Νέα

Ρίο - Βραζιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 275
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Lioma προχωρα ακαθεκτος γιατι δεν ξερεις ποτε θα ξαναβρεθεις εκει περα.
OBRIGADO.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Πρεπει να ειναι φοβερα οπως τα περιγραφεται.Ενα ταμξιδι στο Ριο ειναι ταξιδι ζωης για μενα.Απο εγκληματικοτητα ομως δεν ειπατε τιποτα?Ειναι πολυ επικυνδυνα να κυκλοφορεις εκει?Εχω ακουσει ποτε με τα ποδια μονο ταξι.Για πειτε λιγο κ για την ασφαλεια μας?Οι γκομενες ειναι να τις εμπιστευεσαι η μπορει να σου στησουν τπτ με κανεναν νταβατζη?
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Εκει δεν θα βρειτε ευκολα μουνακια μονο καταρακτες οποτε μην κατσετε πανω απο 2 μερες.
Αν ξερεις τον τροπο να ψαχνεις μουνακια υπαρχουν παντου ,εγω ειχα παει ενα επαγγελματικο ταξιδι πριν 2 χρονια Μπουενος Αυρες και με κατι φιλους ειπαμε να παμε και Παταγωνια(τερμα Θεου στο EL CALAFATE)ε λοιπον οχι μονο βρηκαμε μουνακια εκει αλλα καναμε και τις καλυτερες παρτουζες ,εξω να κανει κρυο και εμεις μεσα στο ξενοδοχειο να μην ξερουμε πια να προτογαμησουμε , και ολα αυτα σε τιμες σχεδον τσαμπα 50 Ευρω την καθε μια για ολη την νυχτα
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Liomas :
Απλά respect φίλε.
έγραψες πάλι !!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Μανώλης_Δ

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω το τηλέφωνο μιας θεογκόμενας στο  Rio. Την είχα πάρει τα χριστούγεννα που ήμουν εκεί και με μάγεψε. Ξέρει λίγα Αγγλικά και μπορεί να γίνει συννενόηση.
Αν εδιαφέρεται κανείς με πμ το στέλνω...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχω το τηλέφωνο μιας θεογκόμενας στο  Rio. Την είχα πάρει τα χριστούγεννα που ήμουν εκεί και με μάγεψε. Ξέρει λίγα Αγγλικά και μπορεί να γίνει συννενόηση.
Αν εδιαφέρεται κανείς με πμ το στέλνω...

Έχεις πρόχειρο το τηλέφωνο της ψησταριάς Ρούμελη εδώ στα Χανιά?
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Respect!!!

Εκτός από πορτοκάλια κλπ, εξάγουμε πλέον και μπουρδελιάρηδες
 

Επισκέπτης
Ας βαλω και εγω την προσωπικη μου εμπειρια. :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • DSC01350.JPG
    DSC01350.JPG
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 73

Επισκέπτης
Απο εγκληματικοτητα ομως δεν ειπατε τιποτα?Ειναι πολυ επικυνδυνα να κυκλοφορεις εκει?Εχω ακουσει ποτε με τα ποδια μονο ταξι.Για πειτε λιγο κ για την ασφαλεια μας?Οι γκομενες ειναι να τις εμπιστευεσαι η μπορει να σου στησουν τπτ με κανεναν νταβατζη?

Κοίτα να δεις... μας είπαν εδώ να μην πολυκυκλοφορούμε με διαβατήρια πάνω μας, πολλά λεφτά, κτλ, κτλ. Όχι ότι ΣΙΓΟΥΡΑ θα μας την πέσουν, αλλά υπάρχει πιθανότητα. Βέβαια, είμαστε και 6-7 άτομα και κυκλοφορούμε πάντα όλοι μαζί. Πάντως δεν μας έτυχε κάτι τόσες μέρες κι ας κυκλοφορήσαμε αργά το βράδυ. Όχι όμως σε κωλόστενα ή απόμερα μέρη, εκεί στην παραλιακή κυρίως της Copacabana και της Ipanema.
 

Επισκέπτης
... και οι φωτογραφίες που σας είχα τάξει.

Enjoy!
 

Επισκέπτης
Παντα τετοια Liomas .  :rockon:


[youtube=425,350]OmmdAHM5djE&feature=related[/youtube]

 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Πολυ ςραιο το Βραζιλιανακι σου Liomas!Φοβερο κολαρακι!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.156
Κριτικές
5
Like
58.760
Πόντοι
12.056
Αυτα ειναι!!!!!!!!!!!!!
Respect στον Liomas  :rockon: :rockon:
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά το Ριο είναι ο απόλυτος προορισμός! Μπράβο Liomas Λιώμα μας έκανες...
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Πάμε όλοι μαζί: LIOMAS LIOMAS LIOMAS!!!
 

Επισκέπτης
Έχω κι άλλα νέα για τα Iguazu Falls. Λοιπόν, από την πλευρά της Βραζιλίας, στον κεντρικό δρόμο, έχει ένα bar που λέγεται Crystal Bar. Μπαρ για το ξεκάρφωμα! Έχει μέσα καμιά 50αριά ΜΟΝΤΕΛΑ όπου κάποια από αυτά τσαλαβουτάνε και στην πισίνα που έχει από πίσω. Τις βλέπεις δηλαδή κανονικά με το στρινγκάκι μαγιώ τους και... διαλέγεις!!! 250R για όλο το βράδυ (περίπου 120 ευρώ δηλαδή). Α! Μπορείς να πάρεις και παραπάνω από μία! Εγώ προσωπικά πήρα 2. Για να απαντήσω στην αμέσως επόμενη ερώτηση που θα ήρθε στο μυαλό σας, όχι δεν κάνανε λεσβιακό. Βέβαια κάτι χαδάκια και κάτι φιλάκια μεταξύ τους, καθώς μου γλύφαν τον πούτσο και τα παπάρια, έπεσαν!!! Αλλά ήπια πράγματα.

Δυστυχώς φωτογραφικό υλικό από αυτή την φάση δεν έχω. No photos please!

Σας είπα... όταν πας ταξίδια με αυτούς τους τύπους, δεν υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ γαμήσεις! Και στην μέση του Ειρηνικού ωκεανού να τους ρίξεις, θα βρούνε πουτάνα να γαμίσουν!!! Αυτοί αν ήταν μέλη του site θα είχαν ανακυρηχθεί επίτιμα μέλη from day one!!! :cheesy:
 

Επισκέπτης
Τι εγινε ρε Liomas σε ρουφιξανε τα Brazileiros και χαθηκες.
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
τι γινεται ρε συντροφοι?κανενα νεο απο βραζιλια?σκεφτομαι να την επισκεφτω προς το τελος του χρονου και αναζητω φρεσκες πληροφοριες. :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
εχουμε εμπαργκο με τη βραζιλια??πολυ νεκρα τα πραγματα εδω. :S :S :S :S
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Ο  Liomas θα ειναι  σε κανενα termas, με τιποτα chicas τωρα.. :grin:


nikiandkeisha.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom