Νέα

Ψαχνω να βρω Strapon που χυνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Επισης εχω 3 βιντεο με κοριτσια που γαμανε αντρες με strapon που χυνουν και τους χυνουν ακομη στο στομα. Αλλα θα παρει 2-3 ημερες ακομη να τα δειτε. Τα εχω αποθηκευμενα στο λαπτομ μου. Θα τα κατεβασω στο

Μεχρι τοτε υπομονη.

Θα ηθελα να σας εξομολογηθω κατι αγαπητα φιλαρακια μου. Αν ποτε την βρω με κανενα φιλαρακι ο λογος ειναι οτι φταινε οι γυναικες που  θα με οδηγησουν στην ομοφυλια. Με λιγα λογια με ξενερωνει που παω στα μπουρδελα , στουντιο και τα call girls και να βλέπω να εχουν ξυρισμενο το αιδοιο τους οπως επισης δεν εχουν φυσιολογικο στηθος δηλαδη στηθος με σιρλικονη  σπανιζει να βλεπει γυναικες με φυσιολογικο στηθος, οι αδυνατες , η πλαστικη το  λιφτιν που εχουν κανει και τα κλπ. Ολα αυτα καποια στιγμη θα σε κανουν να χασεις το ενδιαφερο σου προς τις γυναικες και θα σε οδηγησουν στην ομοφυλια. Μεχρι στιγμη δεν εχω κανει ομοφυλια με αντρες το ορκιζομαι. Αλλα αυτες οι ανωμαλες σκεψεις μπαινουν στο μυαλο μου συχνα.
Οποτε ενα μεγαλο μεριδιο ευθυνης εχουν οι γυναικες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
"ΤΑΜΑΘΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΤΕΡΑ"........................Aπό την εταιρεία LILA Ltd που κατασκευάζει κατά αποκλειστικότητα τα στραπόν που χύνουν, μόλις με πληροφόρισαν ότι όλα τα αποθέματα τα αγόρασαν στην Ελλάδα.

Δυστηχός, η εταιρεία δεν έχει προγραμματισει σύντομα την παραγωγή νέων στραπον.

 

Επισκέπτης
Βγηκαν καινουργια παιχνιδακια και καλυτερα απο τα strapon.

Εχετε δει ποτε σας αντρικη κουκλα που να σηκωνεται το πεος ετοιμο για γαμησι και και οταν τελειωσεις μετα να πεφτει και να κοιματε το πεος

Σας δινω την ιστοσελιδα για να το δειτε και με τα ματια σας.

Ειναι το λεγομενο CyberSkin Intimates Virtual Boyfriend Dark




και στο εχει επισης και γυναικια ομοιοματα η κουκλες με μουνι και κωλο και βυζια
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
κοβω τον 18ποντο οτι εισαι πασοκος
 

Επισκέπτης
20 εκατοστα ειναι το πεος εχει και μεγαλα αρχιδια.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το εχεις σε extra large?

θελω μεγαλυτερο μπουτσον
 

Επισκέπτης
20 Εκατοστα ειναι το πεος χωρις τα αρχιδια  διαβασα αναλυτικα τις οδηγιες. Δεν βλεπεις στην φωτογραφια τη μεγαλο παλαμαρι ειναι, μονο που κοιματε βλεπεις ποσο μεγαλο ειναι.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
20 Εκατοστα ειναι το πεος χωρις τα αρχιδια  διαβασα αναλυτικα τις οδηγιες. Δεν βλεπεις στην φωτογραφια τη μεγαλο παλαμαρι ειναι, μονο που κοιματε βλεπεις ποσο μεγαλο ειναι.

Ρε man πέος ψάχνεις ή σούβλα?  :think:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
20 Εκατοστα ειναι το πεος χωρις τα αρχιδια  διαβασα αναλυτικα τις οδηγιες. Δεν βλεπεις στην φωτογραφια τη μεγαλο παλαμαρι ειναι, μονο που κοιματε βλεπεις ποσο μεγαλο ειναι.
πως χυνει ομως και τι βγαζει? :think:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
προσεχε μονο μην εχεις στενη τρυπουλα σου μπει η πουτσα κι δεν βγαινει μετα..

και τρεχεις στα επειγοντα με την κουκλα κολημενη πισωκολητο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
20 Εκατοστα ειναι το πεος χωρις τα αρχιδια  διαβασα αναλυτικα τις οδηγιες. Δεν βλεπεις στην φωτογραφια τη μεγαλο παλαμαρι ειναι, μονο που κοιματε βλεπεις ποσο μεγαλο ειναι.

βουρ τυπε. μανουλι φαινεται
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
αυτος στανταρ ειχε βαλει κατω απο το χριστουγεννιατικο δεντρο κουτι με δονητες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom