Νέα

Πρώην Σπαρτιάτης έσκασε μπουκέτο σε βουλευτή της Ελλ. Λύσης στη Βουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
7
Like
2.925
Πόντοι
786
Για μενα μεγαλυτερη σημασια ειχε οτι ηταν ασχετος.
Πραγματικα ασχετος, οχι μεταφορικα.
Και το εχει πει και ο ιδιος, μπηκε λεει στο Μαξιμου και την πρωτη μερα χτυπαει το τηλεφωνο "επεσε ενα πολεμικο αεροπλανο". Και το περιεγραφε περιπου ως "Θεε μου τι εκανα, τι θελω εδω? Τι κανω τωρα?"
Δηλαδη αν ειχε δουλεψει καμια δεκαετια θα αντιδρουσε καλυτερα?
έβρισε κι όλας (περίπου, γαμώ την ατυχία μου),
όπως το διηγήθηκε ο ίδιος!
πώς το λένε τώρα: "δεν έχει ενσυναίσθηση"
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
358
Πόντοι
3.235
Το ολο σκηνικο με τους Σπαρτιατες μια χαρα του εκατσε του Βελοπουλου.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.239
Πόντοι
3.656
ό,τι να'ναι
ο κουτσούμπας θέλει να κυβερνήσει μαρξιστικά-λενινιστικά-σταλινικά-προλεταριοδικτατορικά .
εγώ λέω ότι ο κουτσούμπας δεν θέλει να κυβερνήσει.

θέλει να υπάρχουν πάντα κακές κυβερνήσεις για να έχει πάντα αυτός δουλειά ως αντιπολίτευση που δεν κάνει στην ουσία τίποτα.

αν τον έβγαζε ο λαός να κυβερνήσει πραγματικά θα έπαιρνε το πρώτο αεροπλάνο να εξαφανιστεί.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
7
Like
2.925
Πόντοι
786
εγώ λέω ότι ο κουτσούμπας δεν θέλει να κυβερνήσει.

θέλει να υπάρχουν πάντα κακές κυβερνήσεις για να έχει πάντα αυτός δουλειά ως αντιπολίτευση που δεν κάνει στην ουσία τίποτα.

αν τον έβγαζε ο λαός να κυβερνήσει πραγματικά θα έπαιρνε το πρώτο αεροπλάνο να εξαφανιστεί.
δεν έχει σημασία εσύ θα έσκαβες στον αχελώο ή στις σκουριές ή μπορεί να έστρωνες σιδηροτροχιές
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.239
Πόντοι
3.656
δεν έχει σημασία εσύ θα έσκαβες στον αχελώο ή στις σκουριές ή μπορεί να έστρωνες σιδηροτροχιές
Δεν θα κουνιόμουν από τη θέση μου.

Δεν θέλει να κυβερνήσει, δεν μπορεί και το γνωρίζει. Γιαυτό ποτέ δεν έχει κάνει καμία κίνηση προς αυτή την κατεύθυνση.

Και για τον Αλέξη έλεγαν ότι είναι αριστερός κουμουνιστής και τελικά μας βγήκε καπιταλόσκυλο και μπατσολάγνος.

Όχι μόνο δε θα κουνιόμουν από τη θέση μου αλλά θα με στήριζε κιόλας περισσότερο από τους ολιγάρχες που στηρίζει ο σημερινός κουμουνιστής που μας κυβερνά
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Video or it didn't happen.
Σιγα μη πιστεψουμε δημοσιογραφους και πολιτικους
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.346
Κριτικές
16
Like
13.444
Πόντοι
5.577
Για τα πανεπιστήμια φταίει και η νδ και το πασοκ και το συριζα όσο και το κκε.

Καμία κυβέρνηση δεν ξήλωσε τις παρατάξεις από τις σχολές ως όφειλε.
το συστημα βολευεται με το μπαχαλο στα πανεπιστημια για να κραταει τους "νοικοκυραιους" ψηφοφορους

40 χρονια αναρχοαυτονομοι αριστεριστες σπανε, καινε δημοσια- ιδιωτικη περιουσια με καθε αφορμη, ζακ, 17η κλπ δεν τους κανουν τιποτα

τους χουλιγκανους λογω κοντρας με τον μαρινακη τους εδεσαν για κακουργηματα μεσα σε 2 μηνες

τη ΧΑ παλιοτερα το ιδιο, οταν θελουν, οποτε θελουν για οποιον θελουν φτιαχνουν νομους κατα το δοκουν, η ανωτατη δικαιοσυνη εχει καταντησει εκτελεστικο οργανο της κυβερνησης
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.346
Κριτικές
16
Like
13.444
Πόντοι
5.577
:2funny: :2funny: :2funny:

Άρα όποιος άεργος,κοπρίτης,καθυστερημένος έχει το επίθετο Καραμανλής,Παπανδρέου,Μητσοτάκης,πρέπει εσαεί να'ναι πολιτικός σ'αυτή τη χώρα.Because...they know the job
αρκει να μην εισαι βασιλικος γονος
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.346
Κριτικές
16
Like
13.444
Πόντοι
5.577
Το ολο σκηνικο με τους Σπαρτιατες μια χαρα του εκατσε του Βελοπουλου.
ο Χιος λεει οτι γι αυτο στηθηκε το μπουνιδι, για να αποτρεψει τις ψηφους του κασιδα να πανε εκει :confused:

μονο η λατινοπουλου καταδικασε τον αποκλεισμο σπαρτιατων :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
Κατανοητο.

Και ο Ναπολεων θα εβρισκε βαρετο και κουραστικο να του υπενθυμιζουν διαρκως το Βατερλω

Και ο Δραμαλης τα Δερβενάκια

Αλλα τι να κανουμε που η Ιστορια τους ταυτισε με αυτα...
Αν το θυμιζεις σε Αγγλους το Βατερλώ, προφανως τους θυμιζεις μια νίκη. Γιατι προφανως το 41% δεν ειναι βατερλώ για τη ΝΔ αλλά για τους αντιπαλους της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο Χιος λεει οτι γι αυτο στηθηκε το μπουνιδι, για να αποτρεψει τις ψηφους του κασιδα να πανε εκει :confused:

μονο η λατινοπουλου καταδικασε τον αποκλεισμο σπαρτιατων :think:
Ε αφου το λέει ο Χιος...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
Δίωξη για κακούργημα σε βάρος του βουλευτή Κ. Φλώρου (πρώην Σπαρτιάτης) για το γρονθοκόπημα στον Β. Γραμμένο

Ούτε τον δράστη γνωρίζω ούτε το θύμα, είναι από τους παγκοσμίως άγνωστους βουλευτές μάλλον.
Από εκεί και πέρα, το καραγκιόζ μπερντέ με τα ''κακουργήματα'' και την κατακρεούργηση των νόμων για να πουλήσουμε σανό, πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει.
Πήγε ο άλλος και του έδωσε δύο μπουκέτα επειδή του έβρισε τη μάνα, και συνελήφθη για κακούργημα (!!!) με μία διάταξη που δεν έχει καμία σχέση με το συμβάν και αφορά σε εντελώς διαφορετική περίπτωση.
Το ωραίο είναι πως και ο υβριστής και ο μπουνιστής θα έχουν κυρώσεις από την Βουλή.
Γιατί είναι ένας θεσμός το κοινοβούλιο, δεν είναι μια καφενειακή μάζωξη.
Απαγορεύεται και το μπουνίδι αλλά και το "Γαμώ τη μάνα σου".
Κάτι που και οι 2 τους το ήξεραν.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.239
Πόντοι
3.656
το συστημα βολευεται με το μπαχαλο στα πανεπιστημια για να κραταει τους "νοικοκυραιους" ψηφοφορους

40 χρονια αναρχοαυτονομοι αριστεριστες σπανε, καινε δημοσια- ιδιωτικη περιουσια με καθε αφορμη, ζακ, 17η κλπ δεν τους κανουν τιποτα

τους χουλιγκανους λογω κοντρας με τον μαρινακη τους εδεσαν για κακουργηματα μεσα σε 2 μηνες

τη ΧΑ παλιοτερα το ιδιο, οταν θελουν, οποτε θελουν για οποιον θελουν φτιαχνουν νομους κατα το δοκουν, η ανωτατη δικαιοσυνη εχει καταντησει εκτελεστικο οργανο της κυβερνησης
Τα μπάχαλα βολεύουν τις κυβερνήσεις γενικά για πολλούς λόγους.

Στους μπαχαλάκιδες δεν υπάρχουν πραγματικές ιδεολογίες....αναρχικοί....χρυσαυγίτες...γηπεδικοί....παραστρατιωτικοί....όλοι την ίδια μούρη έχουν όποιος κρατάει κοντάρια και φοράει κράνος είναι μπαχαλάκιας.

Και οι ίδιοι όλοι μαζί παρέα κάνουν μαζί με τους μπαχαλάκιδες μπάτσους που τους σιγοντάρουν και ζουν για το ξύλο και αυτοί.

Πάρε για παράδειγμα τον ρουπακιά ο οποίος ήταν στο κκε για να παίζει ξύλο και γηπεδικός μπαχαλάκιας και κατέληξε στην χρυσή αυγή μπαχαλάκιας.

Όλοι τα ίδια σκατά δεκανίκια του συστήματος όλοι όσοι κάνουν μπάχαλα. Το σύστημα τους θέλει ώστε να σπάει εύκολα κάθε ειρηνική πορεία για να μην ακουστεί η πραγματική αντίδραση του φυσιολογικού κόσμου.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.677
Like
28.922
Πόντοι
6.056

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.346
Κριτικές
16
Like
13.444
Πόντοι
5.577
τη μεζουρα για τα 50 μετρα αποσταση απο τον γραμμενο θα την κραταει ο τασουλας :knuppel:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
805
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
Τώρα που κόπηκαν οι Σπαρτιάτες από το πρωτοδικείο είναι το καλύτερο δώρο στο Βερόπουλο. Προς τα εκεί θα πάνε οι περισσότεροι Σπαρτιάτες εκτός αν δώσει ο Κασιδιάρης σύρμα για κανένα άλλο κόμμα
απο εγκυρες δημοσιαογραφικες πηγες θα το πω μονο εδω στο Μπου ,εχει ηδη κανει προσφορα για ν απανε οι βουλευτες στη λυση απο ενα ζευγος εσωρουχων του Αδαμ και της Ευας
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.104
Like
5.689
Πόντοι
1.206
Οι Σπαρτιάτες ήταν και είναι χαμένη ιστορία, οπότε καλύτερα θα ήταν να χαθούν από το προσκήνιο. Από τη στιγμή που ο άλλος ελέγχει απόλυτα τη δικαιοσύνη αν εσύ του δίνεις πατήματα θα σε πατήσει κάτω φυσικά. Αλλά μάλλον είναι πολύ βλάκες για να το καταλάβουν αυτό.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
805
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
εγώ δεν περιμένω να δω άσπρη μέρα από κανέναν πολιτικό , απλώς λέω ότι αν κάποιος μου έλεγε ότι θα μου γ... την μάνα και εγώ δεν ξέρω τι θα έκανα
εγω ξερω θα του ελεγα στοιχημα 10.000 ευρω πως δεν μπορεις, και μονο λογια εισαι.Μετα βεβαια θα ανακαλυπτε πως η μανα μου δεν ζει απο το 2007 ,ε ναι λοπον του ειπα ψεμματα οπως λενε αυτοι συνεχως κ<ι ασυστολως
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
805
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
EΙναι αλλο να σε βρισει ενας στο δρομο που ειστε οι δυο σας, κι αλλο μπροστα σε τριτους, εκει μπαινει στη μεση και το ξεφτιλικι οτι σε βριζει ο αλλος, και βλεπει ο κοσμος και φοβασαι οτι θα σε πουν κοτα
λογω φυλου δεν γινεται να με πουν κο9κορα ,δεν τοχω καθολου με τιε γκαιυ κσταστασεις
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
805
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
Ο πρωτος ειναι στον παγκο ρε τυπε, στο ψυγειο, θαλαμοφυλακας, πως το λενε, δεν εχει συμμετασχει ποτε σε Κυβερνηση. Δεν εχει παιξει μπαλα. Μικρη σημασια εχει το ιστορικο του. Αχυρανθρωπος ειναι

Ενω ο αλλος υπογραφει καθε μερα χαρτια που επηρεαζουν τη ζωη εκατομμυριων ανθρωπων για πολλα χρονια

Θα ασχοληθουμε με καποιον που υπογραφει 0 χαρτια στα 20 χρονια η με τον αλλον που υπογραφει 2700 εγγραφα/αποφασεις/νομοσχεδια στην τετραετια;

Εσενα δε σου κακοφαινεται να αποφασιζει για τη ζωη σου ανθρωπος με μηδεν ενσημα;
χαχα χα εδω εχουμε το κακο αντιγραφο του ΜΡ.βΕΑΝ πρωθυπουργο, καιο τον βγαλαμε και για δευτερη τετραετια ,ρε παιδια να θελετε να γελατε δειτε παλια επεισοδια του mr.bean και μην παιζετε με το ποιος θα κυβερνησει, αυτα ειναι σοβαρα πραγματα ,βγαλατε πρωθυπουργο καπιιον πειδη βγαζει γεκιοπ ημαρτον..
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
805
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
Φαντάζομαι ο Τραμπ ή ο Μπερλουσκόνι ας πούμε,δεν κάνουν ούτε για να γυαλίζουν τα παπούτσια του Χατζηδάκη :2funny:
ουτε να γυαλισουν τη καραφλα του , ασε που εχω εσωτερικες πληροφοριες τις οποιες προσφερω μονο εδω στο μπου, πως ειχε αγορασει απο Βελοπουλο αλοιφη για να βγαλει μαλλια και δεν λειτουργησε , και ηταν και η σπεσιαλ τρεις φορες ευλογημενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom