Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 246K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Costas28yo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία όλα αυτά, αλλά άμα δεν την πονάς και λίγο και αν δεν σου δείξει ότι δεν της αρέσει και ζορίζετε χάνετε αυτή η απόλαυση του συναινετικού βιασμού :)
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
1. Να ξέρετε ότι όταν γαμάτε κώλο, ενδέχεται να προκύψουν και μικροατυχηματάκια, γι' αυτό να 'στε άνετοι, ειδάλλως μην μπαίνετε καν στη διαδικασία.

2. Η καλύτερη προετοιμασία, είναι δάχτυλα, με μπόλικο σάλιο, ενώ την παίρνετε κανονικά, ή, ενώτης κάνετε στοματικό.

3. Να μπαίνετε σιγά-σιγά. Πρώτα το κεφάλι, υπομονή μισό λεπτό μέχρι να ανοίξει ο σφυγκτήρας, και μετά αργά-αργά το κύριο σώμα. Μην πιέζετε πολύ, μην πηγαίνετε γρήγορα, μην βάζετε το χέρι για να σπρώξετε. Να' στε ήρεμοι και καθησυχαστικοί, και να την φιλάτε σε στήθος, ώμους, στόμα.

4. Η καλύτερη στάση είναι στα τέσσερα, με ώμους και κεφάλι χαμηλά, στο κρεβάτι, όχι το κλασσικό doggie-style  με το σώμα σε ευθεία και τα χέρια τεντωμένα να πιάνουν το κρεβάτι. Καλή στάση ακόμη, ξαπλωτό-πισωκολλητό.

Υ.Γ.: ¨Ολα τα παραπάνω, δεν αφορούν σε επαφή με πουτάνα
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι λατρης του γυναικειου κωλου!!! ;) ;)!!!! ;) ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ΚΑΙ ΓΩ  ΕΙΜΑΙ  ΛΑΤΡΕΙΣ  ΠΑΝΤΑ  ΤΟΥ  ΓΥΝΑΙΚΙΟΥ  ΚΩΛΟΥ  ΑΛΛΑ  ΜΕ  ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ  ΜΕ  ΠΟΛΥ  ΒΑΖΕΛΙΝΗ  ΕΙΝΑΙ  ΑΛΛΟ  ΠΡΑΓΜΑ  Ο  ΚΩΛΟ  ΣΚΕΤΗ  ΚΑΥΛΑ 

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ + ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ !!!
ΜΟΝΟΝ λιπαντικά με βάση το νερό... πχ Κ-Υ (αλοιφή σε μορφή τζελ, που την αγοράζεις από τα Φαρμακεία)
 

Sprout

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ε καλά κι εσύ, δεν είναι ανάγκη να πας στο φαρμακείο της γειτονιάς σου για να το πάρεις!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
;

ʼνευ σχολίων και μειδιαμάτων απο τον φαρμα/ ποιό;;;;
Φαντάζομαι μόνο γυναίκες αγοράζουν;;;;;;

Αντίθετα απο την ευρέως διαδεδομένη χρήση του ΚΥ, ΔΕΝ σημιουργήθηκε για την αντικατάσταση των κολπικών υγρών. Η πρωταρχική χρήση του ΚΥ (όπως και όλων των water based lubricants-λιπαντικά με βάση το νερό) ήταν και είναι ακόμα η αποφυγή εγκαυμάτων απο τη χρήση μηχνημάτων ανάνηψης. Τοποθετείται πάνω στις μεταλλικές πλάκες πριν διοχετευτεί ρεύμα στο σώμα.
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Η πρωταρχική χρήση του ΚΥ (όπως και όλων των water based lubricants-λιπαντικά με βάση το νερό) ήταν και είναι ακόμα η αποφυγή εγκαυμάτων απο τη χρήση μηχνημάτων ανάνηψης. Τοποθετείται πάνω στις μεταλλικές πλάκες πριν διοχετευτεί ρεύμα στο σώμα.
υποκλίνομαι
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Πολύ καλά όλα αυτά που έγραψες αλλά στις περισσότερες χώρες του εξωτερικού το πρωκτικό σεχ δεν είναι γνωστό ώς Greek αλλά ώς ωθομανικό.
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Πολύ καλά όλα αυτά που έγραψες αλλά στις περισσότερες χώρες του εξωτερικού το πρωκτικό σεχ δεν είναι γνωστό ώς Greek αλλά ώς ωθομανικό.
Πάντως σε κατάλογο υπηρεσιών CT αναφέρεται ως greek (δες παλιό φόρουμ)
 

fargoN

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδεία , έχω κάποιες απορίες στο τομέα του πρωκτικού sex και πιστεύω πως είστε οι πιο κατάλληλοι ώστε να μου λύσετε μερικές απορίες που έχω πριν μπω στη πράξη  με τη κοπέλα μου, που μου ζήτησε να το κάνουμε (είμαστε και οι 2 Χ 17)
Διάβασα το ΤΟΠΙΚ που έμοιαζε σαν οδηγός και θα έλεγα πως με βοήθησε ιδιαίτερα.
Όσοι δεν θυμούνται το τοπικ βρίσκεται εδώ:

]

Ας αρχίσω με τις απορίες μου,

1)Θα χρησιμοποιήσω baby oil, πιστεύω θα κάνει καλά τη δουλειά του άμα έχετε να προτείνετε κάτι εσείς αναφέρετε το!

2)Χρήση προφυλακτικού απαραίτητη?

3)Στον οδηγό μιλάει για κάποια απρόοπτα πια είναι αυτά?

4)Δεν θέλω να πονέσει (αν και από μέσα μου το γουστάρω τρελά, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) θέλω σαν πρώτη φορά να το δει με καλό μάτι ώστε να ξαναγίνει , εγώ σίγουρα θα το ευχαριστηθώ πως θα καταφέρω να το ευχαριστηθεί και η ιδία?

5)Πάντα έρχεται σε οργασμό όταν τι περνώ κανονικά, με το πρωκτικό πως μια γυναικά μπορεί να έρθει σε οργασμό?

Αυτά ,,,,οποιαδήποτε συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρα μιας και είμαι πρωτάρης στο πρωκτικό!

Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
1.καλο θεωρω πως ειναι
2.οπωςδηποτε κ μετα πλυσιμο (καλα εεεε)
3.δν ξερω..δν εχω διαβασει
4.δυσκολο να συμβει...απλα πρεπει να ειναι απ τις γκομενες που γουσταρουν να πονανε γενικα...
5.θα το καταλαβεις οταν την παρεις....:):):):)
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Η απορία είναι άλλη.. Εγώ γιατί στα 17 ασχολιόμουν με την ώσμωση και τον Φερδινάνδο του Σαξκομβούργου????????  :headbang:  :headbang:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Να ξεφύγουμε λίγο από τη ρουτίνα αχαχαχαχα

Τώρα να σου πω ότι δεν ζηλεύω.. ψέμματα θα ναι και κατάφορα.
Φίλε μου, ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΩΣΕ.. και αν είναι η πρώτη της φορά πρόσεξέ την.. θα σε θυμάται  ;)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
H κοπέλα σου που σου ζήτησε στα 17 να την ξεκωλιάσεις θα έχει ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Όσο για σένα, σε βλέπω να απολαμβάνεις την τριβή από τις σκατούλες στα τοιχώματα του εντέρου και να προσπαθείς μετά να εξηγήσεις στους γονείς σου πως ξαφνικά απέκτησες ουρολοίμωξη.
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Η απορία είναι άλλη.. Εγώ γιατί στα 17 ασχολιόμουν με την ώσμωση και τον Φερδινάνδο του Σαξκομβούργου????????  :headbang:  :headbang:


Εμενα ειναι αλλη..Εγω στα 17 μου τετοια ωρα κοιμομουν γιατι την επομενη ειχα σχολειο..Αυτος ψαχνει πως θα γαμισει και μαλιστα απο κωλο??Τοσο διαφορετικη πια η νεα γενια??Αυριο σχολεια δεν εχει?? :huh: :huh: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom