Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Περισσότερο σαν φαντασίωση με εξιτάρει η ιδέα να τις πηδάω το κωλαράκι και να κρέμεται ένα πουλί από κάτω. Φαντάζομαι ότι και αυτή έγινε τραβεστί γιατί της αρέσει να τον τρώει και όχι να τον δίνει. Τώρα αν από την άλλη της αρέσει να τον δίνει και με σαγηνεύσει τόσο ώστε να το θέλω, ... τότε ας πάει το παλιάμπελο. Ούτως ή άλλως έχω φάει πλαστικό σε αυταρχικό και δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.
ε το ζωντανό θα σ'αρεσει :P
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
σωστα!!
Και τι εγινε?
Μια βολη στο κωλο θα δοκιμασεις,
αν δε σαρεσει δε σαρεσει, τουλαχιστον θα εχεις δοκιμασει!  :thumbsup:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
άλλο βολή από κανόνι και άλλο βολή από περίστροφο  :cheesy:


σωστα!!
Και τι εγινε?
Μια βολη στο κωλο θα δοκιμασεις,
αν δε σαρεσει δε σαρεσει, τουλαχιστον θα εχεις δοκιμασει!  :thumbsup:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν γνωριζόμαστε να μας τη συστήσεις  ? :helpplea:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Μούτσουνε, γι αυτό έβαλα το help στο τέλος  ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
όμως τα όρια καθενός είναι διαφορετικά , άλλος μπορεί να είναι πιό επιρρεπής στην έλξη και να αφήνεται πιό εύκολα.



εγω πιστευω οτι κανεις δεν σαγηνευεται αν δεν θελει να σαγηνευτει (εστω και κρυφα στο βαθος του μυαλου του)

εμενα καθε φορα εχει προσπαθησει να με πεισει να πιω τα ουρα της αλλα χωρις επιτυχια
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει ρε Μπίλυ, επιρρεπεις είμαστε όλοι μας, αλλά να κάτσουμε να πιούμε και τα ούρα της΄?
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
αντε και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι καλη και δυνατη εκτονωση :thumbsup:
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλους,

Επειδή είμαι νέος στο site και νέος στον χώρος γενικότερα, και επειδή βλέπω τελείως αντιφατικά σχόλια για την Queen Athina, καθώς άλλοι την θάβουν και άλλοι την εξυμνούν, μπορεί κάποιος από τους συναγωνιστές να με διαφωτίσει? Εχω επισκεφτεί το site της και έχω δει το βίντεο της και μου φαίνεται όμορφη. Ωστόσο επειδή έχω διαβάσει σχόλια ότι "αντροφέρνει" και αυτό με ξενερώνει θα ήθελα να ξέρω αν βγάζει θηλυκότητα και αν αξίζει τα πολλά λεφτά που ζητάει. Εαν όχι υπάρχει καμία άλλα που να αξίζει?

φιλαρακο καλημερα ,,η κουιν ειναι κατα τη γνωμη μου μια καλη επαγγελματιας,την εχω επθσκεφτει 1 φορα και αν μου δωθει η ευκαιρια θα το κανω ξανα,,
εδω μεσα λεγονται διαφορα που μπορει να εχουν και δικιο αλλα δεν νομιζω οτι δεν ενδιαφερουν κανεναν αν τη βρισκει ελκυστικη και γουσταρει,,
τωρα οσο για τα φραγκα δεν ειναι και λιγα αν ζεις σε καποια μεγαλη πολη μπορεις να βρεις και φθηνοτερες περιπτωσεις,,εγω θα σου προτεινα να πας και να την δεις απο κοντα και αν σου αρεσει συνεχιζεις αν οχι φευγεις και σου φευγουν ολες οι αποριες,,
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
φιλαρακο καλημερα ,,η κουιν ειναι κατα τη γνωμη μου μια καλη επαγγελματιας,την εχω επθσκεφτει 1 φορα και αν μου δωθει η ευκαιρια θα το κανω ξανα,,
εδω μεσα λεγονται διαφορα που μπορει να εχουν και δικιο αλλα δεν νομιζω οτι δεν ενδιαφερουν κανεναν αν τη βρισκει ελκυστικη και γουσταρει,,
τωρα οσο για τα φραγκα δεν ειναι και λιγα αν ζεις σε καποια μεγαλη πολη μπορεις να βρεις και φθηνοτερες περιπτωσεις,,εγω θα σου προτεινα να πας και να την δεις απο κοντα και αν σου αρεσει συνεχιζεις αν οχι φευγεις και σου φευγουν ολες οι αποριες,,
απο τι ξερω δεν παιζει αυτο με την λεγαμενη ....εμενα ετσι μου χει πει ενα φεγγαρι που μιλαγαμε καμια ωρα στο τηλ .
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή έτσι και πας δεν μπορείς να αλλάξεις γνώμη?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είθισται όταν αλλάζεις γνώμη να δίνεις κάτι ...
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Καλά είπαμε, μπορεί να είμαστε ανώμαλοι, όμως δεν είμαστε και γύφτοι...
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΦΤΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ. ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕ  ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ..... :s&m_1: :s&m_1:
 

diverr_

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
αυτο πρωτη φορα το ακουω, δηλαδη αν παμε σε καποια και δεν μαρεσει κατι θα δωσω κατι πριν φυγω? τι λετε ρε παιδια. ξεκαθαριζεις απτο τηλ παντα τι θες και αν σου πει οκ πηγαινεις. δηλαδη αν ο χωρος βρωμαει η ειναι απλυτη , η οι φωτο ειναι απο την εποχη των παγετωνων αλλο περιμενεις και αλλο συναντας, θα δωσεις λεφτα και μετα θα φυγεις? δεν παιζει

και δεν αναφερομαι η υπονοω κατι για την συγκεκριμενη, γενικοτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom