Νέα

Πρώτη φορά σε Swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anyparktos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256

PeterRoksani

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε αν ενδιαφέρεσαι να πάρεις μεζέ τσάμπα η χαρα σου. Τράβα σε κάνα τσονταδικο να σε καρφώσουν.

Τυπε αν ενδιαφέρεσαι να πάρεις μεζέ τσάμπα η χαρα σου. Τράβα σε κάνα τσονταδικο να σε καρφώσουν.
ότι νάνε είσαι αδερφέ
 

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.Εχω κάποιες ερωτήσεις κ ελπιζω να μη με κράξετε η κοροιδεψετε.
Είμαι με μια κοπέλα εδώ κ ενα 6μηνο περίπου κ περνάμε τέλεια.Πηγαμε Πειραιά το πρωι κ περνώντας έξω απ το 2+2 τυχαία το είδαμε, το γκουγκλαρε κ με ρωτούσε τι φάση είναι κ τετοια αλλά δεν ήξερα να της πω ακριβώς γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε swingers club.
Αν πάμε εκεί πρέπει οπωσδήποτε να γαμησουμε άλλο ζευγάρι?Μπορώ να τη γαμησω κ να μας παίρνουν μάτι( μας εξιτάρει αυτό γενικα)?
Πραγματικά ζητάω βοήθεια γιατι θα γουσταρα να παω αλλά δε νομίζω να μ αρεσει να μου τη γαμησει κάποιος άλλος.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Παίκτη καλησπέρα.

- Κανένας δε μπορεί να σε υποχρεώσει να κάνεις κάτι που δε θέλεις. Αν ξενερώσετε σηκώνεστε και φεύγετε.

- Σε αυτά τα μαγαζιά συνήθως ζευγάρια προτείνουν ανταλλαγή συντρόφων σε άλλα ζευγάρια ή συμμετοχή σε ομαδικό σεξ. Μερικές φορές και απλή γνωριμία για να γίνει η φάση εκτός μαγαζιού. Αν δεν σας ενδιαφέρει το λέτε ευγενικά και τελειώνει εκεί. Γενικά ο κόσμος είναι πολύ εξοικειωμένος και δεν παίζουν παρεξηγήσεις.

Τόσο στο 2+2 όσο και στο C4C υπάρχουν καμπίνες που σε βλέπουν και καμπίνες που δε σε βλέπουν (μόνο σε ακούνε). Αν σας αρέσει πηγαίνετε εκεί και το κάνετε. Να έχεις υπόψη σου ότι κάποιοι θα μπουν στο ίδιο δωμάτιο και θα βρίσκονται πολύ κοντά σας. Αν σας ενοχλεί τους λέτε να απομακρυνθούν. Πρέπει να θέτεις τα όριά σου.
Γενικά πάντως να ξέρεις επειδή σε αυτά τα μαγαζιά παίζεται πολύ σεξ ο κόσμος είναι συνηθισμένος και δεν παρεξηγιούντια με τα άκυρα. Επίσης αν σας απογοητεύσει η φάση μπορείτε να πιείτε απλά το ποτό σας και να την κάνετε.

Καλή επιτυχία και σας εύχομαι να περάσετε καλά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.261
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα σε όλους.Εχω κάποιες ερωτήσεις κ ελπιζω να μη με κράξετε η κοροιδεψετε.
Είμαι με μια κοπέλα εδώ κ ενα 6μηνο περίπου κ περνάμε τέλεια.Πηγαμε Πειραιά το πρωι κ περνώντας έξω απ το 2+2 τυχαία το είδαμε, το γκουγκλαρε κ με ρωτούσε τι φάση είναι κ τετοια αλλά δεν ήξερα να της πω ακριβώς γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε swingers club.
Αν πάμε εκεί πρέπει οπωσδήποτε να γαμησουμε άλλο ζευγάρι?Μπορώ να τη γαμησω κ να μας παίρνουν μάτι( μας εξιτάρει αυτό γενικα)?
Πραγματικά ζητάω βοήθεια γιατι θα γουσταρα να παω αλλά δε νομίζω να μ αρεσει να μου τη γαμησει κάποιος άλλος.
Απλά βγαλτης το από το μυαλό ..φίλε το σουινγκινγκ είναι αρρώστια σε ζευγάρι ..
Μετά αποκτούν οι γκόμενες εθισμό στην πουτσα και δεν προλαβαίνουν να ρουφάνε ψολες !
Μην ακούς μαλακίες του τύπου η δικιά μου γαμιεται μόνο όταν κάνουμε φάση ζευγάρι με ζευγάρι ,την άλλη μέρα η γυναίκα του γαμιεται με ότι πουτσα βρει όσο λείπει ο άλλος .
Το καλύτερο είναι να πας σε ανοιχτό χώρο να δώσεις μάτι απλά αφού το γουστάρετε και θα της φύγουν οι ιδέες..
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους.Εχω κάποιες ερωτήσεις κ ελπιζω να μη με κράξετε η κοροιδεψετε.
Είμαι με μια κοπέλα εδώ κ ενα 6μηνο περίπου κ περνάμε τέλεια.Πηγαμε Πειραιά το πρωι κ περνώντας έξω απ το 2+2 τυχαία το είδαμε, το γκουγκλαρε κ με ρωτούσε τι φάση είναι κ τετοια αλλά δεν ήξερα να της πω ακριβώς γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε swingers club.
Αν πάμε εκεί πρέπει οπωσδήποτε να γαμησουμε άλλο ζευγάρι?Μπορώ να τη γαμησω κ να μας παίρνουν μάτι( μας εξιτάρει αυτό γενικα)?
Πραγματικά ζητάω βοήθεια γιατι θα γουσταρα να παω αλλά δε νομίζω να μ αρεσει να μου τη γαμησει κάποιος άλλος.
μπραβο στην κοπελα οι swingers εχουν χωριστει ας πουμε se full ανταλλαγες, soft μονο αγγιγματα,same room και ουτω καθεξης...ακολουθειστε αυτο που μπορειτε κ σας αρεσει για αρχη και βλεπετε στην πορεια τι θα βγει...θα γνωρισετε εξαλλου αξιολογα ζευγαρια που θα σας βοηθησουν ...επισης υπαρχουν αρκετα ζευγαρια που δεν κανουν full..ομως εχεις ρωτησει την κοπελα σου μηπως της αρεσει;επικοινωνηστε με τη συντροφο σας..το σεξ δεν ειναι μονο για την παρτη μας...
ακολουθηστε την ψυχουλα σας κ τα θελω σας..η ζωη ειναι μικρη..
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Απλά βγαλτης το από το μυαλό ..φίλε το σουινγκινγκ είναι αρρώστια σε ζευγάρι ..
Μετά αποκτούν οι γκόμενες εθισμό στην πουτσα και δεν προλαβαίνουν να ρουφάνε ψολες !
Μην ακούς μαλακίες του τύπου η δικιά μου γαμιεται μόνο όταν κάνουμε φάση ζευγάρι με ζευγάρι ,την άλλη μέρα η γυναίκα του γαμιεται με ότι πουτσα βρει όσο λείπει ο άλλος .
Το καλύτερο είναι να πας σε ανοιχτό χώρο να δώσεις μάτι απλά αφού το γουστάρετε και θα της φύγουν οι ιδέες..
η αληθεια ειναι οτι γινεται εθισμος...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
Καλησπέρα σε όλους.Εχω κάποιες ερωτήσεις κ ελπιζω να μη με κράξετε η κοροιδεψετε.
Είμαι με μια κοπέλα εδώ κ ενα 6μηνο περίπου κ περνάμε τέλεια.Πηγαμε Πειραιά το πρωι κ περνώντας έξω απ το 2+2 τυχαία το είδαμε, το γκουγκλαρε κ με ρωτούσε τι φάση είναι κ τετοια αλλά δεν ήξερα να της πω ακριβώς γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε swingers club.
Αν πάμε εκεί πρέπει οπωσδήποτε να γαμησουμε άλλο ζευγάρι?Μπορώ να τη γαμησω κ να μας παίρνουν μάτι( μας εξιτάρει αυτό γενικα)?
Πραγματικά ζητάω βοήθεια γιατι θα γουσταρα να παω αλλά δε νομίζω να μ αρεσει να μου τη γαμησει κάποιος άλλος.
Γιατί μύστη....θα την γαμησει άλλος...δεν θα της κάνει κακό ...χαρά θα πάρει.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα σε όλους.Εχω κάποιες ερωτήσεις κ ελπιζω να μη με κράξετε η κοροιδεψετε.
Είμαι με μια κοπέλα εδώ κ ενα 6μηνο περίπου κ περνάμε τέλεια.Πηγαμε Πειραιά το πρωι κ περνώντας έξω απ το 2+2 τυχαία το είδαμε, το γκουγκλαρε κ με ρωτούσε τι φάση είναι κ τετοια αλλά δεν ήξερα να της πω ακριβώς γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε swingers club.
Αν πάμε εκεί πρέπει οπωσδήποτε να γαμησουμε άλλο ζευγάρι?Μπορώ να τη γαμησω κ να μας παίρνουν μάτι( μας εξιτάρει αυτό γενικα)?
Πραγματικά ζητάω βοήθεια γιατι θα γουσταρα να παω αλλά δε νομίζω να μ αρεσει να μου τη γαμησει κάποιος άλλος.
Τυπε τα πράγματα είναι απλά. Όντας πρωτάρης με του που μπαίνεις σε τέτοιο κλαμπ, υποχρεωτικά σου γαμαει την γκόμενα ο μαγαζατορας κι εσύ απλά παίρνεις μάτι. Μετα μπαίνετε οι 2 σας στο κλαμπ.
 

look4sameRoom

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
212
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους.Εχω κάποιες ερωτήσεις κ ελπιζω να μη με κράξετε η κοροιδεψετε.
Είμαι με μια κοπέλα εδώ κ ενα 6μηνο περίπου κ περνάμε τέλεια.Πηγαμε Πειραιά το πρωι κ περνώντας έξω απ το 2+2 τυχαία το είδαμε, το γκουγκλαρε κ με ρωτούσε τι φάση είναι κ τετοια αλλά δεν ήξερα να της πω ακριβώς γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε swingers club.
Αν πάμε εκεί πρέπει οπωσδήποτε να γαμησουμε άλλο ζευγάρι?Μπορώ να τη γαμησω κ να μας παίρνουν μάτι( μας εξιτάρει αυτό γενικα)?
Πραγματικά ζητάω βοήθεια γιατι θα γουσταρα να παω αλλά δε νομίζω να μ αρεσει να μου τη γαμησει κάποιος άλλος.
Ειμαστε ακριβως στην ιδια κατασταση. Τελικα κανατε κατι, πηγατε; Πως ηταν;
 

Vagsof87

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
27
Like
454
Πόντοι
20
Ειμαστε ακριβως στην ιδια κατασταση. Τελικα κανατε κατι, πηγατε; Πως ηταν;
Καλησπέρα φίλε μου εγώ με την γυναίκα μου έχουμε επισκεφθεί αυτο το μαγαζί λίγες φορές αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν είναι όπως το είχα τουλάχιστον εγώ στο μυαλό μου ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom