Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Ίδιο κλασικό σκηνικό απόψε στην πιάτσα αν και βγήκα λίγο νωρίτερα γύρω στις 23,30 απόψε...
Αλβανίδα, Μαρία stilo, Σόνια και μαμά της στα πόστα τους...
Κατσαρίδα λίγο πιο πάνω από την παιδική χαρά και μαύρες στα πόστα τους.

Αξιοσημείωτη η επιστροφή της πολύ όμορφης κρος Άννυ που είναι πραγματικά δύσκολο να την ξεχωρίσεις από κοπέλα και πλέον βγαίνει στη Μοναστηρίου στο ύψος της Πειραιώς γιατί όπως έγραψαν κάποιοι της την έπεσαν οι γυφτοκρος κλπ

Επίσης αξιοσημείωτο ότι στη διχάλα είχε δύο νεαρά πρεζόνια εκ των οποίων το ένα κάπως ξανθό ανοιχτόχρωμο έμοιαζε σαν ανήλικο και κάπως σαν δαρμένο στο πρόσωπο.
Το άλλο είναι μόνιμο εκεί μελαχρινό μικροκαμωμένο.

Επίσης στη Μοναστηρίου περίπου απέναντι από την Πειραιώς ξανθιά μιλφ με ίσιο καρέ μαλλί, αδύνατη ξερακιανή... ποια είναι αυτή?δε την έχω ξαναδεί

Ε αυτά σε γενικές γραμμές με υποτονική κίνηση απόψε
Η ξανθιά μιλφ είναι η θειτσα που είχαμε αναφέρει ότι έκοβε βόλτες όλη την Γιαννιτσών .Γκράνι θα το έλεγα.
Η κρος Άννυ είναι η μελαχρινή που είχε εξαφανιστεί κάποιο καιρό ,έβγαινε κοντά στην χλόης ;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Η ξανθιά μιλφ είναι η θειτσα που είχαμε αναφέρει ότι έκοβε βόλτες όλη την Γιαννιτσών .Γκράνι θα το έλεγα.
Η κρος Άννυ είναι η μελαχρινή που είχε εξαφανιστεί κάποιο καιρό ,έβγαινε κοντά στην χλόης ;
Ναι η θειτσα αρχικά ήταν απέναντι από το πάρκο μαζί με το κρος με τη στραβή περούκα και μετά πήγε Μοναστηρίου

Ναι η Άννυ είναι αυτή που έβγαινε ακριβώς απέναντι από τη Χλόης συνήθως μαζί με Κέλλυ και στραβή περούκα... μετά εκτοπίστηκε ψηλά στη Γιαννιτσών πριν το βενζινάδικο και τώρα Μοναστηρίου
 

JohnGiak

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
18
Like
74
Πόντοι
0
Ίδιο κλασικό σκηνικό απόψε στην πιάτσα αν και βγήκα λίγο νωρίτερα γύρω στις 23,30 απόψε...
Αλβανίδα, Μαρία stilo, Σόνια και μαμά της στα πόστα τους...
Κατσαρίδα λίγο πιο πάνω από την παιδική χαρά και μαύρες στα πόστα τους.

Αξιοσημείωτη η επιστροφή της πολύ όμορφης κρος Άννυ που είναι πραγματικά δύσκολο να την ξεχωρίσεις από κοπέλα και πλέον βγαίνει στη Μοναστηρίου στο ύψος της Πειραιώς γιατί όπως έγραψαν κάποιοι της την έπεσαν οι γυφτοκρος κλπ

Επίσης αξιοσημείωτο ότι στη διχάλα είχε δύο νεαρά πρεζόνια εκ των οποίων το ένα κάπως ξανθό ανοιχτόχρωμο έμοιαζε σαν ανήλικο και κάπως σαν δαρμένο στο πρόσωπο.
Το άλλο είναι μόνιμο εκεί μελαχρινό μικροκαμωμένο.

Επίσης στη Μοναστηρίου περίπου απέναντι από την Πειραιώς ξανθιά μιλφ με ίσιο καρέ μαλλί, αδύνατη ξερακιανή... ποια είναι αυτή?δε την έχω ξαναδεί

Ε αυτά σε γενικές γραμμές με υποτονική κίνηση απόψε
Επιτέλους αναφέρθηκε κάποιος θετικά στην Αρια(η αννυ που ειπες μου συστήθηκε ως αρια και στα social ετσι το εχει)Την έχω δει πόσες φορές και μέρα μεσημερι με έναν ψηλό Αλβανό 45αρη στην καλαμαρια και νομίζω είναι η μόνη τρανς-κρος που θα δοκίμαζα έχει κάτι τέρμα καυλωτικο.
Για εμένα στη πιατσα από γυναίκες αξίζει η νταιζη και από τρανς η Αρια,βουλγαρες και οι 2 τελικά καυλιαρικος λαός οι Βούλγαροι.
 

klarinos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
47
Like
78
Πόντοι
0
Επιτέλους αναφέρθηκε κάποιος θετικά στην Αρια(η αννυ που ειπες μου συστήθηκε ως αρια και στα social ετσι το εχει)Την έχω δει πόσες φορές και μέρα μεσημερι με έναν ψηλό Αλβανό 45αρη στην καλαμαρια και νομίζω είναι η μόνη τρανς-κρος που θα δοκίμαζα έχει κάτι τέρμα καυλωτικο.
Για εμένα στη πιατσα από γυναίκες αξίζει η νταιζη και από τρανς η Αρια,βουλγαρες και οι 2 τελικά καυλιαρικος λαός οι Βούλγαροι.
Επιτέλους αναφέρθηκε κάποιος θετικά στην Αρια(η αννυ που ειπες μου συστήθηκε ως αρια και στα social ετσι το εχει)Την έχω δει πόσες φορές και μέρα μεσημερι με έναν ψηλό Αλβανό 45αρη στην καλαμαρια και νομίζω είναι η μόνη τρανς-κρος που θα δοκίμαζα έχει κάτι τέρμα καυλωτικο.
Για εμένα στη πιατσα από γυναίκες αξίζει η νταιζη και από τρανς η Αρια,βουλγαρες και οι 2 τελικά καυλιαρικος λαός οι Βούλγαροι.
υπαρχει αγγελεια για την τρανς?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.012
Like
4.360
Πόντοι
456
Τόσες μέρες που τα ανεφερα, και κάνεις δεν γαμησε το μικρό το καινουργιο;;; Ούτε αναφορά ότι το είδε;; Μάλιστα...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
306
I
Τόσες μέρες που τα ανεφερα, και κάνεις δεν γαμησε το μικρό το καινουργιο;;; Ούτε αναφορά ότι το είδε;; Μάλιστα...
Ρε παιδια τι γινετε;
Καλα λεει ο Ilusion. Γραψτε κατι για το μικρο οποιος την πηρε...
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
209
Like
570
Πόντοι
81
Περασε κανεις σημερα απο πιατσα να μας δωσει μια ενημερωση αν εχει την καλοσυνη!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
10
Like
4.985
Πόντοι
4.895
Τόσες μέρες που τα ανεφερα, και κάνεις δεν γαμησε το μικρό το καινουργιο;;; Ούτε αναφορά ότι το είδε;; Μάλιστα...
Δεν πιστεύω να λες ένα μικρό γυφτάκι που είναι με τη χοντρή γύφτισσα έξι στο παλιό φιβερ μπροστά.
Αυτό παίζει να είναι ανήλικο ρε και χομπιτακι.
Μακριά από μας και για τα δύο.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.012
Like
4.360
Πόντοι
456
Δεν πιστεύω να λες ένα μικρό γυφτάκι που είναι με τη χοντρή γύφτισσα έξι στο παλιό φιβερ μπροστά.
Αυτό παίζει να είναι ανήλικο ρε και χομπιτακι.
Μακριά από μας και για τα δύο.
Ανήλικο όσο είμαιι εγω ανήλικος. Για την χοντρη ναι, είναι για extreme redbull sports. Χόμπιτ;;; Να μου έλεγες την Συλβια οκ.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
10
Like
4.985
Πόντοι
4.895
Ανήλικο όσο είμαιι εγω ανήλικος. Για την χοντρη ναι, είναι για extreme redbull sports. Χόμπιτ;;; Να μου έλεγες την Συλβια οκ.
Φίλε δεν παίζει να λέμε το ίδιο...δεν παίζει.
Δεν είναι καν μέτριο εμφανισιακα.
 

Enas1248

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
55
Like
55
Πόντοι
0
μαγκες καποιος νυχτας σαν και εμενα, πως την βγαζει να βρει κατι καλο; εχετε καποια να προτεινετε;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.462
Κριτικές
165
Like
25.256
Πόντοι
34.168

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
10
Like
4.985
Πόντοι
4.895
Για ποια χτυπάει η καμπάνα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Αυτές τις μέρες θα προσπαθήσω να δώσω ενημέρωση και πλήρη εικόνα με τι γίνεται στην πιάτσα...
Αλλά και εσείς γαμιεστε!
Εκτός τον Αλ που έκανε βόλτα Γιαννιτσών και τον illuzion που φόρτωσε 2πλο ,όλοι οι άλλοι δεν δίνετε λίγο ρεπορτάζ.
Μπαίνουμε να διαβάσουμε και διαβάζουμε αερολογιες με αποτέλεσμα όταν βγω πάλι για ενημέρωση να πρέπει να κάνω 50 κύκλους αφού κάθε φορά είναι λες και πάμε από την αρχή .
Κάντε καμία βόλτα να έχουμε και καμιά εικόνα τι γίνεται πρόσφατα ,όλα άμα τα περιμέναμε έτοιμα τότε ας περιμένω και εγώ να ενημερώσει κάποιος για έτοιμο μουνι να πάω να φορτώσω .
Όπως είπε και ο illuzion, φόρτωσε νέο βουλγαρακι αλλά ως τώρα δεν έχει εμφανιστεί κανείς να δώσει ενημέρωση αν το είδε και πότε.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.012
Like
4.360
Πόντοι
456
Αυτές τις μέρες θα προσπαθήσω να δώσω ενημέρωση και πλήρη εικόνα με τι γίνεται στην πιάτσα...
Αλλά και εσείς γαμιεστε!
Εκτός τον Αλ που έκανε βόλτα Γιαννιτσών και τον illuzion που φόρτωσε 2πλο ,όλοι οι άλλοι δεν δίνετε λίγο ρεπορτάζ.
Μπαίνουμε να διαβάσουμε και διαβάζουμε αερολογιες με αποτέλεσμα όταν βγω πάλι για ενημέρωση να πρέπει να κάνω 50 κύκλους αφού κάθε φορά είναι λες και πάμε από την αρχή .
Κάντε καμία βόλτα να έχουμε και καμιά εικόνα τι γίνεται πρόσφατα ,όλα άμα τα περιμέναμε έτοιμα τότε ας περιμένω και εγώ να ενημερώσει κάποιος για έτοιμο μουνι να πάω να φορτώσω .
Όπως είπε και ο illuzion, φόρτωσε νέο βουλγαρακι αλλά ως τώρα δεν έχει εμφανιστεί κανείς να δώσει ενημέρωση αν το είδε και πότε.
Είμαι σίγουρος ότι φορτωθηκε από πολλούς εδώ όχι μόνο επισκέπτες.... Τα ιδια και στο νημα για τα μπουρδελα. Σαν τις κυρατσες όλοι, να ρωτάνε για Ναταλι, Καρινα που κ ποτε δουλεύουν
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
290
Like
1.171
Πόντοι
201
Α ρε κουφαλες μολις περασα...μαυρες στα ποστα τους..ενα τρανσακι στην εισοδο κτηνιατρικη μονο αδυνατο τζανκι..αλβα σημερα ονειρο θα μεινω εκει μονο εκει ενα διχτυωτο κολλαν πρασινο αυτη η γαμημενη με οδηγει στο να τον παιζω σπιτι για παρτι της παρα να τη φορτωσω..δυο χοντρες στα ποστα τους..μαμα Σονιας και δυο τζανκια στη διχαλα..νομιζω οτι ειδα την Σβετα να τη ψωνιζουν αλλα μαλλον κανω λαθος..χλοης αδεια....πρωτοφανες
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
209
Like
570
Πόντοι
81
Α ρε κουφαλες μολις περασα...μαυρες στα ποστα τους..ενα τρανσακι στην εισοδο κτηνιατρικη μονο αδυνατο τζανκι..αλβα σημερα ονειρο θα μεινω εκει μονο εκει ενα διχτυωτο κολλαν πρασινο αυτη η γαμημενη με οδηγει στο να τον παιζω σπιτι για παρτι της παρα να τη φορτωσω..δυο χοντρες στα ποστα τους..μαμα Σονιας και δυο τζανκια στη διχαλα..νομιζω οτι ειδα την Σβετα να τη ψωνιζουν αλλα μαλλον κανω λαθος..χλοης αδεια....πρωτοφανες
Juliet? ηταν ακομη εκει?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
290
Like
1.171
Πόντοι
201
Juliet? ηταν ακομη εκει?
Τη γκαστρωμενη λες?δεν την ειδα οχι λαμαρινες νεκρες...μου εκανε εντυπωση χτες το απογευμα νωρις ενα τζανκι ντυμενο με κουκουλα και μπουφαν στη διχαλα πιατσα..ομορφη με κατακοκκινα μαγουλα..γαμημενη πρεζα ρε κριμα...
 

asd22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Like
49
Πόντοι
0
Α ρε κουφαλες μολις περασα...μαυρες στα ποστα τους..ενα τρανσακι στην εισοδο κτηνιατρικη μονο αδυνατο τζανκι..αλβα σημερα ονειρο θα μεινω εκει μονο εκει ενα διχτυωτο κολλαν πρασινο αυτη η γαμημενη με οδηγει στο να τον παιζω σπιτι για παρτι της παρα να τη φορτωσω..δυο χοντρες στα ποστα τους..μαμα Σονιας και δυο τζανκια στη διχαλα..νομιζω οτι ειδα την Σβετα να τη ψωνιζουν αλλα μαλλον κανω λαθος..χλοης αδεια....πρωτοφανες
Σωστά τα λες αν και πολύ αστυνομία παίζει σήμερα. Γι'αυτό δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο.
Δεν ξέρω έκανα 2-3 κύκλους αλλά πλέον δεν έχει κάτι ενδιαφέρον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom