Νέα

Ψαχνω να βρω Strapon που χυνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
κατσε ρε φιλε....εσυ οταν θες να γαμησεις μια πας αμεσως και της  λες εισαι καλο μουνι θελω να χωσω την γλωσσα στο μουνι σου και να στον καρφωσω στην κωλαρα σου.....δεν κανεις μια εισαγωγη να πουμε;παμε για ενα ποτο.καφε κλπ......βουρ στον πατσα;
μερικοι προτιμουν την αμεσοτητα χωρις πολλα πολλα ....
Και μερικοι αλλοι θελουν με ρεγουλα .....
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
κατσε ρε φιλε....εσυ οταν θες να γαμησεις μια πας αμεσως και της  λες εισαι καλο μουνι θελω να χωσω την γλωσσα στο μουνι σου και να στον καρφωσω στην κωλαρα σου.....δεν κανεις μια εισαγωγη να πουμε;παμε για ενα ποτο.καφε κλπ......βουρ στον πατσα;
"Ψαχνω να βρω Strapon που χυνουν" σημαινει "παμε για καφε"? :think:
 

Επισκέπτης
Απο το 2001 ξεκινησα αυτα τα ανωμαλα βιτσια με τα strapon. Οποτε καταλαβενεις.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
ηταν συνθηματικο ρε τυπε....θελω να τα πιανεις αυτα τα υψηλα νοηματα με την πρωτη ;)

Αυτα τα συνθηματικά στάμαθε ο Λιλάς;;;;;;;;;

Απο το 2001 ξεκινησα αυτα τα ανωμαλα βιτσια με τα strapon. Οποτε καταλαβενεις.

Θαχεις κάνει κωλο-φινιστρινι
 

Επισκέπτης
Ξερεις ποσα φιλαρακια ειναι ανεργα και ερχονται και σου ζητανε λεφτα. Μου ετυχε 2 ξεχωριστες  φορες να γνωρισω 2 ομορφα φιλαρακια να μου ζητανε λεφτα και τους εδωσα καποια χρηματα λογο των δυσκολων εποχων. Θα τους εδινα ακομη ενα καλο χαρτζηλικι με ανταλαγμα να τους εκανα στοματικο ερωτα στο πεος και στα αρχιδια και αν ηταν θα το συνεχιζαμε ακομη δηλαδη να με γαμουσε αλλα κολλοσα και ντραπηκα να τους το πω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τωρα τυπε με την κριση που θα πεσει μην ντρεπεσαι...η δουλεια δεν θα ειναι ντροπη.....


το βλεπω εγω σε λιγο.....οι αλβανοι και πολωνοι στις πλατειες αντι να στεκονται για μεροκαματο σε οικοδομες κλπ θα στεκονται με καυτα δερματινα και πλαστικους δονητες στο χερι να κανουν πασαρελα
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ξερεις ποσα φιλαρακια ειναι ανεργα και ερχονται και σου ζητανε λεφτα. Μου ετυχε 2 ξεχωριστες  φορες να γνωρισω 2 ομορφα φιλαρακια να μου ζητανε λεφτα και τους εδωσα καποια χρηματα λογο των δυσκολων εποχων. Θα τους εδινα ακομη ενα καλο χαρτζηλικι με ανταλαγμα να τους εκανα στοματικο ερωτα στο πεος και στα αρχιδια και αν ηταν θα το συνεχιζαμε ακομη δηλαδη να με γαμουσε αλλα κολλοσα και ντραπηκα να τους το πω.
Δε λες κ τιμές...στις δύσκολες εποχές που ζούμε όλο κ κάποιος θα ενδιαφερθεί.

Αν κ θα υπάρξουν κ αρκετοί αφιλοκερδώς πιστεύω...αλλά πες εσύ. :coffee:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δε λες κ τιμές...στις δύσκολες εποχές που ζούμε όλο κ κάποιος θα ενδιαφερθεί.

Αν κ θα υπάρξουν κ αρκετοί αφιλοκερδώς πιστεύω...αλλά πες εσύ. :coffee:
παπαζολη ποσο τον πουλας τον λωκο σου; :grin: :grin: :grin:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ξερεις ποσα φιλαρακια ειναι ανεργα και ερχονται και σου ζητανε λεφτα. Μου ετυχε 2 ξεχωριστες  φορες να γνωρισω 2 ομορφα φιλαρακια να μου ζητανε λεφτα και τους εδωσα καποια χρηματα λογο των δυσκολων εποχων. Θα τους εδινα ακομη ενα καλο χαρτζηλικι με ανταλαγμα να τους εκανα στοματικο ερωτα στο πεος και στα αρχιδια και αν ηταν θα το συνεχιζαμε ακομη δηλαδη να με γαμουσε αλλα κολλοσα και ντραπηκα να τους το πω.
Λαγουδακη εσυ είσαι?
:2funny: :2funny:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Ειδα το βιντεακι! Πως χυνει?? Κ τι στο πουτσο χυνει τοση ωρα! Εκτοξευεται κιολας!  :hmm: :hmm:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom