Νέα

Ρεάλ Μαδρίτης,η βασίλισσα της Ευρώπης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cristiano Ronaldo VS Ronaldo Luís Nazário de Lima

  • Cr7

    Ψήφοι: 44 35,2%
  • R9

    Ψήφοι: 81 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

Επισκέπτης
χαλαρουιτα μεγαλε
η ρεαλ που λες εκανε 32 ολοκληρα χρονια να παρει τσαμπιονς λιγκ απο το 1966 πηρε το 1998 παλι και αυτα τα 32 χρονια αν εξαιρεσεις 2 κυπελλα ουεφα που πηρε η ψωλιες πηγαινανε συννεφο αυτα τα χρονια
απο το 2005-2011 καθε χρονο αποκλειοταν στην φαση των 16 στο τσου-λου για 6 ολοκληρα χρονια ειχε γινει πελατης της Λυων ειχε φαει 4αρα απο την λιβερπουλ το 2009 στους 16 κλπ
η ομαδα με την μεγαλυτερη διαρκεια τα τελευταια 50 χρονια ειναι η μιλαν με μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο

λουζερ και γατακια οι παικτες που αποτελουν την βαση της εθνικης Ισπανιας (2008-2010 ολα δικα τους)
που εχουν παρει τα τελευταια 5 χρονια 4 πρωταθληματα 3 τσαμπιονς λιγκ 4 σουπερ καπ Ισπανιας 2 ευρωπαικα σουπερ καπ 2 παγκοσμια κυπελλα συλλογων και 2 κυπελλα ισπανιας
και εχουν ταραξει την ρεαλ στις 5αρες και στις 6αρες  :jerking:
η διαφορα ειναι οτι επεσε η Μπαρτσα φετος (με μεγαλυτερη ευθηνη του προπονητη)οχι οτι ανεβηκε η ρεαλ
επισης +10000000000000 :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
τώρα μάλλον είσαι υπερβολικός.τη γιουναιτετ την πέτυχε στα ντουζενια της με ροναλντο και τεβεζ και την καθάρισε για πλάκα.τώρα όσο αφορά τη ρεαλ εσυ βάζεις και τους τίτλους επί φρανκο; ;ρεια τσουλου σε 5 χρόνια είναι τυχαία.μάλιστα..ο.κ γατακια και η ρεαλ που εχει βαρεθεί να τρώει 5αρες είναι γουινερ :grin: και σου ξαναλέω με μια νίκη πολύ θάρρος άλλωστε 1 πρωτάθλημα κάθε 5 χρόνια είναι καλά :grin: και πρόσεξε γιατί την τεταρτη δεν είναι σίγουρη η πρόκριση ;)
Αν κ γενικά δεν συμφωνώ μαζί σου αυτή τη φορά συμφωνώ απολύτως...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
πουτσες μπλε περσονακο και το ξερεις
το μεγαλυτερο μεριδιο ευθηνης φετος για την κατασταστη της Μπαρτσελονα (δεν εχει καμια σχεση η φετινη με την περσινη αποδοση)
ειναι μια η μαλακια που εχει βαρεσει τον Πεπ
θυμησου περσι την ομαδα μπροστα
φετος τον Πεδρο τον εχει κανει αναπληρωματικο του Τεγιο (ποιου?  :2funny:)απο βασικοτατος που ηταν περσι
ο Βιγια ειχε μπει στην λιστα με τους παικτες προς παραχωρηση αλλα τον κρατησε ο τραυματισμος του
Ο Πικε εχε καταντηση παγκιτης γιατι δεν αρεσει στον Πεπ που στα ρεπο του τρεχει στην Σακιρα
Κειτα αναπληρωματικος του αναπληρωματικου (Τιαγκο)
το αμυτικο χαφ που λες οτι χρειαζετε να δαγκωνει τον εχει αλλα προτιμαει να τον βαζει στοπερ (Ματσερανο)
με δικια τουυ ευθηνη εχει πολυ μικρο ροστερ δεν γινετε παντα η ακαδημια να βγαζει καθε χρονια παικτες με την ποιοτητα του τσαβι και του Ινιεστα
αλλαξε το συστημα χωρις λογω απο 4-3-3 σε 3-4-3 μονο και μονο για να χωρεσει τον Σεσκ μεσα
στα τελευταια ματς η μπαρτσα εξαρταται απο τις καυλες του Ντανι Αλβες παιζει καλα νικαει (Μιλαν) σερνετε δεν παιζει καλα (Τσελσι-Ρεαλ)
τσακωωθηκε ο ετο μαζι του τον διωξανε τσακωθηκε ο ιμπραιμοβιτς τον διωξανε τσακωθηκε ο πικε παγκο ε θελει να εισαι και λιγο αλλιως σαν προπονητης τες πα αν παρει το τσου-λου ολα καλα αν δεν το παρει θα αρχισουν οι γκρινιες
Συμφωνώ σε γενικές γραμμές ότι το μεγαλύτερο φταίξιμο το έχει ο Πέπε αλλά πιστεύω ή τουλάχιστον θέλω να πιστεύω ότι ο λόγος που άρχισε τα πειράματα είναι για να εξελίσσεται η ομάδα κ να μην διαβάζεται εύκολα μιας κ οι περισσότεροι αναγκαστικά την μελετούσαν εξονυχιστικά μπας κ την κερδίσουν.

Λέω θέλω να πιστεύω αυτό γιατί μπορεί κ να πειραματίζεται προσπαθώντας από αλαζονεία να τελειοποιήσει το ήδη τέλειο...

Το μόνο σημείο που διαφωνώ μαζί σου είναι αυτό που λες για τον Ζλάταν.Τεράστιος παίκτης αλλά δεν ταιριάζει στον τρόπο παιχνιδιού της Μπάρτσα φίλε...Σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα του κόσμου μπορεί βέβαια να παίξει άνετα βασικός..Αυτο κατ'εμέ δείχνει τη μοναδικότητα της Μπάρτσα...
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θελω να κανω μια ερωτηση.

ο γκουαρντιολα κατα τη γνωμη σας ειναι καλος προπονητης?

ή

εχει ομαδα πιλοτο.

ακουω γνωμες
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
θελω να κανω μια ερωτηση.

ο γκουαρντιολα κατα τη γνωμη σας ειναι καλος προπονητης?

ή

εχει ομαδα πιλοτο.

ακουω γνωμες
μεγαλη ομαδα χωρις μεγαλο προπονητη δν γινεται.
εδω που τα λεμε η μπαρτσα δν ειναι μονο μεγαλη ομαδα.μαλλον ειναι η καλυτερη ομαδα ολων των εποχων στο ποδοσφαιρο.
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δεν βλεπω το λογο που εισαστε ολοι απολυτοι στις κρισεις σας...
αν εχουν και οι δυο ολους τους παικτες υγιεις και ξεκουραστους σε μαξιμουμ φορμα, η Μπαρτσα ειναι σαφεστατα καλυτερη απο τη Ρεαλ και μαλιστα την ξευτυλιζει ανετα με 5αρες και ανατροπες μεσα εξω...
αυτη τη στιγμη, προφανως ειναι καλυτερη η Ρεαλ, για διαφορους λογους που αναπτυχθηκαν σε προηγουμενα ποστ, αλλα αν δεν παρει σοβαρους ακραιους μπακ, δεν προκειται να πλησιασει το μαξιμουμ της Μπαρτσα...

αυτο που θελω να συζητησουμε, ειναι το ποσο καλο ή κακο εχουνε κανει στο ποδοσφαιρο τα τελευταια χρονια...
παρακολουθωντας τες 2 φορες την εβδομαδα την καθεμια, εγω προσωπικα δεν μπορω να παρακολουθησω αλλες ομαδες...
η μια μου ξυνιζει, η αλλη μου βρωμαει!
χαλια η Μαντσεστερ, ερειπιο η Ιντερ, χωμα η Λιβερπουλ, Σιτυ, Μιλαν, Τσελσι, Αρσεναλ εχουνε πολλα να διορθωσουνε...
συμβαινει και σε αλλους αυτο ή μονο σε εμενα??...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Συμφωνώ σε γενικές γραμμές ότι το μεγαλύτερο φταίξιμο το έχει ο Πέπε αλλά πιστεύω ή τουλάχιστον θέλω να πιστεύω ότι ο λόγος που άρχισε τα πειράματα είναι για να εξελίσσεται η ομάδα κ να μην διαβάζεται εύκολα μιας κ οι περισσότεροι αναγκαστικά την μελετούσαν εξονυχιστικά μπας κ την κερδίσουν.

Λέω θέλω να πιστεύω αυτό γιατί μπορεί κ να πειραματίζεται προσπαθώντας από αλαζονεία να τελειοποιήσει το ήδη τέλειο...

Το μόνο σημείο που διαφωνώ μαζί σου είναι αυτό που λες για τον Ζλάταν.Τεράστιος παίκτης αλλά δεν ταιριάζει στον τρόπο παιχνιδιού της Μπάρτσα φίλε...Σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα του κόσμου μπορεί βέβαια να παίξει άνετα βασικός..Αυτο κατ'εμέ δείχνει τη μοναδικότητα της Μπάρτσα...
στην ελλάδα δεν υπάρχει κανένας σεβασμόε για κανένα και τίποτα.

ανθρωπος που τα χει παρει όλα έχει πάρει και τα 6 τρόπαια μιας χρονιάς έχει σαρώσει το ευρωπαικό ποδόσφαιρο κι όμως μόλις έρθει η πρώτη γκέλα (και ενώ έχει ξεκολιάσει τη ρεάλ αμέτρητες φορές) αρχίζει το σταύρωμα

προσωπικά όσι και εάν θεωρώ πολλές επιλογές του αστοχες δεν έχω κανένα δικαίωμα να ανπίξω το μπουρδέλο μου για έναν άνθρωπο που μετέτρεψε μια ομάδα καρπαζοεισπράκτρορα σε ποδοσφαιρικό εκτελεστή.
ότι ανεβαίνει κατεβαίνει Αυτό είναι νομοτελειακό. Το μονο σίγουρο είναι πως τέτοιες ομάδες φιτάχνονται μια φορά καθε 50 χρόνια.

αυτά.
πεπ ευχαριστούμε για όλα όσα έκανες για όλα τα ρεκόρ που έχεις σπάσει και εάν τα χάσεις όλα πάλι θα είσαι ο καλύτερος στις καρδιες όλων.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
στην ελλάδα δεν υπάρχει κανένας σεβασμόε για κανένα και τίποτα.

ανθρωπος που τα χει παρει όλα έχει πάρει και τα 6 τρόπαια μιας χρονιάς έχει σαρώσει το ευρωπαικό ποδόσφαιρο κι όμως μόλις έρθει η πρώτη γκέλα (και ενώ έχει ξεκολιάσει τη ρεάλ αμέτρητες φορές) αρχίζει το σταύρωμα

προσωπικά όσι και εάν θεωρώ πολλές επιλογές του αστοχες δεν έχω κανένα δικαίωμα να ανπίξω το μπουρδέλο μου για έναν άνθρωπο που μετέτρεψε μια ομάδα καρπαζοεισπράκτρορα σε ποδοσφαιρικό εκτελεστή.
ότι ανεβαίνει κατεβαίνει Αυτό είναι νομοτελειακό. Το μονο σίγουρο είναι πως τέτοιες ομάδες φιτάχνονται μια φορά καθε 50 χρόνια.

αυτά.
πεπ ευχαριστούμε για όλα όσα έκανες για όλα τα ρεκόρ που έχεις σπάσει και εάν τα χάσεις όλα πάλι θα είσαι ο καλύτερος στις καρδιες όλων.
αν και δεν ειμαι φαν της μπαρτσα συμφωνω απολυτα για το πεπ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αν και δεν ειμαι φαν της μπαρτσα συμφωνω απολυτα για το πεπ. :rockon: :rockon: :rockon:
αδερφέ μιλάμε για έναν άνθρωπο που έχει παρει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΩΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ......
και έρχεται το κάθε τσουτσεκι να κάνει και κριτική σε ένανν ανθρωπο που δήλωσε
είναι ευλογία να προπονείς αυτούς τους παίκτες δε μπορώ να τους μαλώσω......

δεν έχω να συμπληρώσω τιποτα άλλο.
στην ελλάδα κάποτε πίστευα ότι έπρεπε να είναι ποινικό αδίκημα η βλακεία.
τώρα πλέον θεωρώ ότι πρέπει να μετατραπεί σε κακούργημα η αχαριστία.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
αδερφέ μιλάμε για έναν άνθρωπο που έχει παρει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΩΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ......
και έρχεται το κάθε τσουτσεκι να κάνει και κριτική σε ένανν ανθρωπο που δήλωσε
είναι ευλογία να προπονείς αυτούς τους παίκτες δε μπορώ να τους μαλώσω......

δεν έχω να συμπληρώσω τιποτα άλλο.
στην ελλάδα κάποτε πίστευα ότι έπρεπε να είναι ποινικό αδίκημα η βλακεία.
τώρα πλέον θεωρώ ότι πρέπει να μετατραπεί σε κακούργημα η αχαριστία.
καλα νταξ τωρα
ρουφα το γκαβλι του κριστιανο και μαθε την επομενη χρονια να μην ξανακανεις πειραματισμους μαλακα γκουαρτιολα...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αδερφέ μιλάμε για έναν άνθρωπο που έχει παρει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΩΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ......
και έρχεται το κάθε τσουτσεκι να κάνει και κριτική σε ένανν ανθρωπο που δήλωσε
είναι ευλογία να προπονείς αυτούς τους παίκτες δε μπορώ να τους μαλώσω......

δεν έχω να συμπληρώσω τιποτα άλλο.
στην ελλάδα κάποτε πίστευα ότι έπρεπε να είναι ποινικό αδίκημα η βλακεία.
τώρα πλέον θεωρώ ότι πρέπει να μετατραπεί σε κακούργημα η αχαριστία.
ακριβως.
επισης το πως αξιοποιησε το τριγωνο στο κεντρο και εκμεταλλευτηκε τους υπερπαιχτες τσαβι,ινιεστα του το αναγνωριζουν ολοι.

τσαβι,ινιεστα να υπενθυνησω ποτε αρχισαν να κανουν αυτα που κανουν.εποχη πεπ.

γιατι και οι προηγουμενη τους ειχαν και  η μπαρτσα ηταν στη ψιλοφαπα.

αναφερω αυτους τους 2 γιατι ειναι πολυ κομβικοι.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
ναι ναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ξερεις τι φοβαμαι? εναν δυνατο αρη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ θα γινεσαι ξεφτιλα παλι στην ευρωπη
εν ελλαδι ετσι και αλλιως ρε φλωρε εχεις γεμισει απο θυγατρικες
δεν σου δινει πλεον χαρα να νικας τις θυγατρικες σου
ολοι οι γαυροι βαρεθηκαν,αυτα ειδε και ο βαλβιδας και την κοπανησε
οταν κανεις αναλογη πορεια σαν την δικη μου στην ευρωπη ελα να με σφυριξεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom