Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Εχω καταληξει οτι ο Μελισσανιδης ειναι ενας Κόκκαλης που τον βριζαμε και τον βριζουμε ακομα γιατι μας επαιρνε τα πρωταθλήματα.
Ισως και χειρότερος ακόμα και απο τον Μαρινακη. Αλλα να μεινει μεταξυ μας.
Στο εσιαξα.

Καλημερα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
το πρωταθλημα τελειωνει οταν το παρεις μαθηματικα και μονο
Καποιοι εχουν και αγχος. Λες και ο νιαου θα αφησει το παιχνιδι να κριθει τελευταια αγωνιστικη. Θα σφαξει τον Παοκ στην θεσσαλονικη. Πες οτι δεν του βγει ακομα και με σφαξιμο. Εχει καινδευτερη ευκαιρια στο Καραισκακη. Ξερει απο χειρουργεια αυτος.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
ρε συ, δεν επαιξε μπαλαρα ο Μελισσανιδης χτες, δες λιγο μπαλιτσα να μαθαινεις….
Με ρωτας για τον χθεσινο αγωνα; Ναι, ησουνα καλυτερος. Πιαστηκε μαλακας ο ακατανομαστος. Και ακομα οι μαλακες ψαχνουν δικαιολογιες γιατι χανουν πρωταθληματα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
200w.gif



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ PLAYOFFS (7η αγωνιστική)​


1. ΑΕΚ 78
aekflag-gif.762205
aekflag-gif.762205
aekflag-gif.762205

2.Παναθηναϊκός 71
3. ΠΑΟΚ 68
4. Ολυμπιακός 67
5. Αρης 49
6. Λαμία 35
* ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός έχουν ματς λιγότερο
Καλημερα, φιλε Διομηδη. Να με συμπαθας αλλα εχω σιαξει την σωστη βαθμολογια.
(Το παιχνιδι με την Λαμια τελευταία αγωνιστικη ειναι εορταστικου χαρακτηρα με δωρακι το τριποντο απο τον Πανουργια)

Αν δεν μαλακιστει ο σενιορ που εχετε στον παγκο (γιατι ακομα και με σπρωξιμο εχει χασει βαθμους) ειστε ηδη πρωταθλητες. Αν δεν κανω λαθος μας εχετε απο κατω και τους τρεις μας στην ισοβαθμια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
ρε συ, δεν επαιξε μπαλαρα ο Μελισσανιδης χτες, δες λιγο μπαλιτσα να μαθαινεις….
Α, και η παραβαση ηταν ΜΕΣΑ στην περιοχη που ζηταει πεναλτι ο βαζελος.
Αλλα οπως ειπε και ο Τουρκος δεν ηταν αυτος ο λογος που χασανε.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.917
Πόντοι
2.306
Α, και η παραβαση ηταν ΜΕΣΑ στην περιοχη που ζηταει πεναλτι ο βαζελος.
Αλλα οπως ειπε και ο Τουρκος δεν ηταν αυτος ο λογος που χασανε.
Ο μονος που αναφερεται σε αυτη τη φαση ειναι ο Τεριμ για ευνοητους λογους βεβαια, να σωσει το τομαρι του θελει ο ανθρωπος.
Στην εποχη του VAR μονο στην ψωροΚωσταινα ασχολειται ο κοσμος με την διαιτησια.
Στον υπολοιπο πλανητη βλεπουν μπαλα και ασχολουνται με την αποδοση της ομαδας τους, οχι των διαιτητων και αν ειναι «απο το πανω ραφι».
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Ο μονος που αναφερεται σε αυτη τη φαση ειναι ο Τεριμ για ευνοητους λογους βεβαια, να σωσει το τομαρι του θελει ο ανθρωπος.
Στην εποχη του VAR μονο στην ψωροΚωσταινα ασχολειται ο κοσμος με την διαιτησια.
Στον υπολοιπο πλανητη βλεπουν μπαλα και ασχολουνται με την αποδοση της ομαδας τους, οχι των διαιτητων και αν ειναι «απο το πανω ραφι».
Δεν κανεις ενα ψαξιμο να δεις τι λενε και εκει για το VAR? Στην Αγγλια ντε. Να δεις κατι σφυριγματα και ΜΕ ΓΡΑΜΜΕΣ! Και για να σε προλαβω. Δεν σκουζει μονο ο χοντρος εκει. Απλα αυτος σκουζει περισσοτερο. (Καποιες φορες εχει δικιο καποιες αλλες ψαχνει να δικαιολογηθει)

Απλα εδω το βαρ οντως ελέγχεται και αυτο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.917
Πόντοι
2.306
Δεν κανεις ενα ψαξιμο να δεις τι λενε και εκει για το VAR? Στην Αγγλια ντε. Να δεις κατι σφυριγματα και ΜΕ ΓΡΑΜΜΕΣ! Και για να σε προλαβω. Δεν σκουζει μονο ο χοντρος εκει. Απλα αυτος σκουζει περισσοτερο. (Καποιες φορες εχει δικιο καποιες αλλες ψαχνει να δικαιολογηθει)

Απλα εδω το βαρ οντως ελέγχεται και αυτο.
Φιλε μου δεν θα ψαξω.
Εγω χαιρομαι που βλεπω ωραια μπαλα.
και αν χασει η ομαδα μου θα στενοχωρηθω περισσοτερο αν παιζει χαλια μπαλα παρα αν μας τη κανει το VAR.
Απο τα λιγα που εχω δει, το VAR εχει φερει περισσοτερα καλα απ’ οτι κακα, στην δικαιοσυνη των αποτελεσματων.
Αν τελικα το VAR καθοριζει αποτελεσματα με σκοπιμοτητα, θα παρει την αγουσα μονο και μονο διοτι στα μεγαλα πρωταθληματα αυτα δεν συγχωρουνται.
Αν ηταν δικη μου η ομαδα σαν επιχειρηση, θα ημουν πολυ επικριτικος, γιατι θα εχανα χρηματα.
Αλλα η ομαδα δεν ειναι δικη μου ουτε εγω ειμαι κτημα του προεδρου της ομαδας μου.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Φιλε μου δεν θα ψαξω.
Εγω χαιρομαι που βλεπω ωραια μπαλα.
και αν χασει η ομαδα μου θα στενοχωρηθω περισσοτερο αν παιζει χαλια μπαλα παρα αν μας τη κανει το VAR.
Απο τα λιγα που εχω δει, το VAR εχει φερει περισσοτερα καλα απ’ οτι κακα, στην δικαιοσυνη των αποτελεσματων.
Αν τελικα το VAR καθοριζει αποτελεσματα με σκοπιμοτητα, θα παρει την αγουσα μονο και μονο διοτι στα μεγαλα πρωταθληματα αυτα δεν συγχωρουνται.
Αν ηταν δικη μου η ομαδα σαν επιχειρηση, θα ημουν πολυ επικριτικος, γιατι θα εχανα χρηματα.
Αλλα η ομαδα δεν ειναι δικη μου ουτε εγω ειμαι κτημα του προεδρου της ομαδας μου.
Χωρις ιχνος τρολαρισματος. Αν το βαρ οντως ητανε τιμιο περυσι στο Καραισκακη δεν θα μετραγε το γκολ του Μανταλου (το τρίτο της αεκ) και δεν θα εμπαινε ο χοντρος μεσα. Φετος το παιχνιδι στο Καραισκακη δεν θα εληγε ποτε 1-2 υπερ της αεκ αν ητανε τιμιο και θα ειχε στειλει τον Ολυμπιακο στην ασπρη βουλα να εκτελει. Αντε να δεχτω οτι ο Μασουρας στην ισοφαριση εκανε χερι.
Χωρις ιχνος τρολαρισματος επαναλαμβανω.

Αλλα αυτα αλλαζουν, ξανα λεω....

Φετος, περισσοτερο εκαναν διαγωνισμο ποιος θα συτοκτονησει περισσοτερο και θα βγει περισσοτερο μαλακας, και οι τεσσερις, παρα διεκδίκησαν πρωτάθλημα. Και οι τεσσερις. Τουλαχιστον οι τρεις σας ειχατε την ευκαιρια να το τελειωσετε νωριτερα με τους μικρομεσαιους. Αλλα η μαλακια πηγαινε συννεφο και στους τεσσερις.
Δεν το παιρνει λοιπον ο καλυτερος αλλα ο λιγοτερο μαλακας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.160
Like
1.827
Πόντοι
216
το πρωταθλημα τελειωνει οταν το παρεις μαθηματικα και μονο
Σαφέστατα, αλλά το είπα επειδή δε βλέπω από ποιόν μπορεί να χάσει το πρωτάθλημα η ΑΕΚ.
Μόνο ο Ολυμπιακός θα μπορούσε, λόγω απόδοσης, αλλά μετά και την ισοπαλία χθες, δεν έχει νόημα να το παλέψει.
Άσε που θα ετοιμαστεί για τα ματς με Βίλλα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.917
Πόντοι
2.306
Χωρις ιχνος τρολαρισματος. Αν το βαρ οντως ητανε τιμιο περυσι στο Καραισκακη δεν θα μετραγε το γκολ του Μανταλου (το τρίτο της αεκ) και δεν θα εμπαινε ο χοντρος μεσα. Φετος το παιχνιδι στο Καραισκακη δεν θα εληγε ποτε 1-2 υπερ της αεκ αν ητανε τιμιο και θα ειχε στειλει τον Ολυμπιακο στην ασπρη βουλα να εκτελει. Αντε να δεχτω οτι ο Μασουρας στην ισοφαριση εκανε χερι.
Χωρις ιχνος τρολαρισματος επαναλαμβανω.

Αλλα αυτα αλλαζουν, ξανα λεω....

Φετος, περισσοτερο εκαναν διαγωνισμο ποιος θα συτοκτονησει περισσοτερο και θα βγει περισσοτερο μαλακας, και οι τεσσερις, παρα διεκδίκησαν πρωτάθλημα. Και οι τεσσερις. Τουλαχιστον οι τρεις σας ειχατε την ευκαιρια να το τελειωσετε νωριτερα με τους μικρομεσαιους. Αλλα η μαλακια πηγαινε συννεφο και στους τεσσερις.
Δεν το παιρνει λοιπον ο καλυτερος αλλα ο λιγοτερο μαλακας.
Σε ενα βαθμο θα συμφωνησω, αλλα καθε χρονο ετσι ειναι, πολλα χρονια το επαιρνε ο Ολυμπιακος ως ο λιγοτερο μαλακας γι ‘ αυτο και δεν σταυρωναμε ουτε γυρο στα Ευρωπαϊκα.
Τωρα που καπως υπαρχει ανταγωνισμος και παιζεται λιγη μπαλα, ερχονται και επιτυχιες στην Ευρωπη.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Σε ενα βαθμο θα συμφωνησω, αλλα καθε χρονο ετσι ειναι, πολλα χρονια το επαιρνε ο Ολυμπιακος ως ο λιγοτερο μαλακας γι ‘ αυτο και δεν σταυρωναμε ουτε γυρο στα Ευρωπαϊκα.
Τωρα που καπως υπαρχει ανταγωνισμος και παιζεται λιγη μπαλα, ερχονται και επιτυχιες στην Ευρωπη.
Διορθωση. Οχι ως λιγοτερο μαλακας. Ηξερε να παιρνει τα παιχνιδια που του εξασφαλιζαν το πρωταθλημα. Τους μικρομεσαιους που ελεγα παραπανω.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Σαφέστατα, αλλά το είπα επειδή δε βλέπω από ποιόν μπορεί να χάσει το πρωτάθλημα η ΑΕΚ.
Μόνο ο Ολυμπιακός θα μπορούσε, λόγω απόδοσης, αλλά μετά και την ισοπαλία χθες, δεν έχει νόημα να το παλέψει.
Άσε που θα ετοιμαστεί για τα ματς με Βίλλα.
Καλα, κανε εσυ μια ηττα στην Τουμπα την Κυριακη και ελα να με δεις μετα αν εχω νοημα να το παλεψω ή οχι.

Οχι οτι θα το παρω κιολας. Αλλα βαλε μου εσυ μονο την υποψια οτι μπορω να ξανα μπω στο καδρο...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.279
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
Τα λεφτά μαζί με τα έξτρα στα άφησα στο κομοδινο:2funny::2funny:. Και κοίταξε να βελτιώσεις λίγο το τσιμπουκι κ να πλενεσε καλά μη μας μένει η μερεντα στην πουτσα.
ΠΡΩΤΆΘΛΗΜΑ Ε? ΝΑ
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.279
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
Καλα, κανε εσυ μια ηττα στην Τουμπα την Κυριακη και ελα να με δεις μετα αν εχω νοημα να το παλεψω ή οχι.

Οχι οτι θα το παρω κιολας. Αλλα βαλε μου εσυ μονο την υποψια οτι μπορω να ξανα μπω στο καδρο...
ΒΑΛΤΟΥΣ ΝΑ ΧΕΣΟΥΝ ΛΕΜΕ :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.951
Like
24.909
Πόντοι
5.006
Τα λεφτά μαζί με τα έξτρα στα άφησα στο κομοδινο:2funny::2funny:. Και κοίταξε να βελτιώσεις λίγο το τσιμπουκι κ να πλενεσε καλά μη μας μένει η μερεντα στην πουτσα.
ΠΡΩΤΆΘΛΗΜΑ Ε? ΝΑ
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Πες του τα του χυμένου κωλομπαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΒΑΛΤΟΥΣ ΝΑ ΧΕΣΟΥΝ ΛΕΜΕ :2funny:
Τρώμε μαν ηρεμα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
71
Like
46
Πόντοι
0
Με τέτοια εμφάνιση σαν χθες αν παίξουμε έτσι στην Τούμπα θα τον διασυρουμε και φαινετε ότι ξεφουσκωσαν απότομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.855
Πόντοι
1.406
Σημερα επρεπε να φανε ιστορικο γαμησι να το θυμουνται κανα 6αρι επρεπε να αρπαξουν
μαλακες ειστε ,επρεπε να φανε γαμησι τετοιο που να το εγραφε η ιστορια....φασιστες οπαδοι με μπινε προεδρο και κωλοπαιδα παικτες ....Ο χειροτερος συνδυασμος,ο καραφλος παλιατσος εχτες θυμηθηκε σε μπηχτη του τον σπαθα....την περιοδο που πηρε το μοναδικο πετσινο εδω και χρονια....καλη εξαφανιση ρακαφλα γαμω το καναλι σου και την προπαγανδα του!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.279
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
μαλακες ειστε ,επρεπε να φανε γαμησι τετοιο που να το εγραφε η ιστορια....φασιστες οπαδοι με μπινε προεδρο και κωλοπαιδα παικτες ....Ο χειροτερος συνδυασμος,ο καραφλος παλιατσος εχτες θυμηθηκε σε μπηχτη του τον σπαθα....την περιοδο που πηρε το μοναδικο πετσινο εδω και χρονια....καλη εξαφανιση ρακαφλα γαμω το καναλι σου και την προπαγανδα του!
Μαγκας με τα αρχιδια αλλων κ αυτος..Να δω του χρονου τι θα κανει χωρις μπερναρ κ Φωτακο...Και τεριμ στον παγκο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom