Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 294K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,3%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 72 22,4%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 46 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 90 28,0%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 67 20,8%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    322

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Διάβασα ότι μπούκαρε μέσα ο χοντρός; :2funny:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
δεν τον θέλεις επειδή έπαιζε στην Τοτεναμ ? είναι άμπαλος ? δεν ταιριάζει στο σύστημα της ομάδας ? είναι γερασμένος ?
μια χαρά μου φαίνεται εμένα ..μακάρι ανα ερχόταν στην ομάδα μας ....
τωρα τι θα κόστιζε απο λεφτά , αυτό είναι άλλη ιστορία ...

δεν τον θέλεις επειδή έπαιζε στην Τοτεναμ ? είναι άμπαλος ? δεν ταιριάζει στο σύστημα της ομάδας ? είναι γερασμένος ?
μια χαρά μου φαίνεται εμένα ..μακάρι ανα ερχόταν στην ομάδα μας ....
τωρα τι θα κόστιζε απο λεφτά , αυτό είναι άλλη ιστορία ...
Ρε Aragon τα θες και τα λες η μας κάνεις πλάκα ρε εσύ ?? Μου αρέσει που είσαι και Arsenal ρε τυπε ...... εδώ τις τελευταιες 4ις χρονιές παίζω με μάξιμουν 23ηδες 25αρηδες , που παίζουν σαν κρομπρεσερ μέχρι το 94' πάνω κάτω την μπάλα , εδώ έχω Σακα τον νέο Ουμπα , Ραις , Οντεγκααρντ , Τροσαρ που πάνε τρενο , σκοραρουν μέχρι και τα μπακ φέτο !!!! .....κι εσύ μου λες να φέρω τον παλεμαχο Κέιν να στήσει περιπτερο μπροστά , Έλεος ρε εσύ τυπε σοβαρεψου μην άκουω πιπες πρωινιατικα και δεν έχω φάει και το μπραντς μου ακόμα .....
Μου κάνει εντυπώση που ρωτάς κιόλας ρε μαν γιατί δεν θέλω Κειν ,δεν κολλάει και δεν θα κολλήσει πουθενά με το τωρινό ροστερ μαν , δεν χρειάζεται να έρθει στην Ομαδαρα να δούμε αν θα πιασει , ας μείνει Γερμανία να τον φάνε στη μαπα οι Γερμαναράδες δεν τον θέλω στο νησί ούτε απ έξω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
48
Like
11.482
Πόντοι
10.446
Ρε Aragon τα θες και τα λες η μας κάνεις πλάκα ρε εσύ ?? Μου αρέσει που είσαι και Arsenal ρε τυπε ...... εδώ τις τελευταιες 4ις χρονιές παίζω με μάξιμουν 23ηδες 25αρηδες , που παίζουν σαν κρομπρεσερ μέχρι το 94' πάνω κάτω την μπάλα , εδώ έχω Σακα τον νέο Ουμπα , Ραις , Οντεγκααρντ , Τροσαρ που πάνε τρενο , σκοραρουν μέχρι και τα μπακ φέτο !!!! .....κι εσύ μου λες να φέρω τον παλεμαχο Κέιν να στήσει περιπτερο μπροστά , Έλεος ρε εσύ τυπε σοβαρεψου μην άκουω πιπες πρωινιατικα και δεν έχω φάει και το μπραντς μου ακόμα .....
Μου κάνει εντυπώση που ρωτάς κιόλας ρε μαν γιατί δεν θέλω Κειν ,δεν κολλάει και δεν θα κολλήσει πουθενά με το τωρινό ροστερ μαν , δεν χρειάζεται να έρθει στην Ομαδαρα να δούμε αν θα πιασει , ας μείνει Γερμανία να τον φάνε στη μαπα οι Γερμαναράδες δεν τον θέλω στο νησί ούτε απ έξω
Πρώτον δεν ρώτησα εσένα τύπε....με άλλον είχα κουβέντα, και απλά πετάχτηκες ......
Δεύτερον ρε τύπε ....στα αρχίδια μας κιόλας αν σε ξυπνήσαμε...φάε το πρωινό σου, και πέσε κοιμήσου πάλι , δεν τρέχει μία...
Τρίτον αν λες ότι ο Κεην είναι "παλαίμαχος"..."να στήσει περίπτερο μπροστά"...απλά είσαι άμπαλος....
Τέταρτον , όλα αυτά που λες δεν φτάνουν για να πα΄ρει η Αρσεναλ πρωτάθλημα, χρειάζεται κυνισμός κ άμυνα μπετόν , που μόλις φέτος δείχνει να το κάνει...
Αυτά.....
ελπίζω τώρα η United να πάρει κανα Χ το απόγευμα ( δύσκολο, αλλά μια χαρά τα πήγε στο Anfield ) κ μεις αύριο να βάλουμε 5-6 γκολ ....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Η κατοχή πρέπει να 'ναι 75-25, αλλά ΜΟΝΟ τα γκολ μετράνε έλεγε ο Πούσκας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Τι να γίνεται; :think:

Η Λιβερπουλάρα ρίχνει τόσα όσα τρώει ο γαύρος. :tooth:
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
22
Like
2.015
Πόντοι
1.796
Δεν ζητάω πολλά.. Ένα ωραίο χ μεταξύ Λίβερπουλ και Σίτυ για να γίνει της πουτάνας. Αν ο Αρτέτα είναι σοβαρός, θα πρέπει από την αρχή να ρίξει 3 και μετά συντήρηση δυνάμεων για το CH.L
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
22
Like
2.015
Πόντοι
1.796
Μπράβο μαλάκα Ραμσντειλ!!! Ρε πούστη μου, έναν σοβαρό τερματοφύλακα δεν μπορεί να πάρει να τελειώσει το πρωτάθλημα. Αυτός και ο χαζογκόλης ο Χάβερτζ, μιλάμε τους βλέπω και μου στρίβουν τα άντερα!!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Τρομερός ο Havertz. Και ο White ματσάρα. Τρομερός αμυντικά και στο παιχνίδι και δύο ασσίστ.

Άλλοι ανατροπές με κόντρα διαιτησία. Άλλοι μόνο με σπρώξιμο της διαιτησίας.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.048
Like
25.069
Πόντοι
5.006
Αύριο η ματσαρα οι δύο καλύτερες ομάδες μακράν.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
48
Like
11.482
Πόντοι
10.446
Μπράβο μαλάκα Ραμσντειλ!!! Ρε πούστη μου, έναν σοβαρό τερματοφύλακα δεν μπορεί να πάρει να τελειώσει το πρωτάθλημα. Αυτός και ο χαζογκόλης ο Χάβερτζ, μιλάμε τους βλέπω και μου στρίβουν τα άντερα!!!
ηρέμησε συνοπαδέ...καλύτερος παίκτης σήμερα ο Χαβερτζ...προσαρμόστηκε κ παίζει όπως θέλει ο Αρτετα...
αντίθετα ο Ραμσντεηλ τον παίζει....
νίκη - πρόκριση τώρα με Πορτο...
καλά στο μαρκάρισμα του Τροσάρ, ο μαλάκας στο var τι είδε ρε πούστη μου ?
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
22
Like
2.015
Πόντοι
1.796
ηρέμησε συνοπαδέ...καλύτερος παίκτης σήμερα ο Χαβερτζ...προσαρμόστηκε κ παίζει όπως θέλει ο Αρτετα...
αντίθετα ο Ραμσντεηλ τον παίζει....
νίκη - πρόκριση τώρα με Πορτο...
καλά στο μαρκάρισμα του Τροσάρ, ο μαλάκας στο var τι είδε ρε πούστη μου ?
Καλά ο Χάβερτζ αν δεν έβαζε αυτή την κεφαλιά, που δεν ήθελε πολύ να το χάσει,θα τον έδιωχνα αν ήμουν Αρτέτα. Ο Ραμσντειλ έκανε 2 φοβερές αποκρούσεις στο 2ο ημίχρονο, αλλά αν δεν είχε κάνει την πατάτα, θα ήταν πιο εύκολο το match. O White μπορεί να έβγαλε τις ασσίστ αλλά για μένα είναι λίγος. Και βέβαια η Brentford σήμερα έπαιζε αντι-ποδόσφαιρο. Φάνηκε και η απουσία του Μαρτινέλλι.
Δεν το βλέπω εύκολο με την Πόρτο. Μακάρι να διαψευστώ.
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Καλά ο Χάβερτζ αν δεν έβαζε αυτή την κεφαλιά, που δεν ήθελε πολύ να το χάσει,θα τον έδιωχνα αν ήμουν Αρτέτα. Ο Ραμσντειλ έκανε 2 φοβερές αποκρούσεις στο 2ο ημίχρονο, αλλά αν δεν είχε κάνει την πατάτα, θα ήταν πιο εύκολο το match. O White μπορεί να έβγαλε τις ασσίστ αλλά για μένα είναι λίγος. Και βέβαια η Brentford σήμερα έπαιζε αντι-ποδόσφαιρο. Φάνηκε και η απουσία του Μαρτινέλλι.
Δεν το βλέπω εύκολο με την Πόρτο. Μακάρι να διαψευστώ.
Ναι αλλά έβγαλε και χταπόδι..
ΤεςΠα, σαφώς καλύτερη η Άρσεναλ, προφανώς, αλλά η βουτιά είχε πολύ γέλιο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom