Νέα

ρε παιδες βοηθειστε με..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tupakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
πως να πηδηξω στο αμαζι??ειναι 2 πορτο και μικρο ειναι getz ..μαγκες δνε ειναι 19 αυτη..ειναι 40 χαχαχαχαχ
Ρε μας τρολαρεις τοση ωρα και σε εχουμε παρει στα σοβαρα?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
αν ειναι 40 τυπακο ριχτης και απο τ αυτια χαχαχχα :fuck1: :s&m_1:
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
αχαχαχα εχει..και οπιος θελει με βρισκει στο φεισμπουκ απο pm.;) φεισ της γκομενας δεν δινω..για να μου την φατε??κανεις δεν θα το κανε....λοιπον οποιος θελει να με γνωρισει αυριο μετα τις 8 θα τρωω στα joys!! ας φοναξει ενα τυπακος και θα καταλαβω εγω  :grin: :grin: :grin: :grin: φτηνα προφυλακτικα θα παρω που τα βρικα προσφορα..6 τεμαχια 2.50 απο τα extra supermarket.. ειανι της durex i tis duo ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
αχαχαχα εχει..και οπιος θελει με βρισκει στο φεισμπουκ απο pm.;) φεισ της γκομενας δεν δινω..για να μου την φατε??κανεις δεν θα το κανε....λοιπον οποιος θελει να με γνωρισει αυριο μετα τις 8 θα τρωω στα joys!! ας φοναξει ενα τυπακος και θα καταλαβω εγω  :grin: :grin: :grin: :grin: φτηνα προφυλακτικα θα παρω που τα βρικα προσφορα..6 τεμαχια 2.50 απο τα extra supermarket.. ειανι της durex i tis duo ;)
Α εχουμε και λεφτα για τα joys.
Ρε φιλε αφου η γκομενα ειναι 40, γιατι δεν πληρωνει αυτη?
 

pn86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
Άμα τι βρήκες από facebook εννοώ.
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μας τρολαρεις τοση ωρα και σε εχουμε παρει στα σοβαρα?
οχι δεν κανω τετεις μαλακιες εγω..ρε θα δειτε σε λιγο καιρο ..στο θεμα φωτογραφεις απο τις κοπελες και γυναικες μας..θα ανεβασω ;) αλαλ δεν ξερω αν δειξω προσωπο ..ειναι πολυ πιστευω..βγαζω μιλφ απο τα 17 μου και παντα τους λεω οτι ειμαι 19 και τωρα που ειμαι 19 λεω 21 χαχαχαχαα και εκεινη μου λεει φενεσαι κ για 25 και λεω πρωτη φορα μου το λενε..κ μου λεει τι να σου πω ετσι φενεσαι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
οχι δεν κανω τετεις μαλακιες εγω..ρε θα δειτε σε λιγο καιρο ..στο θεμα φωτογραφεις απο τις κοπελες και γυναικες μας..θα ανεβασω ;) αλαλ δεν ξερω αν δειξω προσωπο ..ειναι πολυ πιστευω..βγαζω μιλφ απο τα 17 μου και παντα τους λεω οτι ειμαι 19 και τωρα που ειμαι 19 λεω 21 χαχαχαχαα και εκεινη μου λεει φενεσαι κ για 25 και λεω πρωτη φορα μου το λενε..κ μου λεει τι να σου πω ετσι φενεσαι
Καλη φαση.
Δεν της λες να δινει και κανενα φραγκο? Σηκωνει.
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Α εχουμε και λεφτα για τα joys.
Ρε φιλε αφου η γκομενα ειναι 40, γιατι δεν πληρωνει αυτη?
αυτο απορω και εγω..ρε ντρεπομαι να της πω..θες να τα βαλουμε μισα μισα?αλλα ο αντρας δν ειναι ετσι μαγκες..ειναι λιγο ηλιθιο να πεις κατι τετιο..
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Μα ρε τύπε, θα παει την σαρανταρα ο εικοσαρης στο ξενοδοχειο, και θα πληρωσει αυτος?
Με ποια λογικη?
αυτο απορω και εγω φιλε..θελω να πληρωσει εκεινη αλλα αυτο δεν θα γινει ποτε ..οσες φορες και να παμε..πφφ εμπλεξα αλλα απο το να δινω 10 στο μεταξουργειο και να χανομαι στις σκεψεις οτι πρεπει να γαμησω στα σκατοσεντονα και να πρεπει να τελειωσω στο 10λεπτο..ειανι λιγο μαλακια προτιμω να δωσω αλλα 8 να κανω 3 ωρο και οσες φορες θελω;) τι να κανω δεν ειμαι λεφτας..αυτη θελει καθε μερα σημερα βγηκαμε πρωτη φορα..αλλα θα τρωει μερικα πακετα  η θα της λεω να βαζει και αυτη η να κερναει καια υτη καμια φορα..η αμαξατο..τι να πω..γιατι ειμαστε αντρες.γιατι πρεπει παντα να πληρωνουμε εμεις την νυφη χαχαχ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
ηλιθιο ειναι να καθεσαι σαν το μαλακα και να πληρωνεις, την ωρα που δε σου τρεχουν και απο τα μπατζακια :grin:
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
σιγα τι ειναι 1.50 ευρω για ενα σουβλακι απο τα joys??μου μιλαει το γκραννυ ..σημερ αμου ειπε 2 σουβλακια θα τα φας εσυ??θα παχινεις βρε..και τις λεω θελω να παρω κιλα..μου λεει ετσι εισαι ομορφος ..και τις λεω θελω να με σωματοδης
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
ηλιθιο ειναι να καθεσαι σαν το μαλακα και να πληρωνεις, την ωρα που δε σου τρεχουν και απο τα μπατζακια :grin:
το ξερω ειμαι και εγω ο ιδιος ηλιθιος ...αλλα τι να κανω???στο αμαξι πιστευω δεν γινεται,.,..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
ciao μαγγες, καληνυχτα, αν βγαλετε καμια αποφαση σφυρατε μου :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
αυτο απορω και εγω..ρε ντρεπομαι να της πω..θες να τα βαλουμε μισα μισα?αλλα ο αντρας δν ειναι ετσι μαγκες..ειναι λιγο ηλιθιο να πεις κατι τετιο..
Συμφωνω, και εγω ειμαι απο τους πρωτους που υποστηριζω οτι πρεπει ο αντρας να τα πληρωνει αυτα τα εξοδα.
Αλλά εδω μιλαμε για ειδικη περιπτωση.
Κι αυτη η μουλαρα δεν προσφερεται να δωσει κατι? Ξερει οτι δεν εχεις δουλεια.
Δεν το καταλαβαινω.
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
ciao μαγγες, καληνυχτα, αν βγαλετε καμια αποφαση σφυρατε μου :2funny:
oκ φιλε μου καλο σου βραδυ αν δεν σας αρεσει το θεμα τοτε κλειστε το ..διαγραψτε το...τι να σας πω καληνυχτα εγω πιστευω πως τα λεω μια χαρα..εσεις ολο ιρωνια ζηλιαρηδες..αλαλ σε λιγες μερες ανεβαζω φωτο στο αλλο θεμα που ειπα πιο πανω ;)για να πιστεψετε;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
σιγα τι ειναι 1.50 ευρω για ενα σουβλακι απο τα joys??μου μιλαει το γκραννυ ..σημερ αμου ειπε 2 σουβλακια θα τα φας εσυ??θα παχινεις βρε..και τις λεω θελω να παρω κιλα..μου λεει ετσι εισαι ομορφος ..και τις λεω θελω να με σωματοδης
Α και πού εισαι?
Μια γυναικα 40 ετων μονο granny δεν ειναι.
 

pn86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
Από κανά facebook θα τη γνώρισε ο μικρός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom