Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
σκίζει η ομαδάρα ρε....
μια άτυχη στιγμή ήταν.
πάντως θα πάρετε βραβείο πρωτοτυπίας. Παίζει να είστε και η μοναδική ομάδα μετά τα Χριστούγεννα που κέρδισε ο Παοκ στην έδρα του...
Εχω σταματήσει να πιστεύω στον Αι-Βασίλη εδω και πολλά πολλά χρόνια  :grin:
Εν γνώσει μου πληρώνω το διαρκείας μου και τέλος.
Ολη την σημερινή δεκατετράδα να βάλεις στο ζύγι ούτε το δεξί( το κακό) πόδι του Σαβέβσκι δεν κάνουν.
Με πορδές είπαμε δεν βάφονται αυγά.
Θέλει πολλές προυποθέσεις και προαπαιτούμενα η Αεκ για να ξαναγίνει πρωταγωνίστρια απλά δεν ξέρω αν θα μου φτάσουν τα χρόνια που έχω στην διάθεση μου να την δώ :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εχω σταματήσει να πιστεύω στον Αι-Βασίλη εδω και πολλά πολλά χρόνια  :grin:
Εν γνώσει μου πληρώνω το διαρκείας μου και τέλος.
Ολη την σημερινή δεκατετράδα να βάλεις στο ζύγι ούτε το δεξί( το κακό) πόδι του Σαβέβσκι δεν κάνουν.
Με πορδές είπαμε δεν βάφονται αυγά.
Θέλει πολλές προυποθέσεις και προαπαιτούμενα η Αεκ για να ξαναγίνει πρωταγωνίστρια απλά δεν ξέρω αν θα μου φτάσουν τα χρόνια που έχω στην διάθεση μου να την δώ :2funny:
Διομήδη, εγώ σε σέβομαι για αυτό
πέρα από το πείραγμα που σας κάνω ώρες ώρες
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
1. Δεν πήρα καμία φόρα......μάγκα
2. Δεν συνέδεσα την ΑΕΚ με κανένα ΠΑΣΟΚ. Αυτό το κάνει ο Βούρος. Και μάλλον ο Ντέμης. Ή τουλάχιστον προσπαθούνε. Το τι θα κάνουνε οι οπαδοί της είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.
3. Η ΑΕΚ δεν χρειάζεται καφροκόσμο. Ο καφροκόσμος την έφερε εδώ που την έφερε, και την ΑΕΚ και τον ΠΑΟ και τον ΠΑΟΚ και πιο παλιά τον Ολυμπιακό και τώρα όλο το ποδόσφαιρο

είσαι 23 και θεωρείς πως τα ξέρεις όλα ίσως.
αν θες τη γνώμη μου η ΑΕΚ χρειάζεται απλά να έχει ένα πρόεδρο που θα αποφασίσει πως θα βγάλει 3 χρονιές ΜΟΝΟ με παιδιά από τις ακαδημίες. Και οπαδούς που να το δεχτούνε ακόμα και αν η ΑΕΚ παλεύει με τον υποβιβασμό. Το πρόβλημά σου είναι πως δεν έρχεται επενδυτής για να βάλει μόνο το χέρι στην τσέπη αλλά για να κερδίσει κιόλας. Και αυτο το σκέλος χωρίς γήπεδο είναι δύσκολο.
Απ τις ακαδημίες άντε να αξίζουν ΤΟ ΠΟΛΥ 3-4 παίκτες. Δηλαδή στα 3 χρόνια από τις ακαδημίες το ΠΟΛΥ να πάρεις 8-9 (που τόσους δε ξέρω αν έχει βγάλει η Μπάρτσα σε 3 χρόνια μέσα). Οι 9 παίκτες από τις ακαδημίες θέλουν και άλλους 19 με πείρα που να είναι "καθοδηγητές". Το πείραμα που κάνει ο Κωστέ (που αναγκάζεται να κάνει με τόσες απουσίες....Έχω χάσει το μέτρημα. Ο ΠΑΟΚ -και όχι μόνο- με αντίστοιχες απουσίες χθες θα ήταν ομάδα του κλώτσου και του μπάτσου) έχει πολύ ρίσκο. Υπάρχει περίπτωση από τα ατυχή αποτελέσματα τα παιδία να "καούν". Σε αυτή την ηλικία είναι πολύ εύκολο να χάσεις την όποια εμπιστοσύνη στον εααυτό σου.
Πάντως χθες η ΑΕΚ άξιζε την ισοπαλία (προσωπική μου άποψη). Δύσκολα θα τερματίσουμε πάνω απ εκεί που αρχίσαμε
Τα πλέι οφ πρέπει να καταργηθούν. Είναι μια μαλακία και μισή.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αχ ρε γμτ...
εχω βαρεθεί να βλέπω να διαβάζουνε το μισό ποστ.
ακριβώς κάτω από αυτό που έχεις κάνει χάιλάιτ γράφω πως πρέπει να έχουνε και οι οπαδοί υπομονή ακόμα και να παλεύετε για υποβιβασμό. Και να στηρίζουνε την ομάδα. Οπότε αυτό που λες για κάψιμο άκυρο. Μπορεί να μην είναι 3 χρόνια και να είναι 4, δεν έχει σημασία. Αλλά με έμπειρους όπως λες....ξηλώσου.
Οπότε αποφάσισε τι θες. Να ξηλώνεσαι και όλο να κλαις ή να ορθοποδήσεις και να είσαι περήφανος για την ελλ. σου ομάδα.
Στο ελλ. πρωτάθλημα δεν θες 19 έμπειρους. Θες 3-4 που να καταθέτουν ψυχή και εμπειρία. και όχι τραυματισμούς και ωχαδερφισμό.
 

Επισκέπτης
Στο ελλ. πρωτάθλημα δεν θες 19 έμπειρους. Θες 3-4 που να καταθέτουν ψυχή και εμπειρία. και όχι τραυματισμούς και ωχαδερφισμό.
με αυτούς τους 3-4 όμως το μόνο που θα έχεις σαν πρώτο στόχο θα είναι η παραμονή....τώρα..καλά ολα αυτά αλλα επί της ουσίας ποια απο τις λεγόμενες ομάδες μπορεί να έχει τέτοιο μοντέλο;άποψη μου ..καμία γιατί όταν η αεκ θα παίζει π.χ με λεβαδειακο με κερκυρα και δεν θα μπορεί να κερδίζει η όταν θα έχει σαν στόχο να πάρουμε το ματς να σωθούμε δεν θα είναι και τόσο εύκολο..και εσύ τώρα μιλάς εκ του ασφαλούς λόγο μαρινακη ...θυμήσου πριν 20 χρόνια τον ολυμπιακό που έφερνε 2-2 με τον αθηναϊκό και έμπαιναν μέσα οι ''επιστήμονες'' και κυνηγούσαν τον Δημόπουλο ;)λες και αυτός έφταιγε για το χάλι....κανείς οπαδός δεν μπορεί να δεχθεί αυτό το μοντέλο που λες..τώρα ότι σε λίγο καιρό θα είναι το μόνο βιώσιμο αυτό είναι άλλο θέμα....στο βαζελο από έξω τους το σερβίρουν ότι από του χρόνου θα παίζουν με παίχτες από τις ακαδημίες..και είδες το πρώτο  αποτέλεσμα χθες...2.5000 κόσμο ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
με αυτούς τους 3-4 όμως το μόνο που θα έχεις σαν πρώτο στόχο θα είναι η παραμονή....τώρα..καλά ολα αυτά αλλα επί της ουσίας ποια απο τις λεγόμενες ομάδες μπορεί να έχει τέτοιο μοντέλο;άποψη μου ..καμία γιατί όταν η αεκ θα παίζει π.χ με λεβαδειακο με κερκυρα και δεν θα μπορεί να κερδίζει η όταν θα έχει σαν στόχο να πάρουμε το ματς να σωθούμε δεν θα είναι και τόσο εύκολο..και εσύ τώρα μιλάς εκ του ασφαλούς λόγο μαρινακη ...θυμήσου πριν 20 χρόνια τον ολυμπιακό που έφερνε 2-2 με τον αθηναϊκό και έμπαιναν μέσα οι ''επιστήμονες'' και κυνηγούσαν τον Δημόπουλο ;)λες και αυτός έφταιγε για το χάλι....κανείς οπαδός δεν μπορεί να δεχθεί αυτό το μοντέλο που λες..τώρα ότι σε λίγο καιρό θα είναι το μόνο βιώσιμο αυτό είναι άλλο θέμα....στο βαζελο από έξω τους το σερβίρουν ότι από του χρόνου θα παίζουν με παίχτες από τις ακαδημίες..και είδες το πρώτο  αποτέλεσμα χθες...2.5000 κόσμο ;)
πριν από 20 χρόνια έλεγα τα ίδια για τον Ολυμπιακό.
είχαμε φορτωθεί ότι ξεκίναγε από Φου και δεν σταυρώναμε νίκη. Και τότε έλεγα το ίδιο. Στα αρχίδια μου το πρωτάθλημα αν είναι να έχουμε να βλέπουμε πιτσιρικάδες που σε 2-3 χρόνια θα πετάνε λόγω δεσίματος.
Αυτή τη στιγμή, αν ανέβαζε την ακαδημία πέρσι ο Βαλβέρδε όλη, σύσσωμη και τη δούλευε 1 χρόνο, δεν θα έπαιρνε τίποτα φέτος και θα τα σάρωνε όλα σε 1-2 χρόνια.

ο Έλληνας ζει για το τώρα. Γιαυτό και μας γαμάνε ακόμα τα κόμματα.
 

Επισκέπτης
πριν από 20 χρόνια έλεγα τα ίδια για τον Ολυμπιακό.
είχαμε φορτωθεί ότι ξεκίναγε από Φου και δεν σταυρώναμε νίκη. Και τότε έλεγα το ίδιο. Στα αρχίδια μου το πρωτάθλημα αν είναι να έχουμε να βλέπουμε πιτσιρικάδες που σε 2-3 χρόνια θα πετάνε λόγω δεσίματος.
Αυτή τη στιγμή, αν ανέβαζε την ακαδημία πέρσι ο Βαλβέρδε όλη, σύσσωμη και τη δούλευε 1 χρόνο, δεν θα έπαιρνε τίποτα φέτος και θα τα σάρωνε όλα σε 1-2 χρόνια.

ο Έλληνας ζει για το τώρα. Γιαυτό και μας γαμάνε ακόμα τα κόμματα.
τώρα αν τα έλεγες πριν 20 χρόνια αυτό είναι κάτι που μόνο εσύ το ξέρεις ;). άπλα να σου θυμίσω ότι εκείνη την εποχή ο ολυμπιακός δεν διέθετε ακαδημίες για να τα λες αυτά ;)οι μόνες ομάδες εκείνη την περίοδο πο διέθεταν ακαδημίες ηταν η εξής μια...ο πανιώνιος..και μετά απο λίγο ο παναθηναϊκός.... ;)αλλα σου ξαναλέω τώρα μιλάς εκ του ασφαλούς..απλά να σου θυμίσω ότι αυτα που λες εσυ τώρα εγώ τα έλεγα από πέρσι και το μοντέλο του πανιωνίου που όπως είχα πει θα αναγκαστούν τα το ακολουθήσουν πολλής ομάδες...και από ότι είδες αρχίζουν και το υοθετουν πολύ νωρίς ;)
 

ntonis..3g_S

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2012
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
για τις ακαδημίες συμφωνώ. Η ΑΕΚ θέλει νεους ποδοσφαιριστές στο ρόστερ της. Δεν γίνεται να έχει όλους τους παλαίμαχους και να στηρίζεται εκεί.... 
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μόνο που για να φτιάξεις ακαδημίες θα πρέπει να επενδύσεις περισσότερα χρήματα στους τομείς που χρειάζεται για να αναπτύξεις τις ακαδημίες πχ να έχεις "θυγατρικά" παιδικά τμήματα (όπως του Ρότσα πχ που έχει ο ΠΑΟ) τα οποία θα σου στέλνουν την αφρόκρεμα των παικτών τους. Να έχεις προπονητές που να έχουν όρεξη να δουλέψουν με τα παιδιά αυτά. Έναν γενικό επιβλέποντα των ακαδημιών που να δίνει μηνιαία ή ετήσια αναφορά στον διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος και ο οποίος με τη σειρά του θα ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ τον πρώτο προπονητή να παρακολουθεί τ αστέρια των ακαδημιών και να περιλαμβάνει κυκλικά στη 18άδα.
Και αυτό είναι ένα πράγμα που αν το στήσεις σήμερα θα σου πάρει καμιά 5ετία το ΛΙΓΟΤΕΡΟ να σου αποδώσει. 5ετία που θα πρέπει να είσαι ετοιμος ακόμα και να πέσεις κατηγορία αλλά να μείνεις στο πλάνο σου ανεπηρέαστος. Κοινώς για την Ελλάδα ΟΥΤΟΠΙΑ
 

Επισκέπτης
Μόνο που για να φτιάξεις ακαδημίες θα πρέπει να επενδύσεις περισσότερα χρήματα στους τομείς που χρειάζεται για να αναπτύξεις τις ακαδημίες πχ να έχεις "θυγατρικά" παιδικά τμήματα (όπως του Ρότσα πχ που έχει ο ΠΑΟ) τα οποία θα σου στέλνουν την αφρόκρεμα των παικτών τους. Να έχεις προπονητές που να έχουν όρεξη να δουλέψουν με τα παιδιά αυτά. Έναν γενικό επιβλέποντα των ακαδημιών που να δίνει μηνιαία ή ετήσια αναφορά στον διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος και ο οποίος με τη σειρά του θα ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ τον πρώτο προπονητή να παρακολουθεί τ αστέρια των ακαδημιών και να περιλαμβάνει κυκλικά στη 18άδα.
Και αυτό είναι ένα πράγμα που αν το στήσεις σήμερα θα σου πάρει καμιά 5ετία το ΛΙΓΟΤΕΡΟ να σου αποδώσει. 5ετία που θα πρέπει να είσαι ετοιμος ακόμα και να πέσεις κατηγορία αλλά να μείνεις στο πλάνο σου ανεπηρέαστος. Κοινώς για την Ελλάδα ΟΥΤΟΠΙΑ
αυτό που γίνετε τόσα χρόνια μόνο στην Ελλάδα μπορεί να γίνει.ακαδημίες θα πρέπει να υποχρεώσουν τις ομάδες να έχουν αλλα βλέπεις τόσα χρόνια κανέναν δεν ενδιέφερε..τώρα που έχει μπει το αυγό στο κώλο μιλάνε για ακαδημίες..γρηγορη..με πορδές δεν βάφονται αυγά ;)όσο
για τις θυγατρικές και η αεκ κάποτε είχε ξεκινήσει μια προσπάθεια με θυγατρικές όπως την νεα ιωνια αλλα στη πορεία σταμάτησε γιατί θέλανε να αγοράζουν έτοιμους παίχτες ;)
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
το παραμυθι με τις ακαδημιες ειναι μια εμμονη που καλλιεργηθηκε απο τους δημοσιογραφους
καμμια ελληνικη ομαδα,ουτε ο βαζελος,δεν μπορει να εχει σοβαρη ακαδημια
χρειαζονται
υπομονη,λεφτα,αξιοκρατια και γνωσεις
τιποτα απο αυτα δεν εχουν οι ελληνικες ομαδες
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το παραμυθι με τις ακαδημιες ειναι μια εμμονη που καλλιεργηθηκε απο τους δημοσιογραφους
καμμια ελληνικη ομαδα,ουτε ο βαζελος,δεν μπορει να εχει σοβαρη ακαδημια
χρειαζονται
υπομονη,λεφτα,αξιοκρατια και γνωσεις
τιποτα απο αυτα δεν εχουν οι ελληνικες ομαδες
Το ρεζουμέ αυτού που έγραψα (ή αλλιώς το λακονίζειν εστι φιλοσοφεί)
 

Επισκέπτης
Το ρεζουμέ αυτού που έγραψα (ή αλλιώς το λακονίζειν εστι φιλοσοφεί)
δηλαδή ο πανιώνιος που έχει ακαδημίες έχει τόσα πολλά λεφτά σε σχέσει με παο οσφπ και αεκ; γνώσεις ο πανιώνιος της έχει αξιοκρατία στο βαθμό που να μπορεί να βγάζει παίχτες..αδικίες σίγουρα έχουν γίνει τώρα στο σημαντικότερο που είναι τα λεφτά..εκεί επειδή όλα τα παιδιά πλέον πληρώνουν υπάρχει το εξής..αν τα λεφτα πηγαίνουν γιαυτό το σκοπό στις ακαδημίες και μόνο μπορέσει να υπάρξει βιωσιμότητα..αν όμως τα λεφτά πηγαίνουν αλλού τότε δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει.και το λέω γιατί το γνωρίζω πολύ καλά αυτό ;)
 

bourdela21

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2012
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
μπραβο μωρη αρρώστια  :rockon:
ο κλωναριδης εχει ξεκολιασει το βαζελο και έπεται και συνεχεια  :zfuck:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δηλαδή ο πανιώνιος που έχει ακαδημίες έχει τόσα πολλά λεφτά σε σχέσει με παο οσφπ και αεκ; γνώσεις ο πανιώνιος της έχει αξιοκρατία στο βαθμό που να μπορεί να βγάζει παίχτες..αδικίες σίγουρα έχουν γίνει τώρα στο σημαντικότερο που είναι τα λεφτά..εκεί επειδή όλα τα παιδιά πλέον πληρώνουν υπάρχει το εξής..αν τα λεφτα πηγαίνουν γιαυτό το σκοπό στις ακαδημίες και μόνο μπορέσει να υπάρξει βιωσιμότητα..αν όμως τα λεφτά πηγαίνουν αλλού τότε δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει.και το λέω γιατί το γνωρίζω πολύ καλά αυτό ;)
Δεν ξέρω τι γίνεται στις ακαδημίες. Όταν πρόεδρος της ΑΕΚ ήταν ο κοντός ήλπιζα να επενδύσει σ αυτές. Να πω και την αλήθεια αισιοδοξούσα για το μέλλον όταν απ αυτές (έστω και με μεταγραφή) βγήκε ο Παπαστααθόπουλος. Αλλά μετά οι ακαδημίες εγκαταλείφθηκαν. Χθες όμωςς είδαμε σε ντέρμπι με τον ΠΑΟ να παίζει ο Μπουγαϊτίδης (που δε ταα πήγε και άσχημα για 19 χρονών παιδί) και ο Κλωναρίδης. Έπαιξε και ο Ρίκκα (αν και αυτόν δε μπορείς να τον πεις πιτσιρικά και φυσικά δε προέρχεται από τις ακαδημίες της ΑΕΚ). 2 παιδιά ΈΛΛΗΝΕΣ κάτω των 20 ετών σε μάτς που αν η ΑΕΚ έχανε ή γενικά δε νικούσε απλά θα είχε φιλική συμμετοχή στα πλέι ωχ. Να πω εδώ πως ο Κλωναρίδης είναι παίκτης που προώθησε ο Χιμένεθ στη πρώτη ομάδα ενώ ο Μπουγαϊτιδης παίρνει ευκαιρίες από τον Κωστέ. Δε ξέρω τι θα γίνει με τους άλλους πιτσσιρικάδες (Φούντα, Εγγλέζου κτλπ) ελπίζω να μπαίνουν και αυτοι σιγά σιγά στην ομάδα (που είναι και το φυσικό γιατί αν τους πάρεις και τους ρίξεις σταα βαθιά πολύ πιθανόν να τους κάψεις)


Όπως έγραψα στον κουμπάρο μου που είναι βάζελος και σ έναν πολύ καλό μου φίλο που είναι γαύρος
"Βάλτε στον κώλο τον Φέτφα και τον Νίνη
έχουμε τον Κλωναρίδη"  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
(αν κανένα τέτοιο γκολ είχε βάλει ο Φετφα θα μας έλεγαν για τον "μικρό Μέσι" ορισμένοι. Δε πειράζει...Καλύτερα για να μη παίρνουν αέρα τα μυαλά του πιτσιρικά)

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Όπως έγραψα στον κουμπάρο μου που είναι βάζελος και σ έναν πολύ καλό μου φίλο που είναι γαύρος
"Βάλτε στον κώλο τον Φέτφα και τον Νίνη
έχουμε τον Κλωναρίδη"  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
(αν κανένα τέτοιο γκολ είχε βάλει ο Φετφα θα μας έλεγαν για τον "μικρό Μέσι" ορισμένοι. Δε πειράζει...Καλύτερα για να μη παίρνουν αέρα τα μυαλά του πιτσιρικά)

Καλημέρα Γρηγόριε.  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Καλημέρα Γρηγόριε.  :grin:
Κωστής στο Onsports: «Hγέτης της ΑΕΚ ο Κλωναρίδης»

Καλό βέβαια είναι να κρατήσουμε χαμηλούς τόνους. Επίσης καλό θα είναι ΑΝ και εφόσον μείνουν Δέλλας και Λύμπε στην ΑΕΚ (σε οποιοδήποτε πόστο) να το προστατέψουν το παιδί. Αυτή τη στιγμή είναι ο μόνος Έλληνας (στην ηλικία του) που μπορεί να μπαίξει πάνω στον ασβέστη και να συγκλίνει στο κέντρο με τέτοια ικανότητα. Είναι επένδυση για το μέλλον της ΑΕΚ και θέλει προστασία (αγάπη και προδέρμ). Δε πρέπει να πάρουν τα μυαλά του αέρα με την καμία. Τον είδαμε τον Νίνη που έχει μείνει στάσιμος. Και πρέπει να συνεχίσει να παίρνει ευκαιρίες (ο Φέτφα όλο πάγκο ήταν) και να στηρίζεται από τον κόσμος της ΑΕΚ ακόμα και στις άσχημε εμφανίσεις (που είναι λογικό πως θα έχει). Επίσης στον Κωστέ αξίζουν πολλά μπράβο που είδε πως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ αμυντικό χαφ και τον πέρασε στον ασβέστη.... Να πω και τι θα ήθελα να δω; Στην τελευταία αγωνιστική των πλέι ωχ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΑΝ δεν παίζεται η πρώτη θέση που πάει στο Τσ Λ (όχι ότι θα έχει καμιά σημασία για την ΑΕΚ αν τη πάρει αφού λογικά θα αποκληστεί με την μία) να δω μια 11αδα νεανική. Με παιδιά κάτω των 30. Δηλαδή τον Αρααμπατζή, τον Μανωλά, τον Κοντοές, τον Φούντα, τον Εγγλέζου, τον Κλωναρίδη κτλπ.
Καλημέρες ΑΕΚάρες μου!!! (Εγέρθητί  :grin: ) ΑΕΚ ρε μουνιά  :knuppel: 
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα ΑΕΚΑΡΕΣ μου!

Όλοι αύριο ΟΑΚΑ για να πάρουμε τη νίκη απέναντι στον Ατρόμητο κάνοντας έτσι ένα ακόμα σημαντικό βήμα στην κούρσα για την πρώτη θέση! Οι παίκτες δείχνουν σε καλή κατάσταση και παίζουν καλά. Για τον Κλωναρίδη τί να πώ, πέρα από πολλά μπράβο και καλή συνέχεια!  Με στήριξη και δουλειά θα βοηθήσει την ομάδα και τον εαυτό του.
Το ματς ξεκινάει στις 17.45 και όσοι πιστοί προσέλθετε.

"Εγέρθειτε" θα έχει στο τέλος, εαν αυτό είναι το αναμενόμενο.
Γιατί ο σεβασμός κερδίζεται!

Κίτρινη, κίτρινη, κίτρινη Θεά!
ΑΕΚ είσαι μία και μοναδικιά!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom