Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
στους αλλους βρεχει εκατομυρια
σε εμας οξινη βροχη
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Ενας αεκτσης δε φοβαται
Ενας αεκτσης δεν υποχωρει
Ενας αεκτσης αμυνεται επιτιθεμενος
Ενας αεκτσης εχει παντα το κεφαλι ψηλα
Ενας αεκτσης προτιμα 1000 φορες να τον μισησεις παρα να τον λυπηθεις
Ενας αεκτσης ειναι παντα περιφανος
Ενας αεκτσης δε σταματα ποτε να τραγουδα με στεγνα η βρεγμενα ματια
Ενας αεκτσης δεν ξεχνα ποτε...!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ενας αεκτσης δε φοβαται
Ενας αεκτσης δεν υποχωρει
Ενας αεκτσης αμυνεται επιτιθεμενος
Ενας αεκτσης εχει παντα το κεφαλι ψηλα
Ενας αεκτσης προτιμα 1000 φορες να τον μισησεις παρα να τον λυπηθεις
Ενας αεκτσης ειναι παντα περιφανος
Ενας αεκτσης δε σταματα ποτε να τραγουδα με στεγνα η βρεγμενα ματια
Ενας αεκτσης δεν ξεχνα ποτε...!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπορεί να είναι δύσκολη περίπτωση, όμως η ΑΕΚ το παλεύει. Ο 19χρονος αριστερός μπακ της Ρεάλ Μαδρίτης είναι η «Νο1» επιλογή της Ένωσης για το αριστερό άκρο της άμυνάς της και σύμφωνα με δημοσίευμα της SportDay η ΑΕΚ έκανε την κίνηση... ματ. Το δημοσίευμα υποστηρίζει ότι η ΑΕΚ κατέθεσε πρόταση στον πατέρα του παίκτη, με τον οποίο θέλει να τα βρει ώστε στη συνέχεια να πάει εκείνος και να «χτυπήσει» την πόρτα της «Βασίλισσας» ώστε να δοθεί ως δανεικός ο παίκτης στην ΑΕΚ. Για τον 19χρονο Ισπανό ενδιαφέρεται και η Μπενφίκα, η οποία όμως, δεν του προσφέρει θέση βασικού, κάτι το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως διαπραγματευτικό όπλο για την «Ένωση» στην οποία ο παίκτης θα πάρει αρκετό χρόνος συμμετοχής.


Χιτμανάκο θα ψωνίσουμε από την χουντομάδα σου?  :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μην ξεθαρρεύεις...για δανεικό μιλάμε!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν ασχολουμαι με αεκ στις μεταγραφες ρε..εδω δεν ασχολουνται οι ιδιοκτητες της...
κατσε να αρχισει αλλη μια αποτυχημενη χρονια και το ξανασυζηταμε το θεμα..
υ.γ.βρηκε νεο ταλεντο ο ντουσκος..εχει να πεσει μιζα παλι... :jerking:
τι να ασχοληθω με τα νουμερα....τα ιδια και τα ιδια...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
«Επίθεση» Άλβες σε Μπάγεβιτς :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Ο Πορτογάλος αμυντικός σε συνέντευξή του είπε τα χειρότερά λόγια για τον πρώην προπονητή του

Είχες πρόβλημα δηλαδή στις σχέσεις σου με τον Ντούσαν Μπάγεβιτς
; «Φυσικά και είχα. Συγκεκριμένα, για μένα είναι κακός προπονητής.[size=15pt] Έλεγε ψέματα και για μένα και για άλλους συμπαίκτες μου, όπως ο Τζιμπούρ, ο Εντίνιο, ο Ενσαλίβα, ο Χετεμάϊ και για αρκετούς ακόμα. Δεν είχαμε καν τυπικές σχέσεις. Δεν μπόρεσα σε καμία στιγμή να καταλάβω τι θέλει από εμένα[/size]».

Τι ακριβώς εννοείς; Υπήρχαν προβλήματα στις σχέσεις του προπονητή με εσάς τους παίκτες;
«[size=15pt] Οι περισσότεροι είχαμε πρόβλημα με τον προπονητή. Κάποιοι Έλληνες αλλά και οι ξένοι. Μιλούσε με ελάχιστους.[/size] Εμένα δεν με έβαζε στην θέση μου, χωρίς ποτέ να μου δώσει μια δικαιολογία. Εγώ απλά ήθελα να παίζω. Τίποτα άλλο. Μόνο όταν οι υπόλοιποι κεντρικοί αμυντικοί ήταν τραυματίες ή τιμωρημένοι μου ζητούσε να παίξω κι εγώ έδινα πάντα ότι μπορούσα. Ακόμα και τραυματίας να ήμουν, έκανα ενέσεις κι έπαιζα. Δεν το εκτίμησε όμως. Δεν ήταν σωστός. Θα σου πω όμως και κάτι άλλο. [size=15pt]Ο Μαντούκα, ο Σκόκο, ο Χουάνφραν, οι οποίοι είναι εξαιρετικοί επαγγελματίες, είχαν πρόβλημα με εκείνον αφού την μία μέρα τους υπολόγιζε κανονικά και την επόμενη τους έβγαζε εκτός πλάνων[/size]».

Τελικά υπήρχε πρόβλημα στα αποδυτήρια, όπως γραφόταν?
«[size=15pt]Εκείνος ήταν το πρόβλημα. Οι πάντες έλεγαν πως είχε χάσει τον έλεγχο. Υπήρχαν φορές που γινόταν κάτι στην προπόνηση και την επόμενη μέρα έβγαινε στον τύπο κάτι εντελώς διαφορετικό. Θα σου πω ένα παράδειγμα. Όταν είχε διώξει τον Εντίνιο απ' την προπόνηση, διαβάσαμε ότι κλωτσούσε μπάλες, ότι ήταν αδιάφορος, ότι έβριζε και άλλα τέτοια. Ήταν όμως όλα ψέματα. Γι' αυτό και όλη η ομάδα πήρε το μέρος του Εντίνιο. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γινόταν αυτό. Λέτε στην Ελλάδα ότι ο Μπάγεβιτς κρατάει ενωμένη την ομάδα. Αυτό είναι ψέμα. Η αλήθεια είναι ότι ο Καφές ήταν ένας πραγματικός αρχηγός και μας κράτησε ενωμένους. Χωρίς τον Καφέ δεν ξέρω που θα είχαμε φτάσει. Ήταν ένας πραγματικός ηγέτης και μέσα στο γήπεδο και εκτός, αφού έπρεπε να κοντρολάρει πολλά συγχρόνως. Τα οφειλόμενα, τα πριμ, τις κόντρες με τον προπονητή. Τα πάντα. Αυτός είναι ο άνθρωπος που μας κράτησε ενωμένους και φυσικά ο Γεωργέας, ο οποίος θα μου λείψει πολύ. Είναι και οι δύο εξαιρετικοί άνθρωποι και έχουν βοηθήσει πολύ την ομάδα. Πρέπει ο κόσμος να ξέρει ποια είναι η αλήθεια[/size]».



οξω βατραχοπουστα... :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
«Επίθεση» Άλβες σε Μπάγεβιτς :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Ο Πορτογάλος αμυντικός σε συνέντευξή του είπε τα χειρότερά λόγια για τον πρώην προπονητή του

Είχες πρόβλημα δηλαδή στις σχέσεις σου με τον Ντούσαν Μπάγεβιτς
; «Φυσικά και είχα. Συγκεκριμένα, για μένα είναι κακός προπονητής.[size=15pt] Έλεγε ψέματα και για μένα και για άλλους συμπαίκτες μου, όπως ο Τζιμπούρ, ο Εντίνιο, ο Ενσαλίβα, ο Χετεμάϊ και για αρκετούς ακόμα. Δεν είχαμε καν τυπικές σχέσεις. Δεν μπόρεσα σε καμία στιγμή να καταλάβω τι θέλει από εμένα[/size]».

Τι ακριβώς εννοείς; Υπήρχαν προβλήματα στις σχέσεις του προπονητή με εσάς τους παίκτες;
«[size=15pt] Οι περισσότεροι είχαμε πρόβλημα με τον προπονητή. Κάποιοι Έλληνες αλλά και οι ξένοι. Μιλούσε με ελάχιστους.[/size] Εμένα δεν με έβαζε στην θέση μου, χωρίς ποτέ να μου δώσει μια δικαιολογία. Εγώ απλά ήθελα να παίζω. Τίποτα άλλο. Μόνο όταν οι υπόλοιποι κεντρικοί αμυντικοί ήταν τραυματίες ή τιμωρημένοι μου ζητούσε να παίξω κι εγώ έδινα πάντα ότι μπορούσα. Ακόμα και τραυματίας να ήμουν, έκανα ενέσεις κι έπαιζα. Δεν το εκτίμησε όμως. Δεν ήταν σωστός. Θα σου πω όμως και κάτι άλλο. [size=15pt]Ο Μαντούκα, ο Σκόκο, ο Χουάνφραν, οι οποίοι είναι εξαιρετικοί επαγγελματίες, είχαν πρόβλημα με εκείνον αφού την μία μέρα τους υπολόγιζε κανονικά και την επόμενη τους έβγαζε εκτός πλάνων[/size]».

Τελικά υπήρχε πρόβλημα στα αποδυτήρια, όπως γραφόταν?
«[size=15pt]Εκείνος ήταν το πρόβλημα. Οι πάντες έλεγαν πως είχε χάσει τον έλεγχο. Υπήρχαν φορές που γινόταν κάτι στην προπόνηση και την επόμενη μέρα έβγαινε στον τύπο κάτι εντελώς διαφορετικό. Θα σου πω ένα παράδειγμα. Όταν είχε διώξει τον Εντίνιο απ' την προπόνηση, διαβάσαμε ότι κλωτσούσε μπάλες, ότι ήταν αδιάφορος, ότι έβριζε και άλλα τέτοια. Ήταν όμως όλα ψέματα. Γι' αυτό και όλη η ομάδα πήρε το μέρος του Εντίνιο. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γινόταν αυτό. Λέτε στην Ελλάδα ότι ο Μπάγεβιτς κρατάει ενωμένη την ομάδα. Αυτό είναι ψέμα. Η αλήθεια είναι ότι ο Καφές ήταν ένας πραγματικός αρχηγός και μας κράτησε ενωμένους. Χωρίς τον Καφέ δεν ξέρω που θα είχαμε φτάσει. Ήταν ένας πραγματικός ηγέτης και μέσα στο γήπεδο και εκτός, αφού έπρεπε να κοντρολάρει πολλά συγχρόνως. Τα οφειλόμενα, τα πριμ, τις κόντρες με τον προπονητή. Τα πάντα. Αυτός είναι ο άνθρωπος που μας κράτησε ενωμένους και φυσικά ο Γεωργέας, ο οποίος θα μου λείψει πολύ. Είναι και οι δύο εξαιρετικοί άνθρωποι και έχουν βοηθήσει πολύ την ομάδα. Πρέπει ο κόσμος να ξέρει ποια είναι η αλήθεια[/size]».



οξω βατραχοπουστα... :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Εγκώ κρατάει ΑΕΚ ενωμένη. Εάν δεν ήμουν εγκώ, ΑΕΚ διαλύσει. Εγκώ έφερα παικταράδες, τυον λεονάρντο τον Μάκο, τον Γιάχιτς, τον Ιορντάκε και φέρει παικταράδες και φέτος με τον φίλο μου τον Καινούργιο. μην ακούτε παίκτες. Εμένα να ακούτε που δεν ε΄χω φίλους δημοσιογράφους να με γλύφουν.
Είμαι ΑΕΚτζης και ο δεν αφήνω ΑΕΚ στα δύσκολα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Χιτμανάκο θα ψωνίσουμε από την χουντομάδα σου?   :dancing:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[size=15pt]Η Ρεάλ ζήτησε 2 εκατ. ευρώ από την ΑΕΚ[/size]


Όλη η ιστορία για τον Αλόνσο και οι διαπραγματεύσεις με τη Ρεάλ Μαδρίτης


Ο Βασίλης Τσάρτας είναι αυτός που πρότεινε στην ΑΕΚ τον Μάρκος Αλόνσο (όπως παραδέχθηκε και ο ίδιος ο παλαίμαχος άσος). Έκτοτε το θέμα προχώρησε αρκετά. Η ΑΕΚ έκανε μία διερευνητική κρούση στη Ρεάλ ζητώντας τον 19χρονο αριστερό μπακ δανεικό. Η απάντηση της Ρεάλ ήταν αρνητική και σύμφωνα με πληροφορίες αντιπρότεινε στην ΑΕΚ, να αγοράσει τον παίκτη έναντι 2 εκατ. ευρώ. Ποσό (φυσικά) απαγορευτικό για την ΑΕΚ. Το θέμα όμως δεν έκλεισε εκεί. Βλέποντας στη Ρεάλ ότι η ΑΕΚ αδυνατεί να δώσει αυτά τα χρήματα, ουσιαστικά έκανε νέα πρόταση παραχώρησης του Αλόνσο: Αξίωσε εκ νέου 2 εκατ. ευρώ, με την προοπτική όμως και εφόσον επιθυμεί μέσα στην επόμενη τριετία, να έπαιρνε πίσω τον Ισπανό αριστερό μπακ στο Μπερναμπέου αγοράζοντας τον παίκτη στην ίδια τιμή.

Στην ΑΕΚ όμως θεώρησαν το όλο θέμα ρίσκο. Να δώσουν δηλαδή 2 εκατ. ευρώ για έναν 19χρονο παίκτη και ειδικά σε τέτοιες δύσκολες οικονομικές εποχές. Ο Τσάρτας που λειτουργούσε ως ενδιάμεσος φέρετε να είπε στην ΑΕΚ ότι ίσως καταφέρει να αποκτήσει το 50% των δικαιωμάτων του παίκτη έναντι 500.000 ευρώ. Ακόμη και αυτή την πρόταση όμως δεν την σκέφτηκαν ιδιαίτερα στην ΑΕΚ.

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ξεπλενηδες...ηθελε και παικτη απο τη ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ο φραγκοπνιχτης  ο παππα-τζη-ς και το τσιρακι του ο αγαμιδης...
υ.γ.υπαρχει ακομα ανθρωπος που δεν εχει νοητικη καθυστερηση που να πιστευει πως η προταση για το τζαβελλα ειχε υποσταση??
νουμερα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τι επιμονή είναι αυτή για Ισπανό αριστερό μπακ!Αφού δεν μας βγαίνει με τίποτα...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τι επιμονή είναι αυτή για Ισπανό αριστερό μπακ!Αφού δεν μας βγαίνει με τίποτα...
τι τελει κυριε?
βασιλακη τσιαρτα τελει μποητησει ντουσκο και αεκ παρει τιτλο..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
υ.γ.υπαρχει ακομα ανθρωπος που δεν εχει νοητικη καθυστερηση που να πιστευει πως η προταση για το τζαβελλα ειχε υποσταση??
νουμερα...
Άσε που δεν μας το έδινε και ο penniskiller! :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Άσε που δεν μας το έδινε και ο penniskiller! :2funny:
σου λεει ο κιντης,<<κανε μια προταση μπας και τσιμπησω κανα ταληρακι παραπανω απο την αιντραχτ>>..
απαντα ο αγαμιδης...<<και τι εχω να χασω(εκτος απο το κοστος ενος φαξ,αλλα ευτυχως ο παππας ειναι κοντα στην ομαδα)...θα την κανω..μηπως τσιμπησει και κανας λακαμας και παρει διαρκειας...>>....

ή καπως ετσι..

τωρα μπηκε παλι σε εφαρμογη το πλαν b' του κουτοχορτου..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
δεν κανετε καμια επαφη ρε αφραγκοι να κλεισετε ενα αριστερο μπακ που το ψαχνετε 2,5 χρονια??
νουμερα...
υ.γ.το μονο παρηγορο ειναι πως και οι καθυστερημενοι φαινεται να ξυπνανε..3 χιλιαδες τα ΖΩΑ που πηραν διαρκειας ως τωρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom