Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.227
Like
1.294
Πόντοι
266
μεγαλο ντερμπι στο οακα αποψε... ο κουτσος παιζει με τον μονοφθαλμο  :2funny:
σημερα λεω να ριξω κανα ψιλο στο Χ της τουμπας... και κανα χοντρο στο διπλο της γαλατα  ;)
τι το παιζουμε σημερα;
κανα Χ;
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Bλεπω τον Αρουλη να μας κερδιζει σημερα,εχει δωσει 5 αγωνες και εχει παρει  :pipa1: απο ολους,πρεπει να σταματησει αυτο και το βλεπω για σημερα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.227
Like
1.294
Πόντοι
266
Bλεπω τον Αρουλη να μας κερδιζει σημερα,εχει δωσει 5 αγωνες και εχει παρει  :pipa1: απο ολους,πρεπει να σταματησει αυτο και το βλεπω για σημερα
μπα 1,Χ ειναι αυτο και μαλλον γερνει προς το Χ γιατι και σεις ειστε...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εμένα πάντως Χ μου μυρίζει το ματς στο ΟΑΚΑ. ΑΝ χάσει ο Άρης ο Τσιώλης θα απομακρυνθεί και η ομάδα θα ψάχνει για προπονητή (που με τόσους παίκτες στο ρόστερ δε ξέρω αν θα μπορέσει να κάνει το οτιδήποτε). ΑΝ χάσει η ΑΕΚ οι θέσεις για την Ευρώπη απομακρύνονται.

Υ.Γ Για τους "φίλους" ΟΣΦΠούδες. Πούτσα φάγαμε εμείς στη Κρήτη, αλλά δε ξέρω αν ήταν τόοοοοσο μεγάλη όσο αυτή που φάγατε εσείς στο Καραισκάκη από τον ΟΦΗ. Για να μη λέτε σας το είχα πει! Τα κεφάλια μέσα και ταπεινότητα γιατί στη πρώτη στραβή θα σας περιμένουν στη γωνιά.

Υ.Γ2 Από ότι έχω καταλάβει η "ομάδα της γειτονιάς" (μαλάκα Αδαμίδη  :jerking: :jerking: :jerking:) πρέπει να παίζει τη ποιο σοβαρή μπάλα από τις περισσότερες ομάδες στην Ελλάδα. Δε θα πω ψέμματα το γουστάρω. Και γουστάρω που ο Δώνης δίνει με τη δουλεία του τις απαντήσεις του σε όλους όσους τον "έκραζαν".
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εμένα πάντως Χ μου μυρίζει το ματς στο ΟΑΚΑ. ΑΝ χάσει ο Άρης ο Τσιώλης θα απομακρυνθεί και η ομάδα θα ψάχνει για προπονητή (που με τόσους παίκτες στο ρόστερ δε ξέρω αν θα μπορέσει να κάνει το οτιδήποτε). ΑΝ χάσει η ΑΕΚ οι θέσεις για την Ευρώπη απομακρύνονται.

Υ.Γ Για τους "φίλους" ΟΣΦΠούδες. Πούτσα φάγαμε εμείς στη Κρήτη, αλλά δε ξέρω αν ήταν τόοοοοσο μεγάλη όσο αυτή που φάγατε εσείς στο Καραισκάκη από τον ΟΦΗ. Για να μη λέτε σας το είχα πει! Τα κεφάλια μέσα και ταπεινότητα γιατί στη πρώτη στραβή θα σας περιμένουν στη γωνιά.

Υ.Γ2 Από ότι έχω καταλάβει η "ομάδα της γειτονιάς" (μαλάκα Αδαμίδη  :jerking: :jerking: :jerking:) πρέπει να παίζει τη ποιο σοβαρή μπάλα από τις περισσότερες ομάδες στην Ελλάδα. Δε θα πω ψέμματα το γουστάρω. Και γουστάρω που ο Δώνης δίνει με τη δουλεία του τις απαντήσεις του σε όλους όσους τον "έκραζαν".
ετσι κ αλλιως ο τσιωλης εχει αποτυχει... 4 βαθμους σε 5 ματς σε μια ομαδα που ξεκιναει με στοχο την εξοδο στο γιουροπα ειναι μεγαλη αποτυχια... ο συγκεκριμενος προπονητης οπως ειχα πει και το καλοκαιρι στο βολο πετυχε γιατι ηταν αρκετο καιρο στην ομαδα αλλα ειχε και τις πλατες του αχιλεα... υπαρχουν και οι υποψιες οτι οι παιχτες του βολου επαιζαν καργα ντοπε περσυ σε πολλα ματς... και μην ακουσω οτι δεν παιζει αυτο... μονο ο μακης εδινε ντοπες? και οχι ο αχιλεας?
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
3ρα στον Αρουλη σημερα  :s&m_2:
Η αληθεια ειναι οτι ο αρης παιζει πολυ χαλια... αλλα και παλι το οτι η επιθεση σκοραρε 3 γκολ ειναι καλο... δυστηχως η ελειψη βαθυτερου ροστερ δεν αφηνει την ομαδα να εχει σταθερα καλη αποδοση σε ολα τα ματς... οπως και να εχει παντως η ομαδα με απληρωτους παιχτες,χωρις διοικηση και με χιλιαδυο προβληματα μπορει ακομα και κερδιζει  :rockon: γιατι? σας το εχω πει απο το καλοκαιρι το γιατι σε εσας τους καταστροφολογους... η φανελα ειναι βαρια... κουτσα στραβα τριτοτεταρτη θα βγουμε... το προβλημα ειναι να βρουμε και καναν επενδυτη να μας ξελασπωσει...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
τα ξαδελφια σας τα καρφωσα ενα ωραιο Χ
αυτο νομιζω ειναι στανταρακι
επεσε ξυλικη στην τουμπα ε?
γαμησετα γαμαικανο... 4ρα περσυ στου χαριλαου, 3ρα φετος στην αθηνα, λυπαμαι να σου κανω και καζουρα ρε μαλακα... τι χαλι μαυρο ειναι αυτος ο αρης φετος?  :jerking: αν δεν βρειτε τροπο να οργανωσετε την ομαδα μιας και παιχτακια εχετε 3-4 καλα δεν σας βλεπω καλα... 6 αγωνες χωρις νικη και εχεις για συνεχεια γαυρο μεσα και πανιωνιο εξω... ασχημα τα πραγματα...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Λίγο πριν τελιώσει το ματς, ΑΕΚ -Αρης 3-0. Άκουσα από το 2-0 και μετά γιατί ξεχάστηκα. Σύμφωνα με το Γαμαικανό αυτή η ΑΕΚ είναι για τον πούτσο! Αυτή η ΑΕΚ, που είναι για τον πούτσο νίκησε στο πολύ άνετο 3-0. Με τη λογική του Μεγαλέφαντου ο Άρης τότες τι είναι;;; Χωρίς πλάκα, με τον Τσίωλη προπονητή και με τόοοοοοοοοσο μεγάλο ρόστερ ο Άρης κινδυνεύει όχι μόνο να μείνει εκτός Ευρώπης, αρά να πέσει και κατηγορία. Όταν τον Τσίωλη τον έλεγαν μερικοί τον καλύτερο Έλληνα προπονητή εγώ γελούσα και μου έλεγαν μαλακίες. Και εγώ με πρόεδρο και με πλάτη τον Μίστερ "στήνω ματς" Μπεό θα μπορούσα να είχα κάνει πορεία με τον Βόλο. Το πόσο καλός είναι φαίνεται τώρα που έχει αναλάβει τις τύχες του Άρη ΚΑΝΟΝΙΚΑ. Αν ο δικός μας μεταγραφικός σχεδιασμός ήταν χάλια του Άρη ήταν ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΖΟ!!! 40 παίκτες για μια ομάδα που παίζει ΜΟΝΟ ΕΛΛΑΔΑ!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:. Ειλικρινά δε θα ήθελα να ήμουν στη διοίκηση του Άρη. Έχω 40 παίκτες και έναν μετριότατο προπονητή. Αν τον διώξω και φέρω άλλον άντε να μάθει ο νέος προπονητής το ρόστερ (θα του πάρει 2 μήνες και ένας θεός ξέρει πόσες ήττες θα έχει). Αν τον κρατήσω τότε ο κατήφορος δε θα έχει τελιωμό.
Η ΑΕΚ το έχω πει χίλιες φορές. Το 4-2-3-1 ΔΕ ΤΗΣ ΠΑΕΙ. Το 4-3-3, το 4-3-1-2, ναι. Παίζοντας αυτόυς τους σχηματισμούς έχει κάνει καλά παιχνίδια. Δε μπόρεσα να καταλάβω γιατί έβγαλε τον Βάργκας στο 45!!! Θεωρούσε πως έχει τελιώσει το ματς στο ημίχρονο!!! Εκτός και εάν ήθελε να τον ξεκουράσει! Θεωρώ πως η ΑΕΚ ηταν ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΑΡΗ, και τουλάχιστον σε αυτό το ματς μια ΣΚΑΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ.
Και λίγη καζούρα προς τον Αρειανό. Ρε μάγκα το είχες δει όνειρο; Αν γυρίσεις τον πίνακα τούμπα τότε όντως πας για πρωτάθλημα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....Το ίδιο και το Παραλίμνι και η Λάτσιο!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
επεσε ξυλικη στην τουμπα ε?
γαμησετα γαμαικανο... 4ρα περσυ στου χαριλαου, 3ρα φετος στην αθηνα, λυπαμαι να σου κανω και καζουρα ρε μαλακα... τι χαλι μαυρο ειναι αυτος ο αρης φετος?  :jerking: αν δεν βρειτε τροπο να οργανωσετε την ομαδα μιας και παιχτακια εχετε 3-4 καλα δεν σας βλεπω καλα... 6 αγωνες χωρις νικη και εχεις για συνεχεια γαυρο μεσα και πανιωνιο εξω... ασχημα τα πραγματα...
Έλα ρε φίλε, μιλάς σοβαρά; Ο Γαμαικανός θεωρεί τον Κούπερ ξεπερασμένο και τον Τσίωλη τον "καλύτερο έλληνα" προπονητή!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:...Ξεπερασμένος ο προπονητής που πήρε 2πλό μέσα στη Μαδρίτη με την Ατλέντικο και "καλύτερο έλληνα προπονητή" τον άνθρωπο που πήρε αυτόν τον "τίτλο" πέρσι που είχε τις πλάτες του Μίστερ "στήνω παιχνίδια"....Τι να λέμε!!! Με 40 παίκτες στο ρόστερ!!!! Είχα γράψει 2 πράγματα για τον Άρη. Πως αν ο Τσίωλης πείσει τον Καστίγιο να ασχοληθεί με την μπάλα ΜΟΝΟ τότε έχει κερδίσει έναν πολύ καλό παίχτη. Αρχίδια έχει κάνει εως τώρα! Και το 2ο που είχα γράψει ηταν πως με 40 παίκτες ρόστερ, 5-6 που ήρθαν μέσα Σεπτέμβρη, πολύ δύσκολα θα μπορούσε Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ να κάνει κάτι.
Ναι καλό που η ΑΕΚ έβαλε 3 γκολ! Δίνει και μια μικρή ψυχολογική ώθηση. Πρέπει να υπάρχει μια σταθερότητα όμως, και να μη ξαναγυρίσει στο 4-2-3-1. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΤΑΞΗ!
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Έλα ρε φίλε, μιλάς σοβαρά; Ο Γαμαικανός θεωρεί τον Κούπερ ξεπερασμένο και τον Τσίωλη τον "καλύτερο έλληνα" προπονητή!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:...Ξεπερασμένος ο προπονητής που πήρε 2πλό μέσα στη Μαδρίτη με την Ατλέντικο και "καλύτερο έλληνα προπονητή" τον άνθρωπο που πήρε αυτόν τον "τίτλο" πέρσι που είχε τις πλάτες του Μίστερ "στήνω παιχνίδια"....Τι να λέμε!!! Με 40 παίκτες στο ρόστερ!!!! Είχα γράψει 2 πράγματα για τον Άρη. Πως αν ο Τσίωλης πείσει τον Καστίγιο να ασχοληθεί με την μπάλα ΜΟΝΟ τότε έχει κερδίσει έναν πολύ καλό παίχτη. Αρχίδια έχει κάνει εως τώρα! Και το 2ο που είχα γράψει ηταν πως με 40 παίκτες ρόστερ, 5-6 που ήρθαν μέσα Σεπτέμβρη, πολύ δύσκολα θα μπορούσε Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ να κάνει κάτι.
Ναι καλό που η ΑΕΚ έβαλε 3 γκολ! Δίνει και μια μικρή ψυχολογική ώθηση. Πρέπει να υπάρχει μια σταθερότητα όμως, και να μη ξαναγυρίσει στο 4-2-3-1. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΤΑΞΗ!
δεν θα διαφωνισω μαζι σου... οντως ο Κουπερ ηταν ο καλυτερος ξενος προπονητης που εχει ερθει ελλαδα (μαζι με τον σαντος)... ο γαμαικανο περιμενε οπως και ολοι οι αρειανοι οτι με το να φερουν ολο το βολο στο χαριλαου κατι θα γινει... ξεχασαν ομως τον μπεο και θα μεινουν δυστηχως (για αυτους) μονο με τον πεο  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom