Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.432
Κριτικές
8
Like
3.069
Πόντοι
456
Δεν τη βλεπω καλα την ομαδα και μαλλον θα μας το παρει ο γαυρος εφετο:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.432
Κριτικές
8
Like
3.069
Πόντοι
456
Αντε να αρχισουν τα <ντερμπι> να δουμε ποιος θα μας κερδισει φετος:happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.291
Πόντοι
5.006

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (25η αγωνιστική)​

1. ΑΕΚ 58
aekflag-gif.762205


Νομίζω ότι είναι καλά εκεί στην κορυφή.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.432
Κριτικές
8
Like
3.069
Πόντοι
456

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.078
Κριτικές
13
Like
1.634
Πόντοι
506
κασσελακη
Δεν σε εβρισα πουθενα.
Το αδερφε ειναι εκφραση που την χρησιμοποιω με τους οικειους μου. Επειδη ανταλλασσουμε μηνυματα συχνα εχω μια οικειοτητα.
Το καλο παιδι κλπ ειναι στα πλαισια της καζουρας και αν σε ενοχλει το σταματαω. Αλλα θα σταματησεις και εσυ την καζουρα.
Το οτι θελεις σημασια (κοινως τριβεσαι για κουβεντες με αλλοθρησκους) πηγαζει απο το γεγονος οτι μπαινεις καθημερινα στο νημα της ΑΕΚ (και ολων των αλλων) επιδιωκοντας να προκαλεσεις, με ακραια σχολια, ειτε κουβεντα με αυτους που γνωριζεις (π.χ. εμενα) ειτε με ασχετους για να σε μπινελικωσουν.
Εγω ας πουμε εχω γραψει 3-4 φορες στα 20 χρονια μηνυματα στο νημα του ολυμπιακου (και οχι προκλητικα), ελπιζω να αντιλαμβανεσαι την διαφορα.
οι γαυροι δεν ειναι αδερφια!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.780
Πόντοι
1.206
Ο Αλμέιδα χθες έκανε μάθημα κοουτσαρίσματος! Πέντε αλλαγές και του βγήκαν και οι πέντε όταν οι αρχικοί 11 μετά το 15 λεπτό κάθησαν με αποτέλεσμα το 1-2.
Έχει και ρόστερ βέβαια αλλά ξέρει και πως να το διαχειρίζεται.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
7
Like
2.901
Πόντοι
736

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
728
Πόντοι
81
Ο Αλμέιδα χθες έκανε μάθημα κοουτσαρίσματος! Πέντε αλλαγές και του βγήκαν και οι πέντε όταν οι αρχικοί 11 μετά το 15 λεπτό κάθησαν με αποτέλεσμα το 1-2.
Έχει και ρόστερ βέβαια αλλά ξέρει και πως να το διαχειρίζεται.
Τα παπάρια του ξέρει.Αν ηξερε δε θα έχανε και να κάνει μετά κινήσεις απελπισίας.Εκανε ο παπάρας ένα φιλικό ντέρμπι.Πηγε και έβαλε τα γεροντια πίσω και έβαλε ο Σίμο στο 77 ,πως να μην είναι ξενερομενο το παιδί όταν βλέπει να παίζει στη θέση του ο χατζησαφι ή ο βιντα που την είδε σέντερ φορ και όταν τρώγαμε τα γκολ κοιμόταν για χιλιοστή φορά όρθιος.Αντε δικό μας πρωτάθλημα να κάνει καμμία επιτυχία και να το χάσει με τα κολλήματα του
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.521
Like
65.698
Πόντοι
11.956
Τα παπάρια του ξέρει.Αν ηξερε δε θα έχανε και να κάνει μετά κινήσεις απελπισίας.Εκανε ο παπάρας ένα φιλικό ντέρμπι.Πηγε και έβαλε τα γεροντια πίσω και έβαλε ο Σίμο στο 77 ,πως να μην είναι ξενερομενο το παιδί όταν βλέπει να παίζει στη θέση του ο χατζησαφι ή ο βιντα που την είδε σέντερ φορ και όταν τρώγαμε τα γκολ κοιμόταν για χιλιοστή φορά όρθιος.Αντε δικό μας πρωτάθλημα να κάνει καμμία επιτυχία και να το χάσει με τα κολλήματα του
Δεν είναι έτσι ακριβώς όπως τα λες αλλά οκ να ρωτήσω εάν υπάρχει απάντηση....είχαμε κανέναν καλύτερο τα τελευταία 10 χρόνια....όλοι οι προπονητές έχουν κολλήματα...βλέπω και τον μεγάλο τεριμ με περγαμηνές τι μαλακίες κάνει....είχαμε καλύτερη ομάδα εγώ να δω την ΑΕΚ έτσι έχω από την εποχή 89-94
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.780
Πόντοι
1.206
Τα παπάρια του ξέρει.Αν ηξερε δε θα έχανε και να κάνει μετά κινήσεις απελπισίας.Εκανε ο παπάρας ένα φιλικό ντέρμπι.Πηγε και έβαλε τα γεροντια πίσω και έβαλε ο Σίμο στο 77 ,πως να μην είναι ξενερομενο το παιδί όταν βλέπει να παίζει στη θέση του ο χατζησαφι ή ο βιντα που την είδε σέντερ φορ και όταν τρώγαμε τα γκολ κοιμόταν για χιλιοστή φορά όρθιος.Αντε δικό μας πρωτάθλημα να κάνει καμμία επιτυχία και να το χάσει με τα κολλήματα του
Λάθη κάνουμε όλοι στη δουλειά μας, ο καλύτερος είναι εκείνος που ξέρει να τα διορθώνει εγκαίρως.
Αυτό είναι σλόγκαν της δικής μου δουλειάς αλλά θεωρώ ότι ταιριάζει κι εδώ απόλυτα.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
728
Πόντοι
81
Δεν είναι έτσι ακριβώς όπως τα λες αλλά οκ να ρωτήσω εάν υπάρχει απάντηση....είχαμε κανέναν καλύτερο τα τελευταία 10 χρόνια....όλοι οι προπονητές έχουν κολλήματα...βλέπω και τον μεγάλο τεριμ με περγαμηνές τι μαλακίες κάνει....είχαμε καλύτερη ομάδα εγώ να δω την ΑΕΚ έτσι έχω από την εποχή 89-94
Όπως το είπες επειδή η ΑΕΚ έχει το καλύτερο ρόστερ και οι άλλοι συνεχίζουν τα σκαμπανεβάσματα θα έπρεπε να είμαστε πιο σταθεροί.Οι προηγούμενοι δεν μπορούν να κριθούν το ίδιο γιατί δεν είχαν τόσους αξιόλογους παίχτες.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
728
Πόντοι
81
Ο βιντα εντομεταξυ και κοιμάται όρθιος όπως πάντα και βάζει και χέρι σε ποιον? Φάγαμε γκολ από δική του ολιγωρία για πολλοστή φορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom