Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σκοτεινέ έχω μια απορία.....
Γιατί μονίμως τα ποστς σου έχουν διπλές παραθέσεις;;;;; :huh: :huh: :huh: :huh:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
να πας μηπως προλαβουμε και τα στειλουμε μεχρι αυριο!!!!!ρε κανονισε την επομενη κρασοκατανυξη να γινει προς τα μερη μας. εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε!!!!!
να πας μηπως προλαβουμε και τα στειλουμε μεχρι αυριο!!!!!ρε κανονισε την επομενη κρασοκατανυξη να γινει προς τα μερη μας. εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε!!!!!


Εμένα θα μου πεις;;;που με έχουν φάει οι δρομοι;;;αφού οι περισσότεροι μένουν προς Φιλαδέλφεια μεριά.Πάντως λέω όντως να το κάνουμε πιο παραλιακά το επόμενο-ίσως κ μέσα στον Πειραιά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Σκοτεινέ έχω μια απορία.....
Γιατί μονίμως τα ποστς σου έχουν διπλές παραθέσεις;;;;; :huh: :huh: :huh: :huh:
Σκοτεινέ έχω μια απορία.....
Γιατί μονίμως τα ποστς σου έχουν διπλές παραθέσεις;;;;; :huh: :huh: :huh: :huh:


Ελα μου ντε.Είναι χρόνιο πρόβλημα.Εχουν προσπαθήσει να μου το φτιάξον-αλλά μάταια.Δεν ευθυνομαι εγώ αλλά το εν λόγω pc μου.Όταν ποστάρω από άλλα δεν υπάρχει.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Καλημέρα Νικόλα.
Δεν είδα κανέναν αχταρμά,παρά μόνο μια πολιτισμένη συζήτηση.Μπήκαν βέβαια καποια τσουρούκια κ έγραψαν τις ανοησιούλες τους,αλλά μόνοι τους τα έγραψαν,μ.ονοι τους εισέπραξαν την αδιαφορία σας.Εκτός αν για τον αχαρμά που λες,σβήστηκαν post που δεν τα είδα.

Εγώ θα ξαναεξυψώσω το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Αεκτζηδων και βαζελιών σε διάλογο-παρόλα τα διαιτητικά εγκλήματα του ντέρμπι-που είχε λόγο να φωνάζει ο ΠΑΟ....προφανώς ο πρόεδρος τους όμως-με την ευκαιρία-στερείτο επιπέδου με την ανακοίνωση copy-paste που έβγαλε.
καλα ελα να σου πω ενταξει
αλλα εχει παρει και ο αριον απο τοτε με τη χεταφε ενα δρομο
γαμησε τα και δε θα του βγει σε καλο
με την ενοια οτι παντου θα τον μπινελικωνουν
οπως ο ακατανομαστος
και ποσες φορες προσπαθησα να του αξηγησω αλλα μπαααα
εγω νταρκ οταν μπηκα ειχα δει τον αριον
να μιλαει σωστα και τωρα το ακριβως αντιθετο
 

Επισκέπτης
Εμένα θα μου πεις;;;που με έχουν φάει οι δρομοι;;;αφού οι περισσότεροι μένουν προς Φιλαδέλφεια μεριά.Πάντως λέω όντως να το κάνουμε πιο παραλιακά το επόμενο-ίσως κ μέσα στον Πειραιά.
αυτο θα ειναι το καλυτερο!!!! μονο ασε να περασει λιγο η αυριανη μπορα και να ηρεμησουν τα πραγματα!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλημέρα Νικόλα.
Δεν είδα κανέναν αχταρμά,παρά μόνο μια πολιτισμένη συζήτηση.Μπήκαν βέβαια καποια τσουρούκια κ έγραψαν τις ανοησιούλες τους,αλλά μόνοι τους τα έγραψαν,μ.ονοι τους εισέπραξαν την αδιαφορία σας.Εκτός αν για τον αχαρμά που λες,σβήστηκαν post που δεν τα είδα.

Εγώ θα ξαναεξυψώσω το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Αεκτζηδων και βαζελιών σε διάλογο-παρόλα τα διαιτητικά εγκλήματα του ντέρμπι-που είχε λόγο να φωνάζει ο ΠΑΟ....προφανώς ο πρόεδρος τους όμως-με την ευκαιρία-στερείτο επιπέδου με την ανακοίνωση copy-paste που έβγαλε.
Είπαμε η ΠΕΚ την Εγραψε...... Τα ΥΓ τα βάλαν για τους μυημένους :) :) :) :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα ελα να σου πω ενταξει
αλλα εχει παρει και ο αριον απο τοτε με τη χεταφε ενα δρομο
γαμησε τα και δε θα του βγει σε καλο
με την ενοια οτι παντου θα τον μπινελικωνουν
οπως ο ακατανομαστος
και ποσες φορες προσπαθησα να του αξηγησω αλλα μπαααα
εγω νταρκ οταν μπηκα ειχα δει τον αριον
να μιλαει σωστα και τωρα το ακριβως αντιθετο
Διαφωνώ.... Ο αρίων εάν δεν προκληθεί είναι γενικά κόσμιος......
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Διαφωνώ.... Ο αρίων εάν δεν προκληθεί είναι γενικά κόσμιος......
εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι κοσμιος
ειπα οτι πεφτει στο επιπεδο τους
απο τοτε με τη χεταφε
δεν μπορεις να το αρνηθεις αυτο ομως
κατι με σκληρο πορνο κτλπ
εδω ορισμενοι σε βριζουν με το καλημερα
δε θα σε βρισουν αν τους την πεις χοντρα κιολλας?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι κοσμιος
ειπα οτι πεφτει στο επιπεδο τους
απο τοτε με τη χεταφε
δεν μπορεις να το αρνηθεις αυτο ομως
κατι με σκληρο πορνο κτλπ
εδω ορισμενοι σε βριζουν με το καλημερα
δε θα σε βρισουν αν τους την πεις χοντρα κιολλας?
Κατά τη γνώμη μου καλά κάνει..... Στο πεζοδρόμιο δεν την παλεύεις με νεροπίστολα..........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καταρχάς ο Αρίων είναι φίλος μου -είναι μεγάλυτερος μου κατά πολύ κ έχει τον σεβασμό μου.Από κει κ πέρα πρόκειται για ένα καλλιεργημένο άτομο με πολλές γνώσεις.Πολλές φορές όμως διαλέγει να πάρει έναν ΄΄δρόμο΄΄ που δεν με βρίσκει σύμφωνο κ του το έχω πει δημόσια εδώ μέσα.Από κει κ πέρα δεν είμαι δικηγόρος κανενός για το τι θα γράψει κ το τι θα πει.Ο καθένας κρίνεται απο τις επιλογές του.Σε γενικά πλαίσια όμως δεν ξεφεύγει κ παρασύρεται μόνο όταν μπριζώνεται.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Κατά τη γνώμη μου καλά κάνει..... Στο πεζοδρόμιο δεν την παλεύεις με νεροπίστολα..........
ελα ρε περσονα τωρα
κοιτα οταν ανταποδιδεις αυτο θα γινεται συνεχεια
τωρα το θεμα ειναι ποιος θα κανει πισω
εγω του ειπα του αριων οτι επειδη πιστευω οτι εχει επιπεδο ας το σταματησει αυτος
και εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει αυτο με τα πορνο
γιατι πολυ απλα τιποτα απο αυτα δε με αγκιζει και δεν με ενοχλει
απλα τα ειπα στον αριων γιατι και μπαλλα ξερει
και να μιλαει σωστα ξερει
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Κατά τη γνώμη μου καλά κάνει..... Στο πεζοδρόμιο δεν την παλεύεις με νεροπίστολα..........
Κατά τη γνώμη μου καλά κάνει..... Στο πεζοδρόμιο δεν την παλεύεις με νεροπίστολα..........

ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.Η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει κ κόκκαλα τασκίζει.Και όπως καταλαβαίνεις δεν εννοώ τις βρισιές.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Και ξαναγραφω κ κρατήστε το οι αλλόθρησκοι σε περίπτωση που κάνω το αντίθετο.Και 8 να φάει ο γαύρος αύριο κ σπάσει το προηγούμενο του ρεκόρ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ-τουλάχιστον όχι με αυτά τα φετινά μου χάλια.
 

Επισκέπτης
και κατι αχετο θρυλε γερα πρωταθλημα θα παρεις μονο στα χαρτια!!!! η αποφαση ειναι τελειωμενη αυριο θα παρουν τα ποντακια που τοσο αδικα εχασαν. θρυλε το μεγαλειο σου!!!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και κατι αχετο θρυλε γερα πρωταθλημα θα παρεις μονο στα χαρτια!!!! η αποφαση ειναι τελειωμενη αυριο θα παρουν τα ποντακια που τοσο αδικα εχασαν. θρυλε το μεγαλειο σου!!!!!
ερωτηση
περαν του αν επρεπε η οχι να γινει ενσταση που για μενα δεν επρεπε
θεωρεις αδικη την αποφαση μετα απο το ιδιο περιστατικο της πορτογαλλιας?
εγω ειπα κακως την κανανε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και κατι αχετο θρυλε γερα πρωταθλημα θα παρεις μονο στα χαρτια!!!! η αποφαση ειναι τελειωμενη αυριο θα παρουν τα ποντακια που τοσο αδικα εχασαν. θρυλε το μεγαλειο σου!!!!!
Τα λεγα γω πριν από πολλά πολλά ποστ και μερικά χανουμάκια με κράζαν και με έβριζαν.... Το ξαναλέω μια μέρα πριν...
Ο Κόκκαλης εάν δεν είναι σίγουρος γι αυτό που κάνει δεν παίρνει το ρίσκο... Ολα κανονισμένα πριν την εκδίκαση ήταν.....Και η πρωτόδικη σούπα και η έφεση......
 

Επισκέπτης
ερωτηση
περαν του αν επρεπε η οχι να γινει ενσταση που για μενα δεν επρεπε
θεωρεις αδικη την αποφαση μετα απο το ιδιο περιστατικο της πορτογαλλιας?
εγω ειπα κακως την κανανε
θα σου πω το δελτιο του παιχτη η καλαμαρια το εκδοσε; καποτε ο τιμιος κατα τα αλλα σωκρατης ελεγε μετα τα περιστατικα στη ν. σμυρνη τα παιχνιδια κερδιζονται στο γηπεδο και οχι στα δικαστηρια τοτε ειχε γινει αφαιρεση βαθμων. τωρα τι αλλαξε; και πες μου  η καλαμαρια τι φταιει που η επο εκδοσε το δελτιο;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
θα σου πω το δελτιο του παιχτη η καλαμαρια το εκδοσε; καποτε ο τιμιος κατα τα αλλα σωκρατης ελεγε μετα τα περιστατικα στη ν. σμυρνη τα παιχνιδια κερδιζονται στο γηπεδο και οχι στα δικαστηρια τοτε ειχε γινει αφαιρεση βαθμων. τωρα τι αλλαξε; και πες μου  η καλαμαρια τι φταιει που η επο εκδοσε το δελτιο;
ρε συ φιλαρακι ασε τι ελεγε ο κοκκαλης και ο ντεμης και ο τζιγκερ
αυτα δε με ενδιαφερουν
οπωε δε δινω βαση στις δηλωσεις των πολιτικων ετσι δεν δινω και σε αυτους
η μαλακια ηταν οτι η επο εβγαλε δελτιο στον παικτη γιατι ειναι μαλακες
αλλα αφου υπαρχει νομος τι να κανουμε?
 

Επισκέπτης
ρε συ φιλαρακι ασε τι ελεγε ο κοκκαλης και ο ντεμης και ο τζιγκερ
αυτα δε με ενδιαφερουν
οπωε δε δινω βαση στις δηλωσεις των πολιτικων ετσι δεν δινω και σε αυτους
η μαλακια ηταν οτι η επο εβγαλε δελτιο στον παικτη γιατι ειναι μαλακες
αλλα αφου υπαρχει νομος τι να κανουμε?
ρε φιλε αυτο λεω γιατι να τιμωρηθει η καλαμαρια αυτη εβγαλε το δελτιο; ας τιμωρησουν την επο. τα παιχνιδια στο γηπεδο κερδιζονται οχι στα δικαστηρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom