Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 270K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Αφήστε τις να ψάχνουν, τόσο απλό  :2funny:
μην ασχολείστε μαζί τους ρε!!
Ψάξτε για κανά πιο μικρό πιπίνιον, τώρα θυμήθηκαν το γάμο οι ψευτοανεξάρτητες?  :rockon:
Αυτό στο αφιερώνω Αρκάνς!!!!

Άστην συμφοιτήτριά σου ρεεεε!

και βρες φοιτήτρια!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
1. Εγώ έχω γνωρίσει πολλές! (και δεν βάζω τον εαυτό μου μέσα)!!

2. Μην το λες, μην το λες! :S :S

3. Αυτό κι αν είναι υπερβολή! Ούτε καν κανόνας είναι (και έχει τις εξαιρέσεις του). για πολλές ισχύει αυτό που λες.....αλλά και για παααάρα πολλές ακριβώς το ανάποδο!



Ξέρετε ποια είναι η πιο δύσκολη εγχείρηση στον κόσμο?.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:






να βγάλεις την πούτσα απ το μυαλό μιας γυναίκας!!!!!

πολύ σωστά!Όταν η γυναίκα θέλει να βρεί πούτσο στο μουνί της τα παιδιά της και όλο το σύμπαν!Το έχω δεί πάμπολλες φορές το σκηνικό και περισσότερο μάλιστα στην επαρχία και στα νησιά(κυρίως στα νησιά) όπου γίνεται του αλλαξοκωλιάσματος το κάγκελο!
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Ενδιαφέρον αυτό μάθημα της σχολής..
Θα συμμετέχω και εγώ λέγοντας την γνώμη μου.
Έχω μια αδερφή 29 ετών και έναν αδερφό 31. Εγώ μπαίνω στα 24 την επόμενη Κυριακή. Ο αδερφός μου δεν σκέφτεται καθόλου το θέμα του γάμου, αλλά πιστεύει ότι πριν τα 40 θα έχει παντρευτεί. Η αδερφή μου  δεν το σκεφτόταν ούτε αυτή, αλλά φέτος παρατήρησα ότι άρχισαν να πληθαίνουν τα σχόλια του περίγυρου για γάμο δικό της. Πρώτοι οι γονείς μου της κάναν νύξεις για το τι θα κάνει από εδώ και στο εξής και ότι εφόσον έχει τακτοποιηθεί επαγγελματικά,θα πρέπει να αρχίσει να το σκέφτεται το θέμα..Έπειτα στο χωριό το καλοκαίρι της πετάγανε οι χωριάτες κάτι χαριτωμένα "Πάλι μόνη σου ήρθες φέτος;" κλπ κλπ..Το αποκορύφωμα ήταν στις αρχές αυτού του μήνα που πήγαμε στον γάμο μιας βαφτιστήρας των γονιών μου,η οποία δεν έχει κλείσει τα 26 καλά-καλά..Ε κάπου εκεί άρχισε να το σκέφτεται και η ίδια..
-Όλο σε γάμους άλλων λέει πάμε..πότε θα πάμε σε κανέναν της οικογένειας;
Στο μεταξύ έχει μια "σχέση"  από τα 23 της με ένα "ρεμάλι" κ δεν λέει να ξεκολλήσει..οποιοσδήποτε άλλος της ξινίζει..
Την βλέπω να μένει στο ράφι τελικά.. :2funny: :2funny:
 Εγώ από την άλλη τα ΄χω με ένα παιδί που ΄ναι λίγο κοντύτερος μου και με πρήζει μαζί με την μάνα μου λες και κανα έγκλημα.. :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ενδιαφέρον αυτό μάθημα της σχολής..
Θα συμμετέχω και εγώ λέγοντας την γνώμη μου.
Έχω μια αδερφή 29 ετών και έναν αδερφό 31. Εγώ μπαίνω στα 24 την επόμενη Κυριακή. Ο αδερφός μου δεν σκέφτεται καθόλου το θέμα του γάμου, αλλά πιστεύει ότι πριν τα 40 θα έχει παντρευτεί. Η αδερφή μου  δεν το σκεφτόταν ούτε αυτή, αλλά φέτος παρατήρησα ότι άρχισαν να πληθαίνουν τα σχόλια του περίγυρου για γάμο δικό της. Πρώτοι οι γονείς μου της κάναν νύξεις για το τι θα κάνει από εδώ και στο εξής και ότι εφόσον έχει τακτοποιηθεί επαγγελματικά,θα πρέπει να αρχίσει να το σκέφτεται το θέμα..Έπειτα στο χωριό το καλοκαίρι της πετάγανε οι χωριάτες κάτι χαριτωμένα "Πάλι μόνη σου ήρθες φέτος;" κλπ κλπ..Το αποκορύφωμα ήταν στις αρχές αυτού του μήνα που πήγαμε στον γάμο μιας βαφτιστήρας των γονιών μου η οποία δεν έχει κλείσει τα 26 καλά-καλά..Ε κάπου εκεί άρχισε να το σκέφτεται και η ίδια..
-Όλο σε γάμους άλλων λέει πάμε..πότε θα πάμε σε κανέναν της οικογένειας;
Στο μεταξύ έχει μια "σχέση"  από τα 23 της με ένα "ρεμάλι" κ δεν λέει να ξεκολλήσει..οποιοσδήποτε άλλος της ξινίζει..
Την βλέπω να μένει στο ράφι τελικά.. :2funny: :2funny:
 Εγώ από την άλλη τα ΄χω με ένα παιδί που ΄ναι λίγο κοντύτερος μου και με πρήζει μαζί με την μάνα μου λες και κανα έγκλημα.. :grin:

Αυτά είναι τα δράματα του κόσμου...
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
προσφατα χωρισμενη ελληνοολλανδεζα οικογενειακη φιλη που μας επισκεφτηκε,διευκρινησε ευθεως πως <<τελειωσαν αυτα,αν ξαναπαντρευτω ,θελω εναν αντρα να μπορει να μας συντηρειεμενα και τον γιο μου>>    και ρωτω συζυγο θελει η χορηγο?????

εμενα παντως η πρωην συζυγος βρηκε και ξαναπαντρευτηκε καποιον ,ενα χρονο νεωτερο της ,χωρις προηγουμενη σχεση και βεβαιως χωρις παιδια
ενω αυτη(εμεις) εχουμε δυο
και ρωτω ....ποσο αγαμητος μπορει να ειναι καποιος??????????
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
και μην ακουσω για οικονομικη ανεξαρτησια τις γυναικας.μια γυναικα οσα λεφτα και να εχει,παντα θελει καποιος να την ταιζει,ειναι το βιτσιο τις αυτο ειναι μεσα στο DNA τις και δεν μπορει να το αποβαλει με τιποτα.

έτσι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Θυμίσου το όμως σήμερα ε!!!! :uglystupid:

το κάτω κεφάλι δεν είναι καλός σύμβουλος και το DNA  ΔΕΝ ΞΕΧΝΆ!!! :headbang: :headbang: :headbang:


(σαν τις καμήλες ένα πράγμα)! :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Αυτό στο αφιερώνω Αρκάνς!!!!

Άστην συμφοιτήτριά σου ρεεεε!

και βρες φοιτήτρια!!!!

βασικά ρε james για έναν τριανταφευγόπουλο η πολύ μικρή κοπέλα είναι αντικαυλωτική!Τα σημερινά κοριτσάκια ναι μέν είναι πολύ πιο ενημερωμένα και πιό μέσα στα πράγματα από μικρή ηλικία,αλλά εμένα άμα μου πείς να πάω να τα φτιάξω με πιτσιρικα θα μου πέσει το πουλί με τη μία.Δε μπορώ ούτε να τις βλέπω ρε έτσι όπως μιλάνε και συμπεριφέρονται.Δεν εχω προβλημα με την ηλικια,κάθε άλλο.Με το συφερτό της μαλακίας που κουβαλάνε έχω πρόβλημα!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
πολύ σωστά!Όταν η γυναίκα θέλει να βρεί πούτσο στο μουνί της τα παιδιά της και όλο το σύμπαν!Το έχω δεί πάμπολλες φορές το σκηνικό και περισσότερο μάλιστα στην επαρχία και στα νησιά(κυρίως στα νησιά) όπου γίνεται του αλλαξοκωλιάσματος το κάγκελο!
Παντού ισχύει αδερφέ! απλά στις μεγάλες πόλεις δεν μαθαίνονται εύκολα.....

Εγώ πάντως στη.... μεγάλη πόλη που είμαι, γνωρίζω πολλά τέτοια περιστατικά!

Το τελικό θύμα είναι ο άνδρας (αν και τα μεγαλύτερα θύματα είναι τα παιδιά.....)
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
προσφατα χωρισμενη ελληνοολλανδεζα οικογενειακη φιλη που μας επισκεφτηκε,διευκρινησε ευθεως πως <<τελειωσαν αυτα,αν ξαναπαντρευτω ,θελω εναν αντρα να μπορει να μας συντηρειεμενα και τον γιο μου>>    και ρωτω συζυγο θελει η χορηγο?????

εμενα παντως η πρωην συζυγος βρηκε και ξαναπαντρευτηκε καποιον ,ενα χρονο νεωτερο της ,χωρις προηγουμενη σχεση και βεβαιως χωρις παιδια
ενω αυτη(εμεις) εχουμε δυο
και ρωτω ....ποσο αγαμητος μπορει να ειναι καποιος??????????
Σωστή κουβέντα είπες αδερφέ!

Η αγαμία σε μερικούς ανθρώπους βαράει κόκκινο!

Ο νυν της πρώην μου είχε να γαμήσει 3 χρόνια πριν τη βρει! και την οικογέννεια χωραφά να του πήγαινες θα τη δεχόταν ευχαρίστως!!!!

Το θέμα όμως δημιουργείται όταν "λαδωθεί το εντεράκι" που λέμε! Τότε πιστεύεις ότι έγινες κι ο πρώτος γκόμενος και ότι ήταν λάθος η επιλογή σου!

Ποιος τα καταφέρνει να ξεφύγει όμως τότε?......
βασικά ρε james για έναν τριανταφευγόπουλο η πολύ μικρή κοπέλα είναι αντικαυλωτική!Τα σημερινά κοριτσάκια ναι μέν είναι πολύ πιο ενημερωμένα και πιό μέσα στα πράγματα από μικρή ηλικία,αλλά εμένα άμα μου πείς να πάω να τα φτιάξω με πιτσιρικα θα μου πέσει το πουλί με τη μία.Δε μπορώ ούτε να τις βλέπω ρε έτσι όπως μιλάνε και συμπεριφέρονται.Δεν εχω προβλημα με την ηλικια,κάθε άλλο.Με το συφερτό της μαλακίας που κουβαλάνε έχω πρόβλημα!

Εξαρτάται ρε συ από πολλούς παράγοντες αυτό που λες.

πρώτα πρώτα απ την ηλικία του άνδρα!

απτο επίπεδό του, απ το επίπεδο της νεαράς κοκ......

πάντως πιστεύω ότι σε γενικές γραμμές (με το ρίσκο του τσουβαλιάσματος) ότι μια διαφορά ηλικίας 10 έως 15 χρόνια παλεύονται!

από κει και πάνω το χάσμα που περιγράφεις είναι μεγάλο...
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον αυτό μάθημα της σχολής..
Θα συμμετέχω και εγώ λέγοντας την γνώμη μου.
Έχω μια αδερφή 29 ετών και έναν αδερφό 31. Εγώ μπαίνω στα 24 την επόμενη Κυριακή. Ο αδερφός μου δεν σκέφτεται καθόλου το θέμα του γάμου, αλλά πιστεύει ότι πριν τα 40 θα έχει παντρευτεί. Η αδερφή μου  δεν το σκεφτόταν ούτε αυτή, αλλά φέτος παρατήρησα ότι άρχισαν να πληθαίνουν τα σχόλια του περίγυρου για γάμο δικό της. Πρώτοι οι γονείς μου της κάναν νύξεις για το τι θα κάνει από εδώ και στο εξής και ότι εφόσον έχει τακτοποιηθεί επαγγελματικά,θα πρέπει να αρχίσει να το σκέφτεται το θέμα..Έπειτα στο χωριό το καλοκαίρι της πετάγανε οι χωριάτες κάτι χαριτωμένα "Πάλι μόνη σου ήρθες φέτος;" κλπ κλπ..Το αποκορύφωμα ήταν στις αρχές αυτού του μήνα που πήγαμε στον γάμο μιας βαφτιστήρας των γονιών μου,η οποία δεν έχει κλείσει τα 26 καλά-καλά..Ε κάπου εκεί άρχισε να το σκέφτεται και η ίδια..
-Όλο σε γάμους άλλων λέει πάμε..πότε θα πάμε σε κανέναν της οικογένειας;
Στο μεταξύ έχει μια "σχέση"  από τα 23 της με ένα "ρεμάλι" κ δεν λέει να ξεκολλήσει..οποιοσδήποτε άλλος της ξινίζει..
Την βλέπω να μένει στο ράφι τελικά.. :2funny: :2funny:
 Εγώ από την άλλη τα ΄χω με ένα παιδί που ΄ναι λίγο κοντύτερος μου και με πρήζει μαζί με την μάνα μου λες και κανα έγκλημα.. :grin:


το ''σχεση'' γιατι το εβαλες σε εισαγωγικα?

απο τα 23 μεχρι τα 29 που ειναι τωρα ειναι 6 χρονια.Κανονικα θα επρεπε να ειχαν αρραβωνιαστει μετα απο τοσο καιρο
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
το ''σχεση'' γιατι το εβαλες σε εισαγωγικα?

απο τα 23 μεχρι τα 29 που ειναι τωρα ειναι 6 χρονια.Κανονικα θα επρεπε να ειχαν αρραβωνιαστει μετα απο τοσο καιρο

Έτσι πρέπει :cheesy:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ενδιαφέρον αυτό μάθημα της σχολής..
Θα συμμετέχω και εγώ λέγοντας την γνώμη μου.
Έχω μια αδερφή 29 ετών και έναν αδερφό 31. Εγώ μπαίνω στα 24 την επόμενη Κυριακή. Ο αδερφός μου δεν σκέφτεται καθόλου το θέμα του γάμου, αλλά πιστεύει ότι πριν τα 40 θα έχει παντρευτεί. Η αδερφή μου  δεν το σκεφτόταν ούτε αυτή, αλλά φέτος παρατήρησα ότι άρχισαν να πληθαίνουν τα σχόλια του περίγυρου για γάμο δικό της. Πρώτοι οι γονείς μου της κάναν νύξεις για το τι θα κάνει από εδώ και στο εξής και ότι εφόσον έχει τακτοποιηθεί επαγγελματικά,θα πρέπει να αρχίσει να το σκέφτεται το θέμα..Έπειτα στο χωριό το καλοκαίρι της πετάγανε οι χωριάτες κάτι χαριτωμένα "Πάλι μόνη σου ήρθες φέτος;" κλπ κλπ..
Και πολύ άργησαν! προοδευτικοί γοννείς αλλά και προοδευτικό χωριό!!! :rockon:

Ε κάπου εκεί άρχισε να το σκέφτεται και η ίδια..
-Όλο σε γάμους άλλων λέει πάμε..πότε θα πάμε σε κανέναν της οικογένειας;
 
Κι αυτή άργησε λιγάκι......! :2funny: :2funny:

προοδευτική οικογένεια! :rockon:

Τα εισαγωγικά γιατί τα έβαλες?
Γιατί είναι "ρεμάλι"?  δε σε βρίσκω και πολύ προοδευτική εδώ! :2funny:

 Εγώ από την άλλη τα ΄χω με ένα παιδί που ΄ναι λίγο κοντύτερος μου και με πρήζει μαζί με την μάνα μου λες και κανα έγκλημα.. :grin:

Βρες κάνα ψηλότερο και συ! ο πολύς προοδευτισμός βλάπτει μερικές φορές!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
παντως μαγκες η γκομενα αν και 32 χρονων παραμενει γυναικαρα-μουναρα,κανονισαμε να παμε για καφεδακι αυριο,(αν ολα πανε καλα βλεπω να πεφτει και κανενα καλο γαμησι)διοτι την παρηγορησα σημερα πολυ καλα και τις ανεβασα και την ψυχολογια. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Αφού σου είπα ρε μαλάκα! Όχι με παντρεμένες, αρραβωνιασμένες κτλ...!

και συ βρήκες χωρισμένη με παιδιά?/???? :headbang: :headbang: :headbang:


Για το γάμο δεν μας είπες!   Καλός? :2funny: :2funny:

άντε και στα δικά σου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
μαγκες με αφορμη σε ενα γαμο που ημουν σημερα εχω να κανω την εξης παρατηρηση.
[size=12pt]εχει πολλες γκομενες 30εως 40 αλλες ελευθερες και αλλες ζωντοχηρες,οι οποιες ψαχνοντε απεγνωσμενα να καβαντζωθουν,για σχεση σοβαρη και για γαμο ακομα[/size]

Από την πλευρά μου, τους εύχομαι ολόψυχα καλή τύχη στην αναζήτηση :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Βρες κάνα ψηλότερο και συ! ο πολύς προοδευτισμός βλάπτει μερικές φορές!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ θα έλεγα να ψάξει για κανέναν ακόμα πιο κοντό...
Δεν ξέρεις τί γίνεται, μπορεί και να τα καταφέρει :rockon:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ωραιο θεμα και πολυ επικερο, διαβασα ολες τις σελιδες , αυτο που εχω να παρατηρησω ειναι οτι παιδια ζωντοχειρες ειναι αυτες που εχει πεθανει ο αντρας τους και ζουνε μονες με την οικογενεια και οχι οι χορισμενες διαζευγμνενες !!! επισης εχω παρατηρησει τελευτεα το φενομενο του τεκνου να εχει πολυ περαση!!! βλεπω μιλφς με πιτσιρικαδες στην ηλικια μου και ανησυχω παραυτα !!!

Ειχα κ εγω μια σχεση με μιλγγκομενα ουκρανη 34 χρονων ειμαι 26 και μπορω να πω οτι ηταν πολυ σουπερ σε ολα αλλα η γκομενα στο τελος μονο προταση γαμου δεν μου εκανε !!!! ευτυχως ξυπνισα και λακισα σχετικα νωρις !!! βεβαια εφαγα καλα οσο μπορουσα ... παντος ψαχνονται σαν τρελες!!! απεγνωσμενα μπορω να πω !!! και γενικος αμα κατσεις με τετοια γκομενα καταλαβενεις τι συμβαινει οταν εχεις παρταρη σε ολη σου τι ζωη και φτανεις σε ενα σημειο μετα να θες να ηρεμησεις να ζεις πιο χαλαρα και να μην μπορεις γιατι πλεον εισαι μια κοινη βιζιτα στα ματια του κοσμου !!! αλλα ολα στο τελος πληρονωνται αυτο της ειπα κ εγω !!! οτι κανεις στην ζωη σου μετα το βρισκεις μπροστα σου η σε κυνηγαει για παντα !!!


παντος την ασφαλεια στο θεμα σχεσης για γαμο που σου προσφερει ενε πιτσιρικι 19-23 δεν το βρισκεις πουθενα αλλου !!!μονο αυτες δεν το σκεφτονται επιμονα σχεδον ολες οι αλλες αυτο κυνηγανε !!! για αυτο γυρισα πισω στα φρεσξα τεμαχια
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
το ''σχεση'' γιατι το εβαλες σε εισαγωγικα?

απο τα 23 μεχρι τα 29 που ειναι τωρα ειναι 6 χρονια.Κανονικα θα επρεπε να ειχαν αρραβωνιαστει μετα απο τοσο καιρο

Τύπε μου όπως είπα πριν ο τύπος είναι "ρεμάλι". Είναι γύρω στα 35 χωρίς κανονική δουλειά, μπλέκεται
σε underground καταστάσεις..Το σχέση το ΄βαλα σε εισαγωγικά γιατί έχουν ελεύθερη σχέση και αυτός πήδαγε άλλες και η αδερφή μου
είχε άλλους περιστασιακά, αλλά για κανονική σχέση δεν ήθελε κανέναν..όποτε πήγαινε να προχωρήσει το πράμα αυτή ξαναγύρναγε στον
εν λόγω τύπο. Πρόπερσυ αυτός το τύπος της έφαγε μερικά λεφτά (και δεν μιλάω για 100-200 ευρώ) Αυτή τσαντίστηκε,ανακάτεψε τους γονείς μου, μιλήσαν σε αυτόν,του είπαν να την αφήσει ήσυχη αφού δεν την θέλει πραγματικά και φάνηκε ότι το λήξαν το θέμα, αλλά μετά από λίγο καιρό η αδερφή μου άρχισε πάλι να τον φέρνει στο σπίτι της...Όταν την ρωτάω γιατί δεν τον σουτάρει τον τύπο μία λέει ότι τον έχει για πήδημα την άλλη λέει ότι περιμένει να της επιστρέψει τα λεφτά..βγάλε άκρη τώρα εσύ..
 Πολύ θα ΄θελα να μας πει ο Δάσκαλος τι προβλέπει ότι θα γίνει στην περίπτωση της.. :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Αδερφός δεν παίζει, μουστάκα; :police:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Τύπε μου όπως είπα πριν ο τύπος είναι "ρεμάλι". Είναι γύρω στα 35 χωρίς κανονική δουλειά, μπλέκεται
σε underground καταστάσεις..Το σχέση το ΄βαλα σε εισαγωγικά γιατί έχουν ελεύθερη σχέση και αυτός πήδαγε άλλες και η αδερφή μου
είχε άλλους περιστασιακά, αλλά για κανονική σχέση δεν ήθελε κανέναν..όποτε πήγαινε να προχωρήσει το πράμα αυτή ξαναγύρναγε στον
εν λόγω τύπο. Πρόπερσυ αυτός το τύπος της έφαγε μερικά λεφτά (και δεν μιλάω για 100-200 ευρώ) Αυτή τσαντίστηκε,ανακάτεψε τους γονείς μου, μιλήσαν σε αυτόν,του είπαν να την αφήσει ήσυχη αφού δεν την θέλει πραγματικά και φάνηκε ότι το λήξαν το θέμα, αλλά μετά από λίγο καιρό η αδερφή μου άρχισε πάλι να τον φέρνει στο σπίτι της...Όταν την ρωτάω γιατί δεν τον σουτάρει τον τύπο μία λέει ότι τον έχει για πήδημα την άλλη λέει ότι περιμένει να της επιστρέψει τα λεφτά..βγάλε άκρη τώρα εσύ..
 Πολύ θα ΄θελα να μας πει ο Δάσκαλος τι προβλέπει ότι θα γίνει στην περίπτωση της.. :rockon:
Καλά σε μια τέτοια πεθαμένη "σχέση" έχεις κι απορίες και θες προβλέψεις?

Μάλλον στο μέλλον θα του "δανείσει" κι άλλα λεφτά και στο πιο μακρινό μέλλον θα κλαίει και δεν θα ξέρει για τι απ τα δύο! Για το χαμένο της έρωτα ή τα χαμένα της ευρώπουλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom