Νέα

Προστατίτιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MagicP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Τύποι ποιό είναι καλό νοσοκομείο για εξετάσεις προστάτη, ουρήθρας; Έχω κι εγώ κάτι ενοχλήσεις τελευταία που κρατάνε μερικές ημέρες, φεύγουν και ξανάρχονται.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Τύποι ποιό είναι καλό νοσοκομείο για εξετάσεις προστάτη, ουρήθρας; Έχω κι εγώ κάτι ενοχλήσεις τελευταία που κρατάνε μερικές ημέρες, φεύγουν και ξανάρχονται.
τραβα σε εναν ουρολογο  σε κρατικο νοσοκομειο,και ουτως η αλλως θα σε παραπεμψει να κανεις καποιες εξετασεις.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
τραβα σε εναν ουρολογο  σε κρατικο νοσοκομειο,και ουτως η αλλως θα σε παραπεμψει να κανεις καποιες εξετασεις.

Θέλω να πάω κάπου να με κοιτάξουν ενδελεχώς. Αν πάω στην τύχη κάπου δε θα με προσέξουν. Ενδέχεται να μου γράψουν απλά αντιβίωση χωρίς εξετάσεις.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Θέλω να πάω κάπου να με κοιτάξουν ενδελεχώς. Αν πάω στην τύχη κάπου δε θα με προσέξουν. Ενδέχεται να μου γράψουν απλά αντιβίωση χωρίς εξετάσεις.

ξηλωσου κ πηγαινε σε ιδιωτη τυπε
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Jim πως πινεις την αγριαδα ..βραζεις την ριζα ; επισης σε τι κατασταση εισαι (πονοι- ενοχλησεις κτλ;)

Η αληθεια ειναι πως πριν μερικα χρονια πηγα σε κορυφαιο ουρολογο κι εκανα διορθικο υπερηχο προστατη. (Σε οσους ειχα παει προηγουμενως αποφευγανε να συστησουν την εν λογω εξεταση και μου ελεγαν διακιολογιες του τυπου "γαμα πολυ και θα περασουν ολα ---εφοσον δεν εχεις τσουξιμο δεν εχεις κατι---ερεθισμοι του προστατη που δεν μας πειραζουν), αυτός μου εδωσε μια πολυ δυνατη αντιβιωση κι ενα φαρμακο που παιρνουν και οι μεγαλοι για τον προστατη. Με την αντιβιωση ο πονος εφυγε, αντιθετα η δυσαρεστη αισθηση και οι ερεθισμοι παραμενουν για παντα. Βεβαια κι εγω σαν κλασσικος μαλακας τον παιζω συνεχεια οποτε ερεθιζω τον προστατη.
Τωρα πως πινω την αγριαδα...βραζω την ριζα κανα 15΄ κι υστερα την πινω σαν ροφημα, μοιαζει λιγο με χαμομιλι στην γευση.
και καλα κανεις και τον παιζεις φιλε,ειναι καλο να φευγουν τα λυμναζοντα προστατικα υγρα,ετσι μειωνεται το μικροβιακο φορτιο στον προστατη...
καπου ειδα μια απιθανη αναλυση-θεραπεια απο ενα τυπο,θα το ψαξω να το βρω
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537

Ρε τυποι, επειδη εχω κι εγω κατι ενοχλησεις (αισθηση ατελους ουρησης, ερεθισμο εσωτερικα μετα το κατουρημα), πηγα σε ουρολογο και μου εγραψε υπερηχο "νεφρα-προστατη-ορχεις" + εξεταση ουρων.

Του ειπα τα συμπτωματα και εδειξε τελειως ανεκφραστος (σε φαση ρουτινας...)

Ειμαι 26 στα 27. Παιζει να ΄χω αυτο που λετε?

ΥΓ
Δεν γαμαω ακαποτα, μονο πιπες κατα καιρους.
Παιζει ρολο?
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Ρε τυποι, επειδη εχω κι εγω κατι ενοχλησεις (αισθηση ατελους ουρησης, ερεθισμο εσωτερικα μετα το κατουρημα), πηγα σε ουρολογο και μου εγραψε υπερηχο "νεφρα-προστατη-ορχεις" + εξεταση ουρων.

Του ειπα τα συμπτωματα και εδειξε τελειως ανεκφραστος (σε φαση ρουτινας...)

Ειμαι 26 στα 27. Παιζει να ΄χω αυτο που λετε?

ΥΓ
Δεν γαμαω ακαποτα, μονο πιπες κατα καιρους.
Παιζει ρολο?

ξερεις κανενα γιατρο στο μπου κ κανεις την ερωτηση ? πηγαινε σ ενα σοβαρο ουρολογο
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
ξερεις κανενα γιατρο στο μπου κ κανεις την ερωτηση ? πηγαινε σ ενα σοβαρο ουρολογο

Πηγα ρε, λεμε!

Τι αλλο να κανω?
Να ψαξω προφεσορα του MIT να μου εξηγησει γιατι τσουζει το πουλι μου οταν κατουραω?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Πηγα ρε, λεμε!

Τι αλλο να κανω?
Να ψαξω προφεσορα του MIT να μου εξηγησει γιατι τσουζει το πουλι μου οταν κατουραω?
να ρωτησεις τον γιασου τυπε που ειχε και αυτος μπροστατνιτιδα και θεραπευτηκε  :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ξερεις κανενα γιατρο στο μπου κ κανεις την ερωτηση ? πηγαινε σ ενα σοβαρο ουρολογο

ρε λιακο, αντιλαμβανεσαι οτι κανεις αυτη την ερωτηση σε καποιον που πριν λιγους μηνες εγραφε σοβαρα οτι κολλησε κρυολογημα το πουλι του επειδη μια πουτανα ηταν συναχωμενη οταν του πηρε τσιμπουκι?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
ρε λιακο, αντιλαμβανεσαι οτι κανεις αυτη την ερωτηση σε καποιον που πριν λιγους μηνες εγραφε σοβαρα οτι κολλησε κρυολογημα το πουλι του επειδη μια πουτανα ηταν συναχωμενη οταν του πηρε τσιμπουκι?

Ακομα εδω εισαι?

Νομιζα οτι σε απεσυραν...

Τι να πω. Πεταμενα λεφτα!

Ουτε καν μια στοιχειωδη αντιπαραθεση δεν μπορεις να πυροδοτησεις, τωρα πια
(οι περισσοτεροι απαξιουν και ν' ασχοληθουν...)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ακομα εδω εισαι?

Νομιζα οτι σε απεσυραν...

Τι να πω. Πεταμενα λεφτα.
Ουτε καν μια στοιχειωδη αντιπαραθεση δεν μπορεις να πυροδοτησεις, τωρα πια
(οι περισσοτεροι απαξιουν και ν' ασχοληθουν...)

μην αγχωνεσαι ρε καμια γριπη θα κολλησε το πουλακι σου παλι και δεν το καταλαβες.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
μην αγχωνεσαι ρε καμια γριπη θα κολλησε το πουλακι σου παλι και δεν το καταλαβες.

Κοιτα, δεν θα σου κανω τη χαρη να ασχοληθω, οποτε ξαπλωσε κατω, σε σταση εμβρυου, και παλινδρομησε μπρος-πισω το κεφαλακι σου που δεν σε παιζω...

Η μονη μου απορια ειναι:

Αν αναρτησω τις εξετασεις και τη γνωματευση του γιατρου, τις ημερομηνιες που ανεβηκε και το σχετικο ποστ περι Ντανιελλας, θα κατσεις να σε γαμησω μες στην πλατεια Συνταγματος, ή θα το παιζεις τρελος, οπως με το Λακη;;;
Ξεφτιλισμενο μουνοπλυμα.

ΥΓ
Τωρα γραψε ο,τι θες. Δεν προκειται KAN να δω την απαντηση.

ΥΓ2
Αν καποιος μου πει οτι το συνεχισες, εγω θα ειμαι στην εξοδο του μετρο "Συνταγμα", αυριο πρωι, με την πουτσα στο χερι - Και περιμενω οποιον αλλον απ' το Bou θελει, να δει αν ηρθες.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ρε λιακο, αντιλαμβανεσαι οτι κανεις αυτη την ερωτηση σε καποιον που πριν λιγους μηνες εγραφε σοβαρα οτι κολλησε κρυολογημα το πουλι του επειδη μια πουτανα ηταν συναχωμενη οταν του πηρε τσιμπουκι?

σορυ εκτορ... δεν ειχα υποψην  :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
βρε αχαχουχακι ηρεμησε ειπαμε και η γριπη περαστικη ειναι
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.569
Like
2.881
Πόντοι
506
Κοιτα, δεν θα σου κανω τη χαρη να ασχοληθω, οποτε ξαπλωσε κατω, σε σταση εμβρυου, και παλινδρομησε μπρος-πισω το κεφαλακι σου που δεν σε παιζω...

Η μονη μου απορια ειναι:

[size=16pt]Αν αναρτησω τις εξετασεις και τη γνωματευση του γιατρου, τις ημερομηνιες που ανεβηκε και το σχετικο ποστ περι Ντανιελλας, θα κατσεις να σε γαμησω μες στην πλατεια Συνταγματος, ή θα το παιζεις τρελος, οπως με το Λακη;;;[/size]
Ξεφτιλισμενο μουνοπλυμα.

ΥΓ
Τωρα γραψε ο,τι θες. Δεν προκειται KAN να δω την απαντηση.

ΥΓ2
Αν καποιος μου πει οτι το συνεχισες, εγω θα ειμαι στην εξοδο του μετρο "Συνταγμα", αυριο πρωι, με την πουτσα στο χερι - Και περιμενω οποιον αλλον απ' το Bou θελει, να δει αν ηρθες.

.......του ειχε κανει ενα γαμησι σπεσιαλ ο λακης.......
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ρε τυποι, επειδη εχω κι εγω κατι ενοχλησεις (αισθηση ατελους ουρησης, ερεθισμο εσωτερικα μετα το κατουρημα), πηγα σε ουρολογο και μου εγραψε υπερηχο "νεφρα-προστατη-ορχεις" + εξεταση ουρων.

Του ειπα τα συμπτωματα και εδειξε τελειως ανεκφραστος (σε φαση ρουτινας...)

Ειμαι 26 στα 27. Παιζει να ΄χω αυτο που λετε?

ΥΓ
Δεν γαμαω ακαποτα, μονο πιπες κατα καιρους.
Παιζει ρολο?
Και απο το φορουμ τι θες ακριβως;Εκανες τις εξετασεις που σου είπε ο γιατρός;Τον γιατρό τον πληρωσες,δεν τον ρωτησες;Μηπως αυτός σου είπε να ρωτησεις εδω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom