Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
  ασχετο αυτο ,αλλα  πεθυμησα την αφροδιτη λιγο ρε spuνκy.  τετοια βυζια( με φρεσκαδα και αφρατα 22 χρονων -  καλυπταν σχεδον,  ολο τηs το προσωπο οταν τα εγλυφε),  δεν μου εχουν ξανατυχει.  εκανα μαλακια τοτε που δεν πηρα το τηλεφωνο τηs. αλλα ηθελε το πουτανακι για εξω 500 ευρω για 4-5 ωρεs.
lio....?....τελειωνε με τα υπονοουμενα...ειπαμε...θα κυνηγηθει.....εχεις πμ...
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πηρα προσφατα τηλ και απαντησε η Χριστινα.  Υπηρχαν 4 κοπελες, η ιδια, η Μονικα, η καινουργια που δινει κωλο και η υποδιευθηντρια.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που πηγε η αγκατα η πολωνη νταρντανα φιλη της καρλα απο αχαρνων και κυμης?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που πηγε η αγκατα η πολωνη νταρντανα φιλη της καρλα απο αχαρνων και κυμης?
...αυτην αναζητω και γω....μιλας για την μελαχρινι με λιγο βυζο που ειχε...ηταν φωτια στο κρεβατι(του κρεολη)...εχω την αισθηση οτι πρεπει να δουλευει προς ιονια νησια...
αν μαθεις κατι για σφυρα μου...στειλε πμ...ηταν ενδιαφερον μουνακι.....και οσοι ηξεραν την παολα την φιλη της(ξερουν αυτοι που το διαβαζουν)
 

Papadrak

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
57
Like
20
Πόντοι
0
psaxnw k egw afroditi k sonia
xereis kanenas tipota?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μια βολτα απο εκει μηπωs και αλλαξε κατι.    ειχαν μια καινουργια την τζουλια( μελαχροινη- μικρη με μικρο βυζακι.  φρεσκια παρουσια ,  ομορφουλα ηταν,  και προσωπο και σωμα  σε συγκριση  παντα με ολεs αυτεs που δουλευουν στα μασαζ.)    oi υπολοιπεs ηταν οι παλιεs    συλβια- μπελλα- χριστινα- μονικα.  και μια αλλη  καινουργια, πολυ μεγαλη η οποια κανει μονο μασαζ.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
     ειχαν μια καινουργια την τζουλια
τωρα που το ξανασκεφτομαι  αν αυτη η τζουλια ηταν και λιγο βυζαρου,  θα ηταν απο τα πολυ ομορφα  μωρα των μασαζ.  και ομορφο προσωπο ειχε  και μπουταρεs μαυρισμενεs  και πολυ  ομορφο κολλαρακι και καλη στο υψοs.    κατι αναμεσα,  σαν την σουζανα στο στουρναρη 29 και την λιζα στο συγγρου 147.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
tha mou pei kapoios me sonia k afroditi ti egine?

Η Σόνια φίλε μου εδώ και λίγο καιρό βρίσκεται στο ίδρυμα της Στουρνάρη 29 (τουλάχιστο μέχρι τις καλοκαιρινές διακοπές μου). Όσο για την Αφροδίτη που αναφέρεις, το όνομα δεν μού λέει κάτι -προφανώς δεν έχουν διασταυρωθεί οι δρομοι μας.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ρε φίλε, ο έγκριτος συνάδελφος LIO_1959 δίνει πλήρεις πληροφορίες μερικά ποστ πιο πάνω. Δεν έχω εγώ να προσθέσω κάτι άλλο -διάβασε το ποστ του LIO.
ελα ντε. να πω οτι ηταν και παλιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom