Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 84 29,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,2%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 23 8,1%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Δε σου άρεσε η απάντησή μου? Καλά OK...

Για να τελειώνουμε... μπορείς να ποστάρεις όσο γουστάρεις στα 2 threads ελεύθερα - αφού αυτό δεν κάνεις κυρίως εδώ μέσα?
λες αληθεια ρε τυπε;;;;μπορω;;;να'σαι καλα ρε...θα στο χρωσταω αυτο....
























































:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :birdman:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
                                   ΠΑΟ: Αρνητική απόφαση για το εμπορικό κέντρο

Αρνητική θα είναι σύμφωνα με πληροφορίες η απόφαση του ΣτΕ στο να συμπεριληφθεί στην κατασκευή του γηπέδου του Παναθηναϊκού και αυτή του εμπορικού κέντρου. Αυτό σημαίνει πως για να προχωρήσει το έργο για το γήπεδο των «πράσινων» θα πρέπει να μπει σε εφαρμογή το δεύτερο πλάνο. Δηλαδή να αποζημιωθεί ο κ. Βωβός με εγγυήσεις του Δήμου Αθηναίων ή να απαλλοτριωθεί η έκταση που του ανήκει. Μέσα στην ημέρα αναμένεται και η επίσημη απόφαση του Συμβουλίου της Επικρατείας.

και παλι απο την αρχηηη μας ζαλισανε τα παπαρια τοσο καιρο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
                                   ΠΑΟ: Αρνητική απόφαση για το εμπορικό κέντρο

Αρνητική θα είναι σύμφωνα με πληροφορίες η απόφαση του ΣτΕ στο να συμπεριληφθεί στην κατασκευή του γηπέδου του Παναθηναϊκού και αυτή του εμπορικού κέντρου. Αυτό σημαίνει πως για να προχωρήσει το έργο για το γήπεδο των «πράσινων» θα πρέπει να μπει σε εφαρμογή το δεύτερο πλάνο. Δηλαδή να αποζημιωθεί ο κ. Βωβός με εγγυήσεις του Δήμου Αθηναίων ή να απαλλοτριωθεί η έκταση που του ανήκει. Μέσα στην ημέρα αναμένεται και η επίσημη απόφαση του Συμβουλίου της Επικρατείας.

και παλι απο την αρχηηη μας ζαλισανε τα παπαρια τοσο καιρο
μπορεις να κανεις μια μεταφραση στο ''εγγυησεις'' ;;;;μηπως να πληρωσει ο δημος τα περιπου 25 μυρια που κοστολογειται αυτη η εκταση;;;;;
σε απλα ελληνικα θα πληρωσω ΚΑΙ ΕΓΩ για να γινει γηπεδο στη βαζελα;;;;
που εχει ηδη ενα κατα πως υποστηριζει εδω και καμμια 80αρια χρονια η ιδια;;;;; :think: :think: :think: :think:
 

nick1908

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να κανεις μια μεταφραση στο ''εγγυησεις'' ;;;;μηπως να πληρωσει ο δημος τα περιπου 25 μυρια που κοστολογειται αυτη η εκταση;;;;;
σε απλα ελληνικα θα πληρωσω ΚΑΙ ΕΓΩ για να γινει γηπεδο στη βαζελα;;;;
που εχει ηδη ενα κατα πως υποστηριζει εδω και καμμια 80αρια χρονια η ιδια;;;;; :think: :think: :think: :think:
Αγορι ασχολησου με την ομαδα σου!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Στη μήτρα σου. Μετά απ' αυτά που έγραφες περί παιδεραστίας και σε μπανάρανε, σ' αφήνουνε να κάνεις πάλι ότι γουστάρεις αρχίδι.  :birdman: :birdman: :birdman:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καταλαβα απο την αρχη οτι εισαι τρομπας αλλα δεν περιμενα οτι εισαι τοσο μεγαλος....(τρομπας) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Πιτσιρίκο μαλακίσου - τσάμπα είναι. Της ηλικίας σου είναι - δώστου κι άλλο. :jerking: :jerking: :jerking:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Πιτσιρίκο μαλακίσου - τσάμπα είναι. Της ηλικίας σου είναι - δώστου κι άλλο. :jerking: :jerking: :jerking:
κλαψε και ΔΩΣΕ ρε ''μεγαλε''....
μπορει και να με μπαναρουνε που ξερεις;;;;;
κλαψε λιγο ακομα ρε ΑΝΤΡΑ...... ;) ;) ;)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Κι εμένα να μπανάρουνε στα παπάρια μου μωρή λινάτσα. Εσένα για να σε αφήνουν να μαλακίζεσαι ακόμη σημαίνει ή ότι γελάνε μαζί σου ή ότι είστε όλοι φιλαράκια - OK?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Κι εμένα να μπανάρουνε στα παπάρια μου μωρή λινάτσα. Εσένα για να σε αφήνουν να μαλακίζεσαι ακόμη σημαίνει ή ότι γελάνε μαζί σου ή ότι είστε όλοι φιλαράκια - OK?
κλαψε αρτεμη ματσα...κλαψε....στο ρουφ μενεις;;;;; :think: :think: :think: :think:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
troktiko
Παρασκευή, 15 Μάϊος 2009
Στον αθλητικό δικαστή γαι το ...τσο ...λο


Ο αθλητικός δικαστής κάλεσε σε απολογία για την προσεχή Τετάρτη (20 Μαΐου), την γυναικεία ομάδα του Παναθηναϊκού και τις αθλήτριές της.Ο λόγος δεν είναι άλλος από τα μπλουζάκια που φόρεσαν, με τη λήξη του τρίτου αγώνα της σειράς των τελικών των πλέι οφ κόντρα Ολυμπιακό, στις 06/05., στην πλάτη των οποίων αναγράφονταν η ατάκα «ΤΣΟ & ΛΟ»...


---------------------------------------------------

Αυτο τους πειραξε?  :jerking: εδω γινονται αλλα κι αλλα πολυ χειροτερα και κανουν τα παγονια...  :jerking:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μαλακίσου μέχρι το πρωΐ αγόρι μου - αφού αυτή είναι η ζωή σου όλη. Για λύπηση είσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom