Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.278
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
Οπως τα ελεγα με τους γαυρους...Αυτους φοβαμαι πιοτερο για το πρωταθλημα,ευτυχως που περασαν στο μιλκο...Ο παοκ λογικα εκλασε τωρα.:hi:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Η μεγαλύτερη ελληνική ομάδα , ο Ολυμπιακός, δεν ασχολείται με το στημένο και ανεπαρκές ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά πλέον ενδιαφέρεται μόνο για Ευρώπη και όπως φαίνεται , καταφέρνει άνετα να είναι στις 4 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
1
Like
3.036
Πόντοι
456
Οπως τα ελεγα με τους γαυρους...Αυτους φοβαμαι πιοτερο για το πρωταθλημα,ευτυχως που περασαν στο μιλκο...Ο παοκ λογικα εκλασε τωρα.:hi:

καλα τα λες κοιμησου ησυχος και πανηγυρισε τη νικη μας στο εξοχικο
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
5
Like
1.262
Πόντοι
216
Screenshot_2024-04-20-14-21-11-394_com.google.android.youtube.jpg
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.488
Like
65.164
Πόντοι
11.956
Δεν κατάλαβα γιατί και ποιος έβαλε αυτό το άρθρο εδώ ...δηλαδή να πάω στο νήμα του γαυρου και να βάζω στιγμιότυπα από την ξεφτίλα από την μολντε....την ξεφτίλα από την Γιουβέντους που έκανε ο Ελευθερόπουλος την έξοδο του Μεσολογγίου....όλα έχουν φτάσει στο τέλος σε λίγο καιρό θα ξέρουμε
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.101
Like
5.683
Πόντοι
1.206
Δεν κατάλαβα γιατί και ποιος έβαλε αυτό το άρθρο εδώ ...δηλαδή να πάω στο νήμα του γαυρου και να βάζω στιγμιότυπα από την ξεφτίλα από την μολντε....την ξεφτίλα από την Γιουβέντους που έκανε ο Ελευθερόπουλος την έξοδο του Μεσολογγίου....όλα έχουν φτάσει στο τέλος σε λίγο καιρό θα ξέρουμε
Δεν είναι τυχαίο το να είσαι γαύρος, είναι αποτέλεσμα του να είσαι μαλάκας! Εγώ προσωπικά δεν ξέρω γαύρο μη μαλάκα...
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
5
Like
1.262
Πόντοι
216
Δεν κατάλαβα γιατί και ποιος έβαλε αυτό το άρθρο εδώ ...δηλαδή να πάω στο νήμα του γαυρου και να βάζω στιγμιότυπα από την ξεφτίλα από την μολντε....την ξεφτίλα από την Γιουβέντους που έκανε ο Ελευθερόπουλος την έξοδο του Μεσολογγίου....όλα έχουν φτάσει στο τέλος σε λίγο καιρό θα ξέρουμε
Αυτά διαβασες στο άρθρο μόνο?
Τις ήττες της Κούλας στην Ευρώπη?
Ξεφτίλα το οτι αποκλειστηκα απο τη μεγάλη Γιουβέντους 5 λεπτά πριν τη λήξη στους 8 του Τσάμπιονς λιγκ των 24 ομάδων(που βγήκα πρώτος στον όμιλο και κληρώθηκα με πρωτο)?:2funny:
Εντάξει η μεγάλη Κουλα 2014 έχει κάνει μυθικές πορείες στο Τσάμπιονς λιγκ!
Με τη Θύελλα Ραφήνας στη γ εθνική παίζατε ρε αρχιξεφτιλες!:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι τυχαίο το να είσαι γαύρος, είναι αποτέλεσμα του να είσαι μαλάκας! Εγώ προσωπικά δεν ξέρω γαύρο μη μαλάκα...
Σας έχει πάει το σκατό στην κάλτσα μη σηκώσουμε το καρνέσιον μέσα στην Τζαμπασοφια μωρη μαλάκω Αεκουλα 2014.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.488
Like
65.164
Πόντοι
11.956
Αυτά διαβασες στο άρθρο μόνο?
Τις ήττες της Κούλας στην Ευρώπη?
Ξεφτίλα το οτι αποκλειστηκα απο τη μεγάλη Γιουβέντους 5 λεπτά πριν τη λήξη στους 8 του Τσάμπιονς λιγκ των 24 ομάδων(που βγήκα πρώτος στον όμιλο και κληρώθηκα με πρωτο)?:2funny:
Εντάξει η μεγάλη Κουλα 2014 έχει κάνει μυθικές πορείες στο Τσάμπιονς λιγκ!
Με τη Θύελλα Ραφήνας στη γ εθνική παίζατε ρε αρχιξεφτιλες!:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σας έχει πάει το σκατό στην κάλτσα μη σηκώσουμε το καρνέσιον μέσα στην Τζαμπασοφια μωρη μαλάκω Αεκουλα 2014.
Έχεις πολλά θέματα και προβλήματα για να γράφεις εδώ ...είναι όπως μια πουτανα να πάει να γράφει στο νήμα άλλης πουτανας!!!!!! Και φυσικά εμείς ξέρουμε να χάνουμε...εσείς στο χρόνια τώρα δεν μπορείτε....πόσους προπονητές αλλαξε ο γαύρος....αααα και όπως είδες δεν σε εβρισα αλλά ετοιμάσου από τους άλλους κίτρινους μύστες !!!!!!
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
Κρίμα πάντως που έτυχε στον γαύρο η Βίλα. Θα ΄ήταν η πρώτη φορά που θα είχαμε αντίπαλους οπαδούς στην Αρένα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.488
Like
65.164
Πόντοι
11.956
Μόνο και μόνο που ασχολούνται μαζί μας οποίος έχει μυαλό μπορεί να καταλάβει ποιους ζηλεύουν και ποιους φοβούνται!!!!!!εγώ όπωτε γράψω σε νήμα γαύρου η βαζελας πλάκα θα κάνω ....όχι εμπάθεια.....όπως είπα σε λίγο καιρό θα ξέρουμε
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
5
Like
1.262
Πόντοι
216
Έχεις πολλά θέματα και προβλήματα για να γράφεις εδώ ...είναι όπως μια πουτανα να πάει να γράφει στο νήμα άλλης πουτανας!!!!!! Και φυσικά εμείς ξέρουμε να χάνουμε...εσείς στο χρόνια τώρα δεν μπορείτε....πόσους προπονητές αλλαξε ο γαύρος....αααα και όπως είδες δεν σε εβρισα αλλά ετοιμάσου από τους άλλους κίτρινους μύστες !!!!!!
Ούτε εγώ σε έβρισα.
Απο τα γραφόμενα σου φαίνεται ότι έχεις σοβαρό θέμα αντιληψης.
Ετοιμάζομαι τώρα που παίρνουν φορά οι μύστες
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.488
Like
65.164
Πόντοι
11.956
Ούτε εγώ σε έβρισα.
Απο τα γραφόμενα σου φαίνεται ότι έχεις σοβαρό θέμα αντιληψης.
Ετοιμάζομαι τώρα που παίρνουν φορά οι μύστες
Όπως τα λες κάνε την πλάκα σου εδώ αλλά έρχονται οι άλλοι χαχαχα
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.278
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
καλα τα λες κοιμησου ησυχος και πανηγυρισε τη νικη μας στο εξοχικο
Σημερα θα φας πουτσα στο τηγανι και μετα θα πηγαινεις απο καναρι σε καναρι...Ακου κ εναν μεγαλυτερο να μαθαινεις:grin:Το πρωταθλημα θα παιχτει μεταξυ ΑΕΚ και γαυρου...Το εχω χιλιογραψει παει και τελειωσε.Αν και οταν αλλαξεις προπονητη και φερεις καποιον κανονικο τοτε ναι μπορεις να το διεκδικησεις.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.278
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
Σας έχει πάει το σκατό στην κάλτσα μη σηκώσουμε το καρνέσιον μέσα στην στρουγκα μωρη ΑΕΚΑΡΑ .
Εχε το νου σου τυπε αυτοι δεν παιζουν ειναι σκληροι καριοληδες.Μεχρι μουστακι θα σε βαλουν να ξυρισεις:confused:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
1
Like
3.036
Πόντοι
456
Σημερα θα φας πουτσα στο τηγανι και μετα θα πηγαινεις απο καναρι σε καναρι...Ακου κ εναν μεγαλυτερο να μαθαινεις:grin:Το πρωταθλημα θα παιχτει μεταξυ ΑΕΚ και γαυρου...Το εχω χιλιογραψει παει και τελειωσε.Αν και οταν αλλαξεις προπονητη και φερεις καποιον κανονικο τοτε ναι μπορεις να το διεκδικησεις.

θες να παιξουμε ενα στοιχηματακι ποιος θα το παρει εγω η' εσυ κι οτι ο γαυρος θα βγει 4ος και θα μεινει εκτος Ευρωπης ? ολο το καλοκαιρι μεχρι τελος Αυγουστου εγω αβαταρ αεκ εσυ παοκ οποιος το χασει

σε ακουω μικρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom