Νέα

Ρία Αντωνίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 366K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κάνει βίζιτες η Ρία?

  • Μπαα..

    Ψήφοι: 89 13,0%
  • Χάση βρέξη

    Ψήφοι: 42 6,1%
  • Σε επιλεγμένο target group μόνο

    Ψήφοι: 555 80,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    686

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
ria.jpg


:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ... :grin: :pipa1: :pipa1:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
3
Like
10.344
Πόντοι
3.506
ria-antoniou-570_0-740x431.jpg


ria51.jpg


ria-antoniou2-1-0.jpg


ria-4.jpg


PORCA MISERIA...!

:wanker:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΙΖΙΤΕς ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ... :grin: :pipa1: :pipa1:

Εννοειται δεν είναι πουτάνα η κοπέλα.
Ποιός είπε κάτι τέτοιο ;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εννοειται δεν είναι πουτάνα η κοπέλα.
Ποιός είπε κάτι τέτοιο ;
το γραφω πολλες φορες για να το πιστεψω κι εγω κι οσοι το διαβαζουν

ειναι μεθοδος πλυσης εγκεφαλου.... :grin:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
το γραφω πολλες φορες για να το πιστεψω κι εγω κι οσοι το διαβαζουν

ειναι μεθοδος πλυσης εγκεφαλου.... :grin:

Δυστυχώς ... όλες αυτές της στήλης "ελληνίδες διάσημες"
δεν είναι πουτάνες για ΕΜΑΣ, τα μέλη τούτου του φόρουμ.

Δηλ. δεν μπορούμε απλά να τα σκάσουμε και να τις φάμε.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Δυστυχώς ... όλες αυτές της στήλης "ελληνίδες διάσημες"
δεν είναι πουτάνες για ΕΜΑΣ, τα μέλη τούτου του φόρουμ.

Δηλ. δεν μπορούμε απλά να τα σκάσουμε και να τις φάμε.

δεν ειναι για εμας που εχουμε χαμηλο μπατζετ

ειναι βιζιτα για τους πλουσιους, τους σταρ τους εφοπλιστες και τους βιομηχανους
 

MAKROPOUTSOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
συγνώμη δηλαδή,αλλά εσέις που απλά μπαινετε και λέτε εδώ το μακρύ και το κοντό σας εδώ μέσα, ξέρετε που έχει φθάσει σήμερα η Ρία Αντωνίου;..ναι, ειναι αυτή η ίδια η Ρία Αντωνίου που μια πενταετία όλοι εμείς πιστεύσαμε ότι το όποιο άστρο της ξεθώριασε και το αμέσως επόμενο βήμα της θα ήταν, μιας και ήταν της μόδας τότε, να συμμετείχε σε μια ερωτική ΧΧΧ παραγωγή του Σειρηνάκη στα χνάρια της ΤΖούλιας και της Ντούβλη.Επιασε απο τα μαλλιά την ευκαιρία με την Ιταλία και τώρα αυτα που κάνει απέχουν πολύ απο όσα περίμενε κανείς απο αυτη όταν ανοιξε αυτό το τοπικ. διαβαστε,δείτε λιγο το γκελ που εχει στη γειτονικη χωρα και απλα αποθεώστε την..γιατι ζει το όνειρο της,και χωρις να χρειαστει να κανει και τις βιζιτες πυο μας τσαμπουνατε
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
συγνώμη δηλαδή,αλλά εσέις που απλά μπαινετε και λέτε εδώ το μακρύ και το κοντό σας εδώ μέσα, ξέρετε που έχει φθάσει σήμερα η Ρία Αντωνίου;..ναι, ειναι αυτή η ίδια η Ρία Αντωνίου που μια πενταετία όλοι εμείς πιστεύσαμε ότι το όποιο άστρο της ξεθώριασε και το αμέσως επόμενο βήμα της θα ήταν, μιας και ήταν της μόδας τότε, να συμμετείχε σε μια ερωτική ΧΧΧ παραγωγή του Σειρηνάκη στα χνάρια της ΤΖούλιας και της Ντούβλη.Επιασε απο τα μαλλιά την ευκαιρία με την Ιταλία και τώρα αυτα που κάνει απέχουν πολύ απο όσα περίμενε κανείς απο αυτη όταν ανοιξε αυτό το τοπικ. διαβαστε,δείτε λιγο το γκελ που εχει στη γειτονικη χωρα και απλα αποθεώστε την..γιατι ζει το όνειρο της,και χωρις να χρειαστει να κανει και τις βιζιτες πυο μας τσαμπουνατε

Τυπε αυτο ειναι αληθεια.
Δυσκολο να  επιβιωσει μια κοπελσ στην τοσο απαιτητικη ιταλικη αγορα αν δεν εχειι μεγαλο ταλεντο. :S :S :S

shame85-llwmr-4357a3.gif
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Θελω να με βιασει αυτη η γυναικα :wanker: :cum:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.261
Πόντοι
11.445
συγνώμη δηλαδή,αλλά εσέις που απλά μπαινετε και λέτε εδώ το μακρύ και το κοντό σας εδώ μέσα, ξέρετε που έχει φθάσει σήμερα η Ρία Αντωνίου;..ναι, ειναι αυτή η ίδια η Ρία Αντωνίου που μια πενταετία όλοι εμείς πιστεύσαμε ότι το όποιο άστρο της ξεθώριασε και το αμέσως επόμενο βήμα της θα ήταν, μιας και ήταν της μόδας τότε, να συμμετείχε σε μια ερωτική ΧΧΧ παραγωγή του Σειρηνάκη στα χνάρια της ΤΖούλιας και της Ντούβλη.Επιασε απο τα μαλλιά την ευκαιρία με την Ιταλία και τώρα αυτα που κάνει απέχουν πολύ απο όσα περίμενε κανείς απο αυτη όταν ανοιξε αυτό το τοπικ. διαβαστε,δείτε λιγο το γκελ που εχει στη γειτονικη χωρα και απλα αποθεώστε την..γιατι ζει το όνειρο της,και χωρις να χρειαστει να κανει και τις βιζιτες πυο μας τσαμπουνατε

Παντως οταν ειναι Αθηνα κυκλοφορει στο Κολωνακι με εφοπλιστη 50+ που ασχολειται μονο με μοντελιδια-βιζιτες
 

MAKROPOUTSOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
Τυπε αυτο ειναι αληθεια.
Δυσκολο να  επιβιωσει μια κοπελσ στην τοσο απαιτητικη ιταλικη αγορα αν δεν εχειι μεγαλο ταλεντο. :S :S :S

shame85-llwmr-4357a3.gif

[/και μαγκια της φιλαρακο αν τα καταφερε.. γιατι αλλο Κοζανη αλλο Λωζανη,αλλο Ιταλια αλλο Ελλαδα]
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
συγνώμη δηλαδή,αλλά εσέις που απλά μπαινετε και λέτε εδώ το μακρύ και το κοντό σας εδώ μέσα, ξέρετε που έχει φθάσει σήμερα η Ρία Αντωνίου;..ναι, ειναι αυτή η ίδια η Ρία Αντωνίου που μια πενταετία όλοι εμείς πιστεύσαμε ότι το όποιο άστρο της ξεθώριασε και το αμέσως επόμενο βήμα της θα ήταν, μιας και ήταν της μόδας τότε, να συμμετείχε σε μια ερωτική ΧΧΧ παραγωγή του Σειρηνάκη στα χνάρια της ΤΖούλιας και της Ντούβλη.Επιασε απο τα μαλλιά την ευκαιρία με την Ιταλία και τώρα αυτα που κάνει απέχουν πολύ απο όσα περίμενε κανείς απο αυτη όταν ανοιξε αυτό το τοπικ. διαβαστε,δείτε λιγο το γκελ που εχει στη γειτονικη χωρα και απλα αποθεώστε την..γιατι ζει το όνειρο της,και χωρις να χρειαστει να κανει και τις βιζιτες πυο μας τσαμπουνατε
  Πραγματικα  εχω  διαβασει  παπατζες και παπατζιλικια  στο σαιτ και σε διαφορα  νηματα ,  αλλα η  μαλακια  ωρες  ωρες δεν εχει οριο ουτε ταβανι  :headbang: :headbang:  :headbang: :jerking: :jerking: :jerking:
  Μα καλα ποσο παπαρας και  αφελης μπορει να εισαι ρε MIKROPOYTSE η ποσα παρεαισθησιογονα αμασητα  καταπινεις οταν  αναρτεις οτι η Ρια διαπρεπει στην Ιταλια χωρις να  αναγκαστει να κανει της βιζιτες που θα εκανε στην  Αθηνα για να ανεβει ψηλα  :2funny: :2funny: :2funny: Που ???!!!!  Στην  Ιταλια που η μια  μοντελα προσπαθει να ξεπερασει την αλλη μουναρομοντελα στα τσιμπουκια και στα κωλογαμησια μπας και παρει αυτη την  δουλεια και τα φραγκα απ την  αλλη .
  Πραγματικα  ειναι  τοσο μεγαλη  η αγορα και ο  ανταγωνισμος εκει  απ τα Show σε Μιλανο και αλλες πασαρελες  που  πραγματικα  αν δεν κανεις καλα τσιμουκια και γαμησια σε στελνουν σουμπιτο  σπιτακι σου στο κωλοχωρι σου , Ελεος πια με την καθε  παπατζα εδω μεσα , σκεφτητε  λιγο  πριν  ποσταρετε  κατι δεν ειναι κακο ,  λογικα  εσυ  τυπε μου  οπως  σε κοβω  πρεπει  να ψηφιζεις και Κουλη  λογικα , εεε ???  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.074
Πόντοι
6.056
Γιατι τυπε δεν πιστευεις οτι ο κοσμος ειναι όμορφος αγγελικά πλασμένος και οτι το Ριακι ξυπνάει πρωι-πρωι με την δροσούλα και βγαίνει στο δρόμο για να βγάλει το μεροκάματο και να πληρώσει το νοίκι στα ταπεινό δυάρι που μένει.
 

xristossef

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
387
Like
479
Πόντοι
21
συγνώμη δηλαδή,αλλά εσέις που απλά μπαινετε και λέτε εδώ το μακρύ και το κοντό σας εδώ μέσα, ξέρετε που έχει φθάσει σήμερα η Ρία Αντωνίου;..ναι, ειναι αυτή η ίδια η Ρία Αντωνίου που μια πενταετία όλοι εμείς πιστεύσαμε ότι το όποιο άστρο της ξεθώριασε και το αμέσως επόμενο βήμα της θα ήταν, μιας και ήταν της μόδας τότε, να συμμετείχε σε μια ερωτική ΧΧΧ παραγωγή του Σειρηνάκη στα χνάρια της ΤΖούλιας και της Ντούβλη.Επιασε απο τα μαλλιά την ευκαιρία με την Ιταλία και τώρα αυτα που κάνει απέχουν πολύ απο όσα περίμενε κανείς απο αυτη όταν ανοιξε αυτό το τοπικ. διαβαστε,δείτε λιγο το γκελ που εχει στη γειτονικη χωρα και απλα αποθεώστε την..γιατι ζει το όνειρο της,και χωρις να χρειαστει να κανει και τις βιζιτες πυο μας τσαμπουνατε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποσο χαζος πρεπει να εισαι για να τα λες αυτα !!!!
στην ιταλια και δεν κανει βιζιτες !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom