Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Έκανε κάτι φιλοφρονήσεις για την Ελλάδα, έχουν κατέβει μαζί Κρήτη και Σαντορίνη.
Μου έριξε και σπέκια για το γεγονός ότι έσκασα φόρα παρτίδα και με ρώτησε αν επίτηδες
έσκασα από μακριά και εκεί που έφτανε το βλέμμα τους και όχι π.χ.ξαφνικά από δίπλα.
Έπρεπε να την παραπέμψω στη σελίδα 396, εδάφια ε και ζ, περί κατά μετώπου επιθέσεως άνευ προκαλύψεως
από τα άπαντα του ΑΡΧΗΓΟΥ:rockon:

Πέρα από την πλάκα, υπάρχει τακτική σε όλα αυτά, απλά αν είσαι πολύ στον αυτόματο πιλότο
και η γκόμενα είναι ξύπνια, παίζει να ξενερώσει αντιλαμβανόμενη πως αυτό που έκανες για αυτήν
την κεραυνοβόλα ερωτεύσιμη και μοναδική πριγκίπισσα του σύμπαντος,το έχεις κάνει άλλες χίλιες φορές..

Αυτός Σλάβος ήταν;

Θυμάμαι αρχηγό που έλεγε ότι οι Τσέχοι ήταν έτσι,δαχτύλιαζε τις γκόμενες τους κι αυτοί ήταν στ'αρχίδια τους :rockon:
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Δεν ξερω από άιφόνια, Γερμανία γίνονται όλα αυτά που περιγράφω.
Όσο για το βυζί, στο fb της που την βλέπω σε φωτό από έφηβη, ήταν ανεπτυγμένη.
Πιστεύω ότι έχει κάνει δόντια, τουλάχιστον λεύκανση,μιας και είναι το σύνηθες αδύναμο σημείο των σλαβικών αλόγατων.

Πάντως δεν μπορώ να εξηγήσω αν τη συγκεκριμένη ψύχωση μου την έχει δημιουργήσει o kman με τις επικές του διηγήσεις,
αλλά σε ένα χώρο τίγκα στο μουνί, με το που αντιλήφθηκα τη συγκεκριμένη,
όπλισαν απευθείας όλα τα συστήματα και έφυγα καρφί χωρίς να πω κουβέντα στην παρέα μου:confused:
ναι, με τα δοντια εχουν θεμα, τι σκατα δεν πιναν γαλα αλλα μονο τσαι? πολυ καλη ειναι, ευχομαι τα καλυτερα, μακαρι να αφησει και καμια φωτογραφιση εν ωρα δρασης, ή λιγο μετα. Κι εκει γερμανια τι κανει, πως βγαζει τα προς το ζην? Γενικα ολος ο ονλαιν πληρωμενος ερωτας παντως κατακλυζεται απο σλαβες, ρουμανες και προσφατως κολομβιανες. Καλα, δεν υπαρχει καν συζητηση οτι οι ρωσοσλαβες ειναι μακραν ανωτερες
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αυτός Σλάβος ήταν;

Θυμάμαι αρχηγό που έλεγε ότι οι Τσέχοι ήταν έτσι,δαχτύλιαζε τις γκόμενες τους κι αυτοί ήταν στ'αρχίδια τους :rockon:

Λες να περιέγραφα κάποιον Σλάβο σαν 6άρι;:confused:

Kman γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.

Το 6άρι ήταν ρωσόφωνο(μίλησαν ρώσικα σε κάποια φάση μεταξύ τους)από έθνος από εκείνα που δεν μπορώ να τα ξεχωρίσω.
Κάπως σχιστό μάτι,λευκή επιδερμίδα,σκούρο μαλλί,super motard σώμα.
Ο κατσικομετανάστης και ο Χάρης ξέρουν από τέτοιες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ναι, με τα δοντια εχουν θεμα, τι σκατα δεν πιναν γαλα αλλα μονο τσαι? πολυ καλη ειναι, ευχομαι τα καλυτερα, μακαρι να αφησει και καμια φωτογραφιση εν ωρα δρασης, ή λιγο μετα. Κι εκει γερμανια τι κανει, πως βγαζει τα προς το ζην? Γενικα ολος ο ονλαιν πληρωμενος ερωτας παντως κατακλυζεται απο σλαβες, ρουμανες και προσφατως κολομβιανες. Καλα, δεν υπαρχει καν συζητηση οτι οι ρωσοσλαβες ειναι μακραν ανωτερες
Φοιτήτρια μου δήλωσε,που όπως βλέπω και στο fb ισχύει.
Μεγαλωμένη εδώ είναι,δεν ξέρω τι background έχει.

Παίζουν πάντως γενικά ρωσίδια που τα έφεραν οι γονείς τους Γερμανία ή τα γέννησαν εδώ,
την δεκαετία του 90 και μετά.
Είναι πάνω από ένα εκατομμύριο αυτοί, με επίσημα στοιχεία.
Κάποιοι μάλιστα ισχυρίζονται ότι είναι ρωσογερμανοί παλιννοστούντες και γύρισαν υπό ειδικό καθεστώς.

Υπάρχει ένας σημαντικός Ρωσικός πληθυσμός στη Γερμανία (Γερμανική: Deutsch-Russen ή Russischsprachige in Deutschland). Η κατάρρευση της Σοβιετικής Ένωσης το 1991 οδήγησε σε μαζική μετανάστευση προς τη Δύση, με τη Γερμανία να είναι ο κορυφαίος προορισμός, κυρίως για οικονομικούς και εθνοτικούς λόγους, λόγω της μεγάλης γερμανικής μειονότητας στη Ρωσία και το Καζακστάν. Οι Ρώσοι είναι οι μεγαλύτερη ομάδα μεταναστών στη Γερμανία.
Τα γερμανικά στοιχεία του 2012 περιλαμβάνουν 1.213.000 Ρώσους μετανάστες που ζουν στη Γερμανία, περιλαμβάνοντας τους τρέχοντες και πρώην πολίτες της Ρωσικής Ομοσπονδίας καθώς και πρώην πολίτες της Σοβιετικής Ένωσης.Το Ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών αναφέρει ότι περίπου 3.500.000 ομιλητές της ρωσικής γλώσσας ζουν στη Γερμανία.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Το ΣΚ πήγα σε ένα club και γνώρισα ένα πλάσμα, συνδυασμό εθνικοτήτων, που νόμιζα ότι υπήρχε μόνο
στις αφηγήσεις του Αρχηγού μας.
Ρωσοσερβίδα 9άρι καθαρό.

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.
Πήγα και της μίλησα, μου συστήθηκε με τη γερμανική εκδοχή του ονόματός της,
αλλά στα καπάκια την προσφώνησα με τη ρώσικη και έμεινε προς στιγμήν παγωτό.

-"Έχω επισκεφτεί τη χώρα σου.Aγία Πετρούπολη, Μόσχα,μέχρι και το Νοβοσιμπίρισκ"
-"Νοβοσιμπίρισκ;Πήγες για δουλειά;"
-"Όχι"
-"Α,είσαι άνθρωπος της απόλαυσης"
σχολίασε χαμογελώντας με νόημα και οι πιστωτικές μου άρχισαν να κροταλίζουν μέσα στο πορτοφόλι μου..
-"Да"απάντησα

Αυτή ήρθε πολύ μικρή στη Γερμανία,οπότε τη ρώτησα αν η καρδιά της είναι πιο σλάβικη
ή πιο γερμανική.
Μου απάντησε πως είναι σλάβικη, πράγμα που ακόμη δεν έχω καταλήξει αν είναι θετικό ή αρνητικό..
Ο Βολκάνος ξέρω τι το θεωρεί..

Τα είπαμε λίγο, ζήτησα σε κάποια στιγμή τηλέφωνο και μου έδωσε το.................mail της.:confused:
Το κλασσικό mail.ru

Μετά από κάποια ανταλλαγή μηνυμάτων, πήρα και τηλέφωνο και κανονίζουμε για το ΣΚ.

Πρότεινε κατευθείαν φαγητό, αντιπρότεινα αμέσως το καλύτερο καφέ/ζαχαροπλαστείο
γιατί εμείς είμαστε η σπορά του kman:rockon: και όχι βλακοτουρίστες από το Κεντάκι

εύγε φίλτατε :hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Τώρα που βλέπω τι γουστάρει και τι όχι στο fb της,
θα της πω ένα παραμύθι βγαλμένο από τα όνειρά της.

Φωτό

d.jpg
Πολυ καλο , αξιος :D:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στειλε καμια φωτο, αν κατσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Tα νέα από το ρωσικό μέτωπο είναι ανάμεικτα..
Με το Ρωσίδι πήγαμε σε θερμά λουτρά, έγιναν εκεί κάποιες προχωρημένες κινήσεις αναγνώρισης/ψηλάφησης
και από τις δύο πλευρές.
Να αναφέρω σε αυτό το σημείο πως είναι πολύ σύνηθες γκόμενα εδώ να σε πάει σε λίμνη ή σε θερμά λουτρά,
πριν περάσει στο παρασύνθημα.
Γερμανίδες μου έχουν πει ότι έτσι τσεκάρουν και το ριπαπά και αν αξίζει να ασχοληθούν καν...

Μετά τα λουτρά λοιπόν, υπήρξε ανανέωση ραντεβού και η φάση πήγαινε για μπουλκουμέ.
Όμως η τύπισσα μου έστειλε αίτημα στο fb και από όσα κατάλαβα έχουμε μία κοινή Ρωσίδα φίλη
που σαν να μου την φρέναρε την τύπισσα. Με την κοινή φίλη, υπήρξε μια δίμηνη? καλοκαιρινή περιπέτεια πριν καμιά 3 ετία.
Δεν ξέρω τι της είπε, αλλά η καινούργια κάπως φρέναρε.
Για την ώρα λείπει από εδώ, την βλέπω στα media και μου είπε ότι θα συναντηθούμε όταν γυρίσει,
όμως τα μηνύματα είναι πιο συγκρατημένα.
Για να δούμε...
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Tα νέα από το ρωσικό μέτωπο είναι ανάμεικτα..
Με το Ρωσίδι πήγαμε σε θερμά λουτρά, έγιναν εκεί κάποιες προχωρημένες κινήσεις αναγνώρισης/ψηλάφησης
και από τις δύο πλευρές.
Να αναφέρω σε αυτό το σημείο πως είναι πολύ σύνηθες γκόμενα εδώ να σε πάει σε λίμνη ή σε θερμά λουτρά,
πριν περάσει στο παρασύνθημα.
Γερμανίδες μου έχουν πει ότι έτσι τσεκάρουν και το ριπαπά και αν αξίζει να ασχοληθούν καν...

Μετά τα λουτρά λοιπόν, υπήρξε ανανέωση ραντεβού και η φάση πήγαινε για μπουλκουμέ.
Όμως η τύπισσα μου έστειλε αίτημα στο fb και από όσα κατάλαβα έχουμε μία κοινή Ρωσίδα φίλη
που σαν να μου την φρέναρε την τύπισσα. Με την κοινή φίλη, υπήρξε μια δίμηνη? καλοκαιρινή περιπέτεια πριν καμιά 3 ετία.
Δεν ξέρω τι της είπε, αλλά η καινούργια κάπως φρέναρε.
Για την ώρα λείπει από εδώ, την βλέπω στα media και μου είπε ότι θα συναντηθούμε όταν γυρίσει,
όμως τα μηνύματα είναι πιο συγκρατημένα.
Για να δούμε...
μαλλον κατερριφθη η ψευδαισθηση που ηθελε να εχει οτι ειναι η μοναδικη ρωσιδα που ξερεις. Το χω παθει κι εγω, αυτοματως σου βγαινει το ονομα οτι ψαχνεις ΜΟΝΟ ρωσιδες, αρχιζουν οι ερωτησεις γιατι δεν εχεις ελληνιδα, γιατι δεν παντρευτηκες, δε θες κατι σοβαρο κλπ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
μαλλον κατερριφθη η ψευδαισθηση που ηθελε να εχει οτι ειναι η μοναδικη ρωσιδα που ξερεις. Το χω παθει κι εγω, αυτοματως σου βγαινει το ονομα οτι ψαχνεις ΜΟΝΟ ρωσιδες, αρχιζουν οι ερωτησεις γιατι δεν εχεις ελληνιδα, γιατι δεν παντρευτηκες, δε θες κατι σοβαρο κλπ.
Δε θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα..
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Σκέφτομαι τον Αύγουστο να πάω στην Μόσχα για την φάση και την εμπειρία. Υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον διότι τώρα λόγω πολέμου έχω ακούσει πως υπολειτουργούν τα μπαρς-κλαμπς και ο κόσμος δεν πολυβγαίνει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Σκέφτομαι τον Αύγουστο να πάω στην Μόσχα για την φάση και την εμπειρία. Υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον διότι τώρα λόγω πολέμου έχω ακούσει πως υπολειτουργούν τα μπαρς-κλαμπς και ο κόσμος δεν πολυβγαίνει.
Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις, ο πόλεμος είναι σε άλλο μέρος.
Στη Ρωσία περνάνε όπως περνάγανε.
Δεν ξέρω πού βρίσκεις τις πληροφορίες σου για κλειστά μαγαζιά.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις, ο πόλεμος είναι σε άλλο μέρος.
Στη Ρωσία περνάνε όπως περνάγανε.
Δεν ξέρω πού βρίσκεις τις πληροφορίες σου για κλειστά μαγαζιά.
Η σύζυγος ενός φίλου μου που κατάγεται από την Αγία Πετρούπολη και πηγαινοέρχεται μου λέει πως αρκετά μαγαζιά δεν λειτουργούν τις ώρες που ήταν πριν τον πόλεμο ενώ αρκετοί νέοι κάθονται σπίτι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.777
Κριτικές
178
Like
39.324
Πόντοι
21.896
Infos από Εκατερινμπουργκ κανείς;;;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.777
Κριτικές
178
Like
39.324
Πόντοι
21.896
Κανένας ινφο για Yekaterinburg ;:helpplea:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Η σύζυγος ενός φίλου μου που κατάγεται από την Αγία Πετρούπολη και πηγαινοέρχεται μου λέει πως αρκετά μαγαζιά δεν λειτουργούν τις ώρες που ήταν πριν τον πόλεμο ενώ αρκετοί νέοι κάθονται σπίτι.
Πηγες τελικα Ρωσια τυπε; Πως ειναι τα πραγματα αυτον τον καιρο;
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Πηγες τελικα Ρωσια τυπε; Πως ειναι τα πραγματα αυτον τον καιρο;
Εν τέλει πήγα Πολωνία (ενημέρωσα το αντίστοιχο νημα) και πλέον το προγραμματίζω για το Πάσχα (τέλη Απριλίου).
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Για το Εκατερινεμπουργκ: ενώ είχα σχέση 2 χρόνια Ρωσίδα γκόμενα εξ ' αποστάσεως δεν πήγα ποτέ ερχόταν μόνο αυτή. Πάντως, από περιγραφές που μου έκανε γενικά το όλο νταβαντούρι γίνεται στις όχθες του ποταμού Ισετ που βγαίνει η πόλη για βόλτες και ξεφάντωμα (αν ο μίζερος καιρός βοηθάει καθώς όλο βρέχει και μετά χιόνι στους -30C έως μέσα Μαρτίου).
Επίσης για υπάρχει ένα καταπληκτικό εστιατόριο στον πύργο Ισετ που αξίζει να πάει κάποιος.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Μια χωριατιοπουλα εξερευνει τη Μοσχα :headbaning1:

 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Μια φορά ήμουνα στο γερμανικό ιντερσίτυ το 2004 και ακούω δυο κοπέλες που μιλάγανε ρωσικά ξαναμμένες στο μπροστινο κάθισμα μάλλον είχαν πιει.Κατεβαίνει η μία στο σταθμό και κάθομαι δίπλα στην άλλη.Αρχίζω να τη χουφτώνω και να τη γλωσσοφιλιάζω η τύπισσα γούσταρε χοντρά.Λίγο πριν το δαχτύλιασμα πλησιάζουμε το δικό μου σταθμό που έπρεπε να κατέβω.Τώρα ήμουν σε δίλημμα.Να συνεχίσω με τη Ρωσίδα με βεβαιότητα πούτσου και να ρισκάρω να βρεθώ τη νύχτα εκατοντάδες χιλιόμετρα μακρυά από την πόλη μου ή να κατέβω?Προτίμησα το δεύτερο αλλα ήταν τρελλη εμπειρία.Η Ρωσίδα έλεγε ένα εφτάρι ήταν αλλά πολύ χύμα στο κύμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom