Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Δυστυχως κανεις λάθος!!!!Εβλεπα τον αγωνα με την Αντερλεχτ που ηταν ισως ο πιο σημαντικος που εχετε δωσει φετος και ισως που θα δωσετε και ολη τη χρονια και ουτε το μισο γηπεδο δεν ειχε κοσμο!!Σκεψου ξενερωσα!!Μπορει να ειμαι γαυρος αλλα δεν ειμαι καφρος!Θελω να βλεπω γεματα γηπεδα.
Αντιθετα εμεις στο champions league ακομα και το ΟΑΚΑ το γεμίζαμε ειδικα οταν ημασταν μεσα στο παιχνιδι της προκρισης


50.000 κόσμο είχε το γήπεδο.Απλώ ς επειδή είναι αχανές(69.700) μπορεί νά εχει 40.000 κ να φαίνεται άδειο.Από την άλλη όμως θα μπορούσε κ να το είχε γεμίσει ΑΝΕΤΑ(σου θυμίζω το ΑΕΚ-Ολυμπιακός πριν 3 χρόνια,με τα θρυλικά γλωσσόφιλα ανάμεσα στις 2 γκόμενες που έπιασε η κάμερα)
Πρεπει να το γεμιζετε ρε συ!Ετσι??Γιατι μονο 40??Αν και 40 πολυ μου φαινεται αλλα τελοσπαντων.Αν δε γεμιζει σε αυτα ποτε θα γεμιζει?
Καλη επιτυχια με τη Λιλ επι της ευκαιριας!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πρεπει να το γεμιζετε ρε συ!Ετσι??Γιατι μονο 40??Αν και 40 πολυ μου φαινεται αλλα τελοσπαντων.Αν δε γεμιζει σε αυτα ποτε θα γεμιζει?
Καλη επιτυχια με τη Λιλ επι της ευκαιριας!

Στην Ευρώπη δε διαφωνώ ότι πρέπει να γεμίζει.Στην Ελλάδα πάντως δύσκολα έως αδύνατον.Πάντως αν μας συγκρίνεις με τους βάζελους-λαγούς που μόνο με αυτούς μπορούμε να συγκριθούμε,μιας κ έχουμε το ίδιο γήπεδο,οι διαφορές στα εισιτήρια είναι χαώδεις,κ ας είναι αποδεδειγμ΄νο ότι έχουν πολύ περισσότρο κόσμο από εμάς.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
monimo sex κάθε Τετάρτη Σάββατο και Κυριακή δε θα γράφεις...Επιτρέπεται το κυνήγι του λαγού αυτές τις ημέρες!!!

http://[URL unfurl="true"]www.dogset.gr/images/uploads/lagos220320062036.JPG[/img[/URL]]
[/quote]

Aπλά κορυφαίο...
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Ναι κορυφαια η φωτογραφια γιατι στους δρομους ισχυει το αντιθετο :dancing:
 

Επισκέπτης
Στην Ευρώπη δε διαφωνώ ότι πρέπει να γεμίζει.Στην Ελλάδα πάντως δύσκολα έως αδύνατον.

Μην ξεχνάμε ότι αν η ΑΕΚ είχε φύγει με 2πλό στο Καραισκάκη, τότε το γήπεδο θα είχε πάνω από 55.000 κόσμο...

Και αν μάλιστα έπαιζε και στο καπάκι (μετά από πιθανό 2πλό στο Καραισκάκη) με πιό ηχηρό όνομα,  τύπου  Μίλαν (που είναι κ στον όμιλο), τότε  στο ΟΑΚΑ  θα γινόνταν σίγουρα sold out !!!

Όλα λοιπόν είναι σχετικά . Το πόσο κόσμο θα εχει μια ομάδα στο γήπεδο, εξαρτάται καθαρά από το timing, που γίνεται ένας αγώνας. Μην ξεχνάμε ότι και στο καραισκάκη υπήρχαν πολλά αδιάθετα εισητήρια των 150 ?, γεγονός που το σχολίασαν και οι ίδιοι οι οπαδοί του ΟΣΦΠ, με αρνητικά σχόλια (όχι για την τιμή, αλλά για τα κενά).
 

Επισκέπτης
Αν και είμαι ενάντια στη βία και ποτέ δε συμμετείχα.ʼλλωστε εχω σταματήσει πολλά χρόνια να πηγαίνω στο γήπεδο,το τρέξιμο που έχετε ρίξει στη Φιλαδέλφεια,ούτε λαγός καταδιοκώμενος απο αγέλη λαγόσκυλων δεν το ρίχνει!!!
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Το χουνερι του "γεωργιος μοσχος" ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ με τιποτα !!!

Ηρθαμε , πηραμε αυτα που θελαμε και φυγαμε ωραια και ησυχια :dancing:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κυριακή (22-10)...κοντή γιορτή!!!!!!!
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Εδω θα ειμαι , 44...


ΣΩΦΕΡ,όλοι εδώ θα είμαστε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Αυτοί οι βάζελοι σε ποιον πλανήτη ζουν,που μας το παιζουν χουλιγκάνια.Δεν είμαι υπερ της βίας,αλλά από ότι θυμάμαι πάντα κ από ότι έχω ακούσει κατά καιρους,μονίμως ξύλο τρώνε.Θυμάμαι μάλιστα μια φορά μετα από παιχνίδι κυπέλλου με τον Φωστήρα να τρέχουν πανικόβλητοι μέσα στην Πειραιώς από οπαδούς του Φωστήρα.ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΙΑ.Εντάξει εγώ δεν είμαι μάγκας κ δεν βαράω,αλλά δεν θα το παιζα ποτέ μάγκας σε κλειστά κλαμπ που δεν λειτουργούν κατά τις 3 τα ξημερώματα.ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΒΙΑΙΟΙ,ΘΑ ΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΤΣΟΝ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πελατάκια - βαζελάκια - playboy(λαγουδάκια),από νωρίς ξεκίνησε η κυνηγετική περίοδος φέτος.Μήπως ξεχάσατε το βόλλευ που σας :knockinb: :knockinb: :knockinb: το ΑΕΚΑΚΙ που ρθε από την Β' Εθνική; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
http://[URL unfurl="true"]www.ksclubs.gr/interota/images/mosxato.jpg[/img[/URL]]

Σωστα , ειμαστε φλωροι χουλιγκαναροι...

:dancing:
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Μήπως ξεχάσατε το βόλλευ που σας    το ΑΕΚΑΚΙ που ρθε από την Β' Εθνική;

Ναι ρε καθε 10 χρονια θα γινεται αυτο ρε γελοιε νεοφωτιστε 44  :birdman:
Τα "σπουδαια" θα γινουν στο "Μακης Λιουγκας"  :dancing:
Ειπατε οτι θα ερθετε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μακαρι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να σε ρωτησω κατι εεε ;;;
Ησουν στο ΧΟΥΝΕΡΙ του "γεωργιος μοσχος" ε ?
Ημουν εκει μαζι με 300 οπαδους της 13 :dancing:
Εκει δειξαμε ποιοι ειναι ΦΛΩΡΟΙ !!!
Ησασταν μαζι με τους μπατσους και φωανζατε κλαιγοντας για τα 4 χαμενα πανο της ΦΛΩΡΟριτσιναλ 44 :birdman:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Σωστός ο παίχτης.Θυμάμαι κ τους 10 με τα καδρόνια πέρσι έξω από το ΟΑΚΑ στο ΠΑΟ-ΑΕΚ,που έσπαγαν στο ξύλο έναν.Αυτά που έπιασε η κάμερα.Α ΡΕ ΑΝΤΡΕΣ,ΓΑΜΗΣΑΤΕ & ΔΕΙΡΑΤΕ ΠΑΛΙ. :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

ΠΙΣΩ ΡΕ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ-ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.125
Like
182
Πόντοι
16
Σωστός ο παίχτης.Θυμάμαι κ τους 10 με τα καδρόνια πέρσι έξω από το ΟΑΚΑ στο ΠΑΟ-ΑΕΚ,που έσπαγαν στο ξύλο έναν.Αυτά που έπιασε η κάμερα.Α ΡΕ ΑΝΤΡΕΣ,ΓΑΜΗΣΑΤΕ & ΔΕΙΡΑΤΕ ΠΑΛΙ. :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

ΠΙΣΩ ΡΕ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ-ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ


δεν φταιμε εμεις που οι αλλοι 200 Αεκτζηδες τον ΠΑΡΑΤΗΣΑΝΕ μονο του
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Λες οι 200 όπως λες να μπορούσαν να κάνουν κάτι κ δεν το καναν;Αλήθεια το πιστεύεις αυτό;θα κάναν κ αυτοί ντου κ θα το παιζαν κ αυτοί άντρες όταν θα δερναν τους 10.Αλλά έλεος να δέρνουν 10 τον έναν με καδρόνια.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΚΑ ΕΝΣΤΙΚΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΕ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΚΟ ΜΕ ΤΑ C.D. ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕ ΕΝΑΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΓΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ;Μήπως; :'( :'( :'(
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Συγνώμη,ξέχασα κ τον Αεκτζή που πέρναγε από την πλατεία Γλυφάδας που του επιτέθηκε ένας βάζελος με μαχαίρι κ τον μαχαίρωσε.Χαροπάλευε ο ανθρωπάκος καιρό.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΓΚΙΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΝΤΡΙΣΜΟΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΟΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΠΩ ΛΑΓΟΥΣ.ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΔΕΝ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΜΑΧΑΙΡΙΑ & ΠΙΣΤΟΛΙΑ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom