Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Καταρχην 6000 Ρουβλια για 2 ωρες ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ!Ειδηκα για Μοσχα!Ισως γ'αυτο και καθησε 3ης ωρεςΗ μεση τιμη για Αγια Πετρουπολη ειναι 1500-2500 μια ωρα και 2500-4000 για 2 ωρες!Στη Μοσχα αν ψαξεις και εχεις μερος να την πας βρισκεις πολυ φτηνοτερα αν πας στον Περιφεριακο με ανθρωπους που ξερουν παιρνεις 18χρονο για ολη τη νυχτα με 120-150 Ευρω.Βεβαια για καποιον που δεν ξερει ειναι πολυ δυσκολο.Οποτε σε σχεση με της πουτανες τον ξενοδοχειων που ζητανε ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ 12.000+ ρουβλια την ωρα.Δεν εδωσες και πολλα :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αν μπορεις βαλε μας το Λίνκ απο το Rusdosug για να δουμε την κοπελα να βγαλουμε συμπερασματα και να ακουσεις γνωμες απο μελη του σα'ι'τ :)
 

gwhite

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Να πω την αλήθεια για Αγία Πετρούπολη δεν ξέρω ακόμα, οι τιμές στο rusdosug μάλλον πρέπει να είναι ανεβασμένες, αλλά από τα Ελληνικά δεδομένα σίγουρα καλύτερα! Το κακό είναι ότι δεν ξέρω γρί Ρώσικα, και είναι λίγο δύσκολο να ρωτάω τους γνωστούς (από την δουλειά) αν έχουν άκρες. Από όσο μου είπε η κοπελιά οι πιο πολλές φωτογραφίες στο site  πρέπει να είναι μούφα, και καλύτερα να ψάχνεις για αυτές χωρίς ρετούς. Αυτές που ανέβασα είναι πραγματικές και όποιος θέλει του τις στέλνω και στο κανονικό μέγεθος, για κάποιο λόγο δεν είναι στο site αυτή την στιγμή, θα ξανατσεκάρω αργότερα. Μάλλον τυχερός ήμουν, η κοπέλα από την αγγελία ήταν ίδια με αυτή που ήρθε,(δεν ήταν Ρωσίδα, από Λετονία είπε) και νομίζω και καλύτερη, άσε που και αυτές που έγραφαν ότι μιλάνε Αγγλικά με το που ρωτούσα το έκλειναν! Όσο μπόρεσα το διασταύαρωσα με το : με μεταφράσεις, τηλ κλπ! Δεν το παίζω έξυπνος, είμαι σίγουρα άσχετος, και επειδή θα επισκέπτομαι τα μέρη αρκετά συχνά, όποιος μπορεί βοηθάει!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Μιλαω Αγγλικα εννοουνε My name is Lena.I am from Russia,Moscow ή αν της ρωτισεις σου λενε Little και καλα οτι μιλανε λιγο Αγγλικα.Αυτο σημαινει οτι ξερουνε αυτες της δυο φρασεις :2funny:!Συνηθως γραφουνε σχολια οι Ρωσσοι συναγωνιστες Π.Χ. στο σα'ι'τ που εβαλες η η κοπελα στην πρωτη φωτογραφια ειναι και σε αγγελιες στην Αγια Πετρουπολη! :2funny:Αν δεις απανω εχουνε γραψει στα σχολια 2 ατομα.Ο ενας τη βαθμολογισε σε ολα χάλια και για της φωτο εβαλε παλι 0 (δηλαδη οτι ειναι ψευτικες!).Ο δε δευτερος γραφει: Фотографии НЕ соответствуют =οι φωτογραφιες δεν ταιριαζουν (κατα λεξη) δηλαδη ειναι ψευτικες.    Αν το ψαξεις βγαζεις ακρη.Τι γινεται :think:οπως εχω γραψει πολλες φορες οι Ρωσσοι δινουνε παρα πολυ σημασια στο χωρο!Οι τιμες εξαρτωνται παρα πολυ απο το χωρο και της ανεσεις που προσφερει.Εμενα στ'αρχηδια μου ας ειναι και σαν το Μεταξουργειο! :2funny:Για το Ρωσσο ομως οχι !Θελει Τζακουτζι,μεγαλο δωματιο,Σαουνα κλπ. Δεν πανε μονο για να  :knockinb: αλλα για να πιουνε κιολας με της γκομενες.


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Για Αγια Πετρουπολη ενδιαφερον σα'ι'τ ειναι αυτο   (μεταφραζεται και Αγγλικα).Εγω εκει γραφω σαν dimitrakis Πριν μερικες μερες ανοιξα αυτο το Thread με μια αναλυση για το Σεξοτουρισμο στην Ελλαδα :2funny:   index.php?showtopic=72002  
 

gwhite

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Πρέπει να σε πετύχω κάποια φορά "πάνω" να μου δώσεις τα φώτα σου!!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μιλαω Αγγλικα εννοουνε My name is Lena.I am from Russia,Moscow ή αν της ρωτισεις σου λενε Little και καλα οτι μιλανε λιγο Αγγλικα.Αυτο σημαινει οτι ξερουνε αυτες της δυο φρασεις :2funny:!Συνηθως γραφουνε σχολια οι Ρωσσοι συναγωνιστες Π.Χ. στο σα'ι'τ που εβαλες η η κοπελα στην πρωτη φωτογραφια ειναι και σε αγγελιες στην Αγια Πετρουπολη! :2funny:Αν δεις απανω εχουνε γραψει στα σχολια 2 ατομα.Ο ενας τη βαθμολογισε σε ολα χάλια και για της φωτο εβαλε παλι 0 (δηλαδη οτι ειναι ψευτικες!).Ο δε δευτερος γραφει: Фотографии НЕ соответствуют =οι φωτογραφιες δεν ταιριαζουν (κατα λεξη) δηλαδη ειναι ψευτικες.    Αν το ψαξεις βγαζεις ακρη.Τι γινεται :think:οπως εχω γραψει πολλες φορες οι Ρωσσοι δινουνε παρα πολυ σημασια στο χωρο!Οι τιμες εξαρτωνται παρα πολυ απο το χωρο και της ανεσεις που προσφερει.Εμενα στ'αρχηδια μου ας ειναι και σαν το Μεταξουργειο! :2funny:Για το Ρωσσο ομως οχι !Θελει Τζακουτζι,μεγαλο δωματιο,Σαουνα κλπ. Δεν πανε μονο για να  :knockinb: αλλα για να πιουνε κιολας με της γκομενες.
φιλε γεια
αν και γενικα εισαι στον κοσμο σου,αυτα που γραφεις για τις ρωσσιδες ισχυουν
ακριβως πανω σ αυτο που λες
ρωταω μια καποτε στην κωνσταντινουπολη που βρεθηκα
ανγλισκι πανιμαις? γιες μου λεει
ωραια σκεφτομαι
γιορ νειμ ιζ? ρωταω
χαμογελασε ,νιε πανιατνα κεει!!!
κακ τεμπεα ζαβουτ ξαναλεω
νειμ ιζ ναταλια....
κατα τ αλλα ηξερε ανγλικα!!!! :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Βρε Δημητράκη...... τι λες του ανθρώπου, να διαβάσει 330 σελίδες.....? :S
Αν καποιος ενδιαφερεται να ερθει στη Ρωσσια για σχετικα μεγαλο διαστημα (10-15 μερες και πανω) και εχει σκοπο να ερχεται στη Ρωσσια συχνα καλο ειναι να διαβασει αυτο το Thread ας το ξεφυλιζει σελιδα σελιδα.Και οποιο αρθρο βλεπει με σχετικες πληροφωριες ας το διαβαζει.Πιστευω θα παρει πολλες πληροφωριες που θα του χρησημεψουν.Τωρα αν καποιος ειναι να ερθει στη Ρωσσια για 3-5 μερες για καποια δουλεια δε νομιζω οτι του ειναι απαραιτητο να διαβασει ολο το Thread.
φιλε γεια
αν και γενικα εισαι στον κοσμο σου,αυτα που γραφεις για τις ρωσσιδες ισχυουν
ακριβως πανω σ αυτο που λες
ρωταω μια καποτε στην κωνσταντινουπολη που βρεθηκα
ανγλισκι πανιμαις? γιες μου λεει
ωραια σκεφτομαι
γιορ νειμ ιζ? ρωταω
χαμογελασε ,νιε πανιατνα κεει!!!
κακ τεμπεα ζαβουτ ξαναλεω
νειμ ιζ ναταλια....
κατα τ αλλα ηξερε ανγλικα!!!! :grin:
Η Δουλεια μου ειναι  :2funny:στις 9 Νοεμβριου κλεινω 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς ΣΤΗΝ ΡΩΣΣΙΑ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Παιζει να παω το ερχομενο φθινοπωρο.(Μετα το καλοκαιρι καποια στιγμη)Σαν λαο μας γουσταρουνε εκει τους Ελληνες?Καμακι παιζει στα μαγαζια και στα κλαμπακια σε ξενους?(π.χ. σε εμας τους Ελληνες στη δικια μας περιπτωση)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παιζει να παω το ερχομενο φθινοπωρο.(Μετα το καλοκαιρι καποια στιγμη)Σαν λαο μας γουσταρουνε εκει τους Ελληνες?Καμακι παιζει στα μαγαζια και στα κλαμπακια σε ξενους?(π.χ. σε εμας τους Ελληνες στη δικια μας περιπτωση)
Ευτυχως ακομα μας πηγαινουν!Για τα κλαμπ εξαρτονται απο την εμφανιση τουν καθενος.Αν ειναι καποιος χαλια φυσικα κανεις δεν προκειται να τον κοιταξει :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παρτε και το τελευταιο βιντεακι μου το δευτερο μερος της ελλειψης ιδανικων της νεολαιας [youtube=425,350]xY4Jcuk2AdQ[/youtube]

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παιδια θελω τη βοηθεια σας :)Μου ειπανε οτι ο Λαζοπουλος σε καποια εκπομπη του εδειξε καποιο απο τα Βιντεακια μου.Μηπως ξερει κανεις πότε ηταν αυτη η εκπομπη μου ειπανε το Φεβρουαριο (αν βρει και σε ποιο λεπτο ακομα καλητερα)  :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Βαζω κ'εδω της καινουργιες μου φωτογραφιες :2funny:της αφιερωνω σε ολους τους Πιρφορους :2funny:......
 

Συνημμένα

  • Prinssesa.JPG
    Prinssesa.JPG
    168,2 KB · Εμφανίσεις: 55
  • Prinssesa3.jpg
    Prinssesa3.jpg
    183,9 KB · Εμφανίσεις: 47

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
......Σας ευχομαι Καλη Runka  ! (Η Μαλακία στα Σουηδικα).
 

Συνημμένα

  • Prinssesa2.jpg
    Prinssesa2.jpg
    195,1 KB · Εμφανίσεις: 72
  • Prinssesa5.jpg
    Prinssesa5.jpg
    185 KB · Εμφανίσεις: 53

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
ΔΗΜΗΤΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ

Όλα ειναι ωραια στον Δημητράκι, όχι μόνο το σωμα.

Και το προσωπο, τα μάτια, τα μαλία, το ερωτικό του ύφος.

Τεσπα, το ζητημα ειναι να εκτιμησεις το μυαλό του, εγω γιαυτο τον ερωτευτικα.

Ειμαι πλατωνικα ερωτευμένος με τον Δημητράκι

:humpleg:
......Σας ευχομαι Καλη Runka  ! (Η Μαλακία στα Σουηδικα).

Ευχαριστω και αντευχομαι το αυτό και δια εσας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom