Νέα

Ψήσιμο γυναίκας για πρωκτική κάθαρση ώστε να τον αρπάξει απ' τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Peodotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πορδηλας

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
" Όσο και να πλυθεί ο κώλος, σκατά θα βγάλει" . Λέω.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Φιλε θελει τροπο για να της το πεις σαν και μενα χαχα πχ οταν πριν μερικα χρονια τα ειχα με μια 22αρα κορμι θανατος και κωλαρακι απιστευτο.Ειχα παρει μαζι μου ενα κουτι βαζελινι ο αθεοφοβος  :2funny: .Πριν παμε για hotel ειχαμε παει για καφε.Πανω στο χαμουρεμα αυτη επιασε το κουτακι της βαζελινης που ειχα στο μπουφαν.Μου λεει τι ειναι αυτο....?Θα δεις μετα οχι τωρα λεει θελω ξερεται τις γυναικες αμα τις πιανει το πεισμα.Μετα σε ολο τον δρομο για το ξενοδοχειο με κυνηγαγε να δει τι εχω μαζι μου.Στο ξενοδοχειο οσο ημουν τουαλετα αυτη πηγε και βρηκε το βαζακι στο μπουφαν.Ε μετα στην πραξη μου λεει θελω να με παρεις απο πισω πηγα να μπω δεν εμπαινε πολυ σφιχτη.Αφου εχεις μαζι σου λιπαντικο μου λεει.Τελικα δεν την γαμησα εκεινη την στιγμη απο πισω γιατι ηθελε ανευ προφυλακτικου.Δεν βουταω το πουλι μου στην μερεντα χωρις προγυλακτικο.Εγινε ομως αλλη φορα.!Να πω βεβαια οτι μετα με κυνηγαγε αυτη και με επαιρνε τηλ πριν το  :fuck2: οτι εχει προετοκμαστει καταλληλα και να τελιωσω απο πισω μεσα της κτλ...Αρε τι μου θυμησατε...και την γκομενιτσα αν την βλεπατε θα λεγατε μπααα.... αυτη κοπελιτσα δεν κανει τετοια...
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Μια φορα μου ετυχε η προβα της μπατονετας!!!
Πηγε επλυνε η γκομενα την κολαρα της καλα καλα και μετα εκανε τεστ με μια ...μπατονετα  :rockon: :rockon: :rockon: να δει αν ειναι καθαρη!!! :2funny:
Αφου με την δευτερη μπατονετα τσεκαριστηκε...μετα ξεκολιαστηκε :kissass2:
 

bear74

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε θελει τροπο για να της το πεις σαν και μενα χαχα πχ οταν πριν μερικα χρονια τα ειχα με μια 22αρα κορμι θανατος και κωλαρακι απιστευτο.Ειχα παρει μαζι μου ενα κουτι βαζελινι ο αθεοφοβος  :2funny: .Πριν παμε για hotel ειχαμε παει για καφε.Πανω στο χαμουρεμα αυτη επιασε το κουτακι της βαζελινης που ειχα στο μπουφαν.Μου λεει τι ειναι αυτο....?Θα δεις μετα οχι τωρα λεει θελω ξερεται τις γυναικες αμα τις πιανει το πεισμα.Μετα σε ολο τον δρομο για το ξενοδοχειο με κυνηγαγε να δει τι εχω μαζι μου.Στο ξενοδοχειο οσο ημουν τουαλετα αυτη πηγε και βρηκε το βαζακι στο μπουφαν.Ε μετα στην πραξη μου λεει θελω να με παρεις απο πισω πηγα να μπω δεν εμπαινε πολυ σφιχτη.Αφου εχεις μαζι σου λιπαντικο μου λεει.Τελικα δεν την γαμησα εκεινη την στιγμη απο πισω γιατι ηθελε ανευ προφυλακτικου.Δεν βουταω το πουλι μου στην μερεντα χωρις προγυλακτικο.Εγινε ομως αλλη φορα.!Να πω βεβαια οτι μετα με κυνηγαγε αυτη και με επαιρνε τηλ πριν το  :fuck2: οτι εχει προετοκμαστει καταλληλα και να τελιωσω απο πισω μεσα της κτλ...Αρε τι μου θυμησατε...και την γκομενιτσα αν την βλεπατε θα λεγατε μπααα.... αυτη κοπελιτσα δεν κανει τετοια...

ήταν του κατηχητικού ;  :s&m_2:
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
μα γιατί ; μεταξύ μας είμαστε..έλα πές μας..θα έχει ενδιαφέρον   :2funny:

ντρεπομαι πάρα πολύ!
άλλωστε εγώ είμαι και παρθένα απο κώλο!
μην το ξεχνάμε αυτό!
;)
αλλά θα σας πω!

εννοείται ότι πάντα φροντίζω να είμαι πολύ καθαρή αλλά μου έτυχε μια φορά κάποιος που φρόντισε κι αυτός να μου το πει πριν καν παμε στο ραντεβού!
πάντως μου το είπε πολύ γλυκά και μου αρεσε και δεν μου κακοφάνηκε καθολου
μαλιστα έδειξε και τις προθέσεις του για το που πάει αυτή η σχέση!
:cheesy: :cheesy:

τωρα επι του πρακτέου πραγματικά δεν ξερω κανένα τρόπο που να προσφέρει 100% καθαριότητα που θέλουν μερικοί.
μπορεί και να υπάρχει, ας μας διαφωτίσουν οι επαγγελματίες!
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Ας πούμε ότι έχετε μια φίλη ή γκομενάκι που πάει προς ψήσιμο να τον φάει. Πως θα την πείσεις να κάνει γενική καθαριότητα κώλου και εντέρου για να τον φορέσει με την όπισθεν; Ας πούμε ότι είναι μια κλασική Ελληνίδα, δηλαδή είναι πολύ μέτρια σε σεξουαλική όρεξη, μέτρια σε σεξουαλικές επιδόσεις και μέτρια σε γενική φροντίδα σώματος και σεξουαλική υγιεινή. Και θέλεις με ψήσιμο και σιγά σιγά να τη φέρεις στην ιδέα να δοκιμάσει χωρίς καπότα με προσοχή και προμελέτη την πρωκτική σου είσοδο. Πως θα το φέρεις στα νερά σου; Μιλάμε για παρθένα από κώλο προφανώς (εκτός αν είναι μεγάλη ηθοποιός και τον έχει φάει στο παρελθόν!!! )

Φίλε αν δεν πλένει τον κόλο της και σκουπίζετε μόνο με χαρτί υγείας άστο καλύτερα ειδικά άμα έχει και τρίχες.

Αλλά ρε φίλε και εσύ τι ψάχνεις , το σεξ από την φύση του είναι βρόμικο πράγμα!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ας πούμε ότι έχετε μια φίλη ή γκομενάκι που πάει προς ψήσιμο να τον φάει. Πως θα την πείσεις να κάνει γενική καθαριότητα κώλου και εντέρου για να τον φορέσει με την όπισθεν; Ας πούμε ότι είναι μια κλασική Ελληνίδα, δηλαδή είναι πολύ μέτρια σε σεξουαλική όρεξη, μέτρια σε σεξουαλικές επιδόσεις και μέτρια σε γενική φροντίδα σώματος και σεξουαλική υγιεινή. Και θέλεις με ψήσιμο και σιγά σιγά να τη φέρεις στην ιδέα να δοκιμάσει χωρίς καπότα με προσοχή και προμελέτη την πρωκτική σου είσοδο. Πως θα το φέρεις στα νερά σου; Μιλάμε για παρθένα από κώλο προφανώς (εκτός αν είναι μεγάλη ηθοποιός και τον έχει φάει στο παρελθόν!!! )
Εσυ τωρα περιμένεις απο αυτη την γκόμενα να σου δώσει κωλο?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
info
enema fotos
 

Συνημμένα

  • th_Enema.1jpg.jpg
    th_Enema.1jpg.jpg
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 13
  • th_enema.jpg
    th_enema.jpg
    4 KB · Εμφανίσεις: 24

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Φιλε θελει τροπο για να της το πεις σαν και μενα χαχα πχ οταν πριν μερικα χρονια τα ειχα με μια 22αρα κορμι θανατος και κωλαρακι απιστευτο.Ειχα παρει μαζι μου ενα κουτι βαζελινι ο αθεοφοβος  :2funny: .Πριν παμε για hotel ειχαμε παει για καφε.Πανω στο χαμουρεμα αυτη επιασε το κουτακι της βαζελινης που ειχα στο μπουφαν.Μου λεει τι ειναι αυτο....?Θα δεις μετα οχι τωρα λεει θελω ξερεται τις γυναικες αμα τις πιανει το πεισμα.Μετα σε ολο τον δρομο για το ξενοδοχειο με κυνηγαγε να δει τι εχω μαζι μου.Στο ξενοδοχειο οσο ημουν τουαλετα αυτη πηγε και βρηκε το βαζακι στο μπουφαν.Ε μετα στην πραξη μου λεει θελω να με παρεις απο πισω πηγα να μπω δεν εμπαινε πολυ σφιχτη.Αφου εχεις μαζι σου λιπαντικο μου λεει.Τελικα δεν την γαμησα εκεινη την στιγμη απο πισω γιατι ηθελε ανευ προφυλακτικου.Δεν βουταω το πουλι μου στην μερεντα χωρις προγυλακτικο.Εγινε ομως αλλη φορα.!Να πω βεβαια οτι μετα με κυνηγαγε αυτη και με επαιρνε τηλ πριν το  :fuck2: οτι εχει προετοκμαστει καταλληλα και να τελιωσω απο πισω μεσα της κτλ...Αρε τι μου θυμησατε...και την γκομενιτσα αν την βλεπατε θα λεγατε μπααα.... αυτη κοπελιτσα δεν κανει τετοια...

αυτες που λες οτι δεν κανουν τετοια ειναι η πιο μεγαλες γαμιολες που  ειναι μεζεμενες αυτες ειναι ......

εγω ειχα κανει σε  μια γιατι απο κολο εχω παρει μονο 1 τις επλεινα το κολαρακι μεσα εξω ...

εβγαλα το τηλεφωνο απο το ντουσ και τισ το εβαλα μεσα μεχρι να βγαλει οτι εχει  θελει 4-5 φορες εκει να εισ μαρμελαδα πουβγαζει ...
μετα θες οποσδηποτε βαζελινη γιατι εχει πολληξεραηλα
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
fotos
 

Συνημμένα

  • enema-ass-butt-thumb.jpg
    enema-ass-butt-thumb.jpg
    53,5 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Enema-Punishment-Main.jpg
    Enema-Punishment-Main.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 18

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
fotos 3
milk enema (Γαλα κλισμα)
 

Συνημμένα

  • milk-enema-front.jpg
    milk-enema-front.jpg
    16,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • nurse-madeline-enema.jpg
    nurse-madeline-enema.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 20

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Εσυ τωρα περιμένεις απο αυτη την γκόμενα να σου δώσει κωλο?
:2funny: :2funny: :2funny:


υπαρχουν κατι γκομενες ηθοποιη    


αστα να πανε μια μου ειχε πει οτι ηταν παρθενα και χωρουσε το χερι μου μεσα ....τι να τις πεις μετα ...λες ναι οκ πηδας οσο καθεται και βρισκεις αλλη οταν φυγει. αμα η δικια σου ειναι τετοια ξεκινα και ψαχνε απο τωρα
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
αυτες που λες οτι δεν κανουν τετοια ειναι η πιο μεγαλες γαμιολες που  ειναι μεζεμενες αυτες ειναι ......

εγω ειχα κανει σε  μια γιατι απο κολο εχω παρει μονο 1 τις επλεινα το κολαρακι μεσα εξω ...

εβγαλα το τηλεφωνο απο το ντουσ και τισ το εβαλα μεσα μεχρι να βγαλει οτι εχει  θελει 4-5 φορες εκει να εισ μαρμελαδα πουβγαζει ...
μετα θες οποσδηποτε βαζελινη γιατι εχει πολληξεραηλα

Λοιπον ή αυτο με το τηλεφωνο του ντους το κανουν πολλοι ή ο κοσμος ειναι πολυ μικρος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom