Νέα

Προτιμήσεις για γαμήσι σε εξωτερικό χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμήσι σε εξωτερικό χώρο (μεγαλύτερη προτίμηση)

  • Στο αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 33 30,8%
  • Σε πάρκα

    Ψήφοι: 10 9,3%
  • Σε αμμουδιές

    Ψήφοι: 25 23,4%
  • Μέσα στη θάλασσα

    Ψήφοι: 13 12,1%
  • Σε τουαλέτες μπαρ

    Ψήφοι: 6 5,6%
  • Σε μπαλκόνια σπιτιών

    Ψήφοι: 16 15,0%
  • Αλλού

    Ψήφοι: 4 3,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    107

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.512
Like
65.558
Πόντοι
11.956
1.

Κρήτη.
Ο θείος έχει σχολή καταδύσεων.
Εγώ βοηθός.

Πάμε σε ένα απομακρυσμένο μέρος για να βουτήξουν κάτι τουρίστες με μπουκάλες.

Βουτάνε όλοι και μένω μόνος στο μικρό σκαφακι.

Κάτι ο αέρας,κάτι το υπέροχο περιβάλλον..Τράβηξα μια και έχυσα επάνω στο απέραντο γαλάζιο(με φόβο βέβαια μην προλάβουν να ανέβουν οι δύτες ..)

2.
Η τότε κοπέλα μου έκανε θεραπεία με κορτιζόνη στον ευαγγελισμό.
Την ώρα που της βάζουν την πεταλούδα,φεύγουν και θα ερχόνταννπαλινσε κάνα μισάωρο.

Μου πήρε πίπα την ώρα που είχε πάνω της πεταλούδα και έσταζε μέσα της η κορτιζόνη .

3.Αυνανισμος πάνω σε ελιά κατά τη διάρκεια του μαζέματος...

4.Παραλια Βοιδοκοιλιας.
Μόνο εμείς ήμασταν και άλλο ένα ζευγάρι.Πηδαω τη δικιά μου μέσα στη θάλασσα και ύστερα από λίγο βγήκαμε και μπήκε το άλλο ζευγάρι...

5.
Κρήτη.Πηδαω στα όρθια δίπλα στον τοίχο την κόρη της σπιτονοικοκυράς .Ξαφνικά ,ακουω κάποιον στο μπαλκόνι μου(είμαι ισόγειο) να σκουπιζει.Ηταν ο πατέρας της Ριτσας .Μου είπε ότι έριξε κατά λάθος κάτι μπάζα και ήρθε να τα σκουπίσει χωρίς να μου πει τίποτα..

6.Χερσονησος.

Στην παραλία μεσάνυχτα,πηδάω στα όρθια μια Γερμανίδα.Ξαφνικα,νιώθω φως φακού επάνω μας.Ηταν κάτι εκαμιτες από μακριά .Έχυσα γρήγορα και έφυγα.

Σόρρυ για το μεγάλο ποστ αλλά έχω τόσες πολλές ιστορίες .Αργότερα οι άλλες.
Σε κρεβάτι έχεις γαμισει ποτέ????όπως είναι για μας η ύπαιθρος μια φορά άντε δύο να το κάνουμε είναι για σένα το κρεβάτι...χαχαχα
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.912
Like
8.648
Πόντοι
2.306
Σε κρεβάτι έχεις γαμισει ποτέ????όπως είναι για μας η ύπαιθρος μια φορά άντε δύο να το κάνουμε είναι για σένα το κρεβάτι...χαχαχα
Η σημερινή νεολαία μπορεί παντού, εμείς τα γεροντια θέλουμε ανέσεις και κρεβάτια 6 × 6 για να απλωθουμε
 

stylos79

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
23
Like
1.452
Πόντοι
2.390
Περα απο τα κλασσικα, πανω σε σανιδα sup
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
109
Like
99
Πόντοι
1
Ρε μάγκες πείτε καμιά καλή γαμιστρωνα για κάνα καλό μάτι!
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Μπαλκονατο τα ξημερώματα μετά από έξοδο. Άλλο πράγμα….
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
1. αυτοκίνητο... έξω από αυτό, να έχω σηκώσει τη φούστα της γκόμενά και να την πηδάω από πίσω. Διπλα ακριβώς από έναν παραλιακό δρόμο, νωρίς το βράδυ... να έρχεται περιπολικό να μας βλέπει και να φεύγει ανάβοντας φάρο και κορναροντας!!!! πολύ γέλιο...
2. Σε ξενοδοχείο, μέρα μεσημέρι σε μπαλκόνι με περιμετρική θεα... την είχα ολόγυμνη και τηννπηδουσα από πίσω, είχε σκύψει πάνω στα κάγκελα. στάνταρ μας έπαιρναν μάτι...
3. σε ερημικές ή με λίγο κόσμο παραλίες, έξω από τη θάλασσα
4. σε παραλίες με κόσμο, μέσα στη θάλασσα... μας είχαν πάρει όλοι χαμπάρι...
5. σε πάρκο, βράδυ, πιπα από γκόμενά που μόλις είχα γνωρίσει... με μανία στην κατάποση..
6. σε τουαλέτες κεντρικού και διάσημου ξενοδοχείου που σίγουρα είχαν κάμερες σχεδόν παντού, πλην των ιδιαίτερων χωρών
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.731
Πόντοι
6.925
1. αυτοκίνητο... έξω από αυτό, να έχω σηκώσει τη φούστα της γκόμενά και να την πηδάω από πίσω. Διπλα ακριβώς από έναν παραλιακό δρόμο, νωρίς το βράδυ... να έρχεται περιπολικό να μας βλέπει και να φεύγει ανάβοντας φάρο και κορναροντας!!!! πολύ γέλιο...
2. Σε ξενοδοχείο, μέρα μεσημέρι σε μπαλκόνι με περιμετρική θεα... την είχα ολόγυμνη και τηννπηδουσα από πίσω, είχε σκύψει πάνω στα κάγκελα. στάνταρ μας έπαιρναν μάτι...
3. σε ερημικές ή με λίγο κόσμο παραλίες, έξω από τη θάλασσα
4. σε παραλίες με κόσμο, μέσα στη θάλασσα... μας είχαν πάρει όλοι χαμπάρι...
5. σε πάρκο, βράδυ, πιπα από γκόμενά που μόλις είχα γνωρίσει... με μανία στην κατάποση..
6. σε τουαλέτες κεντρικού και διάσημου ξενοδοχείου που σίγουρα είχαν κάμερες σχεδόν παντού, πλην των ιδιαίτερων χωρών
1. Όχι έξω από αυτοκίνητο
2. Ναι
3. Ναι
4.Ναι
5. Ναι αλλά μέρα
6. Ναι ...πιο κέντρο δεν γίνεται και Χ''γεννα (έχει ωραίο μεγάλο δέντρο)
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.085
Κριτικές
10
Like
5.389
Πόντοι
2.816
Κάπου παραλιακά συνήθως...

Εκτός από φουλ καλοκαίρι.. τότε παίρνουμε τα βουνά γιατί οι παραλίες είναι πολυσύχναστες
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
0
εχω κανει εξω απο εκκλησια, αμαρτια :2funny: και σε τουαλετες του mall, δεν βολευε και πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom