Νέα

Rasputin Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swonder
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 221K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
πηγα και εγω ρασπουτιν μετα τα πολυ καλα λογια που ειχα ακουσει
και δεν εμεινα παραπονεμενος , το μαγαζι ειναι ωραιο , πολυ καλος φωτισμος , φτηνοτερο μπουκαλι απο αλλα μαγαζια και πολυ ωραιες γκομενες πραγμα που ειναι εμφανες με το που θα μπεις .
Πολυ καλη αναλογια στριπερ ανα πελατη  και πολυ ευγενικες εκτος απο μια ξανθια (μια απο τις πολλες ξανθιες δυστυχως) που ερχετε χωρις να συστηθει και λεει "χορο χορο" και μετα πεταει παγακια  :jerking:
12 ευρω ο απλος χουρος (13 αν σε πιασει κοτσο ο "εξυπνος" ο σερβιτορος - εγω του πηρα το ευρω πισω του γυφτου :2funny:) 22 το πουτο , 45 το πριβε και 100 το πιο πριβε  :boobies:
δεν θυμαμαι ονοματα απο τις 2 που πηρα χουρο αλλα ηταν καλες  :grin:

αυτα , στο παρκινγκ πληρωνεις και 5 ευρω φευγοντας χωρις να στο εχουν πει  :huh:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Έχω πάει πολλέσ φορές στο rasputin αλλά αυτό το menu δέν το ηξερα! Τι πέζει στο με των 45 και 100;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ενα θα σου πω : χορο με την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ πηρες ???? / σε εσενα που εγραψες πιο πριν αναφερομαι - μην κανεις τον ανηξερο  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:/ αν περασε απο διπλα σου αποκλειεται να μην την πηρες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ειχε πολλες κοπελες το μαγαζι ???? / ωραιες ηταν ???
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
εμενα μου αρεσαν , παντα σε σχεση με στριπερ που εχω δει σε αλλα μαγαζια , γιατι εκτος στριπτιτζαδικων υπαρχουν πολυ καλυτερες γκομενες απο αυτες ...
αν θες στειλε πμ με καποιο χαρακτηριστικο της αναστασιας γιατι σου ειπα δεν ασχοληθηκα χτες με τα ονοματα τους  :grin:
εγω παντως κολησα με μια με κοκκινο  :headbang: οπως και ολοι στο τραπεζι
 

Επισκέπτης
κουφαλα πανο και υπουργε ,εσεις καλοπερνατε και εγω ο καημενος,μεροδουλι ,μεροφαι!!πουτανα κοινωνια!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Επιτέλους ένα thread για τη μαγαζάρα
 

Επισκέπτης
έλα μη μας κλαίγεσαι λουμπινιάρη war γιατί αν μιλήσουμε και για σένα... μάλλον εμείς κακοπερνάμε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ο καημενος σπιτι δουλεια,δουλεια σπιτι ειμαι!!!βγαινεις παλιοκουφα με τα αλλα ρεμαλια και πατε σε πολιτιστικα κεντρα, και εγω καθομαι σπιτι  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Επιτέλους ένα thread για τη μαγαζάρα

Τετοια λεγε εσυ για να με φτιαξεις βραδυατικα ....... 

κουφαλα πανο και υπουργε ,εσεις καλοπερνατε και εγω ο καημενος,μεροδουλι ,μεροφαι!!πουτανα κοινωνια!!!

αντε ρε war να τα πουμε απο κοντα και εμεις / οι αλλοι ειναι γεροι - τι να κανω εγω με αυτους - τοπο στα νιατα ρεεεεεε ......
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ο καημενος σπιτι δουλεια,δουλεια σπιτι ειμαι!!!βγαινεις παλιοκουφα με τα αλλα ρεμαλια και πατε σε πολιτιστικα κεντρα, και εγω καθομαι σπιτι  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

war την τελευταια φορα που βγηκα μαζι τους επαθα πολιτισμικο σοκ / δε σου κανω πλακα / που τους βρηκαμε αυτους ......
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
εμενα μου αρεσαν , παντα σε σχεση με στριπερ που εχω δει σε αλλα μαγαζια , γιατι εκτος στριπτιτζαδικων υπαρχουν πολυ καλυτερες γκομενες απο αυτες ...
αν θες στειλε πμ με καποιο χαρακτηριστικο της αναστασιας γιατι σου ειπα δεν ασχοληθηκα χτες με τα ονοματα τους  :grin:
εγω παντως κολησα με μια με κοκκινο  :headbang: οπως και ολοι στο τραπεζι

Με κόκκινο τι; Για πες όνομα να καταλάβω ποια, μάλλον την Annet θα λες
 

Επισκέπτης
εγω υπουργε δεν ξερω απο αυτα!!!δεν ειμαι σαν αυτα τα ρεμαλια,τον πανο και σια..... :grin: :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Τετοια λεγε εσυ για να με φτιαξεις βραδυατικα ....... 

αντε ρε war να τα πουμε απο κοντα και εμεις / οι αλλοι ειναι γεροι - τι να κανω εγω με αυτους - τοπο στα νιατα ρεεεεεε ......

ΜΑ - ΓΑ - ΖΑ - ΡΑ

Όλα τα έχει. Ειδικα Τρίτη - Πέμπτη που δεν έχουν πολλά ρεπό, κυνηγητό ala BG αλλά με φροντίδα στον πελάτη.
Πήγες min και δεν πήρες special; Αμαρτία
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά αυτή η Αναστασία μήπως δούλευε πριν κάνα 1,5 χρόνο στο princess?
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
μηπως λεγεται νατασα τωρα? :rolleyes:
 

Επισκέπτης
you cant prove anything κουφαλα πανο!!!ΥΓ.τι γινεται πανο?εμεις σου μιλαμε και εσυ ,κοιταχτεμε γειτονισες ,ψαρακια τηγανιζω??
 

Επισκέπτης
Φίλε Vaso, θυμάμαι μια Αναστασία που δούλευε princess. Την είχε βγάλει γκόμενα ένας φίλος μου για λίγο καιρό. Είχαμε πάει να την βρούμε ένα βράδυ με άλλη παρέα, και μας είπε η Αλεξία (μένανε στο ίδιο σπίτι, μαζί με την Κάτια) ότι δουλεύει Rasputin. Αργότερα το έμαθα και από τον φίλο μου που του το είπε η ίδια. Τρελές ιστορίες από τότε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom