυτο του, ΔΕΝ μιλαει με αγνωστες γυναικες στο ιντερνετ ...

 ΧΩΡΙΣ camera ...

 

       

 εκτος κι αν ειναι χιλιο-καμμενος    :2funny:




  καληνυχτα
εγω τα χεστηκα αυτα... βαζω την καμερα οποτε θελω εγω...)))
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.808
Like
1.261
Πόντοι
216
Δημητρακη, οταν της στελνεις μηνυμα μεσα απο τα sites, τι τους λες, πως το δουλευεις το θεμα?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τεπέρ τι ράντα, ντα??χαχαχαχ ,πισί μίλαια,νάντα ιζουτσάτ!
я то буду писать, а ты изучай))
но теперь уже поздно и пора спать! так что спокойной ночи!! до связи! пока-пока!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καληνυχτα παιδια!! φιλια σε ολους!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δημητρακη, οταν της στελνεις μηνυμα μεσα απο τα sites, τι τους λες, πως το δουλευεις το θεμα?
εσυ ησουνα στο 24open που ειδες το προφιλ μου?εγω χανω απο της φωτο πρεπει να βγαλω καινουργιες ωραιες.οταν οι μαλακισμενες με ρωτανε τι δουλεια κανω τους λεω το εξης παραμυθι:раньше я работал в Греческом Министерством Иностраных Дел но я уволилься так как мне надоело кататься по миру!теперь я мененжер по туризму=πριν δουλευα στο Ελληνικο Υπουργειο Εξωτερικων αλλα εφυγα γιατι κουραστικα να γυριζω τον κοσμο τωρα ειμαι μαναντζερ τουρισμου(υποτιθεται σε τουριστικη εταιρια).πιανει παντα!και μετραει!---για να κανεις δουλεια πρεπει να ξερεις καλα Ρωσσικα.αλλιως ειναι δυσκολο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ο Δημητράκης είναι μέσα σατα κόλπα μαγκίτες.Μου χε δείξει μια Τσετσένα που νταραβεριζόταν μούρλια.Ρε Μήτσο που έμαθες Ρώσικα ή μήπως κανείς από τους δικούς σου έχει καταγωγή από κει;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.808
Like
1.261
Πόντοι
216
Ναι το ειδα το προφιλ σου καποια στιγμη.
Μου χες δωσει το λινκ με pm, αν θυμασαι.
Το blog δεν το ειδα, θα το δω.

Με λιγο google translate, και αν η γκομενα ξερει(οπως λεει) λιγα αγγλικα, κατι μπορει να βρεξει και για μας τους δυσμοιρους που ζουμε στην ελλαδα και δεν εχουμε την τυχη να ειμαστε εκει.
Δεν περιμενω επιτυχιες του δικου σου επιπεδου, αλλα αν σκεφτεις το χαλι της ελλαδας, ε, καλυτερα εως πολυ καλυτερα μπορεις να πεσεις...
το θεμα ειναι να δουλευτουν τα κονε, μετα βλεπουμε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ο μεταφραστης βγαζει ακαταλαβιστηκα!αλλα και να κανεις δουλεια οταν σε καμια βδομαδα θα σου δωσει το τηλεφωνο της τι θα της πεις?πως ια της μιλισεις?δεν μπορει να εισαι με το λεξικο στο χερι!αν βρεις καποια που να ξερει Αγγλικα αλλαζει το πραγμα.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.808
Like
1.261
Πόντοι
216
αναγκαστικα θα παιξω μονο σε οσες γραφουν οτι ξερουν αγγλικα στο προφιλ τους...
αλλιως δεν εχει μελλον το πραγμα, σιγουρα.

τελικα τι στυλ τους αρεσει, στις πιο πολλες, με τι εχεις δει να πεφτουν; ταζεις κατι, υποσχεσαι κατι, λες γλυκολογα, το παιζεις γαμιας, το παιζεις ανεξαρτητος, το παιζεις τρυφερος, το παιζεις σοβαρος, τι τραβα πιο πολυ κατα την αποψη σου; αν και παντα ειναι θεμα καθε γυναικας τι γουσταρει, αλλα γενικα, μιλωντας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
τρυφερος και γλυκολογα.αυτο ειναι το στυλ μου και πιανει στο μεγαλητερο ποσοστο.οσο για το αν γραφουν οτι ξερουν Αγγλικα δεν σημαινει οτι απαραιτητα ξερουν!το πιθανοτερο ειναι να μην ξερουν καθολου!
 

thebigdogs

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
Έχετε ξεφύγει όλοι εδώ μέσα πιστεύω ..
Ρε παιδιά , κάθεστε και ασχολείστε με sites που έχει κόσμο μακριά από εσάς ..
Καλά να ασχολείται ο διμιτρακης , εγώ , ο οποιοσδήποτε άλλος είναι στη Ρωσία , η πρόκειται να έρθει σύντομα . Αλλά άτομα τα οποία δεν ξέρουν λέξη στα ρωσικά , να θέλουν να μπουν σε αυτά τα site και να κάνουν παιχνίδι . το βλέπω τρελό . Όχι απίθανο , αλλά τρελό .
Και αν σου πει η γκόμενα θέλω να σε δω , τι θα της πεις  ??? Σαββατοκύριακο σου έρχομαι ???
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.808
Like
1.261
Πόντοι
216
Το know-how που θα αποκτηθει δεν παει χαμενο να εισαι σιγουρος.
Δηλαδη αμα γνωρισω γκομενα απο την Εσθονια και παμε μαζι να ζησουμε πχ. Γερμανια που ψαχνομαι επαγγελματικα, εσυ το ξερεις;
Εσθονια, Λετονια, Λιθουανια ειναι ευρωπαικη ενωση, παιζουν σε αυτα τα sites, δεν υπαρχει προβλημα ουτε να ερθουν οπουδηποτε στην Ευρωπαικη Ενωση, ουτε για μας να παμε εκει οποτε γουσταρουμε.
Μπαινεις σε αεροπλανο, φτανεις, τελος. Ουτε διατυπωσεις ουτε τιποτε.
Οτι μας λεει ο δημητρακης για ρωσιδες, ισχυει και τις διπλανες εσθονες, λετονες, λιθουανες, που ειναι ΕΥΡΩΠΗ, και οι δυνατοτητες ειναι απεριοριστες.
Εχεις ουσιαστικα ρωσιδα, διχως τους περιορισμους της visa, της διαμονης κλπ.

 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Έχετε ξεφύγει όλοι εδώ μέσα πιστεύω ..
Ρε παιδιά , κάθεστε και ασχολείστε με sites που έχει κόσμο μακριά από εσάς ..
Καλά να ασχολείται ο διμιτρακης , εγώ , ο οποιοσδήποτε άλλος είναι στη Ρωσία , η πρόκειται να έρθει σύντομα . Αλλά άτομα τα οποία δεν ξέρουν λέξη στα ρωσικά , να θέλουν να μπουν σε αυτά τα site και να κάνουν παιχνίδι . το βλέπω τρελό . Όχι απίθανο , αλλά τρελό .
Και αν σου πει η γκόμενα θέλω να σε δω , τι θα της πεις  ??? Σαββατοκύριακο σου έρχομαι ???
εχει καθημερινες πτησεις για Μοσχα αμα ειναι)))) και τη βιζα σου βγαζουν σε μια μερα)))
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Το know-how που θα αποκτηθει δεν παει χαμενο να εισαι σιγουρος.
Δηλαδη αμα γνωρισω γκομενα απο την Εσθονια και παμε μαζι να ζησουμε πχ. Γερμανια που ψαχνομαι επαγγελματικα, εσυ το ξερεις;
Εσθονια, Λετονια, Λιθουανια ειναι ευρωπαικη ενωση, παιζουν σε αυτα τα sites, δεν υπαρχει προβλημα ουτε να ερθουν οπουδηποτε στην Ευρωπαικη Ενωση, ουτε για μας να παμε εκει οποτε γουσταρουμε.
Μπαινεις σε αεροπλανο, φτανεις, τελος. Ουτε διατυπωσεις ουτε τιποτε.
Οτι μας λεει ο δημητρακης για ρωσιδες, ισχυει και τις διπλανες εσθονες, λετονες, λιθουανες, που ειναι ΕΥΡΩΠΗ, και οι δυνατοτητες ειναι απεριοριστες.
Εχεις ουσιαστικα ρωσιδα, διχως τους περιορισμους της visa, της διαμονης κλπ.
εεε μην το μπερδευεις σε παρακαλω.. αυτες ΔΕΝ ειναι ρωσιδες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom