Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Δεν διαφωνώ, μπορεί να έπεσες σε φάση που ήταν σε έξαρση ο ερπης.
Εγώ πάλι την γνωρίζω κοντά 8 χρονια,
πάντα μου έκανε ακαποτη, και πεστο τύχη, ποτε δεν μου άφησε κανένα αναμνηστικό.

Παρακαλείτε ο bourdeliotis να πάρει θέση.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.176
Κριτικές
35
Like
4.503
Πόντοι
2.046
Δεν διαφωνώ, μπορεί να έπεσες σε φάση που ήταν σε έξαρση ο ερπης.
Εγώ πάλι την γνωρίζω κοντά 8 χρονια,
πάντα μου έκανε ακαποτη, και πεστο τύχη, ποτε δεν μου άφησε κανένα αναμνηστικό.

Παρακαλείτε ο bourdeliotis να πάρει θέση.
Το ιδιο και γω μαν την ξερω αρκετα χρονια και παντα ακαποτο πεοθηλασμο την εδινα και ποτε δεν ειχα τιποτα να ομως που καποια στιγμη με κολησε αλλα για πες γκαστρωθηκε παλι αυτη γ αυτο χαθηκε απο την πιατσα?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Ναι.
Αφού είναι ηλίθια
Τι νόμιζε, ότι ο βουλγαρογκομενονταβας θα την αποκαταστουσε?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
να ξερεις οτι ενεσιμη πρεζα = ηπατιτιδα C η συντριπτικη πλειοψηφια απο τις κοπελες που ξερουμε ειναι φορεις,παντος τα παιδια απο το ΚΕΘΕΑ απορουν πως η Ηρα η καζακστανη δεν ειναι φορεας της C,
επισης πριν ξεκινησουν την πρεζα περασανε απο τα χαπια που καποια απο αυτα προκαλουν την φαρμακευτικη ηπατιτιδα,παντως δεν ειναι πολυ μεταδοτικη απο το σεξ καθως θεωρειται μεταδοτικη μεσω του αιματος λαο οχι μεσω των σωματικων υγρων....
η κατσαριδα σημερα κατεβηκε απο ταξι αργα το απογευμα,την ειδα επιστρεφοντας απο την δουλεια,αυτη η γκαστρομενη ειναι η το τρωει ολο το φαγακι της
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Πριν από μισή ώρα πέρασμα από Γιαννιτσών σχεδόν τίποτα λες και τις μαζέψαν.
Είδα όμως στην Γιαννιτσών με Μαζαράκη μία μελαχρινή, νομίζω έχει αναφερθεί σαν Μόνικα  και παλαιότερα αν πρόλαβα να δω καλά γιατί γινόταν ψιλοπανικός από αυτοκίνητα. Είχε βαμμένα μάτια σαν μάσκα Ζορό.
Ερώτηση
δεν είναι τραβέλι;
Είναι η γκομενίτσα που από υπηρεσίες δεν είναι και τόσο καλή για τα λεφτά που ζητάει;
Έχει κανείς τίποτα νεότερο από δαύτην; 

 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.176
Κριτικές
35
Like
4.503
Πόντοι
2.046
Ναι.
Αφού είναι ηλίθια
Τι νόμιζε, ότι ο βουλγαρογκομενονταβας θα την αποκαταστουσε?
Ρε black φυσικα και ειναι ηλιθια καταρχην παροτι κοντοπουτανο ειναι ωραιο μουνακι και αν ειχε λιγο μυαλο αντι για αχυρα στο κεφαλι δε θα χε μπλεξει ουτε με ναρκωτικα ουτε με την πορνεια θα χε βρει κανα τυπα εκει και θα ταν μια χαρα σημερα τωρα ας φαει δευτερη φορα την παπαρα της εγκυμοσυνης αλλα αντε αυτη ειναι ηλιθια τα καημενα τα παιδακια της που δε φταινε θα την πληρωσουν τη νυφη.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Φτιαξτε ενα καταλογο με ονομα κοπελας τηλεφωνο ωρες και δρομο που κανει πιατσα και τι παρασημα κουβαλαει :grin:
 
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
πως να δεις χαιρι

Βεβαιώθηκαν 22 παραβάσεις

Νέους ελέγχους στην ευρύτερη περιοχή της οδού Γιαννιτσών στη Θεσσαλονίκη πραγματοποίησαν το τελευταίο 24ωρο πληρώματα περιπολικών και αστυνομικοί ομάδων «Ζ» και ΔΙ.ΑΣ. της Διεύθυνσης Άμεσης Δράσης Θεσσαλονίκης, για τον εντοπισμό ατόμων που εκδίδονται παράνομα.

Κατά τη διάρκεια των ελέγχων αυτών βεβαιώθηκαν 22 παραβάσεις, που αφορούν στη νομοθεσία περί εκδιδομένων επ’ αμοιβή προσώπων.
 

bourdeliotis2

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεν διαφωνώ, μπορεί να έπεσες σε φάση που ήταν σε έξαρση ο ερπης.
Εγώ πάλι την γνωρίζω κοντά 8 χρονια,
πάντα μου έκανε ακαποτη, και πεστο τύχη, ποτε δεν μου άφησε κανένα αναμνηστικό.

Παρακαλείτε ο bourdeliotis να πάρει θέση.
ο παλιος μου λογαριασμος εδω και μηνες δεν ξερω τι σκατα εγινε χακαριστηκε μπαναριστηκε και δεν μπορω να συνδεθω κριμα γιατι ειχα και καλο σκορ 25 κριτικες δευτερος μετα τον αλ για το 2014.

επι του θεματος την μαρια με τα γυαλακια τα τελευταια 3 χρονια την εχω παρει 3 φορες για πιπα με προφυλακτικο. τελευταια φορα μες το φθινοπωρο και μαλλον ηταν τελος βαρδιας και δεν ηταν αρκετα καθαρη οποτε το μετανοιωσα, αλλα δεν κολλησα τιποτα οπως ηταν αλλωστε ανεμενομενο με το προφυλακτικο πιπα.... τωρα αν απο αυτα που παιρνει εχει κανα επικινδυνο παρασημο για αυτο δεν μπορω να βαλω το χερι μου στην φωτια, παντως για να την αφηναν απειραχτη οι αστυνομικοι δεν νομιζω να ειχε τιποτα βαρυ...
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Και αυτοί πελατεςτης είναι φίλε. :2funny: :2funny:

Καλός επέστρεψες.

Εχθές ήταν 4 μηχανές Δίας, δηλαδή 8 "όργανα", και μια ξανθιά Βουλγαρα στη μέση.

Μάλλον ετοιμαζόντουσαν για ένα

POLICE GANG BANG.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Και αυτοί πελατεςτης είναι φίλε. :2funny: :2funny:

Καλός επέστρεψες.

Εχθές ήταν 4 μηχανές Δίας, δηλαδή 8 "όργανα", και μια ξανθιά Βουλγαρα στη μέση.

Μάλλον ετοιμαζόντουσαν για ένα

POLICE GANG BANG.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
εχτες το βραδυ κατα τις 9+25 περασα απο την γιαννιτσων και εδωσα μια πιπα στην μαρια απο βουλγαρια.15€ με καποτα. μια χαρα ηταν. μου αρεσε και αξιζε.!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.176
Κριτικές
35
Like
4.503
Πόντοι
2.046
Περασμα απο πιατσα κατα τις 01:30 μεχρι τις 03:00 μονο κατι βουλγαρακια στη σταση στη μπουγατσα και μια ξανθι μεσα στη μαστουρα τιποτα αξιολογο
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Περασμα απο πιατσα κατα τις 01:30 μεχρι τις 03:00 μονο κατι βουλγαρακια στη σταση στη μπουγατσα και μια ξανθι μεσα στη μαστουρα τιποτα αξιολογο
Στις 22:00 είχε πολύ πράμα.Ειδικά μετά το Shell εκεί που αναφέρεστε στο μέρος ώς παλιό ΚΤΕΛ κάποιας πόλης  :rolleyes:
Στο ύψος του Fever.
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Από νωρίς στο τρίγωνο στη στροφή για fever ήταν μία κοπέλα με μίνι άσπρο ολόσωμο, μελαχρινή με ωραία χαρακτηριστικά πιθανόν βουλγάρα.....πίπα σεξ με προφυλακτικό 20 ευρώ μου είπε.........αξίζει συναθλητές?????
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
H ριτα η ξανθια κατω σε σταση λεωφορειου τρελη πιπα αρχιδογλυψιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom