Νέα

Πρώτη φορά anal η καριόλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
και φυσικά φαντάζομαι  όλοι έχουμε τρέλα με τον κώλο της δικιάς μας. Προσωπικά, ακόμα δεν κατάφερα να διυσδείσω εκει πέρα, με αποκορύφωμα πριν λίγες μέρες. Την είχα στα 4 και πήγα ξεκείνησα να τον τρίβω στα κωλομέρια της. Της άρεζε.Πήγα να τις τον καρφώσω και την ώρα που έμπαινε το πουτσοκέφαλο γυρνάει απότομα μου τον πιάνει απο τη βάση και μου λέει:
"μωρό μου την επόμενη φορά που θα κάνεις κάτι τέτοιο χωρίς την άδειά μου θα σου ξεριζώσω την μαλαπέρδα σου".


Είναι σκληρή γυναίκα...
Αν εφτασες μεχρι εκει και δεν σε αφησε, τοτε ειναι πολυ σκατοψυχη Πες μας και οτι δε τα καταπινει να μη μας σηκωθει ενα μηνα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Αν εφτασες μεχρι εκει και δεν σε αφησε, τοτε ειναι πολυ σκατοψυχη Πες μας και οτι δε τα καταπινει να μη μας σηκωθει ενα μηνα.
ουυτε κωλο,ουτε καταποση? εφιαλτικο σεναριο.. :S :S
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Θα διαφωνησω τη βασιλισσα δε την ξεπερναει καμμια μεχρι στιγμης και ειναι μια η Jenna Jameson

Η Ανίτα Μπλοντ , τα είχε όλα φυσικά.
Στη Τζεημσον μέχρι και στις μουνότριχες πρέπει να είχε βάλει χέρι πλαστικός.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Η Ανίτα Μπλοντ , τα είχε όλα φυσικά.
Στη Τζεημσον μέχρι και στις μουνότριχες πρέπει να είχε βάλει χέρι πλαστικός.

και η Cody Nicole στα 80ς

1422850607_codys-gang-bang.jpg


1.83 γυναικα οχι κανα ταπερ με ποδια
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
και φυσικά φαντάζομαι  όλοι έχουμε τρέλα με τον κώλο της δικιάς μας. Προσωπικά, ακόμα δεν κατάφερα να διυσδείσω εκει πέρα, με αποκορύφωμα πριν λίγες μέρες. Την είχα στα 4 και πήγα ξεκείνησα να τον τρίβω στα κωλομέρια της. Της άρεζε.Πήγα να τις τον καρφώσω και την ώρα που έμπαινε το πουτσοκέφαλο γυρνάει απότομα μου τον πιάνει απο τη βάση και μου λέει:
"μωρό μου την επόμενη φορά που θα κάνεις κάτι τέτοιο χωρίς την άδειά μου θα σου ξεριζώσω την μαλαπέρδα σου".


Είναι σκληρή γυναίκα...

Eμένα αν μου έλεγε κάτι τέτοιο θα απαντούσα¨: Ε, τότε με συγχωρείτε..Θα μπορούσα να έχω την άδεια σας να σας σκίσω τη σούφρα?
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Αν εφτασες μεχρι εκει και δεν σε αφησε, τοτε ειναι πολυ σκατοψυχη Πες μας και οτι δε τα καταπινει να μη μας σηκωθει ενα μηνα.
Κάνει τα πάντα. facefucking, deepthroat, public handjobs ότι μπορείτε να φανταστείτε. Είμαι πολύ ικανοποιημένος, αλλά θέλει τον χρόνο της για κώλο...
 

askeris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
674
Πόντοι
86

DSF515

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2015
Μηνύματα
1.144
Like
1.551
Πόντοι
216
Ακόμα περιμένω τη Reagan Foxx...
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
H piper perri το κοντοστεγνοπουτανακι δεν εχει δώσει κ δεν νομίζω να δώσει ποτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom